Ove djaba nemoj trazit nit se nadat da ces nac. Ovo je izašlo prosle il pretprosle godine nisam siguran, limitirana serija kao obiljezavanje godisnjice neke detroitske firme koja se bavi proizvodnjom gume. Ni 300 komada ja mislim nije napravljeno. Mrtva exkluziva, plane to kralju za par sati i cjena im raste iz dana u dan. Tako da Bosanac ovog modela da se docepa je manja vjerovatnoca nego da Bosanac ode na marsAstorH wrote:#NB #ONLY
Sent from my iPad using Tapatalk
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Rinzler
- Posts: 151
- Joined: 11/02/2015 16:19
#2351 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2352 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja ovo ne bi obukao ni u sumu ( u koju nikad ne idem
) 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2353 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
NB su klasicni fenomen danasnjice.
Dizajn-nigdje veze ali zato genijalna marketinska strategija koja ih plasira medju top marke pa im
shiki-miki drustvo jednostavno ne smije (ne ne moze!) odoljeti.
Samo nisu racunali da ce se neonacisti u Njemackoj masovno navuci na njih.
Privlaci ih ono N, kazu.
Dizajn-nigdje veze ali zato genijalna marketinska strategija koja ih plasira medju top marke pa im
shiki-miki drustvo jednostavno ne smije (ne ne moze!) odoljeti.
Samo nisu racunali da ce se neonacisti u Njemackoj masovno navuci na njih.
Privlaci ih ono N, kazu.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#2354 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
potpis ko kuca, ja jos nisam vidio NB da su mi se svidjele, Nju BalVans, ko kakvo plovilo svaka tenapirmin wrote:NB su klasicni fenomen danasnjice.
Dizajn-nigdje veze ali zato genijalna marketinska strategija koja ih plasira medju top marke pa im
shiki-miki drustvo jednostavno ne smije (ne ne moze!) odoljeti.
Samo nisu racunali da ce se neonacisti u Njemackoj masovno navuci na njih.
Privlaci ih ono N, kazu.
- Rinzler
- Posts: 151
- Joined: 11/02/2015 16:19
#2355 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pretjerujete sad malkice, edicije made in uk grme, za tasmanian devilke bi dao pola bubrega. Jbga ima raje koja voli ovaj vintage dizajn ala puma tx3 i reebok classic, osamdesete klasicne furke sa waffle pjenom djonovima.
Meni su neshvatljivi likovi koji nose patike za voznju uz farmerke, tanki djonovi, fol spiceri.
Il one pape ninastanalik, coha od roletni, ljepnu frtalj gume njake dole i to patika kao, hereza, fuj.
Meni su neshvatljivi likovi koji nose patike za voznju uz farmerke, tanki djonovi, fol spiceri.
Il one pape ninastanalik, coha od roletni, ljepnu frtalj gume njake dole i to patika kao, hereza, fuj.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2356 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
channel10 wrote:Ja ovo ne bi obukao ni u sumu ( u koju nikad ne idem)
-
primitivno
- Posts: 11
- Joined: 15/02/2013 22:11
#2357 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Veliki sam zaljubljenik retro i old school patika, tako da samo kupujem fred perry i adidas old school patike.. imam malu kolekciju haha




ove su mi najdraže
slike nisu originalne, ali modeli su identični




ove su mi najdražeslike nisu originalne, ali modeli su identični
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2358 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Prve i te zadnje su strašne. 
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2359 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
lijepe su ali ovaj dole đon bež mi se ne sviđa
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#2360 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
SL72


najBeton ikad-idje
inache ovaj model mi se toliko svidja da mislim da bih kupio sve ijednu kombinaciju boja u kojoj ih je ikad nashtancalo, pa i one kombinacije koje su rezultat fabrichke greshke ili pripitog vijetnamskog radnika na traci


najBeton ikad-idje
inache ovaj model mi se toliko svidja da mislim da bih kupio sve ijednu kombinaciju boja u kojoj ih je ikad nashtancalo, pa i one kombinacije koje su rezultat fabrichke greshke ili pripitog vijetnamskog radnika na traci
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2361 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Iduće na listi želja.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2362 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Na ove imam pik.


-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2363 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
i vama se svasta svidja 
jada ce proljece,morati cu sebi kupiti neke a iskreno,meni je ovaj danasnji dizajn smece nevidjeno...posebno one airmax ili ove sa ovim spuzvastim djonom
ja sam imao (imam i sada ali pohabane) vijele adidasove,kao ove fred pery gore sa slike i super su mi bile ali ne bih opet uzimao slicne,osim ako ne budem u nuzdi
i prosle godine sto sam imao su na taj fazon,kozne,bijeli djon a djon se isprlja i ne moze se oprati,pozuti na dijelovima i to me nervira ali nosati cu ja njih jos
uglavnom,evo imam preko puta svoje radnje ,prodavnicu sa obucom...nista mi se ne svidja
jada ce proljece,morati cu sebi kupiti neke a iskreno,meni je ovaj danasnji dizajn smece nevidjeno...posebno one airmax ili ove sa ovim spuzvastim djonom
ja sam imao (imam i sada ali pohabane) vijele adidasove,kao ove fred pery gore sa slike i super su mi bile ali ne bih opet uzimao slicne,osim ako ne budem u nuzdi
i prosle godine sto sam imao su na taj fazon,kozne,bijeli djon a djon se isprlja i ne moze se oprati,pozuti na dijelovima i to me nervira ali nosati cu ja njih jos
uglavnom,evo imam preko puta svoje radnje ,prodavnicu sa obucom...nista mi se ne svidja
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2364 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imaju nove airmax i nisu lose. Meni se te patike nikad nisu svidjale ali ove stvarno nisu lose 
eto pa proberi
http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =912130736
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10276070
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10299149
Ove bijele effort su vrh.
edit: evo jos par dobrih:
http://store.nike.com/us/en_us/pd/lunar ... d-10299147
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... gid-891881
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... d-10248201
eto pa proberi
http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =912130736
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10276070
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10299149
Ove bijele effort su vrh.
edit: evo jos par dobrih:
http://store.nike.com/us/en_us/pd/lunar ... d-10299147
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... gid-891881
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... d-10248201
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2365 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
meni je ok ovo za teretane,izleta,trcanja ali gdje cu u ovome hodati svakodnevnochannel10 wrote:Imaju nove airmax i nisu lose. Meni se te patike nikad nisu svidjale ali ove stvarno nisu lose
eto pa proberi![]()
http://store.nike.com/us/en_us/product/ ... =912130736
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10276070
http://store.nike.com/us/en_us/pd/air-m ... d-10299149
Ove bijele effort su vrh.
edit: evo jos par dobrih:
http://store.nike.com/us/en_us/pd/lunar ... d-10299147
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... gid-891881
http://store.nike.com/us/en_us/pd/free- ... d-10248201
pa malo je reci da su neozbiljne
ja volim kezual elegantnije...ovi djeciji fazoni mi nisu bili zanimljivi ni kada sam bio dijete + ja ne slikam obucu i ne kacim na instagram
sada sam otisao u ovu radnju preko puta mene opet...cekaju nove modele,skoro da nemaju nista u radnji
- Rinzler
- Posts: 151
- Joined: 11/02/2015 16:19
#2366 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Preserava i nike sa ovom flywire tehnologijom. U sve zivo je mechu, sto remeti dizajn x modela. 2015te air maxice su nagrdili sa tim strasno. 2014ke su lijepe jer podsjecaju na flyknit izradu. Mada flyknit maxice 2014 ce jos zadugo bit sinonim prelijepog dizajna sto se tice maxica.
Al vala flywirea mi na vrh glave, cim ga vidim na patici ohladi mi model momentalno.
Al vala flywirea mi na vrh glave, cim ga vidim na patici ohladi mi model momentalno.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2367 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni se ove Nike Odyssey svidjaju.


-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2368 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
@zippo, koliko su tebi neozbiljne ove, toliko su meni neozbiljne te sto ti hoces. Upravo me te tene podsjecaju na djecije, a o udobnosti da i ne govorimo. Zaboravio sam izbaciti link novih SB premium Nike patika koje su takodjer odlicne 
- Rinzler
- Posts: 151
- Joined: 11/02/2015 16:19
#2369 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Lijepe su odisejke al meni svake najkice sa nepravilnim swoshom lice na poluporoizvod.
Nesta tako se ne bi smjelo plasirat od strane tako ozbiljne firme.
Shvatam hajd ok u početku proizvodnje modela se katkad omakne, al pojedini modeli sa takvim swoshom se prave vec preko 25 godina. Jel toliko tesko jbeni templat swosha ispravit jbemga.
Nesta tako se ne bi smjelo plasirat od strane tako ozbiljne firme.
Shvatam hajd ok u početku proizvodnje modela se katkad omakne, al pojedini modeli sa takvim swoshom se prave vec preko 25 godina. Jel toliko tesko jbeni templat swosha ispravit jbemga.
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2370 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sljedeće koje ću uzeti ili slične ovim.

- galamdzinica
- Posts: 313
- Joined: 06/03/2012 17:19
#2371 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Odavno su mi oči na new balance i napokon nađoh, prave proljetne - ženske


- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2372 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ovakve,samo crne


- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Maverick78
- Posts: 851
- Joined: 09/05/2012 01:15
- Location: Malmö / Sweden
#2374 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Izvini, ja sam tek sada vidio ovaj tvoj post.Digla_da_kreci wrote:Jesu li udobne, mozes li ih uporediti u odnosu na konversice na primjer? Htjela sam ih i ja sebi kupiti ali se jos mislim.Maverick78 wrote:Častih danas sebe ovim... Jeste da idu hladniji dani, ali doći će i proljeće ponovo![]()
http://i61.klix.com/10rle15.jpg
Udobne su kad se malo razgaze
Imam i starke koje pominješ, i lično sam manje u početku imao problema sa njima, tačnije se i ne sjećam da ih je bilo. Sa ovim Diesel jeste, ali zato kad ih ovako poredim, definitivno da mi kod njih izrada izgleda bolje, mislim da će duže trajati od starki. Nakon što su se malo opustile i razgazile su udobne, pa sad tu je to manje više kao starke, možda malo i udobnije jer imaju nekako deblji i mekši uložak. To je moje ovako subjektivno. Svakako su kvalitetno urađene.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#2375 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I meni su ljepse izradjene od starki, njih nosim vec dugo i budem uzela neke druge za promjenu. Hvala na detaljnom feedbacku. 


