Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#2351 Re: Juventus FC

Post by KENJAC »

Iskreno saucesce povodom smrti Vaseg vecinskog akcionara!
Vas Ultras Granata !
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2352 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

KENJAC wrote:Iskreno saucesce povodom smrti Vaseg vecinskog akcionara!
Vas Ultras Granata !
ajde ne kenjaj kad je Elkann umro?
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#2353 Re: Juventus FC

Post by KENJAC »

2407 wrote:
KENJAC wrote:Iskreno saucesce povodom smrti Vaseg vecinskog akcionara!
Vas Ultras Granata !
ajde ne kenjaj kad je Elkann umro?
Elkan drzi Lapo a Muamer drugu lapo!
(nije bas da ce svako shvatit al meni je pravo sega)
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2354 Re: Juventus FC

Post by spree »

drugo poluvrijeme vala lose. bas glup smo go primili. chiellini totalno izgubljen. ni jednu loptu nije smirio. ocigledno da se odvikao od pozicije lijevog beka. od svega najvise me je nervirao onaj idiot od komentatora na areni sport :x . nema covjek blage veze i osjeti se da mrzi juve :x .
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2355 Re: Juventus FC

Post by spree »

KENJAC wrote:
2407 wrote:
KENJAC wrote:Iskreno saucesce povodom smrti Vaseg vecinskog akcionara!
Vas Ultras Granata !
ajde ne kenjaj kad je Elkann umro?
Elkan drzi Lapo a Muamer drugu lapo!
(nije bas da ce svako shvatit al meni je pravo sega)
znas li sta znaci vecinski akcionar? eto nek ti je sega sto je drugo ljudsko bice u muci umrlo (bez obzira kakvo je bilo u zivotu).
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2356 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Zašto ovaj Matri ne počinje svaku utakmicu? Strašno trpa, definitivno može trpati iz godine u godinu 20+ golova.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2357 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

KENJAC wrote:
2407 wrote:
KENJAC wrote:Iskreno saucesce povodom smrti Vaseg vecinskog akcionara!
Vas Ultras Granata !
ajde ne kenjaj kad je Elkann umro?
Elkan drzi Lapo a Muamer drugu lapo!
(nije bas da ce svako shvatit al meni je pravo sega)
Lapo je cirkusant i nema on nikakvog uticaja na Juventus. John drzi 60% dionica i on je vecinski vlasnik, a libijski investicioni fond(da kazemo Muamer Gaddafi... sad vec rahmetile) drzi 7,5%. To nije bas ni blizu vecinskom vlasnistvu.

Nego... losa predstava nasih veceras pravo. Pogubljeni su bili u svakom segmentu. Odbrana je veceras kiksala vise nego u svih 6 prethodnih utakmica. Sredina nepostojana... ma da ne nabrajam sve je poprilicno lose bilo.

U utorak igramo opet, opet kuci ali ovaj put protiv Viole. Tada cemo vidjeti koliko je sati :)

Forza Juve!!!
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2358 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

gledao utakmicu, i komentator uopste ne mrzi juventus, nego je realno komentarisao. nisam vas gledao od milana, i nisam mogao vjerovati da je to ista ekipa, je li u pitanju nedostatak motivacije ili...? onaj isti marchisio koji je unistio milan nije se s loptom sastavio do zadnjih par minuta. sta je s vidalom, zasto nije igrao?
sve u svemu, ne moze se reci ni da ste bod zasluzili, genoa je imala i precku, i jos par dobrih prilika.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2359 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

umjesto da nam napredujemo ka boljoj igri i formi, tonemo :roll:
nesto ne valja, osim bufona, povrede nam nisu ovaj put isprika :)
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2360 Re: Juventus FC

Post by spree »

ma komentator je totalni idiot. kao on bi bolje vodio juve. po njemu najvece zvijezde i jedini koje nesto znaju u juventusu su krasic i vucinic :-). on mi se razumije u taktiku, tuga i zalost. mada nebitan je.

pirlo i ma3 dobri. lichtsteiner solidan, ostali kriza. chiellini izgubljen, krasic ograisao ove sezone totalno :(. pepe se nesto bori, ali slabo je to. bonucci oslabio skroz. valjda ce conte nesto mijenjati da pocupamo ljubicice.

p.s: vidal je porvrijedjen.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2361 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Loša igra. Simple as that. 4-2-4 sa katastrofa krilima? NOT! Falio presing koji je dosad bio glavna odlika, zahvaljujući kojem se ostvarivala dominacija u svim segmentima igre. Chiellini dosta klimav, loptu vrlo loše iznosio, Bonucci kiks igrač, joše jednom to pokazao. Vučinić statičan, nonšalantan, bezvoljan. Krasić malo igrao, ali i to je bilo dovoljno da pokaže katastrofalnu formu. Vrlo nesiguran sa loptom, 2 puta izrazito loše reagirao, prodao loptu na našoj polovini, Lichtsteiner morao spašavati. Pepe, to na je bar jasno bilo od početka, borben, ali i izrazito limitiran igrač. Sve u svemu loša noć. Treba ovo zaboraviti i u utorak na pobjedu protiv Viola, vratiti samopouzdanje, a onda dvije, vjerovatno najteže utakmice prvog dijela, Inter pa Napoli. Umalo da zaboravim, Forza MA3!

Dobro se sjetite ovog idiota što je komentarisao večeras, kad opet budete napadali Kemu Ahmetovića! :D

Fino ala fine FORZA JUVENTUS!
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#2362 Re: Juventus FC

Post by KENJAC »

ajde ne kenjaj kad je Elkann umro?[/quote]
Elkan drzi Lapo a Muamer drugu lapo!
(nije bas da ce svako shvatit al meni je pravo sega)[/quote]

znas li sta znaci vecinski akcionar? eto nek ti je sega sto je drugo ljudsko bice u muci umrlo (bez obzira kakvo je bilo u zivotu).[/quote]
Vidim... shvatili ste....
MacBeth
Posts: 17
Joined: 29/09/2010 00:08

#2363 Re: Juventus FC

Post by MacBeth »

Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2364 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

MacBeth wrote:Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
:)
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2365 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

2407 wrote:
MacBeth wrote:Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
:)

Kakva si ti ljudina :thumbup: Al što ne reče prije za ovo :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2366 Re: Juventus FC

Post by skafiskafsnjak »

Pa vidi ovo ebote.... Hahahahah . Arena1 2 3 4 :D hahaha
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2367 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Baudelaire wrote:
2407 wrote:
MacBeth wrote:Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
:)

Kakva si ti ljudina :thumbup: Al što ne reče prije za ovo :D
Vjeruj da sam i ja tek skoro saznao za ovo :mrgreen:
MacBeth
Posts: 17
Joined: 29/09/2010 00:08

#2368 Re: Juventus FC

Post by MacBeth »

2407 wrote:Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
Zasto kod mene ne ide nijedan kanal??
Bilo koji da kliknem, cekam do beskonacnosti da ga otvori i na kraju ne uspije ni to.
Mislim da nije do konekcije, imam solidno brz internet...
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2369 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

jel ti telecomov adsl internet, ili drugi provider?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2370 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ajmo sad da ih dotučemo! :D

Forza Juve!
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#2371 Re: Juventus FC

Post by Acheron »

2407 wrote:
MacBeth wrote:Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
:)
Opaa, ovdje se gleda Milan-Roma u nedelju. Osim ako se ovo ne srusi kad se procuje.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2372 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Acheron wrote:
2407 wrote:
MacBeth wrote:Narode, kratko pitanje:
Gdje mogu u Sarajevu gledati utakmicu u utorak izmedju Juventusa i Fiorentine?
Kuci imam samo Arenu Sport 1 (HS kabel), a prijenos tekme ce biti na Arena Sport 4.
Ima li kakav kafic/cafe gdje ce se to prenositi (izuzev onog u BBI-u)? U idealnom slucaju u blizini Otoke, Cengic Vile, Dolac Malte :)

Eto toliko, hvala ;)
Za kafice ne znam ali ako si korisnik bh telecoma mozes i ovdje:
http://www.bhtelecom.ba/webtv.html
:)
Opaa, ovdje se gleda Milan-Roma u nedelju. Osim ako se ovo ne srusi kad se procuje.
Ovo je eksluziva samo za juventine :razz: :mrgreen:



Jesmo ih nadigrali ali jesmo se i nafulali. Odlicna utakmica, odlicna igra nasih i napokon pobjeda.
Forza Juve!!!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2373 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ponovo strepimo u zadnjim minutama, koliko smo samo tako bodova prosuli, prestao sam brojati. Prvih 15 min. drugog poluvremena :-) katastrofa je blaga riječ. Poslije onakve dominacije u prvom. :shock: Mada pobjeda je pobjeda, 3 boda pišemo i idemo dalje. Ma3 majstor! Konstantno opasan. Vučinić mlohav, to je prava riječ za njega. Podjelio par dobrih pasova u prvom, neodlučan u završnici. Vidal, iako ima grešaka, sjajan posao radi na sredini, čačka svaku loptu, razbija igru, mnogo on vrijedi za ovakav Juve. Fali hrabrosti i malo drskosti u igri, to je vidljivo posebno kad imamo minimalno vodstvo.

Forza Juve!

p.s. Volio bih znati omjer posjeda lopte u prvom, ono je bilo smiješno. :D
Last edited by Atticus Finch on 25/10/2011 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2374 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Odlican presing i igra ali slaba realizacija. Nafulali smo se ko niko. Ne znam zasto se Conte odlucio zatvoriti na kraju i igrati 5-4-1 kada je mogao nastaviti s onom formacijom i tako zvrsiti utakmicu. Mada nebitno jer smo uzeli tri boda i nismo pravili neke kardinalne greske koje bi nam se mogle obiti o glavu.

Ako budemo odigrali ovako u subotu na san siru ce da bude demonstracija sile 8-)
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2375 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Ja sam siguran da kad Vucko proradi da ce stvari puno lakse ici. Zasto Quagliarella i Elia ne igraju Conte zna a 'ajd mu prigovori kad smo prvi na tabeli :-) .Moze Juve u LP komotno, za titule ipak nedostaju 2-3 igraca.
Post Reply