Naslovnica wrote:Ti si prva počela priču o usporavanju (ionako bespotrebno sporog saobraćaja) i zaobilaženju rupa i šahtova. Za Drinsku stoji, ona je kao minsko polje.
Ali kada mi kažeš da usporavaš u Zvorničkoj i Zagrebačkoj zbog brojnih rupa i loše regulisanih šahtova, e onda mi je sve jasno o kakvom se vozaču radi,
Ne nego si ti to tako protumačio. Javila sam se na temu najviše zbog iščuđavanja zašto je tako drugačije voziti kad kiša pada u Hamburgu u odnosu na vožnju kad kiša pada u Sarajevu.
Više puta sam bez ikakvih problema pisala na više tema da sam ja ispodprosječan vozač. Vozim sigurno svuda po svijetu, i nikad nisam učestvovala ni u kakvom udesu, nikad nisam usporavala saobraćaj, nikad mi niko nije je.. mater zbog sporosti, drskosti ili bilo kakvog bezobraznog ponašanja u vožnji. Za moje potrebe je to taman.
Kratki potez Zagrebačke, Grbavičke i Zvorničke čiji je djelić ljetos krpljen i koji ja koristim svako jutro je i loš primjer za opisivati potrebu za opreznijom i sporijom vožnjom jer se najveći dio dana i ne može voziti brže od zakrčenosti tih saobraćajnica tako da svi tuda uglavnom i prolaze silom prilika i ispod ograničenja.
Jedina kazna koju sam ikad platila za prekršaj u vožnji je bila za prekoračenje brzine kad sam zaobilazila vozilo koje je usporilo preko svake mjere preko šina u Blažuju.