Dubinskoinsaneinthebrain wrote:![]()
![]()
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- BHfanatik
- Posts: 259
- Joined: 12/12/2012 21:36
- Location: Sarajevo
#23501 Re: "Majstori" parkiranja
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23502 Re: "Majstori" parkiranja
poplava ga izbacila
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#23503 Re: "Majstori" parkiranja
Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23504 Re: "Majstori" parkiranja
Svega se nakotilo. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23505 Re: "Majstori" parkiranja
Mozda ima i prangiju hanuma, sta znas 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23506 Re: "Majstori" parkiranja
U Zenici ispred trznog centra stoji znak gdje pise otprilike "Ako mi uzmes mjesto uzmi mi i invaliditet"
Sve zbog debila koji ce samo minutu il znaju sekjuritije tj portire
Ne znam stvarno koliko moras bit udaren u glavu da parkiras na mjesto za invalide
Sve zbog debila koji ce samo minutu il znaju sekjuritije tj portire
Ne znam stvarno koliko moras bit udaren u glavu da parkiras na mjesto za invalide
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23507 Re: "Majstori" parkiranja
Throttle wrote:U Zenici ispred trznog centra stoji znak gdje pise otprilike "Ako mi uzmes mjesto uzmi mi i invaliditet"
Sve zbog debila koji ce samo minutu il znaju sekjuritije tj portire
Ne znam stvarno koliko moras bit udaren u glavu da parkiras na mjesto za invalide
meni se cini ,mozda grijesim,da ni oni zastitari ispred ulaza u šoping centar,ne gledaju je li na tim mjestima parkirao neko ko ima invalida u vozilu ili je osoba koja je parkirala osoba sa invaliditetom
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23508 Re: "Majstori" parkiranja
Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23509 Re: "Majstori" parkiranja
Trude se da gledaju ako je neki jado parkirao, a ako je iole zajebanije auto ili glavonja strogi ignore.Throttle wrote:Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto![]()
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
Onaj dio pod lancima je fakat za invalide i to najviše koriste oni u kolicima, ali sam nekoliko puta vidio kako se dižu lanci za neke glavonje u BMW X6 i sličnim statusnim simbolima. Vjerovatno neke qrcheve gazde ili lokalne kabadahije/mrcine.
Last edited by Naslovnica on 27/08/2019 23:58, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23510 Re: "Majstori" parkiranja
Throttle wrote:Mozda ima i prangiju hanuma, sta znas
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23511 Re: "Majstori" parkiranja
pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegladenimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta![]()
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#23512 Re: "Majstori" parkiranja
Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisaoamar1994 wrote:pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegladenimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta![]()
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...![]()
![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23513 Re: "Majstori" parkiranja
Throttle wrote:Ma ne gleda niko nista a kakvi su ljudi jos bi mu levat poceo psovat kad mu kaze da skloni auto![]()
Sad su stavili one lance pa valjda oni pomjere da udje neko s invalidskom karticom na ta mjesta. Inace bio javasluk, najvise onih sto ce bankomat
znam
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23514 Re: "Majstori" parkiranja
denimb wrote:Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisaoamar1994 wrote:pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec utegladenimb wrote:Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta![]()
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...![]()
![]()
pored nabijanja na k....,i to ti sve ona rekla?
-
Naslovnica
- Posts: 35467
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23515 Re: "Majstori" parkiranja
kakavdanakneiskustvu wrote:Zurila, u postu, na bankomat, i do telekoma da uzme karticu novu...nije znala da ima sad u BiH 4G, uzela onu obicnu na kiosku ngdje...i tako...jbg, de neka ostane kako sam prvo napisaodenimb wrote:pa sto je ti ne nabi na k...,kad se vec uteglaamar1994 wrote:[quote="denimb"Taj kombi bar ne zauzima dva mjesta![]()
Danas idem pjesice... iza trotoara tri mjesta nekog parkinga, sva tri imaju oznaku za invalide...parkira zena u meganu, ima nekih 40-tak godina...ugladjena gospodja neka, izlazi i zateze jeans na guzove...ja stanem reko svaka vam cast gospodjo, vidite li taj znak ispred auta...kaze ona nabijem te na K...produzim kontam tacno sam ja gora budala, valjda takva nacija...![]()
![]()
pored nabijanja na k....,i to ti sve ona rekla?[/quote]
Ako nisi u vezi, mogao je to biti početak jednog divnog prijateljstva tipa "friends with benefits".
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23516 Re: "Majstori" parkiranja
Moglo je biti ko u onom vicu sa trandzom i crnogorcem " probih li te to jadjo". 
- BarbaDue
- Posts: 65075
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#23517 Re: "Majstori" parkiranja
Ok, ne poznajem teren ali baš moraš biti umjetnik pa da završiš ovdjeinsaneinthebrain wrote:![]()
![]()
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23518 Re: "Majstori" parkiranja
Otkocen, odzgo sa parkinga 
- semirsar
- Posts: 9055
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#23519 Re: "Majstori" parkiranja
Rezervacija Parking mjesta, navodno isti lik sve drzi, neki avlijski majstor bez avlije


-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23520 Re: "Majstori" parkiranja
To je sasvim prirodno, je li ovo ima gore naplatna rampa
- semirsar
- Posts: 9055
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#23521 Re: "Majstori" parkiranja
cuvani parking, unija veterana cuva vozila na numerisanim mjestima.noviclan wrote:To je sasvim prirodno, je li ovo ima gore naplatna rampa
Koliko upratih, mjesta koja nisu numerisana se ne placa cuvanje, ko prije na mjesto njemu mjesto, e sad, ovaj lik navodno uzurpirao ionako malo slobodnih mjesta samo za sebe, cak 4 mjesta.
Last edited by semirsar on 29/08/2019 20:33, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23522 Re: "Majstori" parkiranja
od koga cuvaju?
- semirsar
- Posts: 9055
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#23523 Re: "Majstori" parkiranja
ma ni od kog, Dbr, je u pitanju, linija razgranicenja entiteta.bitanga_sa_otesa wrote:od koga cuvaju?
Crkavica koju primaju cuvari nije vrijedna za ginut'. Vise su tu kao psiholoska prepreka
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23524 Re: "Majstori" parkiranja
ma znam ja gdje je ovaj parking,a vjerujem da rade za sicusemirsar wrote: ma ni od kog, Dbr, je u pitanju, linija razgranicenja entiteta.
Crkavica koju primaju cuvari nije vrijedna za ginut'. Vise su tu kao psiholoska prepreka
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23525 Re: "Majstori" parkiranja
Cek oni su privatizovali javni parking ?
Ma sta ca cuvaju da im ulete u sred noci sa kalasnjikovom, kao i svaki ciko sa naplatne bi reko vozi ti to
Ma sta ca cuvaju da im ulete u sred noci sa kalasnjikovom, kao i svaki ciko sa naplatne bi reko vozi ti to

