FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23451 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala :mrgreen:

poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
Sa Cescom je bila potpuno druga prica. Ne vjerujem da ce ovaj nazad.

Koliki pizdun moras da budes da uradis ovo? Poseres se na one koji su te doslovno odgojili. Daleko mu kuca sa takvim stavom...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23452 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sad kad je sve zavrseno par linija

1. FCB Dobro su se udali kako su se nadali. I dalje mislim da je ovo namjerno uradjeno i da su znali cake oko klauzule. Vjerovatno su znali i za namjere brace Guardiola. Po meni, cijena je dobra, ne i najbolja. Zubizarreta vise ne smije raditi na rijec. Opomena za buducnost. Ovaj transfer otvara klub. Stoper sljedeci transfer. Nakon De La Peñe, (15 M) najveci transfer igraca poniklog u FCB
2. Thiago. Ako neko nece da ostane najbolje je da ide. Sretno. Licno, nece mi nedostajati.
3. Braca Guardiola. Ovdje je neko pogazio rijec i odigrao prljavo. Treba shvatiti da je Pep ma kolika legenda bio ovog trenutka protivnik. Rekao je da nece dirati Barcine igrace. Lagao je. Pere Guardiola, menadzer Thiaga , je zatvorio vrata Uniteda za sva vremeda. Ljigavo je uvukao MUTD u pricu da bi se klijent vrtio po stampi, a sa bratom zavrsavao posao
4.Bayern Vise nego korektno,za 48 sati sve se rijesilo. Ljudi znaju praviti posao. Oni placaju 20,Barcelona zaradjuje 25. Ovih 5 im ne ide direktno iz dzepa. Da bi se mogao praviti ovakav deal , trebalo je i Neymara platiti u tri rate. I to je neko izganjao. Izgleda da ova uprava i nije toliko glupa i nepismena.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23453 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Izvukao se maximum iz ovog transfera....Guardiola je lagao, sad se to ispostavlja....no, Pep nije glavni "krivac"....glavni krivac je sam Thiago koji nije vjerovao u svoj uspjeh u Barci i koji je htio ici....ima 22 godine,a nema strpljenja :shock: onda neka ide....pobjegao je prvom prilikom, a klauzula mu je samo olakšala taj bjeg.
Barca nije htjela da je napusti njen najtalentovaniji igrac, cak su mu i savjetovali da ostane (trener Tito, kapiteni Puyol, Xavi), no ona je usljed klauzule bila bespomocna.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23454 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

mora li se odmetnik više spominjati na temi ? nadam se da će grijati klupu kod pepa u bayernu......
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23455 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Guardiola od prije 15-tak dana:
"Nikada neću uzeti nekoga igrača iz Barcelone. Barcelona je moj dom, to bi značilo da uzimam namještaj iz svog doma."


I onda 'ladno pogazi svoju rijec :lol: :lol:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23456 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

LSD wrote:Guardiola od prije 15-tak dana:
"Nikada neću uzeti nekoga igrača iz Barcelone. Barcelona je moj dom, to bi značilo da uzimam namještaj iz svog doma."


I onda 'ladno pogazi svoju rijec :lol: :lol:
to je izjavio pepov babo, nekad u januaru :?


Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23457 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

@ 505

i 900.000 formativna prava za Icardija :D

I jedan idiotski podatak ali u danasnje vrijeme i to se prati: Od kako je objavljen transfer, Thi Alcantara je izgubio 400.000 pratioca na Twiteru :roll:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23458 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

neymar je ovim transferom dobio svoju jedanaesticu......
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23459 Re: FC Barcelona

Post by respo »

sto pustise muniesu besplatno
mogli su bar milion za njega uzeti
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23460 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:@ 505

i 900.000 formativna prava za Icardija :D

I jedan idiotski podatak ali u danasnje vrijeme i to se prati: Od kako je objavljen transfer, Thi Alcantara je izgubio 400.000 pratioca na Twiteru :roll:
koliko je ono rossel rekao potrositi? 50m+pare od prodaje? vec je potrosio 58m. ostalo mu je 20tak za thiaga s. :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23461 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:
skenderija04 wrote:@ 505

i 900.000 formativna prava za Icardija :D

I jedan idiotski podatak ali u danasnje vrijeme i to se prati: Od kako je objavljen transfer, Thi Alcantara je izgubio 400.000 pratioca na Twiteru :roll:
koliko je ono rossel rekao potrositi? 50m+pare od prodaje? vec je potrosio 58m. ostalo mu je 20tak za thiaga s. :)
Afellay i J. Dos Santos ce se prodati. 7-8 miliona zajedno
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23462 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

kisni indijanac wrote:neymar je ovim transferom dobio svoju jedanaesticu......
Vidis... tacno :D
A odatle je sve pocelo :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23463 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

suncica24 wrote:
kisni indijanac wrote:neymar je ovim transferom dobio svoju jedanaesticu......
Vidis... tacno :D
A odatle je sve pocelo :D
pedro 7 neymar 11 tello 17
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23464 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Zakljucak..



PEP GUARDIOLA EL FALSO HUMILDE
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23465 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

dabogda se nikad ne vratio
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23466 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Kakve su ovo priče za Valbuenu? :?
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#23467 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Ode i bogami. :|
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23468 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

I sada Cesc :-)
MUTD nudi 35 miliona funti. Ako Cesc odluci da ide...................

PD.

Supljak. Vidim da dolazi od Guillem Balaguera . Guardiolin prijatelj i saradnik lista AS . Pokusaj destabilizacije.
Last edited by skenderija04 on 15/07/2013 14:00, edited 1 time in total.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23469 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

skenderija04 wrote:I sada Cesc :-)
MUTD nudi 35 miliona funti. Ako Cesc odluci da ide...................
Nema šanse. Ne želi on da ide... Ostaće on do kraja karijere u Barci.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#23470 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Ne bih rekao da je ovo supljak, jer za razliku od situacije s Thiagom, ovu pricu provlace najpouzdaniji izvori u Engleskoj. Cim BBC nesto govori, to sigurno nije bez razloga. United je poslao ponudu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23471 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:Ne bih rekao da je ovo supljak, jer za razliku od situacije s Thiagom, ovu pricu provlace najpouzdaniji izvori u Engleskoj. Cim BBC nesto govori, to sigurno nije bez razloga. United je poslao ponudu.
Druze, ja sam ti ovo govorio prije tri sedmice ali sad mi stvarno nije jasno sta je MUTD htio sa Thiagom. Sad Barcelona jednostavno ne moze prodati.
A klauzula je 200. Ako se nagode 300, ako je plati United 420 ( sa porezima naravno) :D
Jedino da Cesc pritisne ali onda ce stvarno biti preskupo.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#23472 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Navodno su ga htjeli kupiti. :D Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23473 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

Ma tesko da ce Barcelona pustiti Fabregasa. Ko ce im onda ostati u veznom redu ? Xavi i Iniesa ?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23474 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:Navodno su ga htjeli kupiti. :D Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
Nije nemoguce ali prvo Fabregas mora biti vrlo jasan i reci da hoce da ide. Dalje, Arsenal ima pravo po ugovoru da bude obavijesten i da izjednaci ponudu. U fudbalu nista nije nemoguce ali stvarno sumnjam da ce se desiti,bar ne brzo. Ima faktora koji se ne mogu zanemariti a to su da Barcelona ne moze pustiti Fabregasa ako ne dogovori neku zamjenu. U ovoj situaciji Barcelona ima sve u svojim rukama i Cesc je prakticno blindiran. Ko zna, ali ne vjerujem.
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#23475 Re: FC Barcelona

Post by BadBoy »

skenderija04 wrote:
Riddle wrote:Navodno su ga htjeli kupiti. :D Valjda zato sto je Thiago mlađi, jeftiniji... To mi prvo pada napamet. Ali nigdje nisam procitao da je ponuda za njega poslana. Za Fabregasa jesam, i to od najjaceg moguceg izvora. Necu da ulazim u to hoce li se ovo desiti ili ne, samo komentarisem ponudu.
Nije nemoguce ali prvo Fabregas mora biti vrlo jasan i reci da hoce da ide. Dalje, Arsenal ima pravo po ugovoru da bude obavijesten i da izjednaci ponudu. U fudbalu nista nije nemoguce ali stvarno sumnjam da ce se desiti,bar ne brzo. Ima faktora koji se ne mogu zanemariti a to su da Barcelona ne moze pustiti Fabregasa ako ne dogovori neku zamjenu. U ovoj situaciji Barcelona ima sve u svojim rukama i Cesc je prakticno blindiran. Ko zna, ali ne vjerujem.
Koliko sam ja shvatio, Arsenal ima pravo na nešto što se zove "first refusal at £25m" ali samo ako Cesc kaže da hoće u Arsenal. Ako se on ne izjasni, onda svi ostali klubovi mogu ponuditi i takmičiti se za njegovo dovođenje. Ali svejedno, od ovoga nema ništa. Sve mi se čini da je ovo trik uprave Uniteda da malo fanovima zamažu oči jer im je Thiago utekao.
Post Reply