"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
DonieBrasco
Posts: 20110
Joined: 31/08/2016 16:09

#23576 Re: "Majstori" parkiranja

Post by DonieBrasco »

Ovakve nikad necu razumjeti.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23577 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Danas gospodja, ako se moze tako nazvati, u BBI parkirala na izlaznoj rampi prema Radicevoj i izasla iz auta i otisla da plati parking, kolona iza stoji ne moze da izadje.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#23578 Re: "Majstori" parkiranja

Post by O'zone »

kakaljin wrote:Danas gospodja, ako se moze tako nazvati, u BBI parkirala na izlaznoj rampi prema Radicevoj i izasla iz auta i otisla da plati parking, kolona iza stoji ne moze da izadje.
Mene je u BBI-u prošle sedmice 2 sata parkinga izašlo 10 KM.

Platio na aparatu na -2 vratilo mi karticu sve OK, došao na red na rampi prinesem karticu bar kod čitaču, ništa. Opet, ništa. Onda skontam na displeju piše doplatite 5 KM. Koji K!

Morao izaći iz auta otići na naplatnu kaže onaj umiljati lik nije plaćeno. Kako bolan nije sad platio, kaže nije. I sad šta ću? Kolona iza mene već svi nervozni platim opet 5 KM i izađem.

Rekao nikad više u garažu BBI centra. Jer nije se samo meni dogodilo da aparat ne evidentira uplatu ima još slučajeva al jbga kad ne učim na tuđim greškama moram na svojim.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#23579 Re: "Majstori" parkiranja

Post by 530i »

U BBI centru godinama plaćam SMS-om i nikad nikakvih problema.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23580 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

O'zone wrote:
kakaljin wrote:Danas gospodja, ako se moze tako nazvati, u BBI parkirala na izlaznoj rampi prema Radicevoj i izasla iz auta i otisla da plati parking, kolona iza stoji ne moze da izadje.
Mene je u BBI-u prošle sedmice 2 sata parkinga izašlo 10 KM.

Platio na aparatu na -2 vratilo mi karticu sve OK, došao na red na rampi prinesem karticu bar kod čitaču, ništa. Opet, ništa. Onda skontam na displeju piše doplatite 5 KM. Koji K!

Morao izaći iz auta otići na naplatnu kaže onaj umiljati lik nije plaćeno. Kako bolan nije sad platio, kaže nije. I sad šta ću? Kolona iza mene već svi nervozni platim opet 5 KM i izađem.

Rekao nikad više u garažu BBI centra. Jer nije se samo meni dogodilo da aparat ne evidentira uplatu ima još slučajeva al jbga kad ne učim na tuđim greškama moram na svojim.
Ja uvijek sms-om platim i tiket ne prinosim rampi vec mi kamera ocita tablice i digne rampu. Tako da nesto nije u redu bilo ali ova gospoda se nije osvrtala i makar rekla da nesto nije u redu vec bez ikakvog osvrtanja hladno otisala da plati. A ljudi cekali.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23581 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

O'zone wrote:
Rekao nikad više u garažu BBI centra. Jer nije se samo meni dogodilo da aparat ne evidentira uplatu ima još slučajeva al jbga kad ne učim na tuđim greškama moram na svojim.
zato ja uvijek placam na kucici,pjehe dodjem ,platim ,sjednem u auto i gas,nikad problema sem degenerika koji me blokiraju da ne mogu izaci...
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23582 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

Kakav je ono apara u BBI jbt nista ne kontam. Jucer nas 4, niko ne moze da skonta kako da plati parking. Vjerovatno nesto nije radilo. Sreca ima onaj ciko :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23583 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Jebem mater onom na malti ko parkira na sredinu onako
Zagradio me levat sa astrom i ostavio metar prostora da izadjem. 15 minuta izlazio po 3 cm naprijed nazad
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#23584 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

O'zone wrote:
kakaljin wrote:Danas gospodja, ako se moze tako nazvati, u BBI parkirala na izlaznoj rampi prema Radicevoj i izasla iz auta i otisla da plati parking, kolona iza stoji ne moze da izadje.
Mene je u BBI-u prošle sedmice 2 sata parkinga izašlo 10 KM.

Platio na aparatu na -2 vratilo mi karticu sve OK, došao na red na rampi prinesem karticu bar kod čitaču, ništa. Opet, ništa. Onda skontam na displeju piše doplatite 5 KM. Koji K!

Morao izaći iz auta otići na naplatnu kaže onaj umiljati lik nije plaćeno. Kako bolan nije sad platio, kaže nije. I sad šta ću? Kolona iza mene već svi nervozni platim opet 5 KM i izađem.

Rekao nikad više u garažu BBI centra. Jer nije se samo meni dogodilo da aparat ne evidentira uplatu ima još slučajeva al jbga kad ne učim na tuđim greškama moram na svojim.
Ali zato uredno uzme novac.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#23585 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Postali su najveći lopovi u BBI centru sa parkingom...neki dan piše da ima mjesta i uđem...nikad ne parkiram na prvom spratu, uvijek siđem minus jedan...međutim i tu puno..haj kontam, odoh dole na -2, kad dole nešto kao rade na nekoliko mjesta, građevinski radovi, a sve zagrađeno kantama i sranjima...i ne može se naravno parkirati...bilo je sigurno desetak takvih mjesta, koje oni vode kao slobodne, naravno...i kružio još malo, prošlo 10 minuta, sve puno...i ja gore, kaže moraš platiti dvije marke...dao sam naravno i usput im se nagovorio za taj bezobrazluk sa zagrađivanjem mjesta...onaj muto gleda kroz ono staklo, ko tele u šarena vrata...što se mene tiče, nikad više...
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23586 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Ma najjaci su sarajevski årapi koji parkiraju uz sine
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#23587 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

JavierBosnia wrote:Jebem mater onom na malti ko parkira na sredinu onako
Zagradio me levat sa astrom i ostavio metar prostora da izadjem. 15 minuta izlazio po 3 cm naprijed nazad
šta se sekiraš ba :D
mene pretprošle godine zagradilo i još cca 40ak auta na Ciglanama ... 45 min sam čekala da dodje čika policajac ... da bi mi na kraju rekao da mu ne može ništa ... ka'e nisu ocrtana parking mjesta :-) ode čika policajac, kad nakon 15ak min dodje neki stariji čiko, hladno sjede u auto kojim nas je sve zagradio i ode .. i nikom ništa :run:
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23588 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

arslanica wrote:
JavierBosnia wrote:Jebem mater onom na malti ko parkira na sredinu onako
Zagradio me levat sa astrom i ostavio metar prostora da izadjem. 15 minuta izlazio po 3 cm naprijed nazad
šta se sekiraš ba :D
mene pretprošle godine zagradilo i još cca 40ak auta na Ciglanama ... 45 min sam čekala da dodje čika policajac ... da bi mi na kraju rekao da mu ne može ništa ... ka'e nisu ocrtana parking mjesta :-) ode čika policajac, kad nakon 15ak min dodje neki stariji čiko, hladno sjede u auto kojim nas je sve zagradio i ode .. i nikom ništa :run:
nije nikom ništa :-) fino sam ti se izvino i poljubac poslo
User avatar
arslanica
Posts: 292256
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#23589 Re: "Majstori" parkiranja

Post by arslanica »

muha_sa wrote:
nije nikom ništa :-) fino sam ti se izvino i poljubac poslo
ma kada :roll: nisam ništa vidjela :? :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23590 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

arslanica wrote:
muha_sa wrote:
nije nikom ništa :-) fino sam ti se izvino i poljubac poslo
ma kada :roll: nisam ništa vidjela :? :mrgreen:
:lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

znaš da sam ja starog kova--pazim da nikog ne zagradim
User avatar
Euphoria
Posts: 10680
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#23591 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Euphoria »

arslanica wrote:
JavierBosnia wrote:Jebem mater onom na malti ko parkira na sredinu onako
Zagradio me levat sa astrom i ostavio metar prostora da izadjem. 15 minuta izlazio po 3 cm naprijed nazad
šta se sekiraš ba :D
mene pretprošle godine zagradilo i još cca 40ak auta na Ciglanama ... 45 min sam čekala da dodje čika policajac ... da bi mi na kraju rekao da mu ne može ništa ... ka'e nisu ocrtana parking mjesta :-) ode čika policajac, kad nakon 15ak min dodje neki stariji čiko, hladno sjede u auto kojim nas je sve zagradio i ode .. i nikom ništa :run:
I mene je tako na Zdravoj vodi neka Corsa zagradila. Nije se do kraja uparkirala, vec ostao zadnji dio viriti izvan parking mjesta. Ja da izajdem u rikverc ne mogu, kako god ona mi smeta, a sa obje strane blizu auta....Bilo mi je doslo dole u onu provaliju da sletim :evil:
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23592 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Neki dan preko pita OHR-a u pravcu grbavice lik parkirao u desnoj traci, naravno uz obaveznu dozvolu za parkiranja na svim mjestima tj sva cetiri zmigavca i ode.

Nisam mogao vjerovati. Nisam mogao stati da slikam.
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23593 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Jbg ako ga sipic i security bijele kuce nije otjeralo onda je imao neko jeveno odobrenje
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#23594 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#23595 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

mogu pjevati borbene... ako su uredno registrovani, mogu parkirati na bilo kojem oznacenom parking mjestu...
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23596 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

al je shupacki...
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23597 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

holowey wrote:
mogu pjevati borbene... ako su uredno registrovani, mogu parkirati na bilo kojem oznacenom parking mjestu...
Mogu, ali nije uredu ovo. :roll: :roll:
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#23598 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

Logovan wrote:
holowey wrote:
mogu pjevati borbene... ako su uredno registrovani, mogu parkirati na bilo kojem oznacenom parking mjestu...
Mogu, ali nije uredu ovo. :roll: :roll:
sve po zakonu...
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23599 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

to je najgore... to sve po zakonu...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23600 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

holowey wrote:sve po zakonu...
Pa mislim da baš i nije...
Locked