Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2351 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

Work mode 100% accuracy 11 tasks completed $0.10 per task

Specifications Categorization
za sada,sta je ovo ljudi,sve se bojim da ne oduzmu kasnije :-) :lol:
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2352 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

AhmetShabo wrote:Specifictaions categorization ZNACI UDRI!!! :lol:
ja 13 neda vise,kako vi prodjoste?
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2353 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

dobojlija81 wrote:
AhmetShabo wrote:Specifictaions categorization ZNACI UDRI!!! :lol:
ja 13 neda vise,kako vi prodjoste?
6 komada, kasno sam vidio. al dobro, brzo su isli, 8 centi na neobuxu su placeni
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2354 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

I ja sretnih 13 :D
Ovo je bio poklon
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2355 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

taman sjedoh za comp kad vidim te zadatke
samo 19 komada :cry:

:thumbup: :skoljka:
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2356 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

ja otvorio i blejio jedno 5 minuta :) ,reko mora bit neka kvaka ovdje nisam se susretao sa ovim zadatkom još :D
User avatar
Lunetina
Posts: 318
Joined: 27/12/2013 09:36
Location: Zimbabwe

#2357 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Lunetina »

hladno wrote:
Smijeh2015 wrote:hladno Fulio si sedmo u vezi boja,sunny i ove države (Belgija)

Hvala, nadam se da će opet doći ista pitanja. :-D
Fulio si i ono pitanje 'Ako ti ponestane ideja, uredu je da kao ključnu riječ staviš boju nekog nasumičnog objekta' (slobodan prevod). Stavio si da je true, a false je.

Mislim još da je true ukoliko imaš sliku crvene jabuke naspram zelene pozadine (ili bi obrnuto) da staviš i crveno i zeleno kao ključne riječi.

Ali, nemoj mi vjerovati, jer evo rekoše da se prihvata 'nobody' kao keyword, tako da... :roll:

P.S. Da li je iko dobio bonuse od prethodnih dana za 'Create 5 keywords...' ... baš me nerviraju.
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2358 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

Lunetina wrote: P.S. Da li je iko dobio bonuse od prethodnih dana za 'Create 5 keywords...' ... baš me nerviraju.
ja sam dobio juče ujutro blizu 10$ u dijelovima od dan prije
ali od sinoć nisam dobio još :skoljka:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2359 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by kloniran »

Smijeh2015 wrote:Koji posao?
ono sa golemim bonusima :D
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2360 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

..here:" you answered: "(406)761-6623" but the correct answer was either: "(406) 761-6623"
pu jbt nije valjda zbog razmaka :-)
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2361 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by kloniran »

evo sad ne mogu raditi poslove sa lvl 3 a na dashboardu mi stoji da sam lvl3 :shock: :-)
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2362 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

meLisaAaa wrote:
dobojlija81 wrote:..here:" you answered: "(406)761-6623" but the correct answer was either: "(406) 761-6623"
pu jbt nije valjda zbog razmaka :-)
Samo kopiraj sa te stranice, onako kako jeste.. Ako se broj nalazi na slici, pa ne možeš kopirati, onda prepiši onako kako piše..
ma do sad je islo tako ne znam sto mi ovaj zeznu,al ajd nije neka steta,mrsko mi se peglat sa ticketom
hladno
Posts: 143
Joined: 15/01/2012 15:19

#2363 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by hladno »

Evo naučio sam šta je Muggle Quidditch. :lol:
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2364 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

meLisaAaa wrote:Zanima me gdje tačno da prijavim ako će još seka sa mog kompa raditi na clixu/neobuxu? Šta trebam da navedem?
nije dozvoljeno... jedan korisnik po kućanstvu....

ili reci seki nek se seli i uzme si novi komp i internet vezu :P

ili se dogovori s njom da radi na tvom accountu pa joj daj lovu kad sjedne...

P.S. večer ekipa, čitav dan u poslui, sad malo došao na forum da vidim kaj ima...
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#2365 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by glitch »

mislim da je mikro reko da može tako on i žena
ček dok on bude došo pa odgovori tačno :roll:
eniacc
Posts: 208
Joined: 07/11/2014 23:54

#2366 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by eniacc »

Pozdrav i od mene za sve forumaše klikavce i one koji će postati.Nisam vjerovao u ovaj način zarade sve dok slučajno ne pročitah na klixu o ovoj temi prije dva mjeseca.Evo već imam oko 40 $ na računu od taskova,reklama i clixgrida ( na clixgridu sam dobio 10,2 $).Svaki dan kad dođem s posla uradim poneki zadatak koji mi se sviđa.Blizu sam trećeg levela :-D .Zahvalio bih babarogi za ovu temu,imaš čevape kod Bajre ako budeš prolazio kroz Travnik :thumbup:
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#2367 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by mikrozadatak »

meLisaAaa wrote:Zanima me gdje tačno da prijavim ako će još seka sa mog kompa raditi na clixu/neobuxu? Šta trebam da navedem?
Clixsense dozvoljava sam ojedan account u domaćinstvu.
Neobux dozvoljava dva account-a sve dok svako igra samo na svom računaru http://www.neobux.com/forum/?/9/204081/ ... per-house/
Ako se uloguješ sa svojim account-om na njenom kompu oboje ćete dobiti trajni ban. Ako imaš referale treba da znaš da će samo jedno moći gledati reklame.
Dakle, na Neobuxu može, ali dobro voditi računa da svako igra isključivo sa svog računara.

Pozdrav i sretno
hladno
Posts: 143
Joined: 15/01/2012 15:19

#2368 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by hladno »

Smijeh2015 wrote:Create 5 Keywords 2000 u ponudi
Good morning :skoljka:

meni je bolji review, brolje plaćeno i brže ide.

Edit: A ja, vamo možeš bonus dobit.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2369 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by AhmetShabo »

jos nisam dobio bonus za one radjene juce, a uradio sam preko 50. Idem i danas odraditi dok mi ne dosadi i to je to. taman za vikend nisam planirao nesto posebno raditi jer je prethodna sedmica malo je reci bila DIVNA :D
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2370 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

eniacc wrote:Pozdrav i od mene za sve forumaše klikavce i one koji će postati.Nisam vjerovao u ovaj način zarade sve dok slučajno ne pročitah na klixu o ovoj temi prije dva mjeseca.Evo već imam oko 40 $ na računu od taskova,reklama i clixgrida ( na clixgridu sam dobio 10,2 $).Svaki dan kad dođem s posla uradim poneki zadatak koji mi se sviđa.Blizu sam trećeg levela :-D .Zahvalio bih babarogi za ovu temu,imaš čevape kod Bajre ako budeš prolazio kroz Travnik :thumbup:
pozdrav
dobar,mi svi skupa nismo haman toliko dobili :D
User avatar
babaroga1x
Posts: 885
Joined: 29/04/2014 14:42

#2371 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by babaroga1x »

eniacc wrote:Pozdrav i od mene za sve forumaše klikavce i one koji će postati.Nisam vjerovao u ovaj način zarade sve dok slučajno ne pročitah na klixu o ovoj temi prije dva mjeseca.Evo već imam oko 40 $ na računu od taskova,reklama i clixgrida ( na clixgridu sam dobio 10,2 $).Svaki dan kad dođem s posla uradim poneki zadatak koji mi se sviđa.Blizu sam trećeg levela :-D .Zahvalio bih babarogi za ovu temu,imaš čevape kod Bajre ako budeš prolazio kroz Travnik :thumbup:
pozdrav eniacc,

zahvaljujem na pohvali, nisam imao pojma da će tema biti tako popularna kad sam je otvorio prije nekoliko mjeseci.

kad budem jedanput došao u Bosnu, mislim da ću se vratiti 20 kila teži, u svakom gradu me čekaju čevapi! :izet:

Baba
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#2372 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by almir90 »

Ja sam slao tiket, uradio sam oko 230 zadataka, samo na jednom sam uradio 110 zadataka, i imao tačnost od 95%, čekao da dobijem level 2 makar, pa nekad kasnije i level 3, mada ništa. Poslao tiket, odgovorili mi, kako nije do njih već do crowd-a, ajd' valjda se sjete da mi dodijele još neki level. :lol:

Preksinoć sam dobio neki dobar zadatak, na nekoj stranici tražio firme, i ID brojeve postavljao, zaradio 4$ i već kasno bilo, na spavanje, sutradan sa posla kad sam došao, kontao da nastavim, kad ono, nema tog zadatka više, hebemu miša.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2373 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Janjicar »

Jel svaki vikend bude ovako slabo zadataka ? ili navece bude bolje ?
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#2374 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by Slo Burner »

Otkas sam na FIND leaders dobio Flag pravo se mucim sa zadacima. Kd skidaju flag, kako to ide ?
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#2375 Re: zarada na netu rjesavanjem mikrozadataka-pročitati 1. str.

Post by dobojlija81 »

Janjicar wrote:Jel svaki vikend bude ovako slabo zadataka ? ili navece bude bolje ?
ma uglavnom,mozda nesto veceras bude,sutra je isto teski supljak
Post Reply