FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23577 Re: FC Barcelona
Upravo citam
Pogorsalo se zdravstveno stanje?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23578 Re: FC Barcelona
Losi nalazziascari wrote:Upravo citamPogorsalo se zdravstveno stanje?
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#23580 Re: FC Barcelona
ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23581 Re: FC Barcelona
Istina. 20:30 presica. Rosell & Zubiscarface32 wrote:ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#23582 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Istina. 20:30 presica. Rosell & Zubiscarface32 wrote:ako je istina, red je da Bosanac sjedne na klupu.Nek zovu Petkovica.
volio bih da dodje petkovic. puste zelje.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23583 Re: FC Barcelona
Koja tuga jbt...skenderija04 wrote:Losi nalazziascari wrote:Upravo citamPogorsalo se zdravstveno stanje?
Zdravlje je na prvom mjestu.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23584 Re: FC Barcelona
Mancini anyone?
Pretpostavljam da će sad Bielsa biti u opticaju.
Pretpostavljam da će sad Bielsa biti u opticaju.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23585 Re: FC Barcelona
šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#23586 Re: FC Barcelona
p206 wrote:šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..
Petkovic
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23587 Re: FC Barcelona
Prve spekulacije: Bielsa i AVB
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23588 Re: FC Barcelona
ili Ferguson iz penzije, kao u američkim filmovimascarface32 wrote:p206 wrote:šajze...koga sad dovesti a da ima pojma o onom načinu igre
Pelegrini otišao... Klopp se zabetonirao u Borussiji nedavnom izjavom..
Petkovic
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23589 Re: FC Barcelona
Bielsa bi bio najbezbolnije rješenje ja mislim.
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#23590 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB
holandjani kazu Joan Francesc Ferrer najvjerovatnije. zamisli petkovic, dovede jos i lulica.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23591 Re: FC Barcelona
- SLOBODAN JESarajevo1946 wrote:Bielsa bi bio najbezbolnije rješenje ja mislim.
- Odbio je Santos
- Iz Rosaria, blizak sa porodicom Messi
- Stil nece trpiti
-Ima ime i prezime
Logike ima
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23592 Re: FC Barcelona
AVB ublehaš... kad ga vidiš dao bi mu marku, toliku karizmu i autoritet imaskenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB
Bielsa mora naučiti sako nositi za vrijeme utakmice, i igrati manje rizično i prilagoditi se protivniku, a ne samo udri po svom... sa njegovom igrom i onakvom odbranom ne ginu nam po 2 komada u svakoj ozbiljnijoj utakmici
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23593 Re: FC Barcelona
Rubi? Sumnjam. Ako bi se trazilo rjesenje iz Masie onda Lluis Carrerasscarface32 wrote:skenderija04 wrote:Prve spekulacije: Bielsa i AVB
holandjani kazu Joan Francesc Ferrer najvjerovatnije. zamisli petkovic, dovede jos i lulica.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#23594 Re: FC Barcelona
Jeli ovo sluzbeno za druga Tita??
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23595 Re: FC Barcelona
U 20:30 hitna konferencija za stampu Rosella. Nazalost, jeste.MOSALJOZE wrote:Jeli ovo sluzbeno za druga Tita??
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23596 Re: FC Barcelona
Jebi ga.skenderija04 wrote:BOMBA
TITO VILANOVA PODNOSI OSTAVKU
http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... ca-2517594
- scarface32
- Posts: 874
- Joined: 12/12/2004 11:54
#23597 Re: FC Barcelona
i meni ga je zao. ali nece ni rakonja na lose ljude. ebi ga._terminaš_ wrote:Jebi ga.skenderija04 wrote:BOMBA
TITO VILANOVA PODNOSI OSTAVKU
http://www.sport.es/es/noticias/barca/t ... ca-2517594![]()
Žao mi je čovjeka pravo. Zdravlje je bitnije.
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#23598 Re: FC Barcelona
Trebao je jos prosle godine da ide 
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23599 Re: FC Barcelona
Ne vjerujem da je ovo zbog bolesti..
Tito i uprava su nesto zakuhali unutra
ali bice prica vjerovatno da je zbog bolesti itd..
Tito i uprava su nesto zakuhali unutra
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23600 Re: FC Barcelona
,,odavno se na ovom forumu trebao uvesti trajni ban za gluposti.DonVito wrote:Ne vjerujem da je ovo zbog bolesti..
Tito i uprava su nesto zakuhali unutraali bice prica vjerovatno da je zbog bolesti itd..
