ne znaju voziti...
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39559
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#23402 Re: Dolazi zima - zimske gume
Voze se gume iz 2011., imaju profila ali je smjesa dosla na nivo lego kockica.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23403 Re: Dolazi zima - zimske gume
kravamuzara wrote: ↑05/02/2023 23:35 Voze se gume iz 2011., imaju profila ali je smjesa dosla na nivo lego kockica.

-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23404 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koje zimske gume preporučujete? 
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23405 Re: Dolazi zima - zimske gume
Michelin primacy 4 s2
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23406 Re: Dolazi zima - zimske gume
Eh dobro, visoko vi fala, ne znam radi li koja radnja i vulkanizer danas. 
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23408 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pitam za druga.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23410 Re: Dolazi zima - zimske gume
Cpc 6, samo ti se možda brzo potroše na ovom snijegu
- Filadendron96
- Posts: 711
- Joined: 23/02/2019 16:53
#23411 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ljepota, taman isprobao Hankook WINTER I*CEPT RS 2, i moram priznati da sam zadovoljan. Nisam htio kući da se vratim haha, ali valja se odmoriti.




-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#23413 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava Allweather i danas jako dobra. Bilo brda, bljuzge, krivina, svega pomalo…
-
player_
- Posts: 1326
- Joined: 30/11/2013 21:56
- Location: Sarajevo
#23414 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hankook winter icept rs2 i cetvrtu sezonu solidno danas vuce 3 brda uspjesno savladana 
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23415 Re: Dolazi zima - zimske gume
Maloprije čistio auto i piklić na ulazu u garažu, snijeg je mokar i težak naravno, i uz to žut.
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23417 Re: Dolazi zima - zimske gume

Na par mjesta u gradu ovako je ostavljeno, ko da retardi upravljaju grtalicama
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23418 Re: Dolazi zima - zimske gume
Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba...
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#23419 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi li išta odspavao na poslu?konektovan wrote: ↑26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba...![]()
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23420 Re: Dolazi zima - zimske gume
Slabo,..ne da šef.-Chesterfield- wrote: ↑26/02/2023 15:55Jesi li išta odspavao na poslu?konektovan wrote: ↑26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba...![]()
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23421 Re: Dolazi zima - zimske gume
spala i meni maloprije, povukla za sobom i 2 plastike sa strane(pukle), dabogda da nije i navoje sjebalo za 2 sarafa, 200KM iz dzepa ako nadjem to svekonektovan wrote: ↑26/02/2023 14:44 Meni ona zastita ispod motora spala,..jutros iz noćne krenuo kući, ništa nije ni bilo očišćeno..snijeg mokar, težak, zavuko se đe ne treba...![]()
Gotovo svaka raskrsnica prije nekih 2 sata je ovako izgledala..
meni se ne da sa tom plastikom kako sam kupio auto
Last edited by Evolution_IV on 26/02/2023 16:30, edited 1 time in total.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23422 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ide volvo samo gas, nema kvacilo 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#23423 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam poskidao te plastike ispod motora, svaka zima stvori novi problem na njima. Ko ih jebe, malo bučnije i malo manje aerodinamično, preživjeću.
-
Seawolf
- Posts: 9168
- Joined: 14/06/2012 22:59
#23424 Re: Dolazi zima - zimske gume
A da probate s nekim drugim autom?
Meni nije nikad spala za 185.000 km, a po raznim sam se snjegovima vozao.
Meni nije nikad spala za 185.000 km, a po raznim sam se snjegovima vozao.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#23425 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nema potrebe da probavam, sasvim sam zadovoljan onim što mi ovo auto pruža.
