FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23627 Re: FC Barcelona
Sutra se ne igra u Poljskoj.ascari wrote:Do kraja naredne sedmice novi trener.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23628 Re: FC Barcelona
Gotovo je. Nema pitanja. Samo saopstenjedrugtito2011 wrote:moze li link
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23629 Re: FC Barcelona
Gotovo vec. Par minuta trajala konferencija.drugtito2011 wrote:moze li link
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23630 Re: FC Barcelona
Rossel zavrsio brzo
nije dopustio medijsku hajku, pitanja itd..
Zasto nebi Cavi ili Puyol recimo koji manje igra bio igrac - trener.
Zasto nebi Cavi ili Puyol recimo koji manje igra bio igrac - trener.
Last edited by DonVito on 19/07/2013 20:43, edited 1 time in total.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23632 Re: FC Barcelona
nemogućeskenderija04 wrote:TV3 JUPP
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23633 Re: FC Barcelona
Zamisli uzme CL ponovoCrvena Tifoza wrote:nemogućeskenderija04 wrote:TV3 JUPP
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23634 Re: FC Barcelona
To bi bila istinska španska sapunicaascari wrote:Zamisli uzme CL ponovoCrvena Tifoza wrote:nemogućeskenderija04 wrote:TV3 JUPP
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23635 Re: FC Barcelona
Sandro je pricao kao da vec zna ko ce biti trener. Reakao je vrlo decidno da ce pocetkom sedmice biti predstavljen novi trener,ascari wrote:Zamisli uzme CL ponovoCrvena Tifoza wrote:nemogućeskenderija04 wrote:TV3 JUPP
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23636 Re: FC Barcelona
Pise da su vec bili spremni za ovu situaciju (ukoliko bi, a nazolost jeste doslo do nje). Vjerovatno u ponedjeljak saznajemo ko je.Crvena Tifoza wrote:To bi bila istinska španska sapunica
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23637 Re: FC Barcelona
Slobodan.
Vec ga vidim kako nosi šal u bojama Katalunje tj. Barse.

Vec ga vidim kako nosi šal u bojama Katalunje tj. Barse.

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23638 Re: FC Barcelona
RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23639 Re: FC Barcelona
Srce mi vuce na AVB + David Luizskenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i Jupp
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23640 Re: FC Barcelona
Mislim da vec znaju ko ce biti. Nisu htjeli danas da objavljuju da se ne poseru na Tita. Jedina dobra vijest je da u saopstenju kazu da se radi o novom tretmanu koji ce ga onemoguciti da radi a ne o pogorsanju bolesti.ascari wrote:Srce mi vuce na AVB + David Luizskenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i JuppJupp mislim da nije realna opcija. Ako je vec izmedju Bielse i AVBa...
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23641 Re: FC Barcelona
Prosli put su se nadali da nije tako ozbiljno. Ovaj put su vjerovatno imali nesto sa strane. Sad prica o AVB i klauzuli ima smisla.skenderija04 wrote:Mislim da vec znaju ko ce biti. Nisu htjeli danas da objavljuju da se ne poseru na Tita. Jedina dobra vijest je da u saopstenju kazu da se radi o novom tretmanu koji ce ga onemoguciti da radi a ne o pogorsanju bolesti.ascari wrote:Srce mi vuce na AVB + David Luizskenderija04 wrote:RAC1 tvrdi iz izvora bliskih klubu da novi trener nema nikakvu vezu sa FCB i spominju tri imena Bielsa,AVB i JuppJupp mislim da nije realna opcija. Ako je vec izmedju Bielse i AVBa...
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23642 Re: FC Barcelona
A sta kazete za Mancinija
u City tj. PL je proveo tika-taku..
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#23643 Re: FC Barcelona
Skenderija,
Zašto je AVB dobra opcija za FCB? Ja ne mogu da zamislim AVB na klupi Barcelone.
Isto vrijedi i za Mancinija.
Zašto je AVB dobra opcija za FCB? Ja ne mogu da zamislim AVB na klupi Barcelone.
Isto vrijedi i za Mancinija.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#23644 Re: FC Barcelona
Titu hvala na svemu al' zdravlje je ipak najvaznije,nek je on nama ziv i zdrav..
naće Barca dostojnu zamjenu,nadam se.
naće Barca dostojnu zamjenu,nadam se.
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#23645 Re: FC Barcelona
Nadam se da ce Jupp doci jer je najbolji od navedenih(slobodnih).
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23646 Re: FC Barcelona
Mancinija zaboravi. AVB ima vise stvari koje pasu. Blizak stilu igre, imidz odgovara, i bio bi covjek konsenzusa. Jupp mi zvuci kao rjesenje za godinu dana. Bielsa je po meni broj 3. Ja sam za AVB-adrugtito2011 wrote:Skenderija,
Zašto je AVB dobra opcija za FCB? Ja ne mogu da zamislim AVB na klupi Barcelone.
Isto vrijedi i za Mancinija.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23648 Re: FC Barcelona
+1505sCrtom wrote:Glasam za AVB
Barcina sezona pocinje sutra. Sad je bas gadno, prva dva mjeseca ce biti toliko vazna da nismo ni svjesni. Ako ih odrade kako treba bice dobro.Sreca pa je ostalo jos mjesec dana. Sad bi mogao biti haos oko odlazaka i dolazaka ali dobro, zadnji voz je uhvacen.
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#23649 Re: FC Barcelona
Roberto Mancini je slboodan i jedini je sposoban da vodi ekipu Barcelone.
-
solo2
- Posts: 1300
- Joined: 22/03/2011 19:49
#23650 Re: FC Barcelona
Evo koliko vidim svi prenose da ce Rubi preuzeti ekipu - valjda je zato i doveden..
