Sad jos da ga Pep smjesti na teren u "prijateljskoj" utakmici 24-toghordash wrote:Da mu hocemo, napokon, ledja vidjeti
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23426 Re: FC Barcelona
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23427 Re: FC Barcelona
Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski"
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23428 Re: FC Barcelona
jos da ugovore monaco, negdje izmedju.suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski"![]()
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#23429 Re: FC Barcelona
Bice krvi do koljenasuncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski"![]()
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23430 Re: FC Barcelona
505sCrtom wrote:jos da ugovore monaco, negdje izmedju.suncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski"![]()
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23431 Re: FC Barcelona
Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara 
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23432 Re: FC Barcelona
Obavezali se da ce do 2018. da im isplate dug.DonVito wrote:Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23433 Re: FC Barcelona
Sto se mene tice, treb'o jeDonVito wrote:Prema pisanju neki ispada Santos je platio Barsi da im uzu Nejmara
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23434 Re: FC Barcelona
Iznenadi kad se najmanje nadassuncica24 wrote:Btw, ovaj ljetni raspored ove godine je bas onako "prijateljski"![]()
- Bayern - Barca 24.7. (Pep, Thiago)
- Barca - Santos 2.8. (Neymar)
- AM - Barca 21. i 28. 8. (Villa)
A rekose krajem sezone da ce "spustiti loptu" ovo ljeto

- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23435 Re: FC Barcelona
Poceli polako detalji http://www.mundodeportivo.com/20130713/ ... 64439.htmlomar little wrote:auu sve ste pretresli i rastabirili vizavi thiaga, guardiole i kluba.ne zvuci lijepo ovo sto se zbiva, ali mi nemamo pojma kakve su to price i na sta se guardiola referira uopce (i sta se sve desavalo). covjek je do sada velikom vecinom bio vrlo korektan i smiren u odnosima s javnoscu i izjavama tako da je ne letim pljuvati ga sad. isplivace svasta na vidjelo ovdje izgleda pa bi nakon vise infomracije trebalo donositi neke definitivne zakljucke.
a, tu si suncice, a?
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23436 Re: FC Barcelona
thiago ostaje u barceloni, thiago messi 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23438 Re: FC Barcelona
Izgleda da su Bayern i Barcelona postigli dogovor. Objava izmedju 20 i 21sat. Cifra od 22 miliona se sve cesce spominje kao definitivna.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23439 Re: FC Barcelona
ZVANICNO THIAGO U BAYERN ZA 25 MILIONA
SRETNO THIAGO BRAVO ROSELL
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -de-munich
SRETNO THIAGO BRAVO ROSELL
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -de-munich
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#23440 Re: FC Barcelona
kakav debilan potez rosella 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23441 Re: FC Barcelona
Sto?Baltazar_khan wrote:kakav debilan potez rosella
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23442 Re: FC Barcelona
šatro debilan potez Rosella, ko da je on mogao šta uciniti....nikakvu moc nije imao u svojim rukama u vezi ovog transfera.
Last edited by LSD on 14/07/2013 20:11, edited 1 time in total.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#23443 Re: FC Barcelona
Jos je na kraju uzeo 25 miliona ...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#23444 Re: FC Barcelona
zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23445 Re: FC Barcelona
Ako ga budu htjeli natrag... ja se ispisujem.Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala![]()
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23446 Re: FC Barcelona
20 miliona cash
1,8 godina dana Thiagove plate koju se preuzeti Bayern za 2013
3,5 prijateljska sa svim prihodom u korist Barcelone ) Isto kao i sa Santosom)
1,8 godina dana Thiagove plate koju se preuzeti Bayern za 2013
3,5 prijateljska sa svim prihodom u korist Barcelone ) Isto kao i sa Santosom)
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23447 Re: FC Barcelona
I da se nije dogovorilo s Bayernom, Bayern bi platio klauzulu. Ništa nije Barcelona mogla uraditi.Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala![]()
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23448 Re: FC Barcelona
Dobro bi razmislili za to placanjeSarajevo1946 wrote:I da se nije dogovorilo s Bayernom, Bayern bi platio klauzulu. Ništa nije Barcelona mogla uraditi.Baltazar_khan wrote:zato što je alcantara bio budućnost kluba ovako su ga prodali pa će poslije žaliti za njim ko za fabregasom. al dobro mali želi da igra nije on kriv što su mi xavi i iniesta konkurencija, dva najveća veznjaka u istoriji fudbala![]()
poznato je kakve su švabe ako budu htjeli da ga vrate ko fabregasa, morat će platiti troduplo.
18 klauzula neto
56 % Porez na tu cifru
2,4 formativna prava
30,42 sve skupa. Vrijedi li toliko?
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23449 Re: FC Barcelona
Vec je i nadimak dobio - Thiago Alcuntara 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23450 Re: FC Barcelona
ascari wrote:Vec je i nadimak dobio - Thiago Alcuntara
