FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23476 Re: FC Barcelona
TV3 FC Barcelona negira postojanje bilo kakve ponude za Fabregasa. Fabregas nije na prodaju
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23477 Re: FC Barcelona
Bolje da Seska prodaju sada za 35 milll nego za dvije godine fataju se za sitnis kao Vilju za 5 mill.
Hem ce biti u plusu 30 mill hem ce se rijesiti masne plate od Seska, znaci u velikom minusu jos kad se uzme zbroj da su vratili za 40 mill.
Hem ce biti u plusu 30 mill hem ce se rijesiti masne plate od Seska, znaci u velikom minusu jos kad se uzme zbroj da su vratili za 40 mill.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23478 Re: FC Barcelona
http://barcabih.bh-x.com/barca-news/fcb ... -guardiole
Slabo ovo nešto od Sandrusca
....ocekivao sam da ce malo jace pljunuti po Guardioli, nakon one ofirne prozivke.
Slabo ovo nešto od Sandrusca
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23480 Re: FC Barcelona
Malo ofiran intervju.. Izgledalo je kao da je narucenLSD wrote:http://barcabih.bh-x.com/barca-news/fcb ... -guardiole
Slabo ovo nešto od Sandrusca....ocekivao sam da ce malo jace pljunuti po Guardioli, nakon one ofirne prozivke.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23481 Re: FC Barcelona
a evo bas diskutujem na na twitteru o tome. nisam gledao interview. ali, jasno je vec nekoliko mjeseci da postoje dva tabora. cruyff, pep, laporta vs rosSELL (vilanova). ili se bar preko vilanove kola lome. nije mi bas posve jasno.skenderija04 wrote:Malo ofiran intervju.. Izgledalo je kao da je narucenLSD wrote:http://barcabih.bh-x.com/barca-news/fcb ... -guardiole
Slabo ovo nešto od Sandrusca....ocekivao sam da ce malo jace pljunuti po Guardioli, nakon one ofirne prozivke.
Bio je u stilu " Institucija iznad svega". Nije bio los u odgovorima. Najbolji je bio kad je rekao " Ja sam bio veliki Cruyffista sve dok nisam upoznao Cruyffa"
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23482 Re: FC Barcelona
Ja ne razumijem potrebu Cruyffa, Guardiole i Laporte da pljuju po novom establišmentu. U svemu mi Barcelona postaje interesantan i simpatičan klub, a nisam je mogao smisliti, između ostalog i radi Cruyffa i arogancije.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23484 Re: FC Barcelona
Bufffffffff, stara prica o podjelama u Barceloni Kubalisti i Suarezisti, Nuñisti i Cruyffisti, Laportisti i Rosellisti .....
Sad se pojavljuje figura Guardiole koja bi trebala da ujedini sve sektore u i oko kluba. Treba sacekati da zavrsi sa trenerskim poslom pa ce se vidjeti.
Rosell je bio korekttan veceras i nije htio da ulazi u duel. Pricao je kao politicar.
Mene vise zanima sutrasnja presica Tito & Zubi
Sad se pojavljuje figura Guardiole koja bi trebala da ujedini sve sektore u i oko kluba. Treba sacekati da zavrsi sa trenerskim poslom pa ce se vidjeti.
Rosell je bio korekttan veceras i nije htio da ulazi u duel. Pricao je kao politicar.
Mene vise zanima sutrasnja presica Tito & Zubi
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#23485 Re: FC Barcelona
Laporta i Rosell imaju "genijalne" ideje kad nisu na funkciji. Obojica tad savršeno znaju šta klubu nedostaje 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23486 Re: FC Barcelona
cujem da interview nije bio uzivo vec ranije snimljen. sto znaci da je pazljivo birao sta ce reci, a vjerovano i sta ce ga pitati.skenderija04 wrote:Bufffffffff, stara prica o podjelama u Barceloni Kubalisti i Suarezisti, Nuñisti i Cruyffisti, Laportisti i Rosellisti .....
Sad se pojavljuje figura Guardiole koja bi trebala da ujedini sve sektore u i oko kluba. Treba sacekati da zavrsi sa trenerskim poslom pa ce se vidjeti.
Rosell je bio korekttan veceras i nije htio da ulazi u duel. Pricao je kao politicar.
Mene vise zanima sutrasnja presica Tito & Zubi
ne sjecam se da je od rijkardovih dana ovako negativno pocela sezona.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23487 Re: FC Barcelona
Rosell je ispao gospodin u ovom izlaganju....svi su ocekivali da ce odgovoriti adekvatno žestoko na one nicim izazvane optužbe Guardiole, a covjek ležerno i staloženo opovrgao sve optužbe i još pohvalio Pepa
ocitao mu je kratki kurs iz diplomatije
ocitao mu je kratki kurs iz diplomatije
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23488 Re: FC Barcelona
Jutros je snimljen. Zasto? Napravljen je mozda najbolji transfer i blizoj istoriji? Prelazni jos nije gotov, a vidim da zbog raznoraznih interferencija mnogi smatraju da je los pocetak.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23489 Re: FC Barcelona
ne kritikujem ja njega. mislio sam na ove trakavice. i ne traje to par dana, nego vec mjesecima.skenderija04 wrote:Jutros je snimljen. Zasto? Napravljen je mozda najbolji transfer i blizoj istoriji? Prelazni jos nije gotov, a vidim da zbog raznoraznih interferencija mnogi smatraju da je los pocetak.
zanima me kako ce se tito postaviti na pepove optuzbe rosselu. pep ga je stavio u vatru. sutra cemo cuti kako ce vilanova odgovoriti na pitanje: "da li je rossel koristio tvoju bolest da napakosti pepu?"
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23490 Re: FC Barcelona
A kako će odgovoriti? Neće sigurno reći istina je, sve i da jeste.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23491 Re: FC Barcelona
I ja sam.. znaci u pravu je Pep.LSD wrote:http://barcabih.bh-x.com/barca-news/fcb ... -guardiole
Slabo ovo nešto od Sandrusca....ocekivao sam da ce malo jace pljunuti po Guardioli, nakon one ofirne prozivke.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23492 Re: FC Barcelona
Nesto je bilo sto mi ne znamo. Pep u svojim napadima nista nije pojasnio tako da mu fali malo kredibiliteta. Tito ce sutra lagano ispucati loptu u aut. Sve vise sumnjam da je Tihiagov odlazak bio kljucan za onu precicu . Sport kaze da se Thiago nije htio pozdraviti sa Titom505sCrtom wrote:ne kritikujem ja njega. mislio sam na ove trakavice. i ne traje to par dana, nego vec mjesecima.skenderija04 wrote:Jutros je snimljen. Zasto? Napravljen je mozda najbolji transfer i blizoj istoriji? Prelazni jos nije gotov, a vidim da zbog raznoraznih interferencija mnogi smatraju da je los pocetak.
zanima me kako ce se tito postaviti na pepove optuzbe rosselu. pep ga je stavio u vatru. sutra cemo cuti kako ce vilanova odgovoriti na pitanje: "da li je rossel koristio tvoju bolest da napakosti pepu?"
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23493 Re: FC Barcelona
Imali jos ko da je prodaji u Barsi
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23494 Re: FC Barcelona
DonVito wrote:Imali jos ko da je prodaji u Barsi![]()
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.

Nema više...to je to, što je ostalo
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23495 Re: FC Barcelona
Ostao samo Afellay 4-6 miliona i gotovoDonVito wrote:Imali jos ko da je prodaji u Barsi![]()
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23496 Re: FC Barcelona
Neka hvala, kristalni igrac.skenderija04 wrote:Ostao samo Afellay 4-6 miliona i gotovoDonVito wrote:Imali jos ko da je prodaji u Barsi![]()
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.
Alekis za 5 mill
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23498 Re: FC Barcelona
Liga mora poceti sto prije. Kao da je o Farmi rijec 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23499 Re: FC Barcelona
Alexis se mjenja za stopera, ako znas kakvog javiDonVito wrote:Neka hvala, kristalni igrac.skenderija04 wrote:Ostao samo Afellay 4-6 miliona i gotovoDonVito wrote:Imali jos ko da je prodaji u Barsi![]()
Da se sta upeca ovdje ako je akcija ala Vilja 5 mill.
Alekis za 5 milldeal.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23500 Re: FC Barcelona
izjava i stavovi Rosela su mi ok...i ja bi isto odgovorio
možda pojavom nije šarmer, ali zna pos´o
možda pojavom nije šarmer, ali zna pos´o
