Nije Avdicu, vec za ono smetalo od zene iz FIBA-e; Bojim se da te nista nisam pit`o !Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#2351 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
-
Lukavi
- Posts: 52
- Joined: 28/01/2013 19:48
#2352 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Samo da vam najiskrenije cestitam od srca na ovoj pobedi. Svaka cast. Nije lako igrati protiv sudija i kompenzacija koje prave.
PS Juce sam ovde napisao da dobijate danas utakmicu i da bi stavio neki novac na vas u kladzi da imam jer se jos posle pobede MKD nad Srbijom videlo da nemaju sanse protiv vas.
PS Juce sam ovde napisao da dobijate danas utakmicu i da bi stavio neki novac na vas u kladzi da imam jer se jos posle pobede MKD nad Srbijom videlo da nemaju sanse protiv vas.
- luckylaka
- Posts: 26214
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2353 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Steta sto PAPE nije odveo reprezentativce da pogledaju ovu utakmicu
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#2354 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hvala svima od srca za mangupski odrađenu utakmicu.

Edine jebi nesretnicu!

Edine jebi nesretnicu!
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2355 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jarane ovo je cisti dokaz kad ulozis zadnji atom snage, rezultat nece izostatiMustang1 wrote:Da Aco nije izasao ne znam da li bi dobiliI proslu utakmicu su sudije nas okrenule na inat a i ovu .. Nadam se da ce i sljedecu ! Evo me mokar u pm kao da sam ja igrao .. Ovakvu utakmicu i da su izgubili ne bi im niko smio nista reci ali NISU IZGUBILI !
nema tog sudije koji bi nas moga pobjediti, a o makedoncima da ne pricam!
-
matematicar_teski
- Posts: 1199
- Joined: 12/03/2012 18:59
- Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis
#2356 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
IDEMOOOOOOOOOOOOO
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
DJEDOVIC MUDONjA!!!!
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2357 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
karanana wrote:najbolji kosarkaski komentator ovih prostora a vjerovatno i sire.
daleko najbolji i najkvalitetniji na balkanu
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2358 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Edin Avdic
Ova nesretnica iz FIBE i dalje smeta

Ova nesretnica iz FIBE i dalje smeta
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2360 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jos da hoce u utorak ovako ginuti nasi nogometasi, pa napio bi se do smrti od radosti.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2361 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
House wrote:Proslava Avdica i Ahmetovica epska !![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ima li gdje video????????
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2362 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
motorola01 wrote:Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
Ovi kosarkasi su definitvno kraljve, odose u publiku opet da slave sa rajom
- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#2363 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne znam kome je ono reko, kaze "bojim se da te nista nisam pit'o". Valjda onoj ženi što se vrtila oko njih.
Edin Avdić je lud! hahahhaha
"44-41 je poštovani gledaoci, dok ovi nesretnici promijene na ovom semaforu."
Svaka čast. Borba do zadnjeg daha. Kad reče Nihad (pa kako se bori malac za repku jebo te) "pobijedili smo, kapiten je odigrao onako kako cijela nacija očekuje" srce ko Trebević.
Edin Avdić je lud! hahahhaha
"44-41 je poštovani gledaoci, dok ovi nesretnici promijene na ovom semaforu."
Svaka čast. Borba do zadnjeg daha. Kad reče Nihad (pa kako se bori malac za repku jebo te) "pobijedili smo, kapiten je odigrao onako kako cijela nacija očekuje" srce ko Trebević.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2364 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Znaci nema nista na guzove, ono da zijanom idemo dalje?insaneinthebrain wrote: odgovara nam jedino da mi pobijedimo litvaniju.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2365 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zašto tužne face na PTPC ?

- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2366 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
PA TAKO SE IGRA LJUBIM VAS JA!!! POSLUŠALI SU ME!!!Maharadza wrote:U KOST MAJKU IM DUŠMANSKU!!!
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2367 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table
Nikako da nesto iskombinujem![]()
Sta sad?
-
smijesni_ste
- Posts: 6314
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2368 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mi moramo sutra pobijediti....samo tako imamo šansu koliko skontah

- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#2369 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
I to ne samo kosarkaski.kakavdanakneiskustvu wrote:karanana wrote:najbolji kosarkaski komentator ovih prostora a vjerovatno i sire.
daleko najbolji i najkvalitetniji na balkanu
Mada, cini mi se da su kosarkaski komentatori na ovim prostorima mnogo bolji od fudbalskih.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2370 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kakavdanakneiskustvu wrote:House wrote:Proslava Avdica i Ahmetovica epska !![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ima li gdje video????????
Neko ce upload 100%
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2371 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
P308 wrote:Protiv koga je sljedeca i kada?skenderija04 wrote:Bravo majstori. A sad sta nama odgovara u ova dva sljedeca meca?
sutra protiv litve u 17 i 45
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
#2373 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jebena Latvija
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2374 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
"To ću ja rješavati nakon prijenosa"House wrote:Edin Avdic
Ova nesretnica iz FIBE i dalje smeta![]()
P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
Ali, ako i izgubimo, neću pljuvati i neće mi biti krivo.
Momci su pokazali karakter kad su nas svi otpisali i kad su svi pisali da smo bezdan košarke !

