"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
BHfanatik
Posts: 259
Joined: 12/12/2012 21:36
Location: Sarajevo

#23501 Re: "Majstori" parkiranja

Post by BHfanatik »

insaneinthebrain wrote::izet: :run:

Image
Dubinsko :lol: :izet: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23502 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

poplava ga izbacila
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#23503 Re: "Majstori" parkiranja

Post by denimb »

Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta :lol:

Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23504 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Svega se nakotilo. :roll:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23505 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Mozda ima i prangiju hanuma, sta znas :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23506 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

U Zenici ispred trznog centra stoji znak gdje pise otprilike "Ako mi uzmes mjesto uzmi mi i invaliditet"
Sve zbog debila koji ce samo minutu il znaju sekjuritije tj portire
Ne znam stvarno koliko moras bit udaren u glavu da parkiras na mjesto za invalide
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#23507 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:U Zenici ispred trznog centra stoji znak gdje pise otprilike "Ako mi uzmes mjesto uzmi mi i invaliditet"
Sve zbog debila koji ce samo minutu il znaju sekjuritije tj portire
Ne znam stvarno koliko moras bit udaren u glavu da parkiras na mjesto za invalide

meni se cini ,mozda grijesim,da ni oni zastitari ispred ulaza u šoping centar,ne gledaju je li na tim mjestima parkirao neko ko ima invalida u vozilu ili je osoba koja je parkirala osoba sa invaliditetom
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23508 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto :-)
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#23509 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Throttle wrote:Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto :-)
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
Trude se da gledaju ako je neki jado parkirao, a ako je iole zajebanije auto ili glavonja strogi ignore.
Onaj dio pod lancima je fakat za invalide i to najviše koriste oni u kolicima, ali sam nekoliko puta vidio kako se dižu lanci za neke glavonje u BMW X6 i sličnim statusnim simbolima. Vjerovatno neke qrcheve gazde ili lokalne kabadahije/mrcine.
Last edited by Naslovnica on 27/08/2019 23:58, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23510 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

Throttle wrote:Mozda ima i prangiju hanuma, sta znas :D
:lol: :lol: :lol: dugousko dusko
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23511 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

denimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta :lol:

Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegla :izet: :lol: :D
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#23512 Re: "Majstori" parkiranja

Post by denimb »

amar1994 wrote:
denimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta :lol:

Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegla :izet: :lol: :D
Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisao :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#23513 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto :-)
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat

znam
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#23514 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

denimb wrote:
amar1994 wrote:
denimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta :lol:

Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegla :izet: :lol: :D
Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisao :roll:

pored nabijanja na k....,i to ti sve ona rekla?
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#23515 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

kakavdanakneiskustvu wrote:
denimb wrote:
amar1994 wrote:[quote="denimb"Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta :lol:

Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegla :izet: :lol: :D
Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisao :roll:

pored nabijanja na k....,i to ti sve ona rekla?[/quote]



Ako nisi u vezi, mogao je to biti početak jednog divnog prijateljstva tipa "friends with benefits".
8-)
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23516 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Moglo je biti ko u onom vicu sa trandzom i crnogorcem " probih li te to jadjo". :lol:
User avatar
BarbaDue
Posts: 65075
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#23517 Re: "Majstori" parkiranja

Post by BarbaDue »

insaneinthebrain wrote::izet: :run:

Image
Ok, ne poznajem teren ali baš moraš biti umjetnik pa da završiš ovdje :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23518 Re: "Majstori" parkiranja

Post by basicm »

Otkocen, odzgo sa parkinga :D
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23519 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semirsar »

Rezervacija Parking mjesta, navodno isti lik sve drzi, neki avlijski majstor bez avlije :mrgreen:

Image
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23520 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

To je sasvim prirodno, je li ovo ima gore naplatna rampa
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23521 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semirsar »

noviclan wrote:To je sasvim prirodno, je li ovo ima gore naplatna rampa
cuvani parking, unija veterana cuva vozila na numerisanim mjestima.
Koliko upratih, mjesta koja nisu numerisana se ne placa cuvanje, ko prije na mjesto njemu mjesto, e sad, ovaj lik navodno uzurpirao ionako malo slobodnih mjesta samo za sebe, cak 4 mjesta. :skoljka:
Last edited by semirsar on 29/08/2019 20:33, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23522 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

od koga cuvaju?
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23523 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semirsar »

bitanga_sa_otesa wrote:od koga cuvaju?
ma ni od kog, Dbr, je u pitanju, linija razgranicenja entiteta.
Crkavica koju primaju cuvari nije vrijedna za ginut'. Vise su tu kao psiholoska prepreka :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23524 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

semirsar wrote: ma ni od kog, Dbr, je u pitanju, linija razgranicenja entiteta.
Crkavica koju primaju cuvari nije vrijedna za ginut'. Vise su tu kao psiholoska prepreka :-)
ma znam ja gdje je ovaj parking,a vjerujem da rade za sicu :(
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23525 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kabal1337 »

Cek oni su privatizovali javni parking ?
Ma sta ca cuvaju da im ulete u sred noci sa kalasnjikovom, kao i svaki ciko sa naplatne bi reko vozi ti to
Locked