"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23401 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

kakaljin wrote:
530i wrote:Kriv si po zakonu ako oštetiš drugo auto (ili bilo šta) bez obzira što je taj neko ili nešto prekršio pravilo, ti se krećeš, taj neko stoji...moraš i ti zaustaviti se.
Uredu sve, ali ovakve slucajeve treba drugacije tretirati da svu krivicu snosi taj sto se pogresno parkirao.
Izvini evo jedan konkretan slucaj koji sam imao vozim jednosmjernom 40-45 sa glavne ulice, gradacacka od mb slasticarne i lutrijebh, ulazi u zabranu i ide lagano zagazio 15-20 prema meni i npr ja njega bubnem ko je kriv
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23402 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

noviclan wrote:
kakaljin wrote:
530i wrote:Kriv si po zakonu ako oštetiš drugo auto (ili bilo šta) bez obzira što je taj neko ili nešto prekršio pravilo, ti se krećeš, taj neko stoji...moraš i ti zaustaviti se.
Uredu sve, ali ovakve slucajeve treba drugacije tretirati da svu krivicu snosi taj sto se pogresno parkirao.
Izvini evo jedan konkretan slucaj koji sam imao vozim jednosmjernom 40-45 sa glavne ulice, gradacacka od mb slasticarne i lutrijebh, ulazi u zabranu i ide lagano zagazio 15-20 prema meni i npr ja njega bubnem ko je kriv
Pa on je kriv.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23403 Re: "Majstori" parkiranja

Post by skafiskafsnjak »

kakavdanakneiskustvu wrote:
skafiskafsnjak wrote:E sas, sta znaci sankcionisati adekvatno?

Ja bih oduzeo vozacku na bar pola godine uz novcanu kaznu minimalno 200km.


jebo 200 km,malo je to za ovakve prekrsaje
Pa to i pola godine vozacka. A za svaki naredni prekrsaj , 100km vise...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23404 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

skafiskafsnjak wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
skafiskafsnjak wrote:E sas, sta znaci sankcionisati adekvatno?

Ja bih oduzeo vozacku na bar pola godine uz novcanu kaznu minimalno 200km.


jebo 200 km,malo je to za ovakve prekrsaje
Pa to i pola godine vozacka. A za svaki naredni prekrsaj , 100km vise...


takvi kao ovaj idiot će vozati i bez vozačke
User avatar
Qler
Posts: 25836
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23405 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

Image
https://ibb.co/j5M2N0T
Kad dođeš iz begeša pa te boli kurac kako parkiraš
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23406 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Budimo realni, čoek ima Džeguara, de da mu halalimo :lol:
User avatar
Qler
Posts: 25836
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23407 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

Da je neki, nego dizelčina....
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#23408 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Throttle wrote:Budimo realni, čoek ima Džeguara, de da mu halalimo :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=Jc4zd0PI-eA
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23409 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#23410 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23411 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

vjeshalica wrote:Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
Dragi Tropik u I.Sarajevu, tamo nema Bajrama...
8-) :lol:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#23412 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik. :mrgreen:
A za ovaj na aerodromu ne znadoh. :-)
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23413 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

NediM17 wrote:Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik. :mrgreen:
A za ovaj na aerodromu ne znadoh. :-)
Svratim ja i do Bingeta u Lukavici. :kiss: :bih:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#23414 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Naslovnica wrote:
NediM17 wrote:Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik. :mrgreen:
A za ovaj na aerodromu ne znadoh. :-)
Svratim ja i do Bingeta u Lukavici. :kiss: :bih:
Mog'o si objaviti i na fejsu, k'o neki. :lol:
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23415 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

:lol:
Zabranito slikavanje po Bingetu.
:(
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23416 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.

Treba gledati znakove :-D :-D :-D :-D
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23417 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

kakaljin wrote:
Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.

Treba gledati znakove :-D :-D :-D :-D
Upravo htio da mu napisem isto. :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#23418 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

vjeshalica wrote:Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
Ja sam se pobio sa dvojicom iz jednog auta radi slicne stvari prije nekih 15 godina.
I vjeruj da mi nije zao sekunde. Jedan je ostao na asfaltu a drugi je dahtao ko da ce svrsit ili infarkt fasovat.
Mene je vilica bolila heftu...
Ali ja sam parkirao na krju.
A nisam inace konfliktan majke mi i imao sam tad 175 cm na 75 kila
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23419 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

I ja isto....
Nisam konfliktan..
Al nemam te manekenske mjere..... :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#23420 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Travnički Noćni Šetač wrote:I ja isto....
Nisam konfliktan..
Al nemam te manekenske mjere..... :lol:
Eee nemam ni ja vise. Nabildao sam se sad na 82.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23421 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

Uf... pa blizu smo.... ja spao na 108.... :lol:
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#23422 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Travnički Noćni Šetač wrote:Uf... pa blizu smo.... ja spao na 108.... :lol:
Mora da si preso na djacku. :-D
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23423 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

kakaljin wrote:
Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.

Treba gledati znakove :-D :-D :-D :-D
Ja sam išao Alipašinom i vidio sam samo znak zabrane za Sutjesku (kao i do sada), nikakve dodatne znakove. Ako kažete da je tako onda je do mene.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23424 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Naslovnica wrote:
kakaljin wrote:
Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.

Treba gledati znakove :-D :-D :-D :-D
Ja sam išao Alipašinom i vidio sam samo znak zabrane za Sutjesku (kao i do sada), nikakve dodatne znakove. Ako kažete da je tako onda je do mene.
Prekriven je znak zabrane ulaska iz alipasine, i policija je rekla kada se pocelo kopati da cekaju rijesenje da dozvole jer su prvi dan pisali kazne kada su zatvorili kosevo ulicu
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#23425 Re: "Majstori" parkiranja

Post by NediM17 »

Jel dozvoljeno lijevo motati u Sutjesku kad ides Alipasinom od Ciglana prema Skenderiji?
Last edited by NediM17 on 10/08/2019 23:15, edited 1 time in total.
Locked