NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
uhljug_s_koseva
- Posts: 168
- Joined: 31/12/2007 00:53
- Location: sarajevska shambala
#2351 Re: NBA
Iduceg vikenda ponovo Toronto i ponovo Blazersi
Ali utakmica sinoc nije bila losa.Portland ima fino poslozenu momcad,dobrog trenera i finu buducnost pred sobom.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2352 Re: NBA
Moj drugi tim od sinoc (nakon Pacersa) je Portland, a najdrazi igrac Greg Oden
Kada uigraju vishe akcija za Odena bice lom samo takav
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2353 Re: NBA
joj tekme sinoc
vode lakersi 1 razlike 16 sec do kraja, napada indiana, promasaj, ofanzivni skok, novi shut jedno 3-4 sekunde prije kraja....i umjesto da lopta udje u kos, ostalo bi dovoljno vremena da mamba to zavrsi, ne, ona sve do sirene skakuce po obrucu i tek onda prolazi kroz mrezu
vode lakersi 1 razlike 16 sec do kraja, napada indiana, promasaj, ofanzivni skok, novi shut jedno 3-4 sekunde prije kraja....i umjesto da lopta udje u kos, ostalo bi dovoljno vremena da mamba to zavrsi, ne, ona sve do sirene skakuce po obrucu i tek onda prolazi kroz mrezu
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2354 Re: NBA
hehe eto pacerci skinuse skalp i celticsima i lakersima , tako da se sada opravdano mogu svrstati medju favorite za titulu
btw. evo opet celticsa sa najboljim omjerom lige i prednosti domaceg terena kroz cijeli playoff
btw. evo opet celticsa sa najboljim omjerom lige i prednosti domaceg terena kroz cijeli playoff
Last edited by sesalmir on 03/12/2008 17:21, edited 1 time in total.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2355 Re: NBA
sesalmir wrote:hehe eto pacerci skinuse skalp i celticsima i lakersima a ljudi vjerovatno ni u playoff nece uci, bas nevjerovatno
btw. evo opet celticsa sa najboljim omjerom lige i prednosti domaceg terena kroz cijeli playoff
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2356 Re: NBA
Admir_1984 wrote:sesalmir wrote:hehe eto pacerci skinuse skalp i celticsima i lakersima a ljudi vjerovatno ni u playoff nece uci, bas nevjerovatno
btw. evo opet celticsa sa najboljim omjerom lige i prednosti domaceg terena kroz cijeli playoff![]()
![]()
![]()
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2357 Re: NBA
Šta kažeš...ko ono ima najbolji omjer lige???

-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2358 Re: NBA
samo su pacersi nas bas pregazili a lakerse su uzeli vise sretno nego spretno. Nije da je bitno ali eto, da ne kazu da smo nerealni
green 18
green 18
-
Danss
- Posts: 485
- Joined: 26/09/2008 00:04
- Location: Bernabeu
#2359 Re: NBA
Lakersi nisu normalni!!!!
Ispustiti onakvu prednost...

- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2360 Re: NBA
Ev' večeras Celticsi igraju protiv ludih Pacersa, pa čemo vidjeti hoće li proći kao LAL, il' će se osvetit za onaj poraz. LETS GO CELTICS!!!
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2361 Re: NBA
ma bice 30 razlike
edit: vec je 15
edit: vec je 15
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2362 Re: NBA
gotovo 18 razlike, deseta uzastopna pobjeda Celticsa
Rondo je skroz poludio, veceras 16-13-17, sminka
Rondo je skroz poludio, veceras 16-13-17, sminka
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2363 Re: NBA
Dobro smo se drzali do sredine 3/4 koliko sam upratio. Jebga, moramo i mi pokleknuti nekad pred velikanima 
-
uhljug_s_koseva
- Posts: 168
- Joined: 31/12/2007 00:53
- Location: sarajevska shambala
#2364 Re: NBA
Bilo bi fino da prenose vecerasnju tekmu POR-BOS 
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2366 Re: NBA
ma niste imali sta vidjeti, jedna ekipa na parketu
. Celticsi dobrim dijelom vodili i po 25 razlike, na kraju cini mi se bilo 15. Igraju sve bolje, 11 uzastopnih pobjeda 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2367 Re: NBA
bice vama "sve bolje" za krismis po usima 
-
uhljug_s_koseva
- Posts: 168
- Joined: 31/12/2007 00:53
- Location: sarajevska shambala
#2368 Re: NBA
Haha,najjaca scena definitivno kad je KG rasplakao Glen Davisa: http://www.youtube.com/watch?v=-uSay2aWTc0
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2369 Re: NBA
uhljug_s_koseva wrote:Haha,najjaca scena definitivno kad je KG rasplakao Glen Davisa: http://www.youtube.com/watch?v=-uSay2aWTc0
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2371 Re: NBA
Fox je iz L.A., a i generalno lakersi imaju vise navijaca.
To je npr. anketa tipa ko ce biti prvak BiH u kosarci? U ponudi budu Bosna i Siroki i anketu provodimo na sa-x. Mislim da svi znamo kakvi bi rezultati te ankete bili bez obzira na realno stanje, zato anketa nula bodova.
btw. lakersi zamalo i sinoc da zijane, butler sutao tricu za pobjedu.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2372 Re: NBA
za navijace se slazem, ali fox je i iz srbije
bezveze ti je to poredjenje, nema amerika tolike podjele poput BiH
i fox nije lokalni nego nacionalni medij. ovo sve pretpostavljajuci da je fakat iz l.a., nemam pojma odakle je 
a utakmicu sam gledao
a utakmicu sam gledao
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2373 Re: NBA
Fox je iz LA sigurno, tacno je da je nacionalna mreza i da je vlasnik australijanac ali u LA je sjediste i ipak stranicu jedne takve tv kuce ipak mislim da vise posjecuju ovi west coast orijentisani fanovi.Neelix wrote:za navijace se slazem, ali fox je i iz srbijebezveze ti je to poredjenje, nema amerika tolike podjele poput BiH
i fox nije lokalni nego nacionalni medij. ovo sve pretpostavljajuci da je fakat iz l.a., nemam pojma odakle je
a utakmicu sam gledao
Samo hocu da kazem da je ipak malo previse euforije oko ovih lakersa, koji su cinjenica je strasni. Ali neki mediji pisu o tome kao da su nedodirljivi i niko im nista ne moze, sto ipak po meni i nije bas slucaj. Tako da cu opet ponovit da mislim da bi u finalu bos-lal titulu uzela ekipa koja ima prednost domaceg terena, tako da se vec sada u svakoj utakmici ove dvije ekipe bore za to, ali daleko je od toga da su lakersi u tolikoj mjeri jaci kao sto npr. ova anketa pokazuje.
Evo kako npr. izgleda ranker koji takodjer odredjuju posjetioci, samo u ovom slucaju yahoo stranice:
1.Bos 2. Cle 3. LAL
http://sports.yahoo.com/nba/teamrankerresults
Naravno sad mozemo izvlaciti ovakvih gluposti na sve strane, ali meni je recimo ovaj sljedeci koji cu staviti npr. kompetentniji nego ijedan ovaj navijacki.
Ovo je glasanje generalnih menadzera svih 30 klubova u nba. Ipak su ovo ljudi koji sigurno znaju puno vise o svemu u nba nego ti, ja ili bilo ko drugi od obicnih navijaca:
http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=a ... &type=lgns
Njih 46% misli da ce lakersi biti prvaci, a svega 19% da ce to biti celticsi i ovo je vjerovatno i najmjerodavnija anketa, gdje su lakersi favoriti, ali ne u tolikoj mjeri kao sto bi se po foxu dalo zakljuciti gdje su lakersi 80% prvaci.
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2374 Re: NBA
prijetnje ovih koje smo u zadnjem susretu PREGAZILI nekih 40 razlike nikako ne mogu uzeti za ozbiljnoNeelix wrote:bice vama "sve bolje" za krismis po usima
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2375 Re: NBA
ma dobro almire, to je ipak anketa, i sve i da mislim da ce celticsi bit prvaci, mislis da bih glasao za njih?
i obrnuto vazi, naravno. Tako da je ovo samo mjerilo navijaca, ali eto, provociram malo ove muslimanske

shadow:

shadow:
