FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23501 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote: Alexis se mjenja za stopera, ako znas kakvog javi
ma neka ga.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23502 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:Liga mora poceti sto prije. Kao da je o Farmi rijec :D
Izgleda, ali sve tece bolje nego sto sam mislio.Previse prasine koja dolazi iz poznatih pustinja. Barcelona pravi najkomplikovaniji prelazni rok u zadnjih 20 godina.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23503 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

p206 wrote:izjava i stavovi Rosela su mi ok...i ja bi isto odgovorio
možda pojavom nije šarmer, ali zna pos´o
Prvi predsjednik koji je rekao da mu je vaznije ocistiti ekipu i svesti na 23-25 igraca. Lako je kupovati i slikati se sa igracima. Sibaju ga zbog Abidala,Ville,Thiaga... Pa sto ova trojica ne izadjose Bayernu na crtu.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23504 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio? :roll:
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23505 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio? :roll:
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23506 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23507 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote: Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
Guardiola je trener Bayerna. O predsjedniku Barcelone moze razmisljati kad ne bude imao kluba, ili kad bude u Barceloni. Ovo su jednostavno losi odnosi. Kad sujeta udari... Daleko od toga da nije rijec o dvije frakcije.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23508 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

505sCrtom wrote:Image
Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23509 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

fixer wrote: Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.
ma zabava. nego kako da usporedim ozila? cuj ozila.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23510 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:
skenderija04 wrote: Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
Guardiola je trener Bayerna. O predsjedniku Barcelone moze razmisljati kad ne bude imao kluba, ili kad bude u Barceloni. Ovo su jednostavno losi odnosi. Kad sujeta udari... Daleko od toga da nije rijec o dvije frakcije.
Pa i Pep ima svoje interese. Moze on biti trener Bayerna ali svi znamo da ce se kad tad vratiti u FCB Mozda ne kao trener ali u upravu ide sigurno. Ovo je uvijek postojalo u Barceloni, nista novo i nista ozbiljno. Isto kao politika.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23511 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

505sCrtom wrote:Image
:lol:


Image


Image


Image


Uporedi Valdesa sa Iniestom :lol:
Last edited by DonVito on 16/07/2013 01:56, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#23512 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio? :roll:
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
Sve je to naravno demokratski i sasvim normalno :mrgreen: ...i sve bi bilo OK, da Pep nije aktuelni trener Bayerna koji ga je zaposlio tamo...ovako sam sebe diskredituje sa ovim njegovim javnim eskapadama i ambicijama....ne možeš jednom guzicom na dvije stolice ciljati.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23513 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Ispade da je Zidane fudbal igrao samo od 2001. do 2006. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23514 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:
fixer wrote:Kakvi su to odnosi da se ovi nisu culi otkad je Pep otisao? Meni je to nezamislivo. Drugo, kakav kreten moras biti da ne zovnes Viljanovu kad je bolesan bio? :roll:
Igraci Barce se ponasaju kao jedan, a ovi...
Ne bi se iznenadio da s ovim krenu i igraci.
Ovo sto citas je bitka za predsjednicku fotelju. U proslu srijedu je predstavljen prijedlg o promjeni statuta tako da bi izbori mogli biti i sljedece godine ako se prihvati na skupstini kluba. Guardiola se svrstao u opoziciju sa Laportom i Cruyffom. Sve ovo nema veze sa fudbalom Politika, nista vise.
Sve je to naravno demokratski i sasvim normalno :mrgreen: ...i svi bi bilo OK, da Pep nije aktuelni trener Bayerna koji ga je zaposlio tamo...ovako sam sebe diskredituje sa ovim njegovim javnim eskapadama i ambicijama....ne možeš jednom guzicom na dvije stolice ciljati.
Ovo je bilo onako usput :D Ne treba ovo uzimati na prvu . Barcelona je takva institucija. Tu je nemoguce da se usajba tip kao Perez npr.. i da radi sta hoce i da svi klapnu usima i usute.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23515 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

sta bi sa d.santosom? hoce li i njega prodavati?
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23516 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

505sCrtom wrote:
fixer wrote: Ako neko misli da je ovo jedina razlika, bolje je da odloguje. Statistika je kita. Usporedi Ozila i Iniestu individualno, pa ces vidjeti.
ma zabava. nego kako da usporedim ozila? cuj ozila.
Mozda ovako?
https://twitter.com/PaulaLena92/status/ ... 00/photo/1

Ili ovako?

http://www.actusports.fr/64458/comparai ... s-saisons/
Last edited by fixer on 16/07/2013 02:04, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#23517 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Iniesta je prošlu sezonu bio prvi asistent lige
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23518 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

hahahaha. odlicno.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23519 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:sta bi sa d.santosom? hoce li i njega prodavati?
RSOC 3 miliona :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23520 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

505sCrtom wrote:
hahahaha. odlicno.
Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23521 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23522 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

505sCrtom wrote:
fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.
Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#23523 Re: FC Barcelona

Post by gidra »

505sCrtom wrote:
fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.
Naredne 4 godine mogu biti baš Ozilove, nije još 25 ni napunio... Ozil '88 godište a Iniesta '84, i Iniesta stariji 4 godine i 5 mjeseci.
Statistika je kurva i svako je može tumačiti na svoj način kako želi. A porediti Iniestu sa Zidaneom je presmiješno.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23524 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

fixer wrote: Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.
hoces reci da nije samo iniesta bolji, nego ih ima jos.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23525 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

fixer wrote:
505sCrtom wrote:
fixer wrote: Komicno ko ovo tvoje, zar ne?
znam. ali usporediti iniestu sa zidaneom je primjereno. a ovog drugog, sto si ti stavio.
Gdje je primjereno? Zidane nikad nije imao boljeg igraca u ekipi pored sebe. Iniesta jest. Ali ne pada mi na pamet da se raspravljam. Mislim, Iniesta je zasluzan za prvu Lp kao i Eto za Realovu.
:thumbup:
Post Reply