FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23526 Re: FC Barcelona
eto'o je bio u pelenama kada je madrid zadnji put osvoji lp.
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23527 Re: FC Barcelona
,,cuj porediti iniestu sa zidanom presmijesno,,
itekako se mogu porediti, cak mislim da ga je andres nadmasio. zlatne lopte ni zidane ne bi dobio da je igrao u messijevoj generaciji.
ali kada kaze presmijesno
neko bi rekao da je spanac amater u odnosu na francuza.,, statistika opet nista ne znaci i to bi svakom trebalo biti jasno.
ali kada kaze presmijesno
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23528 Re: FC Barcelona
Kao kad bi poredili D10S vs Messi...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23529 Re: FC Barcelona
Messi je prekucao D10Sa odavno....prekucano gradivo
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23530 Re: FC Barcelona
lea vise ne treba porediti ni sa jednim igracem, momak je sa svojih 25 godina vec najbolji u historiji a koliko tek ima godina ozibljnog fudbala i koliko moze nadmasiti ostale je nesto nenormalno.DonVito wrote:Kao kad bi poredili D10S vs Messi...
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23531 Re: FC Barcelona
A porediti Maradonu i Messija je glupo... 
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23532 Re: FC Barcelona

Dominator....gledaj šta ih je dobio
+ dvije titule LP, što je za Maradonu bila viša matematika
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23533 Re: FC Barcelona
Nije novopecena nagrada....ima i Maradona jednu, ali nema četiri kao Messi jbg
zna se ko je otac fudbala....jedini koji ima 4.
Pa imaju i Navas ili Cazorla titule prvaka svijeta i evrope, pa ih niko ozbiljan ne racuna kao najvece igrace svih vremena...to je sve privid.
Bitne su individualne nagrade, a ne timske.
Pa imaju i Navas ili Cazorla titule prvaka svijeta i evrope, pa ih niko ozbiljan ne racuna kao najvece igrace svih vremena...to je sve privid.
Bitne su individualne nagrade, a ne timske.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23534 Re: FC Barcelona
Ako Messi osvoji SP sa Argentinom, priznajem mu da je bolji od Maradone... nema opravdanja, i Diego je igrao sa ekipom statista
Iniesta je blizu Zidanea, ono što ih razdvaja je šut koji Iniesta nema i to neko liderstvo na terenu... doduše to se od Inieste nije ni tražilo. BTW, one statistike ništa ne valjaju... Zizou je osvojio samo jednu Ligu.
Iniesta je blizu Zidanea, ono što ih razdvaja je šut koji Iniesta nema i to neko liderstvo na terenu... doduše to se od Inieste nije ni tražilo. BTW, one statistike ništa ne valjaju... Zizou je osvojio samo jednu Ligu.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23536 Re: FC Barcelona
Ima li kakvih detalja ovog ugovora sa Panasonicom?
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23537 Re: FC Barcelona
Misliš na LP?ultima_palabra wrote:Ako Messi osvoji SP sa Argentinom, priznajem mu da je bolji od Maradone... nema opravdanja, i Diego je igrao sa ekipom statista![]()
Look at this, look at this and laugh:

505sCrtom wrote:
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23538 Re: FC Barcelona
Pa jača ekipa nego ova:

A šta reći za ovu koja je igrala finale:GK 18 Nery Pumpido
SW 5 José Luis Brown
CB 9 José Cuciuffo
CB 19 Oscar Ruggeri
DM 2 Sergio Batista
RM 14 Ricardo Giusti
CM 7 Jorge Burruchaga
CM 12 Héctor Enrique
LM 16 Julio Olarticoechea
SS 10 Diego Maradona (c)
CF 11 Jorge Valdano
Doduše, Bilardo je svjetlosnim godinama ispred Diega kao treneraGK 12 Sergio Goycochea
SW 20 Juan Simón
CB 18 José Serrizuela
CB 19 Oscar Ruggeri
DM 13 Néstor Lorenzo
RM 4 José Basualdo
CM 7 Jorge Burruchaga
CM 21 Pedro Troglio
LM 17 Roberto Sensini
SS 10 Diego Maradona (c)
CF 9 Gustavo Dezotti
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23539 Re: FC Barcelona
Jest, ali Argentina danas je tu negdje kad uporediš sa snagom ostalih velikih reprezentacija (u nekim segmentima su trenutno znatno ispod, poput odbrane i dijela veznog reda) tako da na velikim utakmicama taktika najčešće presudi, nema tu drastičnog roster jaza. Jel to Argentina imala 2010. bolji roster od Njemačke, Španije, Holandije ili Brazila? Al postavka je još jača. Pogledaj samo prirodne pozicije Maxija i Di Marije, u vrhu tri defanzivna šetača i dva stopera u ulozi bekova. I narkoman gleda kako ih Krauti gaze na sredini i onda spektakl sa Tevezom i Pastoreom pred kraj.
Nego, Maradonini izleti u EC? Jel do sastava ili?
Nego, Maradonini izleti u EC? Jel do sastava ili?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23540 Re: FC Barcelona
Imali su bolji roster od svih ekipa osim Španije. Za postavku se sve slažem... sjećam se kako sam 3-4 dana pred tu utakmicu trubio kako Nijemci uzimaju a ljudi me gledali kao budalu
Opet, imaš Copa Americu 2011, domaći teren i slabiju konkurenciju pa opet ćorak. Doduše, trener nije puno bolji.
Izleti u Evropi? Sve jasno, prvi put izvukli Madrid u 1.kolu, drugi put Maradona nije ni igrao jer su mu složili kaznu zbog koke
Osvojili su kup UEFA koji tad nije bio puno slabiji od Kupa prvaka.
Opet, imaš Copa Americu 2011, domaći teren i slabiju konkurenciju pa opet ćorak. Doduše, trener nije puno bolji.
Izleti u Evropi? Sve jasno, prvi put izvukli Madrid u 1.kolu, drugi put Maradona nije ni igrao jer su mu složili kaznu zbog koke
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23541 Re: FC Barcelona
Rosell (president): "We want Thiago Silva, but the problem is not the transfer fee - PSG just doesn't want to negotiate."
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23542 Re: FC Barcelona
preci ce on u barcelonu do kraja roka.Entropio wrote:Rosell (president): "We want Thiago Silva, but the problem is not the transfer fee - PSG just doesn't want to negotiate."
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23543 Re: FC Barcelona
- Ne bi se složio za roster 2010. Ni odbrana ni vezni red im nisu bolji u usporedbi sa ostalim pobrojanima. Jedino su u napadu ostavljali ostale.ultima_palabra wrote:Imali su bolji roster od svih ekipa osim Španije. Za postavku se sve slažem... sjećam se kako sam 3-4 dana pred tu utakmicu trubio kako Nijemci uzimaju a ljudi me gledali kao budalu![]()
Opet, imaš Copa Americu 2011, domaći teren i slabiju konkurenciju pa opet ćorak. Doduše, trener nije puno bolji.
Izleti u Evropi? Sve jasno, prvi put izvukli Madrid u 1.kolu, drugi put Maradona nije ni igrao jer su mu složili kaznu zbog kokeOsvojili su kup UEFA koji tad nije bio puno slabiji od Kupa prvaka.
- Što se tiče Copa Americe, Batista ne da nije ništa bolji od Maradone, nego je pitanje kakve su njega narko strukture postavile na poziciju uopšte.
- Maradona je sa Napolijem igrao obje utakmice protiv Spartaka kad su ispali iz EC.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Nema opravdanja? Ili ima? Prejak bio Real i Spartak a Messi ispao od slabašne Njemačke?
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23544 Re: FC Barcelona
Dobro, igrao je on fizički možda, ali je u glavi raskrstio sa Italijom nakon SP 1990. Da ne smaramo ostale oko rostera 2010...
Ma vidi, ok je ispasti od Njemačke, pogotovo sa nekompetentnim trenerom, ali ne ostaviti nikakav utisak na prvenstvu na koje si došao u punoj formi kao najbolji na svijetu... to nije referenca za najvećeg svih vremena
Ma vidi, ok je ispasti od Njemačke, pogotovo sa nekompetentnim trenerom, ali ne ostaviti nikakav utisak na prvenstvu na koje si došao u punoj formi kao najbolji na svijetu... to nije referenca za najvećeg svih vremena
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23546 Re: FC Barcelona
Ugovor sezone.
Sergio B0SSquets 2018; buyout 150M

Sergio B0SSquets 2018; buyout 150M
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23547 Re: FC Barcelona
Maradoni se može progledati kroz prste i oprostiti što se drogirao i u glavi raskrstio sa Italijom pa nikad nije osvojio EC, a Messiju se ne može oprostiti što ima analfabete za trenere pa nikad nije prošao ozbiljnije protivnike.ultima_palabra wrote:Dobro, igrao je on fizički možda, ali je u glavi raskrstio sa Italijom nakon SP 1990. Da ne smaramo ostale oko rostera 2010...
Ma vidi, ok je ispasti od Njemačke, pogotovo sa nekompetentnim trenerom, ali ne ostaviti nikakav utisak na prvenstvu na koje si došao u punoj formi kao najbolji na svijetu... to nije referenca za najvećeg svih vremena
Nije ostavio nikakav utisak na WC 2010? Sad već pretjeruješ. Učestvovao je kod sva 4 gola protiv Koreje, proglašen igračem utakmice protiv Grčke, asistirao Tevezu u osmini finala. Nije baš 'nikakav utisak' ako je do Njemačke odigrao sasvim dobro. Osim ako se vodiš nakaradnom logikom "nije zabio go=nije ostavio utisak" (po tome ni Maradona nije ostavio utisak u finalu '86
Kad spominješ Copu 2011 (Messi asistirao 3 od ukupno 5 golova bijedne Arg) i WC 2010 kao ćorak, jesu li onda i WC 1982, WC 1990, WC 1994, Copa 1987 etc. ćorci za Maradonu?
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23548 Re: FC Barcelona
Pa jesu, ali vidiš, kad imaš sa Argentinom osvojeno što Diego ima, onda su ti ćorci nebitni
I ne uključujem se u raspravu, Messi će vjerovatno ostati upamćen kao najbolji svih vremena što je po meni i pošteno.
I ne uključujem se u raspravu, Messi će vjerovatno ostati upamćen kao najbolji svih vremena što je po meni i pošteno.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23549 Re: FC Barcelona
Vilanova:
- Pep je moj prijatej"
- " Ja sam bio taj kome je u New Yorku bila potrebna paznja i ko je bio sam"
- Znamo da je Cesc dobio dobre ponude ali mi je rekao da ostaje
- Sigurno dolazi jedan stoper
- Nije mii zao sto je Thiago otisao sa Guardiolom, Zao mi je sto je otisao iz Barcelone.
- Pep je moj prijatej"
- " Ja sam bio taj kome je u New Yorku bila potrebna paznja i ko je bio sam"
- Znamo da je Cesc dobio dobre ponude ali mi je rekao da ostaje
- Sigurno dolazi jedan stoper
- Nije mii zao sto je Thiago otisao sa Guardiolom, Zao mi je sto je otisao iz Barcelone.
