"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
BarbaDue
Posts: 65075
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#23451 Re: "Majstori" parkiranja

Post by BarbaDue »

Nema vlasnika, javna je površina i parkira se ko stigne. Kad dođeš s puta i kada nema mjesta ispred zgrade moram ići dalje tražiti gdje da ostavim auto.
vjeshalica wrote:
BarbaDue wrote:Image

Snalazi se kako znaš i umiješ :mrgreen:
Gorazde :D
Aha :mrgreen:
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23452 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image



Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23453 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Control panel wrote:Image



Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas para
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23454 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Pa on da je trosio pare na parkinge nikad ne bi skupio za Avdija :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23455 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

Ko ce ga vidjeti u garazi?
Pa nije ga on sebi kupio sta Vam je :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15529
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23456 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Uvijek se pitam kakvi su to vozaci kojima nije zao popeti auto ovdje preko ovako ostrog ivicnjaka. Rasjeci gumu kao s poslom.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23457 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Mozda je teretni, tu je dostavnjacima dozvoljeno :lol:

Q8 ima vise komada u gradu nego novog golfa 7.5 :mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#23458 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

kakaljin wrote:
Control panel wrote:Image



Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas para
Kod tih likova je problem u glavi i odgoju, naime, uglavnom pare nisu problem, ima ih,
žali oni imaju taj osjećaj veće vrijednosti u odnosu na ostali svijet,
dakle ponašaju se bahato po devizi, "ko mi šta može" , računa na slabu pravnu državu u BiH,
na slab rad policije i tužilaštva i tako dalje....a ako se (jebiga) zalomi da mu neko prikači kaznu ,
on tih 20 KM (dakle pola kazne ako uplati odmah) bez problema plati!
Od dvadeset slučajeva takvog parkiranja, možda ga jedanput potkači, i njemu super, a on glavni hadžo u gradu , parkira gdje hoće!
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23459 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Kad kazes sta mi ko moze jucer kod bosmala na trolejbuskoj pise junior policajac passata cc crne boje zatamnjenih stakala jbg valja se pokazati nego sto je u najgorem slucaj 20 sa popustom kod ovih novih Qutac 8 audija ili nebitno novih pila nema pauka da ga digne niti smije da mu ne osteti felgu
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#23460 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amko761 »

Meni je smiješno kad vidim da pišu kaznu od dvadeset KM autima od osamdesetak pa do dvjesto hiljada KM. A vjerovatno je i policajcu.
Naslovnica
Posts: 35468
Joined: 20/03/2013 15:38

#23461 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Koliko vidim, nije aVdi jedini koji je tu parkirao, a vi opleli samo po njemu...
Samo ka'em.
8-)
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#23462 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

noviclan wrote:Kad kazes sta mi ko moze jucer kod bosmala na trolejbuskoj pise junior policajac passata cc crne boje zatamnjenih stakala jbg valja se pokazati nego sto je u najgorem slucaj 20 sa popustom kod ovih novih Qutac 8 audija ili nebitno novih pila nema pauka da ga digne niti smije da mu ne osteti felgu
Ma to ja pričam, ti ljudi to već sasvim olako "uzimaju u pazar", dakle bahate se i kurče gdje stignu, znaju da ih najčešće može potrefiti 20 KM, ili čak ništa, samo moraš biti tako odgojen.....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#23463 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

mayab wrote:
kakaljin wrote:
Control panel wrote:Image



Jbt vozi auto od 150.000 KM, a nema dvije marke za parking pa se vere po trotoaru i blokira put pjesacima.
Da ga je kupio posto ne parkirao bi ga u gatazu. Jer svako ko ima para da kupi takvo auto ima i za parkinga i za goriva. Ali izgleda da je kod nas bitno kupiti auto a nemas za goriva i parkira ga da nebi dao 2 KM za parking jer nemas para
Kod tih likova je problem u glavi i odgoju, naime, uglavnom pare nisu problem, ima ih,
žali oni imaju taj osjećaj veće vrijednosti u odnosu na ostali svijet,
dakle ponašaju se bahato po devizi, "ko mi šta može" , računa na slabu pravnu državu u BiH,
na slab rad policije i tužilaštva i tako dalje....a ako se (jebiga) zalomi da mu neko prikači kaznu ,
on tih 20 KM (dakle pola kazne ako uplati odmah) bez problema plati!
Od dvadeset slučajeva takvog parkiranja, možda ga jedanput potkači, i njemu super, a on glavni hadžo u gradu , parkira gdje hoće!

baš tako
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23464 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov

Image
image uploader
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23465 Re: "Majstori" parkiranja

Post by skafiskafsnjak »

vjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov

Image
image uploader
Pa ladno policiju odmah. Mozda ga nece odvuci ali neka djubretar kaznu plati
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23466 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Za ovo lapd ne dolazi
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23467 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

skafiskafsnjak wrote:
vjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece
Nema sanse proci znaci lijeva i desna strana kapak knap
Samo se bas budalast insan more usuditi da rizikuje i očamba svoje i tuđe radi debiloida mentalno jebenog u glavu
Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov

Image
image uploader
Pa ladno policiju odmah. Mozda ga nece odvuci ali neka djubretar kaznu plati
Mozda je kakav raznosac pice
NediM17
Posts: 26451
Joined: 05/11/2009 11:49

#23468 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Moguće da je ušao i raznio je. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23469 Re: "Majstori" parkiranja

Post by _BataZiv_0809 »

vjeshalica wrote:Brcanska ulica
Glavata seljacina ostavlja kantu za smece

Hvala,dabogda ti šolje hrđave izletile na krov
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23470 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Image

2 auta iz garaze 2 u garazu i eto haosa
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#23471 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Raigor Stonehoof »

Image
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23472 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Procijenio vauwau da je sirok troroar pa zauzeo poziciju, e cuj 40 ogranicenje da ne bi puno bubnuo one sto se ukljucuju zbog parkiranih automobila
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23473 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

sve puklo :-) :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater

UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete

Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#23474 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zforumas »

muha_sa wrote:sve puklo :-) :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater

UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete

Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
Samo nek' ne puca :bih:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23475 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

muha_sa wrote:sve puklo :-) :-)

https://avaz.ba/vijesti/bih/510348/svad ... u-na-mater

UZNEMIRUJUĆI VIDEO Na licu mjesta zateklo se i maloljetno dijete

Svađa zbog parkinga: S kolcem u ruci krenuo mu na mater!
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... uba-golica
Locked