Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2351 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by detroit-mercy »

ultima_palabra wrote:
Highlander wrote:
Highlander wrote:"Bosna i Hercegovina...

Moguce je da nemamo istu percepciju."

R - Volio bih da si naveo bilo šta za BiH. Mislim da nemaš šta da zamjeriš jer je čvrst, javan i jasan stav Bgd prema BiH da želi "sveukupnost odnosa prema BiH", a ne samo sa jednim entitetom ili narodom. Ovakav stav nije popularan u pojedinim krugovima u BL. Dakle, stojim na poziciji da Bgd ima korektne i više nego dobre odnose sa susjedima, među koje - dabome - ne spada Kosovo.

Često je perceptivni ugao zamagljen emocijama, ali, činjenice su, ipak, u koliziji sa njima.
Dakle, mislim i uvjeren sam da Bgd danas ima korektne i dobre odnose sa susjednim CG, BiH i Hrvatskom.
:-) Svega u Božijoj bašči...
Pa lijepo ti covjek kaze da zivi u Beogradu, mozda iz perspektive Beograda to i izgleda tako :mrgreen: .
Zar ne znas da su u proslom ratu pobijedili NATO, tako kazu izgleda iz perspektive Beograda :skoljka: .
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#2352 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by exliberal »

zavrzlama wrote:
psydelija wrote:po meni, 3 su moguca resenja "krize" na severu:

1. sever ks i crkveni objekti dobiju specijalan status u ustavu kosova, a zauzvrat kosovo dobije priznanje beograda.
2. manja eskalcija sukoba, ameri pokazu zube i nastane red i vladavina zakona.
3. i treca najverovatnija, visemesecna "demokratska" blokada puteva, ali i granice od strane kfor-a, koja ce imati za cilj da se stanovnistvo iscrpi do te mere da samo pocne bezati glavom bez obzira, naravnoo u unutrasnjost srbije.



ps. na severu kosova postoje vec sumski, svercerski putevi, tako da u startu nece osetiti "embargo na uvoz" robe iz srbije sve dok i te rupe ne pokrpi hasim taci sa nato-om.
Tacno kako psydelija napisa pod tackom 1.
ja mislim da ce doci do nekog specijalnog statusa za tu regiju striktno u okviru kosova, bez nasilnog pripajanja kosovu ili nasilnog odvajanja od istog....time ce se dati zuti karton Taciju za ovu akciju( kojom je u dogovoru sa amerikancima"suknuo" evropi)ali i pokazat da nije ni on nezamjenjiv, umirit srbiju i oni sto se bune jer ce ispast da je zahvaljujuci srbij i njenom zalaganju to postignuto( ujedno ojacat Tadicevu poziciju pred nadolazece izbore) i onda taj recept prenjeti u bosnu i makedniju....
nista sto se deseva na balkanu nije slucajno i nemoze se reci da ti dogadjaji nemaju implikacije prema onima koji nemaju ama bas nikakve veze sa istim
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#2353 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by emigrazione »

Boli me dupe za Kosovom
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#2354 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by psydelija »

evo vuce jeremic kaze da su ih navodno zategli da priznaju kosovo... :shock: :D kao, ljudi rastu u saksije i ne znaju sta se iza brda valja...
beograde-beograde, dosta je vise marifetluka, jer na kraju opet ispastaju neduzni srbi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=527108

edit:
jedan zanimljiv (jako real) komentar sa iste teme...

Mislim da bi bio red da mi Srbi pocenmo da lobiramo priznanje Kosova, jer cemo ovako samo da se razvlacimo jos par desetina godina, a ishod je vec odredjen.
(antihater, 23. jul 2011 00:10)
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#2355 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by psydelija »

ja nisam tu vest propratio, navodno je 10tak dana stara...
centralna africka republika je 77 zemlja koja je priznala nezavisnost kosova.

ako se ovim tempom priznanje nastavi, za 5 godina ce kosvo imati 2/3 za un.
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#2356 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CSKA »

Nadam se da ce vise da svate da politika i EU i Kosovo je nemoguca.Naporni su sa tom prodajom magle.Najverovatnija je opcija da ce sada de facto priznati nezavisnot,a pred ulazak u EU i formalno.Kada bude Srbija bas sigurna da ce uci u EU,onda ce priznati Kosovo.
User avatar
tbv
Posts: 882
Joined: 19/12/2010 14:46
Location: _______________
Contact:

#2357 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by tbv »

emigrazione wrote:Boli me dupe za Kosovom
hoce to nakon duzeg sjedenja na balvanima :mrgreen:
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#2358 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

KIOSK | 03.08.2011

Ruski plaćenici na sjeveru Kosova?!

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15 ... 2-xml-mrss

Image
Rudare, srpske barikade

Pojačanje NATO trupa na Kosovu u vidu slanja njemačkih i austrijskih vojnika je jedna od vodećih tema listova na njemačkom jeziku. Piše se i o napetostima koje traju te o navodnim ruskim plaćenicima na sjeveru Kosova.

Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) u svome tiskanom izdanju ove srijede (3.8.) navodi da bi se trupe međunarodnih mirovnih snaga na Kosovu, koje sada broje oko 5.500 vojnika, trebale povećati konkretno za bataljun od 700 vojnika: 550 njemačkih i 150 austrijskih vojnika. "Ne radi se pritom o eskalaciji, kazao je zapovjednik KFOR-a, Nijemac Erhard Bühler, FAZ-u. Zatražio je rezervne vojnike kako bi imao više fleksibilnosti i izdržljivosti, kazao je Bühler. Razlog za nemire u Mitrovici, smatra zapovjednik NATO snaga, nisu napetosti između Beograda i Prištine, nego 'splet kriminala, radikalizma i lokalne politike. Tu se radi o prevlasti i o puno novca', kaže Bühler", prenosi FAZ.

Erhard Bühler, zapovjednik KFOR-a
Image

Zapovjednik KFOR-a za FAZ pojašnjava pritom da na sjeveru Kosova vlada bezakonje te da se krijumčari s gorivom. Navodeći da Srbiji zbog tog bezakonja izmiču troznamenkasti milijunski iznosi u eurima, Bühler tvrdi da zbog toga pate i Srbija i Kosovo. "Lokalno stanovništvo je, prema procjeni Bühlera, sasvim suglasno s tim da međunarodne snage - ali ne i kosovska policija - djeluju protiv radikala i kriminalaca, koji zastrašuju ljude", navodi ovaj list dodajući da kosovski premijer Hashim Thaci uporno ostaje pri svom cilju da pomoću kosovskih snaga uspostavi red i mir na sjeveru. "Izgledi Europske unije o poticanju Srbije i Kosova na ponovno pokretanje dijaloga su veoma mali", zaključuje FAZ.

Neuspjela policijska pustolovina Prištine

Image
Izmjena teritorija kao rješenje?

Švicarski Neue Zürcher Zeitung (NZZ) se također osvrće na pregovore Srbije i Kosova, navodeći da bez izravnih pregovora o temeljnom problemu, statusu sjevernog Kosova, trajno rješenje je nezamislivo. "Iza svađe oko carinskih pečata, registarskih oznaka i iza bojkota zbog zabrane uvoza se krije ništa drugo doli pitanje tko na sjeveru Kosova doista ima državni suverenitet. Neuspjela policijska pustolovina Prištine, međutim, pokazuje da nema drugog izbora osim pregovora. Pritom bi se u biti mogla ponuditi tri pristupa rješenju: da sjever (tj. 10 posto teritorija, 3 posto ukupnog stanovništva, među njima 95 posto Srba) ostane dio Kosova i bude integriran tako što će mu se ustupiti autonomna prava, kako je to predviđeno Ahtisaarijevim planom. Druga opcija je proširena srpska autonomija. Treća mogućnost je korekcija granice, čime bi se sjeverni vrh Kosova dodijelio Srbiji, a zauzvrat izvršila korekcija granice na jugu Srbije u korist Kosova. Tamo, naime, postoje dvije općine u kojima dominiraju Albanci", piše NZZ.

Opasni "vikend borci" i sumnjivi "dušobrižnici"

Online izdanje austrijskog lista Die Presse prenosi potvrdu KFOR-a da na sjeveru Kosova djeluju srbijanski snajperisti i ruski plaćenici. "Međunarodne mirovne snage KFOR su u Prištini potvrdile postojanje 'srbijanskih snajperista i drugih naoružanih ljudi' na sjeveru Kosova. Jedna pješadijska postrojba je navodno bila spremna suočiti se s njima, citirao je dnevni list Koha Ditore jedan KFOR-ov dopis", prenosi Die

Image
Borislav Stefanović i Erhard Bühler

Presse. Ovaj austrijski list navodi i izvještaje dnevnog lista "Gazeta Express", koji se poziva na izvore kosovske obavještajne službe da "na većinski Srbima naseljenom sjeveru Kosova djeluju ruski plaćenici i pripadnici jedne srpske ekstremističke skupine. Šef srbijanskog pregovaračkog tima za Kosovo Borislav Stefanović je u međuvremenu upozorio od 'vikend boraca' i 'dušobrižnika' iz Beograda, javila je državna novinska agencija Tanjug. Stefanović je pozvao lokalne Srbe da se suzdrže od 'izgreda' i 'nepotrebnog, prenaglašenog patriotizma'. Problemi se mogu riješiti samo dogovorom, kazao je Stefanović. 'Želimo se vratiti dijalogu. Kriza se mora riješiti onako kako smo mi zahtijevali', pojasnio je Stefanović i optužio službenu Prištinu da ne želi pregovore", piše Die Presse.

Autorica: Marina Martinović
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2359 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

da malo poslozimo kockice :wink:

srbiji ne treba Kosovo ,ali joj treba najbezbolniji nacin da sebi onemoguci da fizicki i instutucijalno utice na Kosovske srbe,cime otklanja smetnju ka clanstvu u EU,a ujedno ima alibi da na zahtjev Kosovskih srba da im srbija pomogne kazu"pa mi ne mozemo nista da ucinimo jer granicu sa sjeverom kosova kontrlisu KFOR i Kosovska carinska sluzba...

Drugo: zapad ce svim silama onemoguciti da srbi napuste Kosovo jer ,zapad zeli da srbima na Kosovu ucjenjuje albance(isto kao rs-om bosnjake),sve dok zive odredjen broj srba na Kosovu,zapad ima u saci albance i kosvsku vladu,a isto tako i srbiju...

trece: EU je dovoljno da priznata drzava Kosovo kontrolise svoje granice ,a priznanje srbije im nije bitno,jer ce srbija to priznanje Kosova odraditi korak po korak i ispod zita(bez znanja javnosti)
Last edited by zavrzlama on 03/08/2011 18:13, edited 1 time in total.
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#2360 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by nOrMaLaC »

Samo je pitanje vremena da nekome ili u Beogradu ili u Prištini ili na blokadama pukne film te učini nešto drastično....
citiram nasilno :D Nemoguće je tim ljudima na barikadama da sjede i po kiši i po suncu još duže vremena...
User avatar
Helikopter
Posts: 1516
Joined: 07/07/2003 00:00

#2361 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Helikopter »

Kako je moguce ako je KFOR cijelo vrijeme kontrolisao sjeverne granice Kosova prema Srbiji da tu postoje carinski granicni prelazi i alternativni sumski kanali, suplji kao sir, za sverc, za ubacivanje neprijavljene robe, naoruzane srpske vojske, snajperista, naoruzanih srpskih civila itd? Nema drugog objasnjenja nego da je to sve islo cijelo vrijeme uz potpuni blagoslov KFORA :shock:
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#2362 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by exliberal »

zavrzlama wrote:da malo poslozimo kockice :wink:

srbiji ne treba Kosovo ,ali joj treba najbezbolniji nacin da sebi onemoguci da fizicki i instutucijalno utice na Kosovske srbe,cime otklanja smetnju ka clanstvu u EU,a ujedno ima alibi da na zahtjev Kosovskih srba da im srbija pomogne kazu"pa mi ne mozemo nista da ucinimo jer granicu sa sjeverom kosova kontrlisu KFOR i Kosovska carinska sluzba...

Drugo: zapad ce svim silama onemoguciti da srbi napuste Kosovo jer ,zapad zeli da srbima na Kosovu ucjenjuje albance(isto kao rs-om bosnjake),sve dok zive odredjen broj srba na Kosovu,zapad ima u saci albance i kosvsku vladu,a isto tako i srbiju...

trece: EU je dovoljno da priznata drzava Kosovo kontrolidse svoje granice ,a priznanje srbije im nije bitno,jer ce srbija to priznanje Kosova odraditikorak po korak i ispod zita(znanja javnosti)
:thumbup: ovo je drugi put da se slazemo u sedam dana...nesto nevalja :run:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2363 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

Na sjeveru Kosova postaje sve napetije,dovoljno je da neko od ubacenih srpsko rusih elemenata upuca nekog od KFOR-ovaca i kosovska karamba ce zavrsiti novom traktorijadom,....

Znam jedno zasigurno nema povratka na predbarikadno stanje,.....Gledamo zavrsni cin gubljenja Kosova od strane Beograda i prelazak na drugu fazu zavitlavanja nestabilnosti regije kao posljedica posljednjih desavanja te unutarsrbijanskog trvenja kako bi se dobila jos koja ekonomska infuzija i pokusaj da se naplati debelo za izgubljeno Kosovo i nadomiri pojacanim blokadama i ucjenama Beograda preko bankrotirale Banjaluke prema Sarajevu,....

Srbija ce i dalje ucjenjivati region,sve dok se dodatno teritorijalno,ekonomski i politicki ne osakati i oslabi Srbija je jedino dugorocno rjesenje za stabilnost i prosperitet cijele regije,......

Sto slabija i manja Srbije,dugoricno gledano mirnija i prosperitetnija ce biti cijela balkanska regija,..... ;-)
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2364 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

exliberal wrote:
zavrzlama wrote:da malo poslozimo kockice :wink:

srbiji ne treba Kosovo ,ali joj treba najbezbolniji nacin da sebi onemoguci da fizicki i instutucijalno utice na Kosovske srbe,cime otklanja smetnju ka clanstvu u EU,a ujedno ima alibi da na zahtjev Kosovskih srba da im srbija pomogne kazu"pa mi ne mozemo nista da ucinimo jer granicu sa sjeverom kosova kontrlisu KFOR i Kosovska carinska sluzba...

Drugo: zapad ce svim silama onemoguciti da srbi napuste Kosovo jer ,zapad zeli da srbima na Kosovu ucjenjuje albance(isto kao rs-om bosnjake),sve dok zive odredjen broj srba na Kosovu,zapad ima u saci albance i kosvsku vladu,a isto tako i srbiju...

trece: EU je dovoljno da priznata drzava Kosovo kontrolidse svoje granice ,a priznanje srbije im nije bitno,jer ce srbija to priznanje Kosova odraditikorak po korak i ispod zita(znanja javnosti)
:thumbup: ovo je drugi put da se slazemo u sedam dana...nesto nevalja :run:

smijem li reci sta ne valja :wink:
Last edited by zavrzlama on 03/08/2011 18:17, edited 1 time in total.
veiz
Posts: 430
Joined: 15/01/2010 20:39

#2365 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by veiz »

Kad će više Srbija da shvati da je sama od sebe napravila PAŠALUK

Pravoslavni sveštenici sa ikonama na barikadama u selu Zupče, 1. avgust 2011.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2366 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

Slabo ko primjecuje novi momenat u srpskoj politici u vezi Kosova...sve vise se upotrebljava i istice rijec"Sjever Kosova,srbi sa sjevera Kosova" sto polako priviknjava slusaoce na tezu da je problem srbije i Kosova "sjever kosova a ne cijelo Kosovo..znaci srpski apetiti se ogranicavaju na mogucnost podjele Kosova gdje bi sjever pripao srbiji....medjutim zapad nece dozvoliti podjelu Kosova,pa makar Kosovo cekalo jos 50 godina na punopravno clanstvo u OUN ...
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#2367 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by vivaldi »

Ova Kosovska desavanja su mi sve veca misterija. Neki totalni zavjet sutnje vlada. Suti Tadic, suti Cvjetkovic, suti Dacis, suti Sutanovac (ovo se cak i rimuje :D ) . To nema nikakvog smisla.

Pa i 15-ogodisnjak zna da je na bilo kakvo vanredno stanje da ne kazem sranje u neposrednoj blizini, automatska reakcija (to je maltene zakonska procedura) podizanje nivoa pripravnosti vojske i policije, obavjestavanje javnosti, non stop davanje izjava.., a u ovom slucaju nista ili skoro nista. Suti i kostunica, nikolic, cak i dodik. Hrpa likova koji laju i na promjenu vremena, a kamoli ovo.

Glavni likovi su nekakvi marginalci Bogdanovic i stefanovic ko da je u pitanju balkansko prvenstvo za juniore u stonom tenisu :?

Razmjena teritorija, priznavanje ili nepriznavanje Kosova, promjene statusa, ulazak u eu, status kandidata..nikakav eventualni scenario ne daje dobar odgovor na ovu misteriju. Ko ce znati sta je u pitanju..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2368 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by ultima_palabra »

Dobro si, ni Šešelj da se oglasi :D Ovo se Srbiji lagano skraćuju muke...
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#2369 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by vivaldi »

ultima_palabra wrote:Dobro si, ni Šešelj da se oglasi :D Ovo se Srbiji lagano skraćuju muke...

Ma nema ni to smisla. Zasto onda ubise specijalca? Zasto zapalise prelaz? Zasto barikade? Sutnja i sva ova sranja nikako ne idu zajedno. Ako dodje do ozbiljnijeg belaja eto mu u beograd novih 100.000 izbjeglica, dzaba mu sva sutnja. Status kandidata ili datum pocetka pregovora je pic.in dim, ako dodje do toga.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2370 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

ulog veliki,a nikome se ne preuzima odgovornost za sranje ako izbije..
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2371 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Lakat Jebić »

zavrzlama wrote:ulog veliki,a nikome se ne preuzima odgovornost za sranje ako izbije..
ima i to, al kontam ne preuzima se odgovornost izjavom, vec izborima
User avatar
Šef
Posts: 1275
Joined: 05/11/2010 18:19
Location: retroseksualac

#2372 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Šef »

Nema šanse da se desi da nekih 70-ak hiljada izbjeglica krene u egzodus. Srbija im stoji iza ledja, ne smije ni Tači tek tako da udari, vjerovatno će biti neki kompromis poput onog u Istočnoj Slavoniji ali sa širokom autonomijom ili razmjena teritorije- sjever Kosova za Preševo, Bujanovac i Medveđu.

I još nešto, šutnja je najopasnija...
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#2373 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by vivaldi »

Ma odgovornost se vec preuzela ovim desavanjima. Haj mogu da shvatim da je neki ratni veteran samoinicijativno izvadio snajper iz podruma, popeo se na brdo i roknuo staticnu metu.

Medjutim, nema sanse da progutam pricu da je 50 huligana bez necijeg znanja samo preslo ko zna koliko kilometara i doslo da zapali prelaz. Kosovo je vec godinama bezbjedonosno žariste (pogotovu Sjever koji je pritom povrsinski mali) i sasvim sigurno vrvi od raznoraznih agenata. Tamo i kad zasrmdi u zraku u roku od 5 minuta se sazna ko je prdno.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#2374 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by vivaldi »

Šef wrote:Nema šanse da se desi da nekih 70-ak hiljada izbjeglica krene u egzodus. Srbija im stoji iza ledja, ne smije ni Tači tek tako da udari, vjerovatno će biti neki kompromis poput onog u Istočnoj Slavoniji ali sa širokom autonomijom ili razmjena teritorije- sjever Kosova za Preševo, Bujanovac i Medveđu.

I još nešto, šutnja je najopasnija...
Egozodus ne mora biti rezultat vojne akcije vec izrazitog osjecaja nesigurnosti. Sinoc je nekom Srbinu kuca zapaljena u nekom selu. Nek se ti napadi pocnu cesce desavati u Mitrovici, Zubinom potoku i Leposavicu i pritom plasiraju misterizone price o strasnoj osveti i sl. eto ti kolone na granici.
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2375 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

ultima_palabra wrote:Dobro si, ni Šešelj da se oglasi :D Ovo se Srbiji lagano skraćuju muke...
Ne mogu da de oglase jer se upravo guta krastava zaba proslosti,nema se vise JNA naspram golorukih komsija a i mrski NATO je na Kosovu a braca Rusi izdali,....

Sve sto bi rekli Tadic i ostala cetnicka bratija je samo ujedanje za vlastiti jezik,

Beograd je spao na slanje svojih agenata DB-a i lozaca poput Borka Stefanovica Tadicevog odnosno Jeremijinog izaslanika kojeg pretresaju mrski NATO KFOR uljezi pa ga sutnu nogom u dupe sa Kosova pa jadnik mora ilegalno prelaziti granicu sumskim puteljcima u dio Kosova http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=529042 gdje zavedene i sludene zombijske zrtve sjede na barikadama i cekaju u pripravnosti da se isele u Srbiju,zatim ce da placu kako su ponovo izdati od Srbije i kako nije bilo heroja da brane kolijevku srpstva,sve dok ih ne ubjede na guslarskim vecerima uz brlju kako je i to bila jos jedna pobjedena kosovska bitka,..... :mrgreen:
Post Reply