ma neka ga.skenderija04 wrote: Alexis se mjenja za stopera, ako znas kakvog javi
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23501 Re: FC Barcelona
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23502 Re: FC Barcelona
Izgleda, ali sve tece bolje nego sto sam mislio.Previse prasine koja dolazi iz poznatih pustinja. Barcelona pravi najkomplikovaniji prelazni rok u zadnjih 20 godina.fixer wrote:Liga mora poceti sto prije. Kao da je o Farmi rijec
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23503 Re: FC Barcelona
Prvi predsjednik koji je rekao da mu je vaznije ocistiti ekipu i svesti na 23-25 igraca. Lako je kupovati i slikati se sa igracima. Sibaju ga zbog Abidala,Ville,Thiaga... Pa sto ova trojica ne izadjose Bayernu na crtu.p206 wrote:izjava i stavovi Rosela su mi ok...i ja bi isto odgovorio
možda pojavom nije šarmer, ali zna pos´o
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23504 Re: FC Barcelona
Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio?
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23505 Re: FC Barcelona
Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio?![]()
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23507 Re: FC Barcelona
Guardiola je trener Bayerna. O predsjedniku Barcelone moze razmisljati kad ne bude imao kluba, ili kad bude u Barceloni. Ovo su jednostavno losi odnosi. Kad sujeta udari... Daleko od toga da nije rijec o dvije frakcije.skenderija04 wrote: Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23508 Re: FC Barcelona
Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.505sCrtom wrote:
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23509 Re: FC Barcelona
ma zabava. nego kako da usporedim ozila? cuj ozila.fixer wrote: Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23510 Re: FC Barcelona
Pa i Pep ima svoje interese. Moze on biti trener Bayerna ali svi znamo da ce se kad tad vratiti u FCB Mozda ne kao trener ali u upravu ide sigurno. Ovo je uvijek postojalo u Barceloni, nista novo i nista ozbiljno. Isto kao politika.fixer wrote:Guardiola je trener Bayerna. O predsjedniku Barcelone moze razmisljati kad ne bude imao kluba, ili kad bude u Barceloni. Ovo su jednostavno losi odnosi. Kad sujeta udari... Daleko od toga da nije rijec o dvije frakcije.skenderija04 wrote: Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23511 Re: FC Barcelona
505sCrtom wrote:


Uporedi Valdesa sa Iniestom
Last edited by DonVito on 16/07/2013 01:56, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23512 Re: FC Barcelona
Sve je to naravno demokratski i sasvim normalnoskenderija04 wrote:Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio?![]()
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23513 Re: FC Barcelona
Ispade da je Zidane fudbal igrao samo od 2001. do 2006. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23514 Re: FC Barcelona
Ovo je bilo onako usputLSD wrote:Sve je to naravno demokratski i sasvim normalnoskenderija04 wrote:Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio?![]()
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci....i svi bi bilo OK, da Pep nije aktuelni trener Bayerna koji ga je zaposlio tamo...ovako sam sebe diskredituje sa ovim njegovim javnim eskapadama i ambicijama....ne možeš jednom guzicom na dvije stolice ciljati.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23515 Re: FC Barcelona
sta bi sa d.santosom? hoce li i njega prodavati?
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23516 Re: FC Barcelona
Mozda ovako?505sCrtom wrote:ma zabava. nego kako da usporedim ozila? cuj ozila.fixer wrote: Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.
https://twitter.com/PaulaLena92/status/ ... 00/photo/1
Ili ovako?
http://www.actusports.fr/64458/comparai ... s-saisons/
Last edited by fixer on 16/07/2013 02:04, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23517 Re: FC Barcelona
Iniesta je prošlu sezonu bio prvi asistent lige
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23518 Re: FC Barcelona
hahahaha. odlicno.fixer wrote: Mozda ovako?
https://twitter.com/PaulaLena92/status/ ... 00/photo/1
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23519 Re: FC Barcelona
RSOC 3 miliona505sCrtom wrote:sta bi sa d.santosom? hoce li i njega prodavati?
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23520 Re: FC Barcelona
Komicno ko ovo tvoje, zar ne?505sCrtom wrote:hahahaha. odlicno.fixer wrote: Mozda ovako?
https://twitter.com/PaulaLena92/status/ ... 00/photo/1
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23521 Re: FC Barcelona
znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23522 Re: FC Barcelona
Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.505sCrtom wrote:znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#23523 Re: FC Barcelona
Naredne 4 godine mogu biti baš Ozilove, nije još 25 ni napunio... Ozil '88 godište a Iniesta '84, i Iniesta stariji 4 godine i 5 mjeseci.505sCrtom wrote:znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
Statistika je kurva i svako je može tumačiti na svoj način kako želi. A porediti Iniestu sa Zidaneom je presmiješno.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23524 Re: FC Barcelona
hoces reci da nije samo iniesta bolji, nego ih ima jos.fixer wrote: Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23525 Re: FC Barcelona
fixer wrote:Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.505sCrtom wrote:znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
