Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23476 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Kod Rame je petak neradni, samo se vi zajebavajte...
8-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23477 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Image
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#23478 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drndalo »

Amare, you Win! :lol:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23479 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by UmaX »

Ovo bitanga? :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23480 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

UmaX wrote:Ovo bitanga? :-D
kako znas?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23481 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by _BataZiv_0809 »

Pricala mu najbolja jaranica. 8-)
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#23482 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drndalo »

Dobre tetovaze... :sad:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23483 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

drndalo wrote:Dobre tetovaze... :sad:
radio mi jedan s foruma,al nikad nije zavrsio :(
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#23484 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drndalo »

Mora da mu nisi placao...?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23485 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

unaprijed platio ...
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23486 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Kamo rukavice?!
:jok:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23487 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

poderale se
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#23488 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:

Vratio se ja sa Istoka pa da vas obavjestim, otvoren novi servis, u Hadzicima, specijalizovan za trap/ovjes, špura, zamjena guma, mali servis itd...
Detalje mozete naci na http://www.autoklinika-kajimovic.com/
Fb https://www.facebook.com/kajimovicautoklinika/
Ili na broj 061 235 225
Cijena kompletnog podesavanja geometrije ovjesa 20KM...
Toliko :)
User avatar
Paulaner
Posts: 271
Joined: 04/01/2014 21:23

#23489 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Paulaner »

Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:

Vratio se ja sa Istoka pa da vas obavjestim, otvoren novi servis, u Hadzicima, specijalizovan za trap/ovjes, špura, zamjena guma, mali servis itd...
Detalje mozete naci na http://www.autoklinika-kajimovic.com/
Fb https://www.facebook.com/kajimovicautoklinika/
Ili na broj 061 235 225
Cijena kompletnog podesavanja geometrije ovjesa 20KM...
Toliko :)
Jel se to vratio Aldin spura :mrgreen:
Ne sumnjam da ces imati posla,jer si stvarno strucnjak,jedan od rijetkih koji vlada materijom :thumbup: Ja te znam sa jednog drugog foruma i uvijek je bilo lijepo citati tvoje postove,mnogo toga se moglo nauciti.Sretno...
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#23490 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

Paulaner wrote:
Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:

Vratio se ja sa Istoka pa da vas obavjestim, otvoren novi servis, u Hadzicima, specijalizovan za trap/ovjes, špura, zamjena guma, mali servis itd...
Detalje mozete naci na http://www.autoklinika-kajimovic.com/
Fb https://www.facebook.com/kajimovicautoklinika/
Ili na broj 061 235 225
Cijena kompletnog podesavanja geometrije ovjesa 20KM...
Toliko :)
Jel se to vratio Aldin spura :mrgreen:
Ne sumnjam da ces imati posla,jer si stvarno strucnjak,jedan od rijetkih koji vlada materijom :thumbup: Ja te znam sa jednog drugog foruma i uvijek je bilo lijepo citati tvoje postove,mnogo toga se moglo nauciti.Sretno...
Bas tako, taj se vratio :D i zaboravio si H sa onog foruma (sHpura) :mrgreen:
Hvala puno, tu sam sta god da zapne...mislim kucne..lupne...struze itd ;)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23491 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by JavierBosnia »

Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:
Ako ide popust raji sa foruma, onda ne placa :D
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#23492 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

JavierBosnia wrote:
Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:
Ako ide popust raji sa foruma, onda ne placa :D
Naravno da ide, uvijek ga je i bilo :mrgreen:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23493 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

JavierBosnia wrote:
Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:
Ako ide popust raji sa foruma, onda ne placa :D
Raji sa foruma popusti, ali sarafe :lol: :lol:
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#23494 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

lavic wrote:
JavierBosnia wrote:
Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:
Ako ide popust raji sa foruma, onda ne placa :D
Raji sa foruma popusti, ali sarafe :lol: :lol:
Poslije popustanja slijedi...sta? Dotezanje :D idemo dalje
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23495 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by lavic »

lavic wrote:
JavierBosnia wrote:
Al'din wrote:Jel' se ovdje reklama.ne plaća? :mrgreen:
Ako ide popust raji sa foruma, onda ne placa :D
Raji sa foruma popusti, ali sarafe :lol: :lol:
Poslije popustanja slijedi...sta? Dotezanje :D idemo dalje[/quote]

:thumbup: :thumbup:
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#23496 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by noviclan »

Sta je bolje izvlacenje ulja iz motora kompresorom ili ispustanje preko kartera
Al'din
Posts: 1649
Joined: 06/03/2011 21:43
Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
Contact:

#23497 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Al'din »

noviclan wrote:Sta je bolje izvlacenje ulja iz motora kompresorom ili ispustanje preko kartera
Imam obje opcije. Ispustim na karteru a iz kucista filtera isisam masinom.
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#23498 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

noviclan wrote:Sta je bolje izvlacenje ulja iz motora kompresorom ili ispustanje preko kartera
Pa ako ti je prethodni majstor zeznuo navoj na karteru, a ovaj novi sazna bolje mu je izvlacenje :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23499 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Al'din wrote: Imam obje opcije. Ispustim na karteru a iz kucista filtera isisam masinom.
ne znam sta isisavas? ako je poklopac kucista filtera prema gore kad izvuces filter svo ulje iz kucista sleti u karter,ako je poklopac sa strane ili prema dole sve izleti van..
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#23500 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Me_again »

bitanga_sa_otesa wrote:
Al'din wrote: Imam obje opcije. Ispustim na karteru a iz kucista filtera isisam masinom.
ne znam sta isisavas? ako je poklopac kucista filtera prema gore kad izvuces filter svo ulje iz kucista sleti u karter,ako je poklopac sa strane ili prema dole sve izleti van..
Zaboravio si na momenat umjetnickog dojma :D
Post Reply