FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#23626 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

moze li link
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23627 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:Do kraja naredne sedmice novi trener.
Sutra se ne igra u Poljskoj.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23628 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

drugtito2011 wrote:moze li link
Gotovo je. Nema pitanja. Samo saopstenje
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23629 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

drugtito2011 wrote:moze li link
Gotovo vec. Par minuta trajala konferencija.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23630 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Rossel zavrsio brzo :thumbup: nije dopustio medijsku hajku, pitanja itd..



Zasto nebi Cavi ili Puyol recimo koji manje igra bio igrac - trener.
Last edited by DonVito on 19/07/2013 20:43, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23631 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

TV3 JUPP :shock:
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23632 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

skenderija04 wrote:TV3 JUPP :shock:
nemoguće :shock:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23633 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Crvena Tifoza wrote:
skenderija04 wrote:TV3 JUPP :shock:
nemoguće :shock:
Zamisli uzme CL ponovo :D
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23634 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

ascari wrote:
Crvena Tifoza wrote:
skenderija04 wrote:TV3 JUPP :shock:
nemoguće :shock:
Zamisli uzme CL ponovo :D
To bi bila istinska španska sapunica :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23635 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:
Crvena Tifoza wrote:
skenderija04 wrote:TV3 JUPP :shock:
nemoguće :shock:
Zamisli uzme CL ponovo :D
Sandro je pricao kao da vec zna ko ce biti trener. Reakao je vrlo decidno da ce pocetkom sedmice biti predstavljen novi trener,
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23636 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Crvena Tifoza wrote:To bi bila istinska španska sapunica :lol:
Pise da su vec bili spremni za ovu situaciju (ukoliko bi, a nazolost jeste doslo do nje). Vjerovatno u ponedjeljak saznajemo ko je.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23637 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Slobodan.
Vec ga vidim kako nosi šal u bojama Katalunje tj. Barse.



Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23638 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23639 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

skenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
Srce mi vuce na AVB + David Luiz :-D Jupp mislim da nije realna opcija. Ako je vec izmedju Bielse i AVBa...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23640 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:
skenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
Srce mi vuce na AVB + David Luiz :-D Jupp mislim da nije realna opcija. Ako je vec izmedju Bielse i AVBa...
Mislim da vec znaju ko ce biti. Nisu htjeli danas da objavljuju da se ne poseru na Tita. Jedina dobra vijest je da u saopstenju kazu da se radi o novom tretmanu koji ce ga onemoguciti da radi a ne o pogorsanju bolesti.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23641 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

skenderija04 wrote:
ascari wrote:
skenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
Srce mi vuce na AVB + David Luiz :-D Jupp mislim da nije realna opcija. Ako je vec izmedju Bielse i AVBa...
Mislim da vec znaju ko ce biti. Nisu htjeli danas da objavljuju da se ne poseru na Tita. Jedina dobra vijest je da u saopstenju kazu da se radi o novom tretmanu koji ce ga onemoguciti da radi a ne o pogorsanju bolesti.
Prosli put su se nadali da nije tako ozbiljno. Ovaj put su vjerovatno imali nesto sa strane. Sad prica o AVB i klauzuli ima smisla.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23642 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

A sta kazete za Mancinija :? u City tj. PL je proveo tika-taku..
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#23643 Re: FC Barcelona

Post by drugtito2011 »

Skenderija,

Zašto je AVB dobra opcija za FCB? Ja ne mogu da zamislim AVB na klupi Barcelone.

Isto vrijedi i za Mancinija.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#23644 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Titu hvala na svemu al' zdravlje je ipak najvaznije,nek je on nama ziv i zdrav..
naće Barca dostojnu zamjenu,nadam se. :|
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#23645 Re: FC Barcelona

Post by motorola01 »

Nadam se da ce Jupp doci jer je najbolji od navedenih(slobodnih).
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23646 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

drugtito2011 wrote:Skenderija,

Zašto je AVB dobra opcija za FCB? Ja ne mogu da zamislim AVB na klupi Barcelone.

Isto vrijedi i za Mancinija.
Mancinija zaboravi. AVB ima vise stvari koje pasu. Blizak stilu igre, imidz odgovara, i bio bi covjek konsenzusa. Jupp mi zvuci kao rjesenje za godinu dana. Bielsa je po meni broj 3. Ja sam za AVB-a
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23647 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Glasam za AVB
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23648 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:Glasam za AVB
+1
Barcina sezona pocinje sutra. Sad je bas gadno, prva dva mjeseca ce biti toliko vazna da nismo ni svjesni. Ako ih odrade kako treba bice dobro.Sreca pa je ostalo jos mjesec dana. Sad bi mogao biti haos oko odlazaka i dolazaka ali dobro, zadnji voz je uhvacen.
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#23649 Re: FC Barcelona

Post by popokatepetl_com »

Roberto Mancini je slboodan i jedini je sposoban da vodi ekipu Barcelone.
solo2
Posts: 1300
Joined: 22/03/2011 19:49

#23650 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Evo koliko vidim svi prenose da ce Rubi preuzeti ekipu - valjda je zato i doveden..
Post Reply