Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#2351 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by samo_ti »

Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Nije Avdicu, vec za ono smetalo od zene iz FIBA-e; Bojim se da te nista nisam pit`o ! :D

:bih:
Lukavi
Posts: 52
Joined: 28/01/2013 19:48

#2352 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Lukavi »

Samo da vam najiskrenije cestitam od srca na ovoj pobedi. Svaka cast. Nije lako igrati protiv sudija i kompenzacija koje prave.

PS Juce sam ovde napisao da dobijate danas utakmicu i da bi stavio neki novac na vas u kladzi da imam jer se jos posle pobede MKD nad Srbijom videlo da nemaju sanse protiv vas.
User avatar
luckylaka
Posts: 26214
Joined: 15/01/2010 06:28

#2353 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by luckylaka »

Steta sto PAPE nije odveo reprezentativce da pogledaju ovu utakmicu
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#2354 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by vinnie_jones »

Hvala svima od srca za mangupski odrađenu utakmicu. Image Image

Edine jebi nesretnicu!
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#2355 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by velikibrnjo »

Mustang1 wrote:Da Aco nije izasao ne znam da li bi dobili :D I proslu utakmicu su sudije nas okrenule na inat a i ovu .. Nadam se da ce i sljedecu ! Evo me mokar u pm kao da sam ja igrao .. Ovakvu utakmicu i da su izgubili ne bi im niko smio nista reci ali NISU IZGUBILI !
Jarane ovo je cisti dokaz kad ulozis zadnji atom snage, rezultat nece izostati
nema tog sudije koji bi nas moga pobjediti, a o makedoncima da ne pricam!
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#2356 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by matematicar_teski »

IDEMOOOOOOOOOOOOO

DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2357 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:najbolji kosarkaski komentator ovih prostora a vjerovatno i sire.



daleko najbolji i najkvalitetniji na balkanu
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2358 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

Edin Avdic

Ova nesretnica iz FIBE i dalje smeta :lol: :lol:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#2359 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by denimb »

http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table

Nikako da nesto iskombinujem :-)

Sta sad?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2360 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Partijaner »

Jos da hoce u utorak ovako ginuti nasi nogometasi, pa napio bi se do smrti od radosti.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2361 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

House wrote:Proslava Avdica i Ahmetovica epska ! :lol: :lol: :lol: :lol:

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:



ima li gdje video????????
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2362 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

motorola01 wrote:
Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:

:lol: :lol: :lol:

Ovi kosarkasi su definitvno kraljve, odose u publiku opet da slave sa rajom :thumbup:
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#2363 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by JoeyTribbiani »

Ne znam kome je ono reko, kaze "bojim se da te nista nisam pit'o". Valjda onoj ženi što se vrtila oko njih.

Edin Avdić je lud! hahahhaha

"44-41 je poštovani gledaoci, dok ovi nesretnici promijene na ovom semaforu."

Svaka čast. Borba do zadnjeg daha. Kad reče Nihad (pa kako se bori malac za repku jebo te) "pobijedili smo, kapiten je odigrao onako kako cijela nacija očekuje" srce ko Trebević.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2364 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BHF_Manijak »

insaneinthebrain wrote: odgovara nam jedino da mi pobijedimo litvaniju. :D
Znaci nema nista na guzove, ono da zijanom idemo dalje? :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2365 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

Zašto tužne face na PTPC ?


:D :D :D :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#2366 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Maharadza »

Maharadza wrote:U KOST MAJKU IM DUŠMANSKU!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
PA TAKO SE IGRA LJUBIM VAS JA!!! POSLUŠALI SU ME!!! :mrgreen:
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#2367 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Unitedforever »

denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table

Nikako da nesto iskombinujem :-)

Sta sad?
Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.
smijesni_ste
Posts: 6314
Joined: 09/10/2009 16:46

#2368 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Mi moramo sutra pobijediti....samo tako imamo šansu koliko skontah :( :(
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#2369 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Arteta »

kakavdanakneiskustvu wrote:
karanana wrote:najbolji kosarkaski komentator ovih prostora a vjerovatno i sire.



daleko najbolji i najkvalitetniji na balkanu
I to ne samo kosarkaski.
Mada, cini mi se da su kosarkaski komentatori na ovim prostorima mnogo bolji od fudbalskih.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2370 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

kakavdanakneiskustvu wrote:
House wrote:Proslava Avdica i Ahmetovica epska ! :lol: :lol: :lol: :lol:

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:



ima li gdje video????????

Neko ce upload 100%
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2371 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:
skenderija04 wrote:Bravo majstori. A sad sta nama odgovara u ova dva sljedeca meca?
Protiv koga je sljedeca i kada?


sutra protiv litve u 17 i 45
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2372 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by relativno84 »

Momcima :kakoste: :thumbup: :thumbup:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Goldenhand
Posts: 2507
Joined: 10/07/2013 05:30
Location: Casterly Rock

#2373 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Goldenhand »

:bih: :bih: :bih: :bih: Bravo
Jebena Latvija :evil:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2374 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

House wrote:Edin Avdic

Ova nesretnica iz FIBE i dalje smeta :lol: :lol:
"To ću ja rješavati nakon prijenosa" :lol: :lol: :thumbup:


P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
Ali, ako i izgubimo, neću pljuvati i neće mi biti krivo.

Momci su pokazali karakter kad su nas svi otpisali i kad su svi pisali da smo bezdan košarke !
Mustang1
Posts: 29906
Joined: 29/12/2010 17:31

#2375 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Image
Locked