FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23551 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vilanova " Ljude ne bi trebalo da zanimaju privatni odnosi ali Pep me iznenadio i nije u pravu .Niko iz uprave nije koristio moju bolest da bi ga napao. Kad sam bio u New Yorku, klub mi je pomogao u svemu. Pep me je posjetio jednom, u samom pocetku. Na rehabilitaciji sam bio dva mjeseca i nije me posjetio. Ja bi na njegovom mjestu drugacije postupio. Bio je moj prijatelj i tada mi je bio potreban li se nije pojavio. Ne zelim da pricam vise ......
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23552 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Vilanova: "It's not true I only asked for Thiago Silva. I like him, but if he doesn't come, there are other options. We need a centre back."
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23553 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:BUSQUETS 2018
sretan rodjendan.

Image
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23554 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Tito: "Naš prioritet je štoper, a napadača nećemo dovoditi."

Toliko o Džeki :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23555 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Tito: "Naš prioritet je štoper, a napadača nećemo dovoditi."

Toliko o Džeki :D
Dzeko nije prioritet,Dzeko je bomba krajem avgusta :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23556 Re: FC Barcelona

Post by missko »

U 15:30 konferencija za štampu Thiaga Alcantare, i njemacki novinari se nadaju da bi glavna tema trebala biti od osi Barce i Pepa nakon današnjeg iskaza Tita.

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23557 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

missko wrote:U 15:30 konferencija za štampu Thiaga Alcantare, i njemacki novinari se nadaju da bi glavna tema trebala biti od osi Barce i Pepa nakon današnjeg iskaza Tita.

Gesendet von meinem GT-I9505
U tom sukobu Thiago nije bitan. Izbjeci ce odgovor. Pametan je momak
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23558 Re: FC Barcelona

Post by missko »

Možda i Pep bude prisutan

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23559 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

missko wrote:Možda i Pep bude prisutan

Gesendet von meinem GT-I9505
Ne znam. Je li to obicaj u Njemackoj da trener bude na predstavljanju?
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23560 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/vilano ... /130716103


ja koliko znam potpisao je petogodišnji ugovor, ali dobro.....
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23561 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:Ako Messi osvoji SP sa Argentinom, priznajem mu da je bolji od Maradone... nema opravdanja, i Diego je igrao sa ekipom statista :D

Iniesta je blizu Zidanea, ono što ih razdvaja je šut koji Iniesta nema i to neko liderstvo na terenu... doduše to se od Inieste nije ni tražilo. BTW, one statistike ništa ne valjaju... Zizou je osvojio samo jednu Ligu.
Zamisli sad neko kaže Što Maradona nije osvajao 4 zlatne lopte ili što nije osvajao lige prvaka (tada KEŠ).
Možda Messi i osvoji nekad nešto sa Argentinom i tako olakša te diskusije, ali opet to je krajnje ograniceno razmišljanje jer on ce biti isti igrac osvojio ili ne osvojio SP.
Za mjesto u historiji treba pregledati 500 utakmica, a ne 7-8 (koliko ima SP).....Messi je sebe dokazao davnih dana u najjacim utakmicama i nije fer umanjivati mu kvalitet zbog uspjeha reprezentacije i tih okolnosti.
Ne može se reci da je npr. Busquets veci igrac u historiji španskog fudbala od Raula, samo zato što ovaj prvi ima i titule na reprezentativnom planu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23562 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Ma nije poenta šta je ko osvojio, nego da je Diego bio sposoban dovući prosječne ekipe do vrha. Messi će vjerovatno do kraja karijere igrati samo za Barcelonu, a nije ni današnja Argentina baš šaša... ali eto to mu je najveći izazov, da ih dovede do SP.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23563 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Image
ultima_palabra wrote:Ma nije poenta šta je ko osvojio, nego da je Diego bio sposoban dovući prosječne ekipe do vrha. Messi će vjerovatno do kraja karijere igrati samo za Barcelonu, a nije ni današnja Argentina baš šaša... ali eto to mu je najveći izazov, da ih dovede do SP.
Ma kakav kraj karijere, otiće on iz Barce najmanje 2-3 godine prije završetka i u Argentini će okačiti kopačke o klin.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23564 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio... :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23565 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio... :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ? :D
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23566 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio... :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ? :D
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
Lista je pregled stampe zadnjih 48 sati. Neka dodje i Botia sto se mene tice. Samo Barsa ce uci u avgust i bice odlazaka igraca za koje mislimo da su sigurni.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23567 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

uprava je provela cijeli prelazni rok pricajuci o thiago silvi, iako je 1. psg rekao da nije na prodaju i 2. sam ts je rekao da zeli odraditi svoj ugovor u psg-u do kraja. fokusirati se na jednog covjeka toliko dugo vremena, je naivno, po meni.

sad su poceli pricati o rezervnim opcijama, kada su opcije tanje, a igraci skuplji. na kraju ce zavrsiti placajuci d.luiza vise nego sto su platitli dzuniora.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23568 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

505sCrtom wrote:uprava je provela cijeli prelazni rok pricajuci o thiago silvi, iako je 1. psg rekao da nije na prodaju i 2. sam ts je rekao da zeli odraditi svoj ugovor u psg-u do kraja. fokusirati se na jednog covjeka toliko dugo vremena, je naivno, po meni.

sad su poceli pricati o rezervnim opcijama, kada su opcije tanje, a igraci skuplji. na kraju ce zavrsiti placajuci d.luiza vise nego sto su platitli dzuniora.
Pa ti si rekao da Silva dolazi do kraja augusta :?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23569 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ultima_palabra wrote: Pa ti si rekao da Silva dolazi do kraja augusta :?
hahahaha. jesam. izgleda da rosell i ja bolujemo od iste bolesti. zato se ja i ne volim mijesati u spekulacije o transferima. zamarajuce.

ali da objasnim ovo za august. s obzirom na upornost uprave oko njega, jos uvijek se nadam da rossel zna nesto sto ne znamo mi. a i sam thiago s. je koketirao poslije konf. kupa puno oko barcelone.
sto se mene tice, ja bih potpisao onog malca iz dortmunda dan poslije finala ls. i zavrsio bih tu pricu. ali, o cemu bi onda rosselove novine pisale cijelo ljeto.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23570 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Neka dodje ko hoce. Ako misle da je T.Silva rjesenje za sve probleme u odbrani varaju se. Neka dodje stoper, ma ko da je jer ce trebati kolicinski. O kvalitetu necu jer svaki stoper ovog svijeta u Barceloni izgleda 50 posto losije nego u bilo kojoj drugoj ekipi. Od ovih gore nabrojanih naka dodje najjeftiniji. Ja bi volio da prodaju Alexisa i dovedu napadaca. Ako barcelona zabije 3 po tekmi u prosjeku, pobijedice sa ili bez stopera.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23571 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio... :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ? :D
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
I treba... dosta prljavo igra Barsa..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23572 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#

Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23573 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#

Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
Tako su pisali i za C.Ronalda..

Smijesna offc. stranica kluba.
User avatar
hoćeli_ko_rasol
Posts: 318
Joined: 29/03/2012 19:23
Location: Bosnia and Herzegovina

#23574 Re: FC Barcelona

Post by hoćeli_ko_rasol »

skenderija04 wrote:United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#

Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
Kasno im je sada pregovarati, da su pregovarali prije prodaje Thiaga A., možda bi Fab. Barca i prodala. A ovako od tih pregovora nema niša! Isto kao što nema od ništa od pregovora sa T. Silvom ili Luizom, ti su pregovori u naprijed osuđeni na propast i neuspjeh ! :run:
User avatar
hoćeli_ko_rasol
Posts: 318
Joined: 29/03/2012 19:23
Location: Bosnia and Herzegovina

#23575 Re: FC Barcelona

Post by hoćeli_ko_rasol »

Bartomeu (potpredsjednik Barçe): "Budite sigurni da nećemo saslušati niti jednu ponudu za Fabregasa. On je naš igrač i nemamo namjeru da ga prodamo."
Post Reply