Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ova utakmica vraća nadu u Seriju A... toliko sam se nagledao loših utakmica u Italiji u zadnje vrijeme
Fino je vidjeti da Sneijder ponovo dobro igra... Eto'o je fantastičan.
Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...
Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorije , onda ovaj truli Burdisso.. Ne moze se od ekipe sa ovakvim stoperima ocekivati neki visok plasman.. Steta, milina je gledat Vucinica..
A uprava jos sa mexesom nije produzila, iako je ovaj trenutno duplo bolji od ove dvojice
nisu produzili jer cekaju nove vlasnike, ali se prica da vec postoji novi ugovor za Mexesa i da se ceka samo na potpis,
Juan je prosle sezone bio najbolji od svih u odbrani ali ove je neprepoznatljiv isto kao i Burdisso koji na svakoj drugoj dobije crveni karton, al nema veze tu je Loria
ma duga je to prica...al ukratko rok je bio 31. januar za ponude, dobili su 5 ponuda a Unicredit se odlucio za amere jer imaju najbolji plan za buducnost i razvoj kluba, pominje se cifra od 130 mil. eura plus garancija da ce uloziti 80-100 miliona kao garanciju da klub stane na svoje noge,
Glavni covjek te grupe je Thomas R. DiBenedetto (talijansko porijeklo, 50 god. ima 5 djece i zivi u Bostonu) koji je uradio jako dobar posao sa The Boston Red Sox-ima koji je inace njihov vlasnik i partner sa New England Sports Ventures (NESV) koji su skoro preuzeli Liverpul.
Trebaju jos samo da se odrade zavrsni razgovori ali vec svi govore da je to vec zavrseno i da do kraja mjeseca a mozda i ranije DiBenedetto i njegova grupa preuzimaju ASR. Poslije 18 godina ere Sensijevi odlaze iz Rome.
ma duga je to prica...al ukratko rok je bio 31. januar za ponude, dobili su 5 ponuda a Unicredit se odlucio za amere jer imaju najbolji plan za buducnost i razvoj kluba, pominje se cifra od 130 mil. eura plus garancija da ce uloziti 80-100 miliona kao garanciju da klub stane na svoje noge,
Glavni covjek te grupe je Thomas R. DiBenedetto (talijansko porijeklo, 50 god. ima 5 djece i zivi u Bostonu) koji je uradio jako dobar posao sa The Boston Red Sox-ima koji je inace njihov vlasnik i partner sa New England Sports Ventures (NESV) koji su skoro preuzeli Liverpul.
Trebaju jos samo da se odrade zavrsni razgovori ali vec svi govore da je to vec zavrseno i da do kraja mjeseca a mozda i ranije DiBenedetto i njegova grupa preuzimaju ASR. Poslije 18 godina ere Sensijevi odlaze iz Rome.
Eno citam jucer da je Rupert Murdoch(News Corporation) zainteresovan za kupovinu Juventusa, mozda je spekulacija a mozda je i istina. Dobro, klub nije u krizi sto se finansija tice ali ako dodje neka dobra ponuda ko ce ga znati
Ode Serie A u SAD
ultima_palabra wrote:Ova utakmica vraća nadu u Seriju A... toliko sam se nagledao loših utakmica u Italiji u zadnje vrijeme
Fino je vidjeti da Sneijder ponovo dobro igra... Eto'o je fantastičan.
Zanimljiva sezona serie A ima dobrih tekmi, Inter od kad je dosao Leonardo, Udinese , Napoli , Roma je uvijek lijepo igrala, nije ni Milan los samo su im zadnjih par kola rezultati izostali. Uglavnom mnogo napetije nego par zadnjih sezona, mada na kraju ocekujem isti ishod