FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23426 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

hordash wrote:Da mu hocemo, napokon, ledja vidjeti :D
Sad jos da ga Pep smjesti na teren u "prijateljskoj" utakmici 24-tog :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23427 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski" :D
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)

A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23428 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski" :D
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)

A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto :D
jos da ugovore monaco, negdje izmedju.
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#23429 Re: FC Barcelona

Post by hordash »

suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski" :D
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)

A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto :D
Bice krvi do koljena :lol:
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23430 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

505sCrtom wrote:
suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski" :D
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)

A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto :D
jos da ugovore monaco, negdje izmedju.
:D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23431 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara :roll:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23432 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

DonVito wrote:Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara :roll:
Obavezali se da ce do 2018. da im isplate dug.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23433 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

DonVito wrote:Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara :roll:
Sto se mene tice, treb'o je :D
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23434 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski" :D
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)

A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto :D
Iznenadi kad se najmanje nadas :-D

Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23435 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

omar little wrote:auu sve ste pretresli i rastabirili vizavi thiaga, guardiole i kluba. :D ne zvuci lijepo ovo sto se zbiva, ali mi nemamo pojma kakve su to price i na sta se guardiola referira uopce (i sta se sve desavalo). covjek je do sada velikom vecinom bio vrlo korektan i smiren u odnosima s javnoscu i izjavama tako da je ne letim pljuvati ga sad. isplivace svasta na vidjelo ovdje izgleda pa bi nakon vise infomracije trebalo donositi neke definitivne zakljucke.

a, tu si suncice, a? :D
Poceli polako detalji http://www.mundodeportivo.com/20130713/ ... 64439.html
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23436 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

thiago ostaje u barceloni, thiago messi 8)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23437 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23438 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da su Bayern i Barcelona postigli dogovor. Objava izmedju 20 i 21sat. Cifra od 22 miliona se sve cesce spominje kao definitivna.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23439 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ZVANICNO THIAGO U BAYERN ZA 25 MILIONA

SRETNO THIAGO BRAVO ROSELL


http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -de-munich
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#23440 Re: FC Barcelona

Post by Baltazar_khan »

kakav debilan potez rosella :shock:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23441 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Baltazar_khan wrote:kakav debilan potez rosella :shock:
Sto?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23442 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

šatro debilan potez Rosella, ko da je on mogao šta uciniti....nikakvu moc nije imao u svojim rukama u vezi ovog transfera.
Last edited by LSD on 14/07/2013 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#23443 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Jos je na kraju uzeo 25 miliona ...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#23444 Re: FC Barcelona

Post by Baltazar_khan »

zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala :mrgreen:

poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23445 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala :mrgreen:

poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
Ako ga budu htjeli natrag... ja se ispisujem.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23446 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

20 miliona cash
1,8 godina dana Thiagove plate koju se preuzeti Bayern za 2013
3,5 prijateljska sa svim prihodom u korist Barcelone ) Isto kao i sa Santosom)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23447 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala :mrgreen:

poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
I da se nije dogovorilo s Bayernom, Bayern bi platio klauzulu. Ništa nije Barcelona mogla uraditi.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23448 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:
Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala :mrgreen:

poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
I da se nije dogovorilo s Bayernom, Bayern bi platio klauzulu. Ništa nije Barcelona mogla uraditi.
Dobro bi razmislili za to placanje

18 klauzula neto
56 % Porez na tu cifru
2,4 formativna prava

30,42 sve skupa. Vrijedi li toliko?
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23449 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Vec je i nadimak dobio - Thiago Alcuntara :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23450 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ascari wrote:Vec je i nadimak dobio - Thiago Alcuntara :D
:D :D :D
Post Reply