Jos je jedino ona moze drzati pod kontrolom (kol'ko-tol'ko)klavirdžija wrote:S Vendijem.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2351 Re: Veliki Brat 2013
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2352 Re: Veliki Brat 2013
a češe se isključivo na dijelu gdje piše kosovo i metohijadidžej wrote:na celi majica s natpisom za vaskrs srbije i kosovo metohija.
stalno gleda prema kameri i zateze majicu da se vidi natpis.
koji je to manipulator.![]()
a digo mu se dok gleda maji u guzove.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2354 Re: Veliki Brat 2013
Je l' ovo ni veceras niko ne izlazi u carsiju

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2355 Re: Veliki Brat 2013
celo lafo ozbiljno prica s majom a u glavi samo konta kako ce je
kad izadju napolje. 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2356 Re: Veliki Brat 2013
evo sad uspostavljaju mići dijagnozu 
- LEDA
- Posts: 1426
- Joined: 13/04/2013 16:08
#2357 Re: Veliki Brat 2013
Tintoreto vrhunski dijagnostičar ,a Četo NE trača 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#2358 Re: Veliki Brat 2013
Maja priča kako je Milić pričao da masturbira ispod jorgana
kaze onaj Ćelo (ne znam mu ime)-zar se vidi šta neko radi ispod jorgana

kaze onaj Ćelo (ne znam mu ime)-zar se vidi šta neko radi ispod jorgana
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2359 Re: Veliki Brat 2013
LEDA wrote:Svak se češe ĐE ga svrbi
mojne politike u ovoj butigi
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2360 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Maja priča kako je Milić pričao da masturbira ispod jorgana
kaze onaj Ćelo (ne znam mu ime)-zar se vidi šta neko radi ispod jorgana![]()
![]()
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2361 Re: Veliki Brat 2013
Ne, zakljucili smo davno da nemamo zivot_nevermind_ wrote:Je l' ovo ni veceras niko ne izlazi u carsiju![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2362 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Maja priča kako je Milić pričao da masturbira ispod jorgana
kaze onaj Ćelo (ne znam mu ime)-zar se vidi šta neko radi ispod jorgana![]()
![]()
prep'o se, sreca pa ga niko nije vidio.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#2363 Re: Veliki Brat 2013
Ukućani su dobili novi zadatak. Dvoje ukućana se spajaju i postaju jedan! Spojeni su tako što dele jednu košulju i moraju zajedno da obavljaju zadatke po kući!
Spojeni su Boban i Žarko, Sindi i Soraja, Slavko i Željko, Vendi i Ava.
Ostali ukućani su odbili zadatak!
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2364 Re: Veliki Brat 2013
ovo su helanke da neko ne pomisli da sjedim nekulturno ( maja n. ) 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2365 Re: Veliki Brat 2013
đe vendi da ga uzme u mašinudidžej wrote:vedra nebesa wrote:Maja priča kako je Milić pričao da masturbira ispod jorgana
kaze onaj Ćelo (ne znam mu ime)-zar se vidi šta neko radi ispod jorgana![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
prep'o se, sreca pa ga niko nije vidio.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2366 Re: Veliki Brat 2013
maja anemicna a fonasi ko u simentalke. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2367 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Ne, zakljucili smo davno da nemamo zivot_nevermind_ wrote:Je l' ovo ni veceras niko ne izlazi u carsiju![]()
ja u ozbiljnoj dilemi da uzmem godišnji
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2368 Re: Veliki Brat 2013
Kako sam to sama sebi priznala, nekako mi je lakseAmbrozija wrote:Ne, zakljucili smo davno da nemamo zivot_nevermind_ wrote:Je l' ovo ni veceras niko ne izlazi u carsiju![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2369 Re: Veliki Brat 2013
Jazuk je. Mozes li kako izganjati bolovanjede balzac wrote:Ambrozija wrote:Ne, zakljucili smo davno da nemamo zivot_nevermind_ wrote:Je l' ovo ni veceras niko ne izlazi u carsiju![]()
ja u ozbiljnoj dilemi da uzmem godišnji![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2370 Re: Veliki Brat 2013
po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima
je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?
je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2371 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:
Jazuk je. Mozes li kako izganjati bolovanje![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2372 Re: Veliki Brat 2013
Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2373 Re: Veliki Brat 2013
Što je to Smoraja stala na žulj ćetalju (gledam Farmu
)
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2374 Re: Veliki Brat 2013
Isto pomislih_nevermind_ wrote:Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm![]()
![]()
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2375 Re: Veliki Brat 2013
gdje ces na farmu tamo je era sa sajkacom.klavirdžija wrote:Što je to Smoraja stala na žulj ćetalju (gledam Farmu)
