Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#2351 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rinzler »

AstorH wrote:#NB #ONLY
Image


Sent from my iPad using Tapatalk
Ove djaba nemoj trazit nit se nadat da ces nac. Ovo je izašlo prosle il pretprosle godine nisam siguran, limitirana serija kao obiljezavanje godisnjice neke detroitske firme koja se bavi proizvodnjom gume. Ni 300 komada ja mislim nije napravljeno. Mrtva exkluziva, plane to kralju za par sati i cjena im raste iz dana u dan. Tako da Bosanac ovog modela da se docepa je manja vjerovatnoca nego da Bosanac ode na mars :)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2352 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Ja ovo ne bi obukao ni u sumu ( u koju nikad ne idem :D ) :run:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2353 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

NB su klasicni fenomen danasnjice.
Dizajn-nigdje veze ali zato genijalna marketinska strategija koja ih plasira medju top marke pa im
shiki-miki drustvo jednostavno ne smije (ne ne moze!) odoljeti.
Samo nisu racunali da ce se neonacisti u Njemackoj masovno navuci na njih.
Privlaci ih ono N, kazu. :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#2354 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Saian »

pirmin wrote:NB su klasicni fenomen danasnjice.
Dizajn-nigdje veze ali zato genijalna marketinska strategija koja ih plasira medju top marke pa im
shiki-miki drustvo jednostavno ne smije (ne ne moze!) odoljeti.
Samo nisu racunali da ce se neonacisti u Njemackoj masovno navuci na njih.
Privlaci ih ono N, kazu. :D
potpis ko kuca, ja jos nisam vidio NB da su mi se svidjele, Nju BalVans, ko kakvo plovilo svaka tena
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#2355 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rinzler »

Pretjerujete sad malkice, edicije made in uk grme, za tasmanian devilke bi dao pola bubrega. Jbga ima raje koja voli ovaj vintage dizajn ala puma tx3 i reebok classic, osamdesete klasicne furke sa waffle pjenom djonovima.
Meni su neshvatljivi likovi koji nose patike za voznju uz farmerke, tanki djonovi, fol spiceri.
Il one pape ninastanalik, coha od roletni, ljepnu frtalj gume njake dole i to patika kao, hereza, fuj.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#2356 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by P308 »

channel10 wrote:Ja ovo ne bi obukao ni u sumu ( u koju nikad ne idem :D ) :run:
:D
primitivno
Posts: 11
Joined: 15/02/2013 22:11

#2357 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by primitivno »

Veliki sam zaljubljenik retro i old school patika, tako da samo kupujem fred perry i adidas old school patike.. imam malu kolekciju haha

Image
Image
Image
Image
Image ove su mi najdraže


slike nisu originalne, ali modeli su identični :)
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2358 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Logovan »

Prve i te zadnje su strašne. :thumbup:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2359 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by vješalica »

lijepe su ali ovaj dole đon bež mi se ne sviđa
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#2360 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Saian »

SL72

Image

Image

najBeton ikad-idje

inache ovaj model mi se toliko svidja da mislim da bih kupio sve ijednu kombinaciju boja u kojoj ih je ikad nashtancalo, pa i one kombinacije koje su rezultat fabrichke greshke ili pripitog vijetnamskog radnika na traci
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2361 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Butmiran »

Image

Iduće na listi želja. :izet:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2362 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Partijaner »

Na ove imam pik. :-D

Image
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2363 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

i vama se svasta svidja :D
jada ce proljece,morati cu sebi kupiti neke a iskreno,meni je ovaj danasnji dizajn smece nevidjeno...posebno one airmax ili ove sa ovim spuzvastim djonom

ja sam imao (imam i sada ali pohabane) vijele adidasove,kao ove fred pery gore sa slike i super su mi bile ali ne bih opet uzimao slicne,osim ako ne budem u nuzdi
i prosle godine sto sam imao su na taj fazon,kozne,bijeli djon a djon se isprlja i ne moze se oprati,pozuti na dijelovima i to me nervira ali nosati cu ja njih jos :D

uglavnom,evo imam preko puta svoje radnje ,prodavnicu sa obucom...nista mi se ne svidja :D
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2365 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

meni je ok ovo za teretane,izleta,trcanja ali gdje cu u ovome hodati svakodnevno :D
pa malo je reci da su neozbiljne
ja volim kezual elegantnije...ovi djeciji fazoni mi nisu bili zanimljivi ni kada sam bio dijete + ja ne slikam obucu i ne kacim na instagram :D

sada sam otisao u ovu radnju preko puta mene opet...cekaju nove modele,skoro da nemaju nista u radnji
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#2366 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rinzler »

Preserava i nike sa ovom flywire tehnologijom. U sve zivo je mechu, sto remeti dizajn x modela. 2015te air maxice su nagrdili sa tim strasno. 2014ke su lijepe jer podsjecaju na flyknit izradu. Mada flyknit maxice 2014 ce jos zadugo bit sinonim prelijepog dizajna sto se tice maxica.
Al vala flywirea mi na vrh glave, cim ga vidim na patici ohladi mi model momentalno.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2367 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Partijaner »

Meni se ove Nike Odyssey svidjaju.

Image
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#2368 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

@zippo, koliko su tebi neozbiljne ove, toliko su meni neozbiljne te sto ti hoces. Upravo me te tene podsjecaju na djecije, a o udobnosti da i ne govorimo. Zaboravio sam izbaciti link novih SB premium Nike patika koje su takodjer odlicne :)
User avatar
Rinzler
Posts: 151
Joined: 11/02/2015 16:19

#2369 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rinzler »

Lijepe su odisejke al meni svake najkice sa nepravilnim swoshom lice na poluporoizvod.
Nesta tako se ne bi smjelo plasirat od strane tako ozbiljne firme.
Shvatam hajd ok u početku proizvodnje modela se katkad omakne, al pojedini modeli sa takvim swoshom se prave vec preko 25 godina. Jel toliko tesko jbeni templat swosha ispravit jbemga.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2370 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Logovan »

Sljedeće koje ću uzeti ili slične ovim.
Image
User avatar
galamdzinica
Posts: 313
Joined: 06/03/2012 17:19

#2371 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by galamdzinica »

Odavno su mi oči na new balance i napokon nađoh, prave proljetne - ženske :D

Image
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2372 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Sephora »

Ovakve,samo crne

Image
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2373 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by gnjev »

Image
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#2374 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Maverick78 »

Digla_da_kreci wrote:
Maverick78 wrote:Častih danas sebe ovim... Jeste da idu hladniji dani, ali doći će i proljeće ponovo :D
http://i61.klix.com/10rle15.jpg
Jesu li udobne, mozes li ih uporediti u odnosu na konversice na primjer? Htjela sam ih i ja sebi kupiti ali se jos mislim. :D
Izvini, ja sam tek sada vidio ovaj tvoj post.

Udobne su kad se malo razgaze :D . U početku su nekako krute mogu ti reći. Ali sam zato čuo i od drugih da im nema izdera. Ali u početku su malo zeznute, makar su meni bile, bilo je i žuljeva malo :mrgreen: :skoljka: .
Imam i starke koje pominješ, i lično sam manje u početku imao problema sa njima, tačnije se i ne sjećam da ih je bilo. Sa ovim Diesel jeste, ali zato kad ih ovako poredim, definitivno da mi kod njih izrada izgleda bolje, mislim da će duže trajati od starki. Nakon što su se malo opustile i razgazile su udobne, pa sad tu je to manje više kao starke, možda malo i udobnije jer imaju nekako deblji i mekši uložak. To je moje ovako subjektivno. Svakako su kvalitetno urađene.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#2375 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Digla_da_kreci »

I meni su ljepse izradjene od starki, njih nosim vec dugo i budem uzela neke druge za promjenu. Hvala na detaljnom feedbacku. :)
Post Reply