Izvini evo jedan konkretan slucaj koji sam imao vozim jednosmjernom 40-45 sa glavne ulice, gradacacka od mb slasticarne i lutrijebh, ulazi u zabranu i ide lagano zagazio 15-20 prema meni i npr ja njega bubnem ko je krivkakaljin wrote:Uredu sve, ali ovakve slucajeve treba drugacije tretirati da svu krivicu snosi taj sto se pogresno parkirao.530i wrote:Kriv si po zakonu ako oštetiš drugo auto (ili bilo šta) bez obzira što je taj neko ili nešto prekršio pravilo, ti se krećeš, taj neko stoji...moraš i ti zaustaviti se.
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23401 Re: "Majstori" parkiranja
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23402 Re: "Majstori" parkiranja
Pa on je kriv.noviclan wrote:Izvini evo jedan konkretan slucaj koji sam imao vozim jednosmjernom 40-45 sa glavne ulice, gradacacka od mb slasticarne i lutrijebh, ulazi u zabranu i ide lagano zagazio 15-20 prema meni i npr ja njega bubnem ko je krivkakaljin wrote:Uredu sve, ali ovakve slucajeve treba drugacije tretirati da svu krivicu snosi taj sto se pogresno parkirao.530i wrote:Kriv si po zakonu ako oštetiš drugo auto (ili bilo šta) bez obzira što je taj neko ili nešto prekršio pravilo, ti se krećeš, taj neko stoji...moraš i ti zaustaviti se.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23403 Re: "Majstori" parkiranja
Pa to i pola godine vozacka. A za svaki naredni prekrsaj , 100km vise...kakavdanakneiskustvu wrote:skafiskafsnjak wrote:E sas, sta znaci sankcionisati adekvatno?
Ja bih oduzeo vozacku na bar pola godine uz novcanu kaznu minimalno 200km.
jebo 200 km,malo je to za ovakve prekrsaje
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23404 Re: "Majstori" parkiranja
skafiskafsnjak wrote:Pa to i pola godine vozacka. A za svaki naredni prekrsaj , 100km vise...kakavdanakneiskustvu wrote:skafiskafsnjak wrote:E sas, sta znaci sankcionisati adekvatno?
Ja bih oduzeo vozacku na bar pola godine uz novcanu kaznu minimalno 200km.
jebo 200 km,malo je to za ovakve prekrsaje
takvi kao ovaj idiot će vozati i bez vozačke
- Qler
- Posts: 25836
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23406 Re: "Majstori" parkiranja
Budimo realni, čoek ima Džeguara, de da mu halalimo 
- Qler
- Posts: 25836
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#23407 Re: "Majstori" parkiranja
Da je neki, nego dizelčina....
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23408 Re: "Majstori" parkiranja
https://www.youtube.com/watch?v=Jc4zd0PI-eAThrottle wrote:Budimo realni, čoek ima Džeguara, de da mu halalimo
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23409 Re: "Majstori" parkiranja
Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23410 Re: "Majstori" parkiranja
Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23411 Re: "Majstori" parkiranja
Dragi Tropik u I.Sarajevu, tamo nema Bajrama...vjeshalica wrote:Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23412 Re: "Majstori" parkiranja
Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik.
A za ovaj na aerodromu ne znadoh.
A za ovaj na aerodromu ne znadoh.
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23413 Re: "Majstori" parkiranja
Svratim ja i do Bingeta u Lukavici.NediM17 wrote:Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik.![]()
A za ovaj na aerodromu ne znadoh.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23414 Re: "Majstori" parkiranja
Mog'o si objaviti i na fejsu, k'o neki.Naslovnica wrote:Svratim ja i do Bingeta u Lukavici.NediM17 wrote:Ima Bingo i u Lukavici, nisi mor'o ići u tropik.![]()
A za ovaj na aerodromu ne znadoh.![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23415 Re: "Majstori" parkiranja
Zabranito slikavanje po Bingetu.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23416 Re: "Majstori" parkiranja
Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Treba gledati znakove
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23417 Re: "Majstori" parkiranja
Upravo htio da mu napisem isto.kakaljin wrote:Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Treba gledati znakove![]()
![]()
![]()
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23418 Re: "Majstori" parkiranja
Ja sam se pobio sa dvojicom iz jednog auta radi slicne stvari prije nekih 15 godina.vjeshalica wrote:Oj scene na parkingu Binga na Aerodromu hahaha
Dolazi lik i hoce na rikverc da parkira taman se namjestio dodje drugi i ubaci mu se papanski na mjesto
Frajer odma izasao iz auta skace ode da se raspravlja
Jebiga guzva je pred Bajram ne radi se sutra trrba imati malo strpljenja i polako sve ce se stici
I vjeruj da mi nije zao sekunde. Jedan je ostao na asfaltu a drugi je dahtao ko da ce svrsit ili infarkt fasovat.
Mene je vilica bolila heftu...
Ali ja sam parkirao na krju.
A nisam inace konfliktan majke mi i imao sam tad 175 cm na 75 kila
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23419 Re: "Majstori" parkiranja
I ja isto....
Nisam konfliktan..
Al nemam te manekenske mjere.....
Nisam konfliktan..
Al nemam te manekenske mjere.....
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23420 Re: "Majstori" parkiranja
Eee nemam ni ja vise. Nabildao sam se sad na 82.Travnički Noćni Šetač wrote:I ja isto....
Nisam konfliktan..
Al nemam te manekenske mjere.....
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23421 Re: "Majstori" parkiranja
Uf... pa blizu smo.... ja spao na 108.... 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23422 Re: "Majstori" parkiranja
Mora da si preso na djacku.Travnički Noćni Šetač wrote:Uf... pa blizu smo.... ja spao na 108....
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23423 Re: "Majstori" parkiranja
Ja sam išao Alipašinom i vidio sam samo znak zabrane za Sutjesku (kao i do sada), nikakve dodatne znakove. Ako kažete da je tako onda je do mene.kakaljin wrote:Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Treba gledati znakove![]()
![]()
![]()
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23424 Re: "Majstori" parkiranja
Prekriven je znak zabrane ulaska iz alipasine, i policija je rekla kada se pocelo kopati da cekaju rijesenje da dozvole jer su prvi dan pisali kazne kada su zatvorili kosevo ulicuNaslovnica wrote:Ja sam išao Alipašinom i vidio sam samo znak zabrane za Sutjesku (kao i do sada), nikakve dodatne znakove. Ako kažete da je tako onda je do mene.kakaljin wrote:Sutjeska je dvosmjerna sada jer se radi ulica Kosevo, ja svaki dan iz Alipasine skrenem u Sutjesku od kada su je pustili kao dvosmjernu.Naslovnica wrote:Jučer uobičajena gužva u Alipašinoj.
Brude 'ladno skreću u Sutjesku (jednosmjerna) i izlaze na Koševo i dalje dole prema Titovoj.
Apsolutna anarhija u saobraćaju.
Treba gledati znakove![]()
![]()
![]()
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23425 Re: "Majstori" parkiranja
Jel dozvoljeno lijevo motati u Sutjesku kad ides Alipasinom od Ciglana prema Skenderiji?
Last edited by NediM17 on 10/08/2019 23:15, edited 1 time in total.
