Ma ja u Maji uzimam gume, ali eto pitah za tog covjeka pošto cesto prodjem tim putem, a i znam da sam gledao nekad katalog.amar1994 wrote:KOje ti trebaju gumeLeon16v wrote:Zna li neko slucajno kako se zove ona radnja na u Hrasnom, gore na Tranzitu, kod trolejbuske stanice prema gradu, ima izbacena reklama BF Goodrich, Michelin ?
Jednom sam davno bio na njihovom web sajtu, sad se ne mogu sjetit kako se zove![]()
A za sada u planu mi je Hankook, ali ako mi izleti neki ugovor preko firme, CPC 5
@mk ultra E to je to, hvala
