"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23526 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semirsar »

kabal1337 wrote:Cek oni su privatizovali javni parking ?
Ma sta ca cuvaju da im ulete u sred noci sa kalasnjikovom, kao i svaki ciko sa naplatne bi reko vozi ti to
koliko znam, opstina novi grad dala dozvolu udruzenju da na nekoliko parkinga obiljeze pm i uz minimalnu naknadu, cini mi se 20-ak KM cuvaju vozila. vjerovatno je i ovaj lik neko od njih, ne znam. Ali, uzurpirati cak 4 besplatna mjesta mi je ono bas...
I da, bilo je vec kradja na svim parkinzima, rekoh vec, nije vrijedna ona crkavica gubitka glave, na ovom su cini mi se gorila i ona dva vozila u svadji onih nadrkanih influenserki.
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23527 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Kod mene na mojmilu, poceli sredjivsti rasvjetu, kontam da ce neko "uletiti" sa slicnom idejom, tj. neko udruzenje blisko vladajucim...
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23528 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

konektovan wrote:Kod mene na mojmilu, poceli sredjivsti rasvjetu, kontam da ce neko "uletiti" sa slicnom idejom, tj. neko udruzenje blisko vladajucim...
Pa valjda cile vrijedi cvanciku mjesečno. :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23529 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

NediM17 wrote:
konektovan wrote:Kod mene na mojmilu, poceli sredjivsti rasvjetu, kontam da ce neko "uletiti" sa slicnom idejom, tj. neko udruzenje blisko vladajucim...
Pa valjda cile vrijedi cvanciku mjesečno. :D
Vrijedi, ali kad bi te pare bile usmjerene za lijecenje djece, a ne za bogacenje ionako bogatih ratnih profitera...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23530 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

konektovan wrote:Kod mene na mojmilu, poceli sredjivsti rasvjetu, kontam da ce neko "uletiti" sa slicnom idejom, tj. neko udruzenje blisko vladajucim...
I na alipasinu se radi isto, rijec je o LED rasvjeti kao sto vec ima na par mjesta po AP
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23531 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

semirsar wrote:
kabal1337 wrote:Cek oni su privatizovali javni parking ?
Ma sta ca cuvaju da im ulete u sred noci sa kalasnjikovom, kao i svaki ciko sa naplatne bi reko vozi ti to
koliko znam, opstina novi grad dala dozvolu udruzenju da na nekoliko parkinga obiljeze pm i uz minimalnu naknadu, cini mi se 20-ak KM cuvaju vozila. vjerovatno je i ovaj lik neko od njih, ne znam. Ali, uzurpirati cak 4 besplatna mjesta mi je ono bas...
I da, bilo je vec kradja na svim parkinzima, rekoh vec, nije vrijedna ona crkavica gubitka glave, na ovom su cini mi se gorila i ona dva vozila u svadji onih nadrkanih influenserki.
Nije ovaj na liniji razgranicenja,ima jos jedan veliki kod terexa,ali on nema cuvare i nije nikad popunjen
Na jos jednom su gorili auti isto sa kontra strane preko rijeke,isto imaju cuvari al on nije skoro nikad popunjen,mislim da su na tom parkingu bila auta od kurvi
A ovaj besmisao sa gumama nije nista drugo nego iapoljavanje prosjecne budalastine bosnjanskog mentaliteta
Trebalo bi ga strpat u ove 4 gume i napenalit u rodni zavicaj pa nek tamo uziva u komociji 4 mjesta
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23532 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

A zasto imate problem pomjeriti gumu i parkirati?
Strah?
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23533 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

JavierBosnia wrote:A zasto imate problem pomjeriti gumu i parkirati?
Strah?
Gurnes autom gumu , ne moras cak izlaziti iz auta. Nema posebnog znaka za to parking mjesto, tako da je slobodno.
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#23534 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shape of despair »

Image
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23535 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

shape of despair wrote:Image
Nepropisno parkirano auto, ali hajde kada ga vec parkiras tako, zasto desnim tockovima ne budes skroz na cosku trotoara, tako da pjesaci mogu izmedju auta i zgrade/ograde lakse proci, a time ih jos zastitis od drugih auta i izlaska na cestu.
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#23536 Re: "Majstori" parkiranja

Post by xamp »

kakaljin wrote:
shape of despair wrote:Image
Nepropisno parkirano auto, ali hajde kada ga vec parkiras tako, zasto desnim tockovima ne budes skroz na cosku trotoara, tako da pjesaci mogu izmedju auta i zgrade/ograde lakse proci, a time ih jos zastitis od drugih auta i izlaska na cestu.
Ma samo 5 minuta.
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#23537 Re: "Majstori" parkiranja

Post by sarajevo-x.com »

Pa on ga pomjerio tamo da mu pjesaci zastite auto od ovih sto idu na putu da ga ne zakaci neko :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23538 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Nije mi namjera da branim ovog vozaca koji je ocigledno parkirao pogresno, ali ova zena uvijek ide cestom, nikad ne vozi po trotoaru. Cak zna ici i u suprotnom smijeru.
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#23539 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shape of despair »

Optimist wrote:Nije mi namjera da branim ovog vozaca koji je ocigledno parkirao pogresno, ali ova zena uvijek ide cestom, nikad ne vozi po trotoaru. Cak zna ici i u suprotnom smijeru.
Ova žena je jutros išla trotuarom, sišla zbog auta i morali su joj pomoći da se vrati na trotoar zbog ivičnjaka.
Pa X puta sam vozačima jebao mater kad ovako parkiraju a ja idem sa dječijim kolicima.
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23540 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

Optimist wrote:Nije mi namjera da branim ovog vozaca koji je ocigledno parkirao pogresno, ali ova zena uvijek ide cestom, nikad ne vozi po trotoaru. Cak zna ici i u suprotnom smijeru.

znas sta, i ja da sam ne dao bog invalid, isto bi sredinom ceste... nek se jebu. Svi parkiraju na trotoar i sto bi se ja zajebavao...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23541 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

tretuvar
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23542 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

ovom vozacu se samo moze poželiti da nekad i on bude ovako u kolicima a ne mogne ici trotoarom od ovakvih kao što je on
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#23543 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

xamp wrote:
kakaljin wrote:
shape of despair wrote:Image
Nepropisno parkirano auto, ali hajde kada ga vec parkiras tako, zasto desnim tockovima ne budes skroz na cosku trotoara, tako da pjesaci mogu izmedju auta i zgrade/ograde lakse proci, a time ih jos zastitis od drugih auta i izlaska na cestu.
Ma samo 5 minuta.
Parkirao je pored restorana, tako da od pet minuta nema ništa.

#samokažem
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23544 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image

Oduzimanje vozacke, kazneni bodovi, 400 KM kazna + pauk
Papci, kako drugo da ih na zovem. Nisu ni kola za svakoga zivota mi
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23545 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Sto zatamnise tablice, neka se zna ko je debil, kreten, glupan.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23546 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image
Last edited by Control panel on 02/09/2019 12:02, edited 4 times in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23547 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

JavierBosnia wrote:Image

Oduzimanje vozacke, kazneni bodovi, 400 KM kazna + pauk
Papci, kako drugo da ih na zovem. Nisu ni kola za svakoga zivota mi
:lol: :lol:

o jebem te živote :-) kontam da me više nište u negativnom iznenadit ne može-kad šipak :-)
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23548 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Ima pravo, sve je to nekad njenog dede bilo pa joj uzelo. Dosla zena traziti restituciju. :-)
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23549 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23550 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image
Locked