Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2351 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

pOZz wrote:
hz__semir wrote:Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.

Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
Za kladioničara, koja je razlika između sedam i osam golova?
Ma ima garant neka kineska kladionica koja nudi par 7+ :D :D

P.S.
Očito nisi skontao poentu posta, razočarao si me drug. 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2352 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Ova utakmica vraća nadu u Seriju A... toliko sam se nagledao loših utakmica u Italiji u zadnje vrijeme :-)
Fino je vidjeti da Sneijder ponovo dobro igra... Eto'o je fantastičan.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2353 Re: Serie A

Post by pOZz »

hz__semir wrote:Ma ima garant neka kineska kladionica koja nudi par 7+ :D :D

P.S.
Očito nisi skontao poentu posta, razočarao si me drug. 8-)
Ih, tebe teško razočarati. :razz: Jbga, povremeno naletim ovdje k'o padobranac, vidi se da luftanje ostavlja traga. :mrgreen:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2354 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Djokej wrote:
krusty wrote:
Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..

odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...

Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorije :lol: , onda ovaj truli Burdisso.. Ne moze se od ekipe sa ovakvim stoperima ocekivati neki visok plasman.. Steta, milina je gledat Vucinica..
A uprava jos sa mexesom nije produzila, iako je ovaj trenutno duplo bolji od ove dvojice :x
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2355 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

nisu produzili jer cekaju nove vlasnike, ali se prica da vec postoji novi ugovor za Mexesa i da se ceka samo na potpis,

Juan je prosle sezone bio najbolji od svih u odbrani ali ove je neprepoznatljiv isto kao i Burdisso koji na svakoj drugoj dobije crveni karton, al nema veze tu je Loria :oops:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2356 Re: Serie A

Post by 2407 »

Ko na kraju uze Romu?
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2357 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Amerikanci
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2358 Re: Serie A

Post by 2407 »

Romanista 101% wrote:Amerikanci
Njih 300 miliona? :mrgreen:

Ko tacno, koja grupacija, fond ili sta vec?
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2359 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

2407 wrote:
Romanista 101% wrote:Amerikanci
Njih 300 miliona? :mrgreen:

Ko tacno, koja grupacija, fond ili sta vec?

ma duga je to prica...al ukratko rok je bio 31. januar za ponude, dobili su 5 ponuda a Unicredit se odlucio za amere jer imaju najbolji plan za buducnost i razvoj kluba, pominje se cifra od 130 mil. eura plus garancija da ce uloziti 80-100 miliona kao garanciju da klub stane na svoje noge,

Glavni covjek te grupe je Thomas R. DiBenedetto (talijansko porijeklo, 50 god. ima 5 djece i zivi u Bostonu) koji je uradio jako dobar posao sa The Boston Red Sox-ima koji je inace njihov vlasnik i partner sa New England Sports Ventures (NESV) koji su skoro preuzeli Liverpul.
Trebaju jos samo da se odrade zavrsni razgovori ali vec svi govore da je to vec zavrseno i da do kraja mjeseca a mozda i ranije DiBenedetto i njegova grupa preuzimaju ASR. Poslije 18 godina ere Sensijevi odlaze iz Rome.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2360 Re: Serie A

Post by -LIBERO- »

Ode fudbal u ku*rac.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#2361 Re: Serie A

Post by Bordolini »

Boston polako preuzima primat u Evropi. :D Svi ce ovi misevi uskoro na dresovima nositi grb Celticsa pa tek ispod njega grb kluba za koji igraju. :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2362 Re: Serie A

Post by 2407 »

Romanista 101% wrote:

ma duga je to prica...al ukratko rok je bio 31. januar za ponude, dobili su 5 ponuda a Unicredit se odlucio za amere jer imaju najbolji plan za buducnost i razvoj kluba, pominje se cifra od 130 mil. eura plus garancija da ce uloziti 80-100 miliona kao garanciju da klub stane na svoje noge,

Glavni covjek te grupe je Thomas R. DiBenedetto (talijansko porijeklo, 50 god. ima 5 djece i zivi u Bostonu) koji je uradio jako dobar posao sa The Boston Red Sox-ima koji je inace njihov vlasnik i partner sa New England Sports Ventures (NESV) koji su skoro preuzeli Liverpul.
Trebaju jos samo da se odrade zavrsni razgovori ali vec svi govore da je to vec zavrseno i da do kraja mjeseca a mozda i ranije DiBenedetto i njegova grupa preuzimaju ASR. Poslije 18 godina ere Sensijevi odlaze iz Rome.
Eno citam jucer da je Rupert Murdoch(News Corporation) zainteresovan za kupovinu Juventusa, mozda je spekulacija a mozda je i istina. Dobro, klub nije u krizi sto se finansija tice ali ako dodje neka dobra ponuda ko ce ga znati :roll:
Ode Serie A u SAD :-)
C'è solo l'Inter
Posts: 65
Joined: 30/11/2010 10:05

#2363 Re: Serie A

Post by C'è solo l'Inter »

ultima_palabra wrote:Ova utakmica vraća nadu u Seriju A... toliko sam se nagledao loših utakmica u Italiji u zadnje vrijeme :-)
Fino je vidjeti da Sneijder ponovo dobro igra... Eto'o je fantastičan.
Zanimljiva sezona serie A ima dobrih tekmi, Inter od kad je dosao Leonardo, Udinese :thumbup: , Napoli :thumbup: , Roma je uvijek lijepo igrala, nije ni Milan los samo su im zadnjih par kola rezultati izostali. Uglavnom mnogo napetije nego par zadnjih sezona, mada na kraju ocekujem isti ishod :mrgreen:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2364 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

2407 wrote:Ko na kraju uze Romu?
Inter. 5 komada im spuc'o :D
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2365 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

Di Natale danas jos 2 komada. Covjek u zivotnoj formi :-)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2366 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

matriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#2367 Re: Serie A

Post by oridjidji »

kakav majstor je matri ... go za novi bijeg milana od intera HAHAHHA :D Milan Campione :)
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2368 Re: Serie A

Post by Djokej »

Matri se pravo snaso u Juventusu..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2369 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Kako se zagradio Pazzini, podsjetio me na Van Nistelrooya :thumbup:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2370 Re: Serie A

Post by Riddle »

Vec bio zaokruzio Romu. :lol: Nevjerovatno.

Chievo zasad. :thumbup:
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2371 Re: Serie A

Post by Riddle »

Ode sve u... :roll:
dante14
Posts: 55
Joined: 05/02/2011 17:27

#2372 Re: Serie A

Post by dante14 »

sa 3:0 na 3:4 to moze samo roma...ode mojih 100 km u pm
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2373 Re: Serie A

Post by Neelix »

sta ti imas protiv kijeva :D

Paloschi :thumbup:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2374 Re: Serie A

Post by cyprus »

Šta ovo Roma izvodi :lol: :lol: :lol:
dante14
Posts: 55
Joined: 05/02/2011 17:27

#2375 Re: Serie A

Post by dante14 »

ovo sto su izveli zove se tragedija :oops:
Post Reply