FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23576 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BOMBA

TITO VILANOVA PODNOSI OSTAVKU

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... ca-2517594
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23577 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Upravo citam :shock: Pogorsalo se zdravstveno stanje?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23578 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:Upravo citam :shock: Pogorsalo se zdravstveno stanje?
Losi nalazzi :( Zdravlje je na prvom mjestu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23579 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dupli
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#23580 Re: FC Barcelona

Post by scarface32 »

ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23581 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

scarface32 wrote:ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
Istina. 20:30 presica. Rosell & Zubi
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#23582 Re: FC Barcelona

Post by scarface32 »

skenderija04 wrote:
scarface32 wrote:ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
Istina. 20:30 presica. Rosell & Zubi

volio bih da dodje petkovic. puste zelje.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23583 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

skenderija04 wrote:
ascari wrote:Upravo citam :shock: Pogorsalo se zdravstveno stanje?
Losi nalazzi :( Zdravlje je na prvom mjestu.
Koja tuga jbt...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23584 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Mancini anyone? :oops:

Pretpostavljam da će sad Bielsa biti u opticaju.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23585 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#23586 Re: FC Barcelona

Post by scarface32 »

p206 wrote:šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..

Petkovic
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23587 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Prve spekulacije: Bielsa i AVB
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23588 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

scarface32 wrote:
p206 wrote:šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..

Petkovic
ili Ferguson iz penzije, kao u američkim filmovima :)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23589 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Bielsa bi bio najbezbolnije rješenje ja mislim.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#23590 Re: FC Barcelona

Post by scarface32 »

skenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB

holandjani kazu Joan Francesc Ferrer najvjerovatnije. zamisli petkovic, dovede jos i lulica.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23591 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Bielsa bi bio najbezbolnije rješenje ja mislim.
- SLOBODAN JE
- Odbio je Santos
- Iz Rosaria, blizak sa porodicom Messi
- Stil nece trpiti
-Ima ime i prezime

Logike ima
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23592 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

skenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB
AVB ublehaš... kad ga vidiš dao bi mu marku, toliku karizmu i autoritet ima
Bielsa mora naučiti sako nositi za vrijeme utakmice, i igrati manje rizično i prilagoditi se protivniku, a ne samo udri po svom... sa njegovom igrom i onakvom odbranom ne ginu nam po 2 komada u svakoj ozbiljnijoj utakmici
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23593 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

scarface32 wrote:
skenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB

holandjani kazu Joan Francesc Ferrer najvjerovatnije. zamisli petkovic, dovede jos i lulica.
Rubi? Sumnjam. Ako bi se trazilo rjesenje iz Masie onda Lluis Carreras
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23594 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Jeli ovo sluzbeno za druga Tita??
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23595 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MOSALJOZE wrote:Jeli ovo sluzbeno za druga Tita??
U 20:30 hitna konferencija za stampu Rosella. Nazalost, jeste.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23596 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

skenderija04 wrote:BOMBA

TITO VILANOVA PODNOSI OSTAVKU

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... ca-2517594
Jebi ga. :-) :( Žao mi je čovjeka pravo. Zdravlje je bitnije.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#23597 Re: FC Barcelona

Post by scarface32 »

_terminaš_ wrote:
skenderija04 wrote:BOMBA

TITO VILANOVA PODNOSI OSTAVKU

http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... ca-2517594
Jebi ga. :-) :( Žao mi je čovjeka pravo. Zdravlje je bitnije.
i meni ga je zao. ali nece ni rakonja na lose ljude. ebi ga.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#23598 Re: FC Barcelona

Post by samo_ti »

Trebao je jos prosle godine da ide :oops:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23599 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Ne vjerujem da je ovo zbog bolesti..


Tito i uprava su nesto zakuhali unutra :roll: ali bice prica vjerovatno da je zbog bolesti itd..
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23600 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

DonVito wrote:Ne vjerujem da je ovo zbog bolesti..


Tito i uprava su nesto zakuhali unutra :roll: ali bice prica vjerovatno da je zbog bolesti itd..
,,odavno se na ovom forumu trebao uvesti trajni ban za gluposti.
Post Reply