luckylaka wrote:Nije vezano za Ftv ali ja cu turiti ovdje.Danas Dnevnik.Scepo Radoncic povodom spaljivanja ne znam koliko kila droge,,Ovim cinom smo pokazali gradzanima BiH da mirno i sretno mogu docekati novogodisnje praznike(otprilike),,Koji jad od ministra.Bilo bi pametnije da ste drogu spakovali u kesice po 10 grama i podijelili gradzanima pred novu godinu onda bi tek sretno docekali.Joj ministra i qrca
Federalna televizija
Moderator: anex
-
bitch please
- Posts: 22
- Joined: 09/12/2012 17:14
#2351 Re: Federalna televizija
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2352 Re: Federalna televizija
japin_mutapi wrote:sad sam sa suda
znam šta hoču
60 minuta
danju i noču
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2353 Re: Federalna televizija
Koja je kuja ova Duška!
Koji klinac zove ljude u studio, kada im ne da da kažu do kraja šta misle?
Koji klinac zove ljude u studio, kada im ne da da kažu do kraja šta misle?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2354 Re: Federalna televizija
Ne može postaviti pitanje da ne doda "vrlo kratko" ili prekine čovjeka (naročito D.Marjanovića, pametnijeg od svih u studiju zajedno)....samo da ne bi ne daj Bože zakasnila turska serija.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2355 Re: Federalna televizija
Ružno izražavanje za javnost.julisiz es grant wrote:Koja je kuja ova Duška!
Koji klinac zove ljude u studio, kada im ne da da kažu do kraja šta misle?
Televizija je dinamična. Ili ćeš koncizno ispričati šta imaš bez digresija, skretanja sa teme i nimalo zanimljivih upadica, ili će te iskusni i pametni voditelji i moderatori prekinuti. Deal with it .
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#2357 Re: Federalna televizija
Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba...jedna klasična kalaštura, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2358 Re: Federalna televizija
Tačno.Shahab wrote: Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
-
OmerD
- Posts: 157
- Joined: 29/09/2012 18:39
#2359 Re: Federalna televizija
ma treba naci nekog da je prodrma, to njoj jedino treba. bolje da se nije vratila. pozelis bakira i 60 minuta kada gledas nju.Shahab wrote:Jadno je društvo u kojem novinarske standarde nameće, a javni emiter uređuje, Duška Jurišić. Ona je začetnik huškačkog i propagandnog novinarstva, kojeg je Bakir Hadžiomerović, doveo do faze metastaze. Oskudna obrazovanost i elokventnost maskira se napadnom agresivnošću i primitivnim vrijeđanjem i ponižavanjem gostiju. U studiju sa njom ništa ne znači autoritet ni dignitet bilo kakve funkcije, odnosno institucije koju ta osoba predstavlja, svi su lopovi, lažovi i nekompetentni u njenom medijskom terorizmu..svi osim njenih narcisoidnih i frustriranih recikliranih političkih stavova. Nije prijatna osoba...jedna klasična kalaštura, nakon čijeg svakog nastupa imate osjećaj nelagode i tenzije. Pogledajte reakcije na njen rad..ljudima se gadi FTV...
- vee-jay
- Posts: 9831
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#2360 Re: Federalna televizija
kad ce 60 minuta?
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2361 Re: Federalna televizija
Uskorovee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Samo ne znamo da li će je voditi Bakir Hadžiomerović ili Zvonko Marić
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2362 Re: Federalna televizija
Zasto na federalnoj ova tuka govori srpski?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2363 Re: Federalna televizija
Jedino nju imaju kao propadnicu srpskog naroda
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2364 Re: Federalna televizija
Interesantno, govori ijekavicu, ali konstantno riječ "POSLEDNJA/I/E" izgovara ekavski, kriza identiteta ili šta već.
Daleko ova dogura od OBN modela, do urednice informativne emisije. Ja bi joj dao plafon vremensku prognozu. Mora da ju je neko "proguro".

Daleko ova dogura od OBN modela, do urednice informativne emisije. Ja bi joj dao plafon vremensku prognozu. Mora da ju je neko "proguro".
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2365 Re: Federalna televizija
basicm wrote:Zasto na federalnoj ova tuka govori srpski?
srpski je ravnopravan jezik,valjda zato
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2366 Re: Federalna televizija
U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
- Karabaja
- Posts: 2157
- Joined: 18/04/2004 16:12
- Location: Njemačka
#2367 Re: Federalna televizija
Ustav Federacije Bosne i Hercegovinebasicm wrote:U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
Ustav Federacije Bosne i Hercegovine mijenja se i dopunjuje, kako slijedi
AMANDMAN XXIX
(1) Službeni jezici Federacije Bosne i Hercegovine su: bosanski jezik, hrvatski jezik i srpski jezik. Službena pisma su latinica i ćirilica.
(2) Ostali jezici mogu se koristiti kao sredstvo komunikacije i nastave.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#2368 Re: Federalna televizija
Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#2369 Re: Federalna televizija
Sta je to sto si pozelio??OmerD wrote:pozelis bakira i 60 minuta kada gledas nju.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#2370 Re: Federalna televizija
vrbas1979 wrote:Uskorovee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
Samo ne znamo da li će je voditi Bakir Hadžiomerović ili Zvonko Marić
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#2371 Re: Federalna televizija
Kao juče na Teleringu kada se Zlatko hvalio koje je sve funkcije obnašao pa mu ovo MVP dođe kao s konja na magarca...bivši su krivi što je sve ovako kako je pa naći će se materijala.T-Rexx wrote:
Sanjaj. I kako zamisljas tu emisiju sada kada su njegovi u vlasti??
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2372 Re: Federalna televizija
basicm wrote:U federaciji nije. Ima RS, ima i onaj drugi srpski kanal bht1, nek tamo govori casove i bezbjednosti i malo ekavice.
I onda nekome cudno sto hrvati traze kanal. Pa i ja prvi cu im to podrzati.
jeste,ravnopravan je,samo ti to ne znaš,edukuj se malo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2373 Re: Federalna televizija
T-Rexx wrote:Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
a sad je tu i sbb
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#2374 Re: Federalna televizija
To smo gledali.kakavdanakneiskustvu wrote:T-Rexx wrote:Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
a sad je tu i sbb
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2375 Re: Federalna televizija
To smo gledali.kakavdanakneiskustvu wrote:T-Rexx wrote:Zasto? Zar opet da gledamo Zlaju svaku vece i slusamo kako SDP-u nema alternative??vee-jay wrote:kad ce 60 minuta?
a sad je tu i sbb
[/quote]
zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
