jebala ga njegova parcela--fujvjeshalica wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... uba-golicamuha_sa wrote:sve puklo![]()
![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- muha_sa
- Posts: 140457
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#23476 Re: "Majstori" parkiranja
-
Naslovnica
- Posts: 35461
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23477 Re: "Majstori" parkiranja
Autohtona seljačka politika
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23478 Re: "Majstori" parkiranja
Koji seljaci mati draga.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23479 Re: "Majstori" parkiranja
takvi nam vode drzavu Bato 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23480 Re: "Majstori" parkiranja
huso cesir na aparatima 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23482 Re: "Majstori" parkiranja
jes mu poruku poslo da je debilkolloring wrote:
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23484 Re: "Majstori" parkiranja
eto taman frajko ostavio broj za žalbe, pritužbe za parkiranje, muzičke želje i sl.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23485 Re: "Majstori" parkiranja
izgleda da jeste, sto ukazuje da jos veci debilhopi wrote:eto taman frajko ostavio broj za žalbe, pritužbe za parkiranje, muzičke želje i sl.
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#23486 Re: "Majstori" parkiranja
Tu se ne radi o majstoru parkiranja, jer koliko vidim u ovoj vukoyebini iz koje su i meDZedi pobjegli ima prostora da se parkira bar hiljadu auta da niko nikom ne smeta, nego se radi o klasicnom seljackom prepucavanju oko 20 centimetara medjevjeshalica wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... uba-golicamuha_sa wrote:sve puklo![]()
![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#23487 Re: "Majstori" parkiranja
Majka mu veća muškarčina od njega.vjeshalica wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... uba-golicamuha_sa wrote:sve puklo![]()
![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#23489 Re: "Majstori" parkiranja
Slikano diktafonom?ITNet wrote:
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#23490 Re: "Majstori" parkiranja
Ma jok vec sa digitronom 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23491 Re: "Majstori" parkiranja
Fenjer blic 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23492 Re: "Majstori" parkiranja
Slikano rernom
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#23494 Re: "Majstori" parkiranja
Jedno od mjesta gdje se obradujem ko malo djete kad zadje policija i zareda kazne. Ne vidim ni najmanji razlog za nadobudno izdrkavanje po trotoarima, taxi stajalistu, ....muha_sa wrote:jednom mjesecno zaredajudrug_profi wrote:Lady policeman danas zajapurena po onom zvizdanu oko 14h u uniformi do grla zakopcana, u zurbi pise kazne kraj hepoka na otoci. Ljepota. Iznenadio se, ne stigoh da joj svirnem i thumb up posaljem.
Ako slucajno ovim putem mogu da joj zahvalim za trud, bio bih sretan.da svaki dan rade gomilu love bi zgrnuli a bahate idiote pameti naucili
Parkinga dva sada imaju sa naplatom. Ma oba uvjek ima mjesta. E pa neka.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#23495 Re: "Majstori" parkiranja
vjeshalica wrote:Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
Kako treba napraviti drive-in dzamije za ove sto bi auto u prvi saf stavili pored sebe, isto tako treba i drive-in bingo, drive-in DM, drive-in kladare, drive-in frizerske salone.....
Ma hajde, Sky is the limit..
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#23496 Re: "Majstori" parkiranja
Ovaj crni peugeot gore je sigurno zensko u pitnaju.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23497 Re: "Majstori" parkiranja
Jebem ti mater koja te okoti retardiranog.
Ista situacija je u Sarajevu, pa kada se krene od Drvenije prema Trgu Austrije. Sve cestom moras ici...

18 roleplay sites
Ista situacija je u Sarajevu, pa kada se krene od Drvenije prema Trgu Austrije. Sve cestom moras ici...

18 roleplay sites
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D







