Specifications Categorization
za sada,sta je ovo ljudi,sve se bojim da ne oduzmu kasnije
Moderator: anex
ja 13 neda vise,kako vi prodjoste?AhmetShabo wrote:Specifictaions categorization ZNACI UDRI!!!
6 komada, kasno sam vidio. al dobro, brzo su isli, 8 centi na neobuxu su placenidobojlija81 wrote:ja 13 neda vise,kako vi prodjoste?AhmetShabo wrote:Specifictaions categorization ZNACI UDRI!!!
Fulio si i ono pitanje 'Ako ti ponestane ideja, uredu je da kao ključnu riječ staviš boju nekog nasumičnog objekta' (slobodan prevod). Stavio si da je true, a false je.hladno wrote:Smijeh2015 wrote:hladno Fulio si sedmo u vezi boja,sunny i ove države (Belgija)
Hvala, nadam se da će opet doći ista pitanja.
ja sam dobio juče ujutro blizu 10$ u dijelovima od dan prijeLunetina wrote: P.S. Da li je iko dobio bonuse od prethodnih dana za 'Create 5 keywords...' ... baš me nerviraju.
ono sa golemim bonusimaSmijeh2015 wrote:Koji posao?
ma do sad je islo tako ne znam sto mi ovaj zeznu,al ajd nije neka steta,mrsko mi se peglat sa ticketommeLisaAaa wrote:Samo kopiraj sa te stranice, onako kako jeste.. Ako se broj nalazi na slici, pa ne možeš kopirati, onda prepiši onako kako piše..dobojlija81 wrote:..here:" you answered: "(406)761-6623" but the correct answer was either: "(406) 761-6623"
pu jbt nije valjda zbog razmaka
nije dozvoljeno... jedan korisnik po kućanstvu....meLisaAaa wrote:Zanima me gdje tačno da prijavim ako će još seka sa mog kompa raditi na clixu/neobuxu? Šta trebam da navedem?
Clixsense dozvoljava sam ojedan account u domaćinstvu.meLisaAaa wrote:Zanima me gdje tačno da prijavim ako će još seka sa mog kompa raditi na clixu/neobuxu? Šta trebam da navedem?
Smijeh2015 wrote:Create 5 Keywords 2000 u ponudi
Good morning
pozdraveniacc wrote:Pozdrav i od mene za sve forumaše klikavce i one koji će postati.Nisam vjerovao u ovaj način zarade sve dok slučajno ne pročitah na klixu o ovoj temi prije dva mjeseca.Evo već imam oko 40 $ na računu od taskova,reklama i clixgrida ( na clixgridu sam dobio 10,2 $).Svaki dan kad dođem s posla uradim poneki zadatak koji mi se sviđa.Blizu sam trećeg levela.Zahvalio bih babarogi za ovu temu,imaš čevape kod Bajre ako budeš prolazio kroz Travnik
pozdrav eniacc,eniacc wrote:Pozdrav i od mene za sve forumaše klikavce i one koji će postati.Nisam vjerovao u ovaj način zarade sve dok slučajno ne pročitah na klixu o ovoj temi prije dva mjeseca.Evo već imam oko 40 $ na računu od taskova,reklama i clixgrida ( na clixgridu sam dobio 10,2 $).Svaki dan kad dođem s posla uradim poneki zadatak koji mi se sviđa.Blizu sam trećeg levela.Zahvalio bih babarogi za ovu temu,imaš čevape kod Bajre ako budeš prolazio kroz Travnik
ma uglavnom,mozda nesto veceras bude,sutra je isto teski supljakJanjicar wrote:Jel svaki vikend bude ovako slabo zadataka ? ili navece bude bolje ?