Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
Sa Cescom je bila potpuno druga prica. Ne vjerujem da ce ovaj nazad.
Koliki pizdun moras da budes da uradis ovo? Poseres se na one koji su te doslovno odgojili. Daleko mu kuca sa takvim stavom...
1. FCB Dobro su se udali kako su se nadali. I dalje mislim da je ovo namjerno uradjeno i da su znali cake oko klauzule. Vjerovatno su znali i za namjere brace Guardiola. Po meni, cijena je dobra, ne i najbolja. Zubizarreta vise ne smije raditi na rijec. Opomena za buducnost. Ovaj transfer otvara klub. Stoper sljedeci transfer. Nakon De La Peñe, (15 M) najveci transfer igraca poniklog u FCB
2. Thiago. Ako neko nece da ostane najbolje je da ide. Sretno. Licno, nece mi nedostajati.
3. Braca Guardiola. Ovdje je neko pogazio rijec i odigrao prljavo. Treba shvatiti da je Pep ma kolika legenda bio ovog trenutka protivnik. Rekao je da nece dirati Barcine igrace. Lagao je. Pere Guardiola, menadzer Thiaga , je zatvorio vrata Uniteda za sva vremeda. Ljigavo je uvukao MUTD u pricu da bi se klijent vrtio po stampi, a sa bratom zavrsavao posao
4.Bayern Vise nego korektno,za 48 sati sve se rijesilo. Ljudi znaju praviti posao. Oni placaju 20,Barcelona zaradjuje 25. Ovih 5 im ne ide direktno iz dzepa. Da bi se mogao praviti ovakav deal , trebalo je i Neymara platiti u tri rate. I to je neko izganjao. Izgleda da ova uprava i nije toliko glupa i nepismena.
Izvukao se maximum iz ovog transfera....Guardiola je lagao, sad se to ispostavlja....no, Pep nije glavni "krivac"....glavni krivac je sam Thiago koji nije vjerovao u svoj uspjeh u Barci i koji je htio ici....ima 22 godine,a nema strpljenja onda neka ide....pobjegao je prvom prilikom, a klauzula mu je samo olakšala taj bjeg.
Barca nije htjela da je napusti njen najtalentovaniji igrac, cak su mu i savjetovali da ostane (trener Tito, kapiteni Puyol, Xavi), no ona je usljed klauzule bila bespomocna.
LSD wrote:Guardiola od prije 15-tak dana:
"Nikada neću uzeti nekoga igrača iz Barcelone. Barcelona je moj dom, to bi značilo da uzimam namještaj iz svog doma."
Ne bih rekao da je ovo supljak, jer za razliku od situacije s Thiagom, ovu pricu provlace najpouzdaniji izvori u Engleskoj. Cim BBC nesto govori, to sigurno nije bez razloga. United je poslao ponudu.
Riddle wrote:Ne bih rekao da je ovo supljak, jer za razliku od situacije s Thiagom, ovu pricu provlace najpouzdaniji izvori u Engleskoj. Cim BBC nesto govori, to sigurno nije bez razloga. United je poslao ponudu.
Druze, ja sam ti ovo govorio prije tri sedmice ali sad mi stvarno nije jasno sta je MUTD htio sa Thiagom. Sad Barcelona jednostavno ne moze prodati.
A klauzula je 200. Ako se nagode 300, ako je plati United 420 ( sa porezima naravno)
Jedino da Cesc pritisne ali onda ce stvarno biti preskupo.
Navodno su ga htjeli kupiti. Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
Riddle wrote:Navodno su ga htjeli kupiti. Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
Nije nemoguce ali prvo Fabregas mora biti vrlo jasan i reci da hoce da ide. Dalje, Arsenal ima pravo po ugovoru da bude obavijesten i da izjednaci ponudu. U fudbalu nista nije nemoguce ali stvarno sumnjam da ce se desiti,bar ne brzo. Ima faktora koji se ne mogu zanemariti a to su da Barcelona ne moze pustiti Fabregasa ako ne dogovori neku zamjenu. U ovoj situaciji Barcelona ima sve u svojim rukama i Cesc je prakticno blindiran. Ko zna, ali ne vjerujem.
Riddle wrote:Navodno su ga htjeli kupiti. Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
Nije nemoguce ali prvo Fabregas mora biti vrlo jasan i reci da hoce da ide. Dalje, Arsenal ima pravo po ugovoru da bude obavijesten i da izjednaci ponudu. U fudbalu nista nije nemoguce ali stvarno sumnjam da ce se desiti,bar ne brzo. Ima faktora koji se ne mogu zanemariti a to su da Barcelona ne moze pustiti Fabregasa ako ne dogovori neku zamjenu. U ovoj situaciji Barcelona ima sve u svojim rukama i Cesc je prakticno blindiran. Ko zna, ali ne vjerujem.
Koliko sam ja shvatio, Arsenal ima pravo na nešto što se zove "first refusal at £25m" ali samo ako Cesc kaže da hoće u Arsenal. Ako se on ne izjasni, onda svi ostali klubovi mogu ponuditi i takmičiti se za njegovo dovođenje. Ali svejedno, od ovoga nema ništa. Sve mi se čini da je ovo trik uprave Uniteda da malo fanovima zamažu oči jer im je Thiago utekao.