Ahavjeshalica wrote:GorazdeBarbaDue wrote:
Snalazi se kako znaš i umiješ
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- BarbaDue
- Posts: 65075
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#23451 Re: "Majstori" parkiranja
Nema vlasnika, javna je površina i parkira se ko stigne. Kad dođeš s puta i kada nema mjesta ispred zgrade moram ići dalje tražiti gdje da ostavim auto.

- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#23452 Re: "Majstori" parkiranja

Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23453 Re: "Majstori" parkiranja
Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas paraControl panel wrote:
Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23454 Re: "Majstori" parkiranja
Pa on da je trosio pare na parkinge nikad ne bi skupio za Avdija 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23455 Re: "Majstori" parkiranja
Ko ce ga vidjeti u garazi?
Pa nije ga on sebi kupio sta Vam je
Pa nije ga on sebi kupio sta Vam je
- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23456 Re: "Majstori" parkiranja
Uvijek se pitam kakvi su to vozaci kojima nije zao popeti auto ovdje preko ovako ostrog ivicnjaka. Rasjeci gumu kao s poslom.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23457 Re: "Majstori" parkiranja
Mozda je teretni, tu je dostavnjacima dozvoljeno 
Q8 ima vise komada u gradu nego novog golfa 7.5
Q8 ima vise komada u gradu nego novog golfa 7.5
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#23458 Re: "Majstori" parkiranja
Kod tih likova je problem u glavi i odgoju, naime, uglavnom pare nisu problem, ima ih,kakaljin wrote:Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas paraControl panel wrote:
Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
žali oni imaju taj osjećaj veće vrijednosti u odnosu na ostali svijet,
dakle ponašaju se bahato po devizi, "ko mi šta može" , računa na slabu pravnu državu u BiH,
na slab rad policije i tužilaštva i tako dalje....a ako se (jebiga) zalomi da mu neko prikači kaznu ,
on tih 20 KM (dakle pola kazne ako uplati odmah) bez problema plati!
Od dvadeset slučajeva takvog parkiranja, možda ga jedanput potkači, i njemu super, a on glavni hadžo u gradu , parkira gdje hoće!
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23459 Re: "Majstori" parkiranja
Kad kazes sta mi ko moze jucer kod bosmala na trolejbuskoj pise junior policajac passata cc crne boje zatamnjenih stakala jbg valja se pokazati nego sto je u najgorem slucaj 20 sa popustom kod ovih novih Qutac 8 audija ili nebitno novih pila nema pauka da ga digne niti smije da mu ne osteti felgu
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#23460 Re: "Majstori" parkiranja
Meni je smiješno kad vidim da pišu kaznu od dvadeset KM autima od osamdesetak pa do dvjesto hiljada KM. A vjerovatno je i policajcu.
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23461 Re: "Majstori" parkiranja
Koliko vidim, nije aVdi jedini koji je tu parkirao, a vi opleli samo po njemu...
Samo ka'em.

Samo ka'em.
- mayab
- Posts: 30850
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#23462 Re: "Majstori" parkiranja
Ma to ja pričam, ti ljudi to već sasvim olako "uzimaju u pazar", dakle bahate se i kurče gdje stignu, znaju da ih najčešće može potrefiti 20 KM, ili čak ništa, samo moraš biti tako odgojen.....noviclan wrote:Kad kazes sta mi ko moze jucer kod bosmala na trolejbuskoj pise junior policajac passata cc crne boje zatamnjenih stakala jbg valja se pokazati nego sto je u najgorem slucaj 20 sa popustom kod ovih novih Qutac 8 audija ili nebitno novih pila nema pauka da ga digne niti smije da mu ne osteti felgu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23463 Re: "Majstori" parkiranja
mayab wrote:Kod tih likova je problem u glavi i odgoju, naime, uglavnom pare nisu problem, ima ih,kakaljin wrote:Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas paraControl panel wrote:
Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
žali oni imaju taj osjećaj veće vrijednosti u odnosu na ostali svijet,
dakle ponašaju se bahato po devizi, "ko mi šta može" , računa na slabu pravnu državu u BiH,
na slab rad policije i tužilaštva i tako dalje....a ako se (jebiga) zalomi da mu neko prikači kaznu ,
on tih 20 KM (dakle pola kazne ako uplati odmah) bez problema plati!
Od dvadeset slučajeva takvog parkiranja, možda ga jedanput potkači, i njemu super, a on glavni hadžo u gradu , parkira gdje hoće!
baš tako
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23464 Re: "Majstori" parkiranja
Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov

image uploader
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov

image uploader
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23465 Re: "Majstori" parkiranja
Pa ladno policiju odmah. Mozda ga nece odvuci ali neka djubretar kaznu plativjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov
image uploader
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23466 Re: "Majstori" parkiranja
Za ovo lapd ne dolazi
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23467 Re: "Majstori" parkiranja
Mozda je kakav raznosac piceskafiskafsnjak wrote:Pa ladno policiju odmah. Mozda ga nece odvuci ali neka djubretar kaznu plativjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov
image uploader
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23468 Re: "Majstori" parkiranja
Moguće da je ušao i raznio je. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23469 Re: "Majstori" parkiranja
vjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23472 Re: "Majstori" parkiranja
Procijenio vauwau da je sirok troroar pa zauzeo poziciju, e cuj 40 ogranicenje da ne bi puno bubnuo one sto se ukljucuju zbog parkiranih automobila
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#23473 Re: "Majstori" parkiranja
sve puklo
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#23474 Re: "Majstori" parkiranja
Samo nek' ne pucamuha_sa wrote:sve puklo![]()
![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23475 Re: "Majstori" parkiranja
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... uba-golicamuha_sa wrote:sve puklo![]()
![]()
https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater
UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete
Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!



