RealnoZmijuga loma wrote:Mislim da je inicijalno zamišljeno da Ibra bude devetka, ali onda Messi došao jedan dan i rekao 'od danas sam ja u sredini'.ultima_palabra wrote:Pa mogao bi se vjerovatno uklopiti neko takav, ali oni se baš uhvatili najboljeg igrača tog tipaTo treba biti neko s manjim egom i platom, ko će pristati na ulaske s klupe, izvlačenja na krilo, puno defanzivnih zadataka... što bi Ibra rekao, što kupuješ Ferrari ako ćeš ga voziti kao Fiat
Neko je morao u ćošak.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23401 Re: FC Barcelona
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23402 Re: FC Barcelona
Tu su i Ibra i Messi karakterne princeze, ili što bi naš narod rekao pičke. Messi je doduše bolji igrač 
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23403 Re: FC Barcelona
Da hoce Rosell očitat par stvari filiju..HB_BHF wrote:U utorak je press konferencija Barcelone... Rosell strikes back
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23404 Re: FC Barcelona
Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23405 Re: FC Barcelona
Gdje ide.. napokon vise.skenderija04 wrote:Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23406 Re: FC Barcelona
Bayern. Nema klauzula ni poreza. Sporazumno. U ponedjeljak je prozivka i rijesice se u ovih 48 sati.DonVito wrote:Gdje ide..skenderija04 wrote:Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23407 Re: FC Barcelona
joj sad kad Sandrusco podvikne svima
dosta su ga zayebavali 
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23408 Re: FC Barcelona
Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..
Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni bucksti Ćavi vidjeli smo na Konf. kupu da potrcti ne moze i da njegov pas nije perfektan kao kad Spanija vodi tj. 0-0 jer njegov pas kad treba dati loptu okomito naprijed nema ni 30 posto tacno zadnja tekma je u u jednu ruku i pokazitelj manite se one sav njegov perfektan ucinak od 98 posto kao pada u vodu pa kako je kad vraca loptu nazad tj. 2m lagano je tako ali cim se ganja rez. nema ni Ćavija hem ne moze potrcati itdd.. helem se prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku tzv. ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.
Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni bucksti Ćavi vidjeli smo na Konf. kupu da potrcti ne moze i da njegov pas nije perfektan kao kad Spanija vodi tj. 0-0 jer njegov pas kad treba dati loptu okomito naprijed nema ni 30 posto tacno zadnja tekma je u u jednu ruku i pokazitelj manite se one sav njegov perfektan ucinak od 98 posto kao pada u vodu pa kako je kad vraca loptu nazad tj. 2m lagano je tako ali cim se ganja rez. nema ni Ćavija hem ne moze potrcati itdd.. helem se prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku tzv. ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.
Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23409 Re: FC Barcelona
Pa nisi valjda ocekivao da Xavi sa 33 godine i odavno nacet ozljedama, igro istim tempom i kvalitetom kao što je igrao prije 5-6 godina
To samo totalni laik može pretpostavljati i ocekivati...no, i kao takav je i sad bolji od ostalih....valjda Brko, Pep, Tito bolje znaju od nas sa foruma- dok ga guraju u prvih 11
To samo totalni laik može pretpostavljati i ocekivati...no, i kao takav je i sad bolji od ostalih....valjda Brko, Pep, Tito bolje znaju od nas sa foruma- dok ga guraju u prvih 11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23410 Re: FC Barcelona
-Rosell nema sta da pokazuje. Kada Pep kaze kada gdje,ko i kada ga je povrijedio titovom bolescu bice mu odgovorenoDonVito wrote:Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..
Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni Ćavi a prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku znacajnu ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.
Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
-La Masia i dalje sljaka. Zamisli kako je kad se za rezervu tuku Bayern i Manchester
-Naravno da posudjuju jer ne moze igrati 35 igraca
-Thiago je odigrao 100 utakmica za prvi tim. Ako to nije sansa......
- A ovi prije Pedra i Busquetsa, odakle su ?
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23411 Re: FC Barcelona
Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.
Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.
Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23412 Re: FC Barcelona
Da je on kapacitet, niko ga ne bi otjerao iz Barce, niti bi bio zamjena za starca.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23413 Re: FC Barcelona
A zasto mislis da je Thiago jedini legitimni pravni nasljednik Xavija?DonVito wrote:Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.
Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23414 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:-Rosell nema sta da pokazuje. Kada Pep kaze kada gdje,ko i kada ga je povrijedio titovom bolescu bice mu odgovorenoDonVito wrote:Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..
Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni Ćavi a prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku znacajnu ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.
Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
-La Masia i dalje sljaka. Zamisli kako je kad se za rezervu tuku Bayern i Manchester
-Naravno da posudjuju jer ne moze igrati 35 igraca
-Thiago je odigrao 100 utakmica za prvi tim. Ako to nije sansa......
- A ovi prije Pedra i Busquetsa, odakle su ?
Kako nema Pep iz Minhena moze da reži na njega.. upravo to i treba i ostale gluposti.
Nista ne kazem transfer La Masija nova era a kasnije mozda ala Cesk 40 mill
100 tekmi hmm jeste a kakvi.. evo primjer da kad je liga bila odlucena ostalo 4,5 kola Thiaga nigdje pa doslo i njemu u glavu pa kad nije se racunao u takvi ne bitnim tekmam kako ce se racunati na startu nove sezone
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23415 Re: FC Barcelona
ma niko Thiaga i ne tjera iz Barce, vec on hoce da ide - to se mora više shvatiti....Tito mu je porucivao da ostane i da na njega racuna, od igraca Pique i Xavi su ga savjetovali da ostane, da se nametne i probije....hoce cova da ide (klauzula je to samo olakšala) i tu nema pomoci...nece ga niko moliti da ostane.... ne bi ga molili ni mnogo manji klubovi od Barce.fixer wrote:Da je on kapacitet, niko ga ne bi otjerao iz Barce, niti bi bio zamjena za starca.
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23416 Re: FC Barcelona
Jel ovo sve jedna rečenica? Xavi je u finalu imao 92%. Bježi u hladovinu.DonVito wrote: Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni bucksti Ćavi vidjeli smo na Konf. kupu da potrcti ne moze i da njegov pas nije perfektan kao kad Spanija vodi tj. 0-0 jer njegov pas kad treba dati loptu okomito naprijed nema ni 30 posto tacno zadnja tekma je u u jednu ruku i pokazitelj manite se one sav njegov perfektan ucinak od 98 posto kao pada u vodu pa kako je kad vraca loptu nazad tj. 2m lagano je tako ali cim se ganja rez. nema ni Ćavija hem ne moze potrcati itdd.. helem se prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23417 Re: FC Barcelona
- Callejon je 3 godine stariji i otisao je u Napoli zato sto mu je menadzer Quilon isti kao i Rafi. Nisam htio da ti kvarim ceif ali vidjeces
Jednog je trenera nosio na ledjima sa drugim dijeli menadzera..Put do uspjeha zagarantovan
- Pep je trener Bayerna i neka prica sta god hoce. Ako je opozicija Rosellu postujem, Barcelona je demokratski klub i postoje izbori na kojima se pojave razne kandidature. Clanovi imaju pravo izbora. Jedino sto je juce uspio bilo je dovesti Bayern u nezgodnu situaciju. Prvo se poseres na starog predsjednika a onda trazis od novog da ide i dogovara transfer.
- Thiago je bio povrijedjen do sredine novembra. Odigrao je vise nego sto je zasluzio igrama koje je pruzio.
- Pep je trener Bayerna i neka prica sta god hoce. Ako je opozicija Rosellu postujem, Barcelona je demokratski klub i postoje izbori na kojima se pojave razne kandidature. Clanovi imaju pravo izbora. Jedino sto je juce uspio bilo je dovesti Bayern u nezgodnu situaciju. Prvo se poseres na starog predsjednika a onda trazis od novog da ide i dogovara transfer.
- Thiago je bio povrijedjen do sredine novembra. Odigrao je vise nego sto je zasluzio igrama koje je pruzio.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23418 Re: FC Barcelona
DonVito...La Masija i mora prodavati, to je i cilj kluba...nema šanse da mogu svi igrati u A timu, moraju se igraci prodavati....i ovi što su upali u A tim iz domace škole je zahvaljujuci forsiranju Pepa ranije (Pedro, Busquets, Thiago, Montoya, Tello...jedino je Bartru Tito nešto gurao)....Jeffrena, Krkica, Romeua su prodali ranije, sad ce i ove nove momke.
Mora se prodavati da bi imalo to sa La Masijom nekog smisla...nece ih valjda džabe poklanjati drugima.
Mora se prodavati da bi imalo to sa La Masijom nekog smisla...nece ih valjda džabe poklanjati drugima.
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23419 Re: FC Barcelona
sto vas @vito trolla a i vi se odma zakacite,,,.. sve ono zna ali neke najosnovnije stvari ne.. prije bi rekao da zeli izazvati neke reakcije.,, momak je neumoran.
a ovo za la masiju, pa bice tesko naci novog thiaga, eto sada dolazi sergi roberto pa cemo vidjeti kako ce se uklopiti..mada je on dobro ispod brazilca.
a ovo za la masiju, pa bice tesko naci novog thiaga, eto sada dolazi sergi roberto pa cemo vidjeti kako ce se uklopiti..mada je on dobro ispod brazilca.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23421 Re: FC Barcelona
Odvadi malo živ bio.DonVito wrote:Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.
Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
Čuj Raul otišao svojom voljom iz Reala. Istjerali ga s' noge na nogu. Pa i Ikera bi ovog ljeta da je ostao Specijalac u Realu.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23422 Re: FC Barcelona
Otisao je sam. Pa nedavno je dao intervju u kojem je to spomenuo, a 505 se sjebao kad je procitao. Njega nije mogao otjerat Jose.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23423 Re: FC Barcelona
hehehe. nisam se sjebao. nasao sam taj interview i prenio ga ovdje. a prije toga nisam znao gotovo nista o raulovom slucaju.fixer wrote:Otisao je sam. Pa nedavno je dao intervju u kojem je to spomenuo, a 505 se sjebao kad je procitao. Njega nije mogao otjerat Jose.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23424 Re: FC Barcelona
Izgleda da bi prica oko Thiaga trebala biti zavrsena danas - sutra, pred najavljeni press, ali i pred prvi trening u ponedjeljak, (jer Thiagu bas i nije ugodno navuci dres Barce i izaci pred ekipu i suigrace).
Nesto, ako i izraste u najboljeg na svijetu, daleko mu kuca od Barce bila.
Nesto, ako i izraste u najboljeg na svijetu, daleko mu kuca od Barce bila.
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#23425 Re: FC Barcelona
Da mu hocemo, napokon, ledja vidjeti 
