otkad plastika hrDŽa??NediM17 wrote: HrDžav mu rezerv'ar, treba nekad i beMzina nasuti do vrha, ne mere ga samo na plin guliti.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23426 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
BiBi911
- Posts: 5337
- Joined: 09/12/2018 17:47
#23427 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoj tako, nedo jos zivi u pedesetim. Il je kupio novo avutobitanga_sa_otesa wrote:otkad plastika hrDŽa??NediM17 wrote: HrDžav mu rezerv'ar, treba nekad i beMzina nasuti do vrha, ne mere ga samo na plin guliti.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23428 Re: Pitamo Mehanicare ?
Slabo vi to umijete, sve hrDža.BiBi911 wrote:Nemoj tako, nedo jos zivi u pedesetim. Il je kupio novo avutobitanga_sa_otesa wrote:otkad plastika hrDŽa??NediM17 wrote: HrDžav mu rezerv'ar, treba nekad i beMzina nasuti do vrha, ne mere ga samo na plin guliti.
http://www.paluba.info/smf/index.php?topic=9767.0;wap2
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#23429 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo se ti tješi, VW kad se kvari vlasnici šute ko zaliveni.JavierBosnia wrote:Brvao majstore, nisu to ove mackice, francuzi i slicniNaslovnica wrote:Ma vozi ba, šta će biti trulji staroj 15 godina.JavierBosnia wrote:Pitanje jedno, Golf 5 2.0 TDI 2004 god
Prosli servis sipano ulje 5w40, sada sipano ulje Castrol GTX ultrwclean 10W40
Da li moze to ulje, da li valja sta, najvise me interesuje ide li na moj auto
Evo mom 18 godina punih, 5w40 ide ko halva, kap nije potrošio između 2 servisa (10.000). 2.0 HDi 90 KS
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23430 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zato podloski ne mozes nanijet pod haubu 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#23431 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa Bože moj, mora se nešto dešavati 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23432 Re: Pitamo Mehanicare ?
Lakse je litru ulja dosut 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23433 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tacno, taman ga malo osvjezis. 
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#23434 Re: Pitamo Mehanicare ?
graničnik je u pitanju samo moram otici da vidim da li je preskocio ili se slomioamar1994 wrote:meni je jednom otisao u kontra smjer pa se vratio![]()
nesto je mehanicki osteceno vjerovatno,granicnik neki
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23435 Re: Pitamo Mehanicare ?
nesto mi kucka


-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23437 Re: Pitamo Mehanicare ?
Daje pare za folije na pendžerima i niskoprofilne gume, štedi na 'nešto mi kucka'.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#23438 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da provjerim jos jednom jer izgleda opet cu morati na reklamaciju. Sa upaljenim potrosacima svjetla, duga, klima, radio, instrument unitrade i vespromu pokazuje 13.7-13.8V, moj multimetar pokazuje 13.8 - 14V. Jel to OK da ne jebe akumulator u tolikoj mjeri da preko.noci izgubi toliko da ne mogu upaliti ujutro?
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23439 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:nesto mi kucka
Tobe Ja rabbi sto se ismijah na sabahu
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23440 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozda nije problem u akumulatoru,mozda ti nesto vuce napon.made_in_sarajevo wrote:Da provjerim jos jednom jer izgleda opet cu morati na reklamaciju. Sa upaljenim potrosacima svjetla, duga, klima, radio, instrument unitrade i vespromu pokazuje 13.7-13.8V, moj multimetar pokazuje 13.8 - 14V. Jel to OK da ne jebe akumulator u tolikoj mjeri da preko.noci izgubi toliko da ne mogu upaliti ujutro?
Ugasi auto, zakljucaj vrata i mjeri direktno na kutiji sa osiguracima da li ti nesto vuce struju
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23441 Re: Pitamo Mehanicare ?
Il da skine klemu i provjeri ima li neke parazitne struje ampermetrom
Ako ima strujna klijesta moze i bez skidanja kleme
Ako ima strujna klijesta moze i bez skidanja kleme
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23442 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sefe, aktiviraj garanciju. Galami, trazi novi okolomator.made_in_sarajevo wrote:Da provjerim jos jednom jer izgleda opet cu morati na reklamaciju. Sa upaljenim potrosacima svjetla, duga, klima, radio, instrument unitrade i vespromu pokazuje 13.7-13.8V, moj multimetar pokazuje 13.8 - 14V. Jel to OK da ne jebe akumulator u tolikoj mjeri da preko.noci izgubi toliko da ne mogu upaliti ujutro?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23443 Re: Pitamo Mehanicare ?
ok ti je taj napon punjenja,najjednostavnije ti je skini klemu preko noci i znaces ujutro sta je ,ako upali nesto ti vuce struju,ako ne upali akumulator je riknuo.made_in_sarajevo wrote:Da provjerim jos jednom jer izgleda opet cu morati na reklamaciju. Sa upaljenim potrosacima svjetla, duga, klima, radio, instrument unitrade i vespromu pokazuje 13.7-13.8V, moj multimetar pokazuje 13.8 - 14V. Jel to OK da ne jebe akumulator u tolikoj mjeri da preko.noci izgubi toliko da ne mogu upaliti ujutro?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23444 Re: Pitamo Mehanicare ?
danas cujem od jednog jarana da je postala pomama za ugradjivanjem klapne na auspuhu prije lonaca ,koja se otvara el. komandom iz kabine i dobijes urlajuci zvuk ocam .to kosta 250 maraka,ali su jednom strucnjaku koji je to ugradio skupa svjecice 100 maraka...toliko o prioritetimaNaslovnica wrote:Daje pare za folije na pendžerima i niskoprofilne gume, štedi na 'nešto mi kucka'.
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23445 Re: Pitamo Mehanicare ?
Šta sve neće izmisliti, još da mi je skontati svrhu urlajućeg zvuka iz auspuha?!bitanga_sa_otesa wrote:danas cujem od jednog jarana da je postala pomama za ugradjivanjem klapne na auspuhu prije lonaca ,koja se otvara el. komandom iz kabine i dobijes urlajuci zvuk ocam .to kosta 250 maraka,ali su jednom strucnjaku koji je to ugradio skupa svjecice 100 maraka...toliko o prioritetimaNaslovnica wrote:Daje pare za folije na pendžerima i niskoprofilne gume, štedi na 'nešto mi kucka'.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23446 Re: Pitamo Mehanicare ?
svrha je da budes primjecenNaslovnica wrote: Šta sve neće izmisliti, još da mi je skontati svrhu urlajućeg zvuka iz auspuha?!
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23447 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jes ovo mocno....... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23448 Re: Pitamo Mehanicare ?
ćuning iz d vej of lajf ,umrite heyteri... šic ...šic 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:

