Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2351 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

wewa wrote:
alica.k wrote:gdje da kupim fin jastuk sa prirodnim punjenjem (perje, vuna, bilo kakvo?) a da nisu oni iz jyska.

i jel neko koristi/o onaj dormeo silver jastuk, posto me mama ubjedjuje da je taj bolji nego da kupujem neki sa prirodnim punjenjem
imas Odeju u Aleji Bosne Srebrne (i kod Mutvaka na M. Dvoru), oni imaju jastuke i s perjem i s vunom, a i ove antialergijske.
ako se odlucis, javi na pp, moze i 10% povoljnije 8-)
imam odejin jastuk al sa sintetickim punjenjem i antialergijski, i bas njega hocu da promjenim jer se slijepio (cak sam ga i prala sa lopticom da fino rasporedi ono unutra,al nista ne pomaze) i zivotam imam osjecaj da mi se krivi kicma kad spavam na njemu, i poceo me bolit vrat od njega.

haj sacu ti se javit na pp
*mima*

#2352 Re: Sarajevo shoping

Post by *mima* »

*mima* wrote:
*mima* wrote:Nisam sigurna hoce li bit u Sarajevotekstilu u Ferhadiji.....znam da je ..16,17 i 18.12.......prosli bio u Domu Armije...

Da ponovim......Sarajevotekstil u Ferhadiji.......16,17,18.12...........vidjela sam da je neko pravio i krasne cestitke.....
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#2353 Re: Sarajevo shoping

Post by saga »

djevojke, zene i ostali koji mogu znati... gdje ima kupiti samostojecih carapa BEZ cipke?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2354 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

saga wrote:djevojke, zene i ostali koji mogu znati... gdje ima kupiti samostojecih carapa BEZ cipke?
Ja prosle zime sve pretrazila, na kraju nasla samo neke na siranu, onako bezveze - ali ja sam trazila crne, mozda ima ovih u boji noge
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2355 Re: Sarajevo shoping

Post by *zena21 »

saga wrote:djevojke, zene i ostali koji mogu znati... gdje ima kupiti samostojecih carapa BEZ cipke?

tesko da ces to naci... sve su vala nake iste.. razlikuju se samo u onoj "debljini" cipke... jedino da kupis one obicne pa sa halterima da nosis.. one su bez cipke
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2356 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

saga wrote:djevojke, zene i ostali koji mogu znati... gdje ima kupiti samostojecih carapa BEZ cipke?
kod nas nema :(

edit: ja sam ih narucila s asosa, 4 i po funte.
User avatar
AkashaSa
Posts: 198
Joined: 12/01/2010 00:44

#2357 Re: Sarajevo shoping

Post by AkashaSa »

saga wrote:djevojke, zene i ostali koji mogu znati... gdje ima kupiti samostojecih carapa BEZ cipke?
ja sma sarajevo pretražila, relativno bezuspješno

našča sam (smeđe) pompeine od nekih 50ak dena u nekoj radnji koja je otvorena u ulici u kojoj je pozorište mladih
a crne sam uzela u goldenpointu, mada nisu baš skroz bez ičega, imaju neki fazon umjesto čipke :S

možda, ako tražis one sa 10-15 dena nađeš u la senzi, ja sam opsjednuta gustim samostojećim čarapama ali ih nigdje ni za lijeka :(
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#2358 Re: Sarajevo shoping

Post by popi »

Kako ja onda naletim svako malo na takve i kupim :D ...Mercator, pa Modiana, cak i u Robotu, svakako Penti radnja kod BKC-a, u Bezistanu mala radnjica sa kozmetikom ima i stand sa carapama...
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2359 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

Da li znate gdje ima u Sarajevu kupiti Lagostina pretisa, i da li slucajno znate cijenu pretisa od 3,5l?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2360 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

swirl wrote:Da li znate gdje ima u Sarajevu kupiti Lagostina pretisa, i da li slucajno znate cijenu pretisa od 3,5l?
ne znam cijenu, al mi smo uzeli u merkatoru. al prije jedno godinu dana...ne znam imal ih jos. bilo je i u robotu i bingu.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2361 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

alica.k wrote:
swirl wrote:Da li znate gdje ima u Sarajevu kupiti Lagostina pretisa, i da li slucajno znate cijenu pretisa od 3,5l?
ne znam cijenu, al mi smo uzeli u merkatoru. al prije jedno godinu dana...ne znam imal ih jos. bilo je i u robotu i bingu.
Je li jeftiniji od 144EUR? :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2362 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

kaze mama oko 80KM da je bio... mozda malo skuplji.

i moze bit da smo ga na bodove kupili,ne sjeca se :)
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2363 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

alica.k wrote:kaze mama oko 80KM da je bio... mozda malo skuplji.
Hvalaaaa :thumbup:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2364 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

swirl wrote:
alica.k wrote:kaze mama oko 80KM da je bio... mozda malo skuplji.
Hvalaaaa :thumbup:
ak se zadesim u merkatoru il negdje pogledacu ti tacno kolko je.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2365 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

alica.k wrote:
swirl wrote:
alica.k wrote:kaze mama oko 80KM da je bio... mozda malo skuplji.
Hvalaaaa :thumbup:
ak se zadesim u merkatoru il negdje pogledacu ti tacno kolko je.
Nema, sad mi je prijateljica zvala, i Bingo, i Merkator, i Robot :(
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2366 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

Gdje ima lijepih kaputica duzine do koljena(ili malo iznad),da nisu puno skupi?
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2367 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

Cherry pokušaj u Tiffaniju - imaju nekad lijepih kaputića H&M, onda Tally Weil, Newyorker, Orsay - nisu skupi a simpa su :)
Ja sam prekjučer bila u Orsay-u, oni su najavili uskoro sniženje, mislim čak da je već počelo na nekim stvarima, ali još najavljuju za narednu sedmicu...
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2368 Re: Sarajevo shoping

Post by ema_ »

http://www.officeshoes.ba/model/cizme/kitten/2237

Evo ih na sniženju, tu baj or not tu baaaj :-D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2369 Re: Sarajevo shoping

Post by VenomousV »

ema_ wrote:http://www.officeshoes.ba/model/cizme/kitten/2237

Evo ih na sniženju, tu baj or not tu baaaj :-D

normalno da ces kupit, kakvo je to pitanje :D
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#2370 Re: Sarajevo shoping

Post by otherside »

ema_ wrote:http://www.officeshoes.ba/model/cizme/kitten/2237

Evo ih na sniženju, tu baj or not tu baaaj :-D
probala ih neki dan. meni totalno neudobne, tesko mi stajati a kamoli hodati.
bio je jedan bolji model ali 36 mi velike :shock:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2371 Re: Sarajevo shoping

Post by ema_ »

VenomousV wrote:
ema_ wrote:http://www.officeshoes.ba/model/cizme/kitten/2237

Evo ih na sniženju, tu baj or not tu baaaj :-D

normalno da ces kupit, kakvo je to pitanje :D

:twisted: :D Imam samo jedan dan na raspolaganju :skoljka:

@otherside

Ja probala davno, meni fantastične :) .
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#2372 Re: Sarajevo shoping

Post by otherside »

ema_ wrote: Ja probala davno, meni fantastične :) .
e pa onda nema dileme, letiiiiiiii :D
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2373 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2374 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

zamzija wrote:Cherry pokušaj u Tiffaniju - imaju nekad lijepih kaputića H&M, onda Tally Weil, Newyorker, Orsay - nisu skupi a simpa su :)
Ja sam prekjučer bila u Orsay-u, oni su najavili uskoro sniženje, mislim čak da je već počelo na nekim stvarima, ali još najavljuju za narednu sedmicu...
Hvalaaa :)
Salatisimo
Posts: 26
Joined: 08/02/2011 21:09

#2375 Re: Sarajevo shoping

Post by Salatisimo »

ema_ wrote:http://www.officeshoes.ba/model/cizme/kitten/2237

Evo ih na sniženju, tu baj or not tu baaaj :-D

Kupljene u septembru, zaista vrijede svake marke :mrgreen:
Post Reply