FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23551 Re: FC Barcelona
Vilanova " Ljude ne bi trebalo da zanimaju privatni odnosi ali Pep me iznenadio i nije u pravu .Niko iz uprave nije koristio moju bolest da bi ga napao. Kad sam bio u New Yorku, klub mi je pomogao u svemu. Pep me je posjetio jednom, u samom pocetku. Na rehabilitaciji sam bio dva mjeseca i nije me posjetio. Ja bi na njegovom mjestu drugacije postupio. Bio je moj prijatelj i tada mi je bio potreban li se nije pojavio. Ne zelim da pricam vise ......
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23552 Re: FC Barcelona
Vilanova: "It's not true I only asked for Thiago Silva. I like him, but if he doesn't come, there are other options. We need a centre back."
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23553 Re: FC Barcelona
sretan rodjendan.skenderija04 wrote:BUSQUETS 2018
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#23554 Re: FC Barcelona
Tito: "Naš prioritet je štoper, a napadača nećemo dovoditi."
Toliko o Džeki
Toliko o Džeki
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23555 Re: FC Barcelona
Dzeko nije prioritet,Dzeko je bomba krajem avgustaHB_BHF wrote:Tito: "Naš prioritet je štoper, a napadača nećemo dovoditi."
Toliko o Džeki
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23556 Re: FC Barcelona
U 15:30 konferencija za štampu Thiaga Alcantare, i njemacki novinari se nadaju da bi glavna tema trebala biti od osi Barce i Pepa nakon današnjeg iskaza Tita.
Gesendet von meinem GT-I9505
Gesendet von meinem GT-I9505
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23557 Re: FC Barcelona
U tom sukobu Thiago nije bitan. Izbjeci ce odgovor. Pametan je momakmissko wrote:U 15:30 konferencija za štampu Thiaga Alcantare, i njemacki novinari se nadaju da bi glavna tema trebala biti od osi Barce i Pepa nakon današnjeg iskaza Tita.
Gesendet von meinem GT-I9505
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23558 Re: FC Barcelona
Možda i Pep bude prisutan
Gesendet von meinem GT-I9505
Gesendet von meinem GT-I9505
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23559 Re: FC Barcelona
Ne znam. Je li to obicaj u Njemackoj da trener bude na predstavljanju?missko wrote:Možda i Pep bude prisutan
Gesendet von meinem GT-I9505
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23560 Re: FC Barcelona
http://www.klix.ba/sport/nogomet/vilano ... /130716103
ja koliko znam potpisao je petogodišnji ugovor, ali dobro.....
ja koliko znam potpisao je petogodišnji ugovor, ali dobro.....
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23561 Re: FC Barcelona
Zamisli sad neko kaže Što Maradona nije osvajao 4 zlatne lopte ili što nije osvajao lige prvaka (tada KEŠ).ultima_palabra wrote:Ako Messi osvoji SP sa Argentinom, priznajem mu da je bolji od Maradone... nema opravdanja, i Diego je igrao sa ekipom statista![]()
Iniesta je blizu Zidanea, ono što ih razdvaja je šut koji Iniesta nema i to neko liderstvo na terenu... doduše to se od Inieste nije ni tražilo. BTW, one statistike ništa ne valjaju... Zizou je osvojio samo jednu Ligu.
Možda Messi i osvoji nekad nešto sa Argentinom i tako olakša te diskusije, ali opet to je krajnje ograniceno razmišljanje jer on ce biti isti igrac osvojio ili ne osvojio SP.
Za mjesto u historiji treba pregledati 500 utakmica, a ne 7-8 (koliko ima SP).....Messi je sebe dokazao davnih dana u najjacim utakmicama i nije fer umanjivati mu kvalitet zbog uspjeha reprezentacije i tih okolnosti.
Ne može se reci da je npr. Busquets veci igrac u historiji španskog fudbala od Raula, samo zato što ovaj prvi ima i titule na reprezentativnom planu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23562 Re: FC Barcelona
Ma nije poenta šta je ko osvojio, nego da je Diego bio sposoban dovući prosječne ekipe do vrha. Messi će vjerovatno do kraja karijere igrati samo za Barcelonu, a nije ni današnja Argentina baš šaša... ali eto to mu je najveći izazov, da ih dovede do SP.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23563 Re: FC Barcelona
Ma kakav kraj karijere, otiće on iz Barce najmanje 2-3 godine prije završetka i u Argentini će okačiti kopačke o klin.ultima_palabra wrote:Ma nije poenta šta je ko osvojio, nego da je Diego bio sposoban dovući prosječne ekipe do vrha. Messi će vjerovatno do kraja karijere igrati samo za Barcelonu, a nije ni današnja Argentina baš šaša... ali eto to mu je najveći izazov, da ih dovede do SP.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23564 Re: FC Barcelona
Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio...

- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#23565 Re: FC Barcelona
Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ?skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio...![]()
![]()
![]()
![]()
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23566 Re: FC Barcelona
Lista je pregled stampe zadnjih 48 sati. Neka dodje i Botia sto se mene tice. Samo Barsa ce uci u avgust i bice odlazaka igraca za koje mislimo da su sigurni.HB_BHF wrote:Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ?skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio...![]()
![]()
![]()
![]()
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23567 Re: FC Barcelona
uprava je provela cijeli prelazni rok pricajuci o thiago silvi, iako je 1. psg rekao da nije na prodaju i 2. sam ts je rekao da zeli odraditi svoj ugovor u psg-u do kraja. fokusirati se na jednog covjeka toliko dugo vremena, je naivno, po meni.
sad su poceli pricati o rezervnim opcijama, kada su opcije tanje, a igraci skuplji. na kraju ce zavrsiti placajuci d.luiza vise nego sto su platitli dzuniora.
sad su poceli pricati o rezervnim opcijama, kada su opcije tanje, a igraci skuplji. na kraju ce zavrsiti placajuci d.luiza vise nego sto su platitli dzuniora.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23568 Re: FC Barcelona
Pa ti si rekao da Silva dolazi do kraja augusta505sCrtom wrote:uprava je provela cijeli prelazni rok pricajuci o thiago silvi, iako je 1. psg rekao da nije na prodaju i 2. sam ts je rekao da zeli odraditi svoj ugovor u psg-u do kraja. fokusirati se na jednog covjeka toliko dugo vremena, je naivno, po meni.
sad su poceli pricati o rezervnim opcijama, kada su opcije tanje, a igraci skuplji. na kraju ce zavrsiti placajuci d.luiza vise nego sto su platitli dzuniora.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23569 Re: FC Barcelona
hahahaha. jesam. izgleda da rosell i ja bolujemo od iste bolesti. zato se ja i ne volim mijesati u spekulacije o transferima. zamarajuce.ultima_palabra wrote: Pa ti si rekao da Silva dolazi do kraja augusta
ali da objasnim ovo za august. s obzirom na upornost uprave oko njega, jos uvijek se nadam da rossel zna nesto sto ne znamo mi. a i sam thiago s. je koketirao poslije konf. kupa puno oko barcelone.
sto se mene tice, ja bih potpisao onog malca iz dortmunda dan poslije finala ls. i zavrsio bih tu pricu. ali, o cemu bi onda rosselove novine pisale cijelo ljeto.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23570 Re: FC Barcelona
Neka dodje ko hoce. Ako misle da je T.Silva rjesenje za sve probleme u odbrani varaju se. Neka dodje stoper, ma ko da je jer ce trebati kolicinski. O kvalitetu necu jer svaki stoper ovog svijeta u Barceloni izgleda 50 posto losije nego u bilo kojoj drugoj ekipi. Od ovih gore nabrojanih naka dodje najjeftiniji. Ja bi volio da prodaju Alexisa i dovedu napadaca. Ako barcelona zabije 3 po tekmi u prosjeku, pobijedice sa ili bez stopera.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23571 Re: FC Barcelona
I treba... dosta prljavo igra Barsa..HB_BHF wrote:Šeik zaprijetio Messijem, odmah prpa i ni riječi više o Thiagu Silvi, a ?skenderija04 wrote:Kompany, Vertonghen, Garay, Agger, Höwedes, Mangala, Rakitsky, Juan Jesus, Dedé, Iñigo Martínez, Fazio...![]()
![]()
![]()
![]()
A od ove tvoje liste mislim da bi ova prva dvojica bili najbolji izbor. Agger vjerovatno nema namjeru preći u Barcu (čak je istetovirao na šaku YNWA xD).. Inigo Martinez isto nije loš...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23572 Re: FC Barcelona
United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#
Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#
Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23573 Re: FC Barcelona
Tako su pisali i za C.Ronalda..skenderija04 wrote:United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#
Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
Smijesna offc. stranica kluba.
- hoćeli_ko_rasol
- Posts: 318
- Joined: 29/03/2012 19:23
- Location: Bosnia and Herzegovina
#23574 Re: FC Barcelona
Kasno im je sada pregovarati, da su pregovarali prije prodaje Thiaga A., možda bi Fab. Barca i prodala. A ovako od tih pregovora nema niša! Isto kao što nema od ništa od pregovora sa T. Silvom ili Luizom, ti su pregovori u naprijed osuđeni na propast i neuspjeh !skenderija04 wrote:United n svojoj zvanicnoj stranici tvrdi da pregovaraju sa Fabregasom.
http://www.manutd.com/en/Tour2013/Tour2 ... regas.aspx#
Ja ovo ne kontam. Sto nisu pitali Barcelonu, valjda i oni imaju sta da kazu.
- hoćeli_ko_rasol
- Posts: 318
- Joined: 29/03/2012 19:23
- Location: Bosnia and Herzegovina
#23575 Re: FC Barcelona
Bartomeu (potpredsjednik Barçe): "Budite sigurni da nećemo saslušati niti jednu ponudu za Fabregasa. On je naš igrač i nemamo namjeru da ga prodamo."
