Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
bitch please
Posts: 22
Joined: 09/12/2012 17:14

#2351 Re: Federalna televizija

Post by bitch please »

luckylaka wrote:Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca :-)
:thumbup: :thumbup:
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2352 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

japin_mutapi wrote:sad sam sa suda
znam šta hoču
60 minuta
danju i noču
:-D
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2353 Re: Federalna televizija

Post by julisiz es grant »

Koja je kuja ova Duška!
Koji klinac zove ljude u studio, kada im ne da da kažu do kraja šta misle?
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2354 Re: Federalna televizija

Post by julisiz es grant »

Ne može postaviti pitanje da ne doda "vrlo kratko" ili prekine čovjeka (naročito D.Marjanovića, pametnijeg od svih u studiju zajedno)....samo da ne bi ne daj Bože zakasnila turska serija.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2355 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

julisiz es grant wrote:Koja je kuja ova Duška!
Koji klinac zove ljude u studio, kada im ne da da kažu do kraja šta misle?
Ružno izražavanje za javnost.

Televizija je dinamična. Ili ćeš koncizno ispričati šta imaš bez digresija, skretanja sa teme i nimalo zanimljivih upadica, ili će te iskusni i pametni voditelji i moderatori prekinuti. Deal with it .
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#2357 Re: Federalna televizija

Post by Shahab »

Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba...jedna klasična kalaštura, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2358 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

Shahab wrote: Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
Tačno.
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#2359 Re: Federalna televizija

Post by OmerD »

Shahab wrote:Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba...jedna klasična kalaštura, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
ma treba naci nekog da je prodrma, to njoj jedino treba. bolje da se nije vratila. pozelis bakira i 60 minuta kada gledas nju.
User avatar
vee-jay
Posts: 9831
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#2360 Re: Federalna televizija

Post by vee-jay »

kad ce 60 minuta?
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2361 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Uskoro

Samo ne znamo da li će je voditi Bakir Hadžiomerović ili Zvonko Marić
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#2362 Re: Federalna televizija

Post by basicm »

Zasto na federalnoj ova tuka govori srpski?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2363 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Jedino nju imaju kao propadnicu srpskog naroda
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2364 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Interesantno, govori ijekavicu, ali konstantno riječ "POSLEDNJA/I/E" izgovara ekavski, kriza identiteta ili šta već.

Daleko ova dogura od OBN modela, do urednice informativne emisije. Ja bi joj dao plafon vremensku prognozu. Mora da ju je neko "proguro".

:oops:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2365 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

basicm wrote:Zasto na federalnoj ova tuka govori srpski?



srpski je ravnopravan jezik,valjda zato
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#2366 Re: Federalna televizija

Post by basicm »

U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#2367 Re: Federalna televizija

Post by Karabaja »

basicm wrote:U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
Ustav Federacije Bosne i Hercegovine

Ustav Federacije Bosne i Hercegovine mijenja se i dopunjuje, kako slijedi

AMANDMAN XXIX

(1) Službeni jezici Federacije Bosne i Hercegovine su: bosanski jezik, hrvatski jezik i srpski jezik. Službena pisma su latinica i ćirilica.
(2) Ostali jezici mogu se koristiti kao sredstvo komunikacije i nastave.
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2368 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2369 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

OmerD wrote:pozelis bakira i 60 minuta kada gledas nju.
Sta je to sto si pozelio??
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2370 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

vrbas1979 wrote:
vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Uskoro

Samo ne znamo da li će je voditi Bakir Hadžiomerović ili Zvonko Marić
:lol: Sanjaj. I kako zamisljas tu emisiju sada kada su njegovi u vlasti??
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2371 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

T-Rexx wrote:
:lol: Sanjaj. I kako zamisljas tu emisiju sada kada su njegovi u vlasti??
Kao juče na Teleringu kada se Zlatko hvalio koje je sve funkcije obnašao pa mu ovo MVP dođe kao s konja na magarca...bivši su krivi što je sve ovako kako je pa naći će se materijala.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2372 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

basicm wrote:U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.



jeste,ravnopravan je,samo ti to ne znaš,edukuj se malo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2373 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

T-Rexx wrote:
vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??


a sad je tu i sbb
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2374 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

kakavdanakneiskustvu wrote:
T-Rexx wrote:
vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??


a sad je tu i sbb
To smo gledali.

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2375 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
T-Rexx wrote:
vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??


a sad je tu i sbb
To smo gledali.

[/quote]




zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
Post Reply