Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2351 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by BarbaDue »

Idemedosumom wrote:Svaka mu cast, napustio emisiju!
Definitivno pravi potez je napravio jer mu nije dozvoljeno da kaže u brk ono što misli liderima koji su odgovorni za ovo sranje.

PS. ...i naravno, njegov nivo nije Lijanović koji je donio olovku iz vrtića.
punjac
Posts: 33
Joined: 12/10/2014 13:06

#2352 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by punjac »

Najispravniji potez u ovoj situaciji. Gospodin je jasno dao do znanja da ga ne mogu ponižavati, kao što ne bi smjeli ni ostale kandidate jer nisu dio SDA-SBB-SDP mašinerije. Privući će pažnju javnosti, to je zasigurno. Puna podrška :bih: :bih: :bih:
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#2353 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bob marley »

Smrcak15 wrote:Hadzikadic ponovo na FACE TV 5 oktobra , 40 minuta ce biti.
Odakle informacija ?
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2354 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

bob marley wrote:
Smrcak15 wrote:Hadzikadic ponovo na FACE TV 5 oktobra , 40 minuta ce biti.
Odakle informacija ?
Hadzikadic rekao na tribini u travniku jucer
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2355 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by AmiĐa_Idriz »

BarbaDue wrote:
Idemedosumom wrote:Svaka mu cast, napustio emisiju!
Definitivno pravi potez je napravio jer mu nije dozvoljeno da kaže u brk ono što misli liderima koji su odgovorni za ovo sranje.

PS. ...i naravno, njegov nivo nije Lijanović koji je donio olovku iz vrtića.
:lol:

Salamaš karikatura, Falatar samo što mu nije u facu prasnuo u smijeh.


Nemoć trojice kriminalaca se najbolje vidi kroz ove debate, lako je mlatiti krezavim masama i brazilskim turistima, dođi paša sa argumentima. Denis me strašno razočarao ovih izbora.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2356 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

KO NE SMIJE DOCI NA PISLJIVU DEBATU NE MOZE MENI BITI PREDSJEDNIK, TAJ NIJE MOJ PREDSJEDNIK

A htjeli bi da vode drzavu piiih boze sacuvaj
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2357 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Poslusao me je :mrgreen:
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#2358 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bob marley »

Nek im je jebo majku. Voditelj se sjebo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2359 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by AmiĐa_Idriz »

Smrcak15 wrote:KO NE SMIJE DOCI NA PISLJIVU DEBATU NE MOZE MENI BITI PREDSJEDNIK, TAJ NIJE MOJ PREDSJEDNIK

A htjeli bi da vode drzavu piiih boze sacuvaj
:thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2360 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

Smrcak15 wrote:KO NE SMIJE DOCI NA PISLJIVU DEBATU NE MOZE MENI BITI PREDSJEDNIK, TAJ NIJE MOJ PREDSJEDNIK

A htjeli bi da vode drzavu piiih boze sacuvaj
Pa.i ne moze. Ti si u Sveckoj.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8290
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2361 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Idemedosumom »

Smrcak odvaja negaciju od glagola, things just got serious! :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2363 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by AmiĐa_Idriz »

Idemedosumom wrote:Smrcak odvaja negaciju od glagola, things just got serious! :thumbup:
:mrgreen:
D3LL8X
Posts: 18
Joined: 04/04/2013 10:56

#2364 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by D3LL8X »

.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#2365 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by xoklix »

Kikibombona wrote:
:thumbup:
Piklic
Posts: 97
Joined: 14/03/2015 17:31

#2366 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Piklic »

https://www.youtube.com/watch?v=BoZBjhaNJ-w

Cojk gospodin, smiren do samoga kraja
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#2367 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Ja_Ja »

Jednostavno, kulturno, tacno u sridu!
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2368 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by julisiz es grant »

Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2369 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by cyprus »

Moram priznat da je napravio odličan potez :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2370 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

julisiz es grant wrote:Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
....zar kome normalnom treba ikakvo otreznjenje?
Bit ce svrsavanja i sedmog pa onda valja cekat hoce li ko opet metlama vas tjerati na zadnji izlaz.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2371 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

julisiz es grant wrote:Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
Kao da mi ne znamo da ce mafijaske hobtnice, SDA i SDP, njihovi izrodi, ponovo popuniti fotelje i preuzeti javna preduzeca. :D

Nije ovdje niko naivan, budi siguran u to.

Meni je drago da po prvi put imam za koga glasati. Imam vec dosta godina a nikada nisam glasao na predsjednickim izborima.

A vi nastavite gdje ste stali. Super vam ide. Jos malo pa cu godisnjicu mature slaviti u Minhenu, jer ce nam taj grad bi najbliza tacka okupljanja. :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2372 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Nivelacija »

Ako nas bude 80 k za ovog gospodina to znaci da ima jos mozgova i mase da se izbori za bolje sutra..
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2373 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

Kikibombona wrote:
julisiz es grant wrote:Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
Kao da mi ne znamo da ce mafijaske hobtnice, SDA i SDP, njihovi izrodi, ponovo popuniti fotelje i preuzeti javna preduzeca. :D

Nije ovdje niko naivan, budi siguran u to.

Meni je drago da po prvi put imam za koga glasati. Imam vec dosta godina a nikada nisam glasao na predsjednickim izborima.

A vi nastavite gdje ste stali. Super vam ide. Jos malo pa cu godisnjicu mature slaviti u Minhenu, jer ce nam taj grad bi najbliza tacka okupljanja. :)
Upravo tako.


:bih:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2374 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Kikibombona wrote:
julisiz es grant wrote:Sad vam je dao materijala za kolektivno svršavanje do grubog otrežnjenja 7. oktobra uveče.
Kao da mi ne znamo da ce mafijaske hobtnice, SDA i SDP, njihovi izrodi, ponovo popuniti fotelje i preuzeti javna preduzeca. :D

Nije ovdje niko naivan, budi siguran u to.

Meni je drago da po prvi put imam za koga glasati. Imam vec dosta godina a nikada nisam glasao na predsjednickim izborima.

A vi nastavite gdje ste stali. Super vam ide. Jos malo pa cu godisnjicu mature slaviti u Minhenu, jer ce nam taj grad bi najbliza tacka okupljanja. :)
Ma nema ba sa ovim sabanima na lijep nacin, uzmi im fotelju u stanju su rat zakuhati...poslije njih ...potop.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2375 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

Nivelacija wrote:Ako nas bude 80 k za ovog gospodina to znaci da ima jos mozgova i mase da se izbori za bolje sutra..
Ja bih bio zadovoljan sa 50 000. Sve preko toga je veliki plus i nudi nadu za buducnost.

Ja sam uradio i radim koliko mogu. Nekoliko ljudi je od mene saznalo za Mirsada Hadzikadica. Nekoliko ljudi je radi mene poslusalo Hadzikadica. Da li ce neko glasati za njega od tih ljudi, to je vec druga stvar.

SDA, SDP i njihov otpad, armija stranackih poltrona, reaguju negativno na svako novo lice. Kao krvopije sisu nas novac i ne planiraju odustati. I veoma su pokvareni. Definitivno ce biti tesko. Mozda Hadzikadic nece uspjeti. Svako moralan i castan mora uciniti koliko moze da se suprostavi onima koji unistavaju bosanski narod. Nece ni oni dovijeka, neko ce ih skinuti, Hadzikadic ili neko deseti, zavisi od nas.

Mirsad Hadzikadic nije Gerhard Sreder. Kulturan i obrazovan covjek, cist od kriminala i korupcije, politicki neiskusan, sa pregrst mana. Na drugoj strani su politicki monstrumi iz SDA, SDP i slicnih kriminalnih organizacija. Pa vi vidite...
Locked