Samo imaju gore kamiona boli glava
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23451 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jutros nekad u lukavcu, pravi čuner
Samo imaju gore kamiona boli glava
Samo imaju gore kamiona boli glava
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23452 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovo na fazon varexa
Za sta im treba,1000hp i 3bara boosta

Za sta im treba,1000hp i 3bara boosta
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23453 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozel ovo na dizel, da se DPF manje prljabitanga_sa_otesa wrote: svrha je da budes primjecen![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23454 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne moze na hdi 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#23455 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nista to nije, moze to jos!bitanga_sa_otesa wrote:nesto mi kucka
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23456 Re: Pitamo Mehanicare ?
mozda se serif ponovio? donacija neka?mk ultra wrote:Jutros nekad u lukavcu, pravi čuner![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23457 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovaj je dobar
Last edited by amar1994 on 08/10/2019 20:07, edited 1 time in total.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23458 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moguce, prevoz rezervnih dijelova na takmicenjabitanga_sa_otesa wrote:mozda se serif ponovio? donacija neka?mk ultra wrote:Jutros nekad u lukavcu, pravi čuner![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23459 Re: Pitamo Mehanicare ?
u cemumk ultra wrote: na takmicenja
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23460 Re: Pitamo Mehanicare ?
Throttle wrote:Kucka na prozor
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23461 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ko je dosao u komadu najljepsibitanga_sa_otesa wrote:u cemumk ultra wrote: na takmicenja![]()
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23463 Re: Pitamo Mehanicare ?
Auuuu vrhunska - profesionalna
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23464 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mislim da ti se upravo golub posro na zracni filter.... 
-
izvrsni direktor
- Posts: 14737
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#23465 Re: Pitamo Mehanicare ?
A gusi citav forum kako se mazda nikad ne kvari 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23466 Re: Pitamo Mehanicare ?
popravlja vakumedrug_profi wrote:Mislim da ti se upravo golub posro na zracni filter....
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6961
- Joined: 06/05/2013 23:05
#23467 Re: Pitamo Mehanicare ?
Throttle wrote:Il da skine klemu i provjeri ima li neke parazitne struje ampermetrom
Ako ima strujna klijesta moze i bez skidanja kleme
jednom sam skino - klemu, ujutro je upalio sa nako malo kasljanja. neku noc dosao kuci oko 22h, akumulator ponio sa sobom i ostavio ga do 7 ujutro da se puni na punjacu. jutros upalio bez problema. skidao sam crvenu klemu, multimetar okreno na ampere, izmedju zice i akumulatora na + mi pokazivao 0,4A. citam to je kao OK struja radi procesora, brave i tako dalje. ima li neki drugi fazon provjere osim okreni na V i mjeri napon i okreni na A i mjeri izmedju zice i + pola na akumulatoru i naravno osim da im odem galamiti?bitanga_sa_otesa wrote:ok ti je taj napon punjenja,najjednostavnije ti je skini klemu preko noci i znaces ujutro sta je ,ako upali nesto ti vuce struju,ako ne upali akumulator je riknuo.made_in_sarajevo wrote:Da provjerim jos jednom jer izgleda opet cu morati na reklamaciju. Sa upaljenim potrosacima svjetla, duga, klima, radio, instrument unitrade i vespromu pokazuje 13.7-13.8V, moj multimetar pokazuje 13.8 - 14V. Jel to OK da ne jebe akumulator u tolikoj mjeri da preko.noci izgubi toliko da ne mogu upaliti ujutro?
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23468 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da li da preventivno uradim veliki servis ili da čekam?!?!


- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23469 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne cekaj ništa, odmah do Rame....Naslovnica wrote:Da li da preventivno uradim veliki servis ili da čekam?!?!
![]()
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23470 Re: Pitamo Mehanicare ?
zubIĆasti
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23471 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ramce akreditovan, i pecat ima. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23472 Re: Pitamo Mehanicare ?
imam i ja peĆat MZ avdo hodzic II
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23473 Re: Pitamo Mehanicare ?
To mazno 81. u akciji "nista nas ne smije iznenaditi".
P.S.
Otkazana zbog kise.
P.S.
Otkazana zbog kise.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23474 Re: Pitamo Mehanicare ?
prije rata pecatao opravdanja za skolu s njim 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23475 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ka'e Ramo 5 godina prst u uho 


