FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23401 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Zmijuga loma wrote:
ultima_palabra wrote:Pa mogao bi se vjerovatno uklopiti neko takav, ali oni se baš uhvatili najboljeg igrača tog tipa :D To treba biti neko s manjim egom i platom, ko će pristati na ulaske s klupe, izvlačenja na krilo, puno defanzivnih zadataka... što bi Ibra rekao, što kupuješ Ferrari ako ćeš ga voziti kao Fiat :-D
Mislim da je inicijalno zamišljeno da Ibra bude devetka, ali onda Messi došao jedan dan i rekao 'od danas sam ja u sredini'. :D Neko je morao u ćošak. :-D
Realno :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23402 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Tu su i Ibra i Messi karakterne princeze, ili što bi naš narod rekao pičke. Messi je doduše bolji igrač :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23403 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

HB_BHF wrote:U utorak je press konferencija Barcelone... Rosell strikes back :D
Da hoce Rosell očitat par stvari filiju..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23404 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23405 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
Gdje ide.. napokon vise.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23406 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
skenderija04 wrote:Izgleda da je pao dogovor 22 miliona za Thiaga
Gdje ide..
Bayern. Nema klauzula ni poreza. Sporazumno. U ponedjeljak je prozivka i rijesice se u ovih 48 sati.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23407 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

joj sad kad Sandrusco podvikne svima :-) dosta su ga zayebavali :mrgreen:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23408 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..



Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni bucksti Ćavi vidjeli smo na Konf. kupu da potrcti ne moze i da njegov pas nije perfektan kao kad Spanija vodi tj. 0-0 jer njegov pas kad treba dati loptu okomito naprijed nema ni 30 posto tacno zadnja tekma je u u jednu ruku i pokazitelj manite se one sav njegov perfektan ucinak od 98 posto kao pada u vodu pa kako je kad vraca loptu nazad tj. 2m lagano je tako ali cim se ganja rez. nema ni Ćavija hem ne moze potrcati itdd.. helem se prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.


Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku tzv. ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.


Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23409 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Pa nisi valjda ocekivao da Xavi sa 33 godine i odavno nacet ozljedama, igro istim tempom i kvalitetom kao što je igrao prije 5-6 godina :-?
To samo totalni laik može pretpostavljati i ocekivati...no, i kao takav je i sad bolji od ostalih....valjda Brko, Pep, Tito bolje znaju od nas sa foruma- dok ga guraju u prvih 11
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23410 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..



Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni Ćavi a prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.


Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku znacajnu ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.



Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
-Rosell nema sta da pokazuje. Kada Pep kaze kada gdje,ko i kada ga je povrijedio titovom bolescu bice mu odgovoreno
-La Masia i dalje sljaka. Zamisli kako je kad se za rezervu tuku Bayern i Manchester
-Naravno da posudjuju jer ne moze igrati 35 igraca
-Thiago je odigrao 100 utakmica za prvi tim. Ako to nije sansa......
- A ovi prije Pedra i Busquetsa, odakle su ?
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23411 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.

Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23412 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Da je on kapacitet, niko ga ne bi otjerao iz Barce, niti bi bio zamjena za starca.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23413 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.

Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
A zasto mislis da je Thiago jedini legitimni pravni nasljednik Xavija?
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23414 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Iz Bajre ga Barsa nece iscupati ni za 50 mill ako se kojim slucajem pokaze onako kako se ocekuje..



Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni Ćavi a prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.


Od 2009 ulaskom u prvi tim Busketa i Pedra posle njih niko nije neku znacajnu ulogu dobio u prvom timu tj. osim sto je debi imao par tekmi poput Telja... ali i on puca daleko kako je uletio brazilac. Thiago je vjerovatno trebao da dobije sansu vise ali.. Ćavi se mora trpiti do kraja.



Rosell treba da pokaže zube Pep-u, inace...
-Rosell nema sta da pokazuje. Kada Pep kaze kada gdje,ko i kada ga je povrijedio titovom bolescu bice mu odgovoreno
-La Masia i dalje sljaka. Zamisli kako je kad se za rezervu tuku Bayern i Manchester
-Naravno da posudjuju jer ne moze igrati 35 igraca
-Thiago je odigrao 100 utakmica za prvi tim. Ako to nije sansa......
- A ovi prije Pedra i Busquetsa, odakle su ?

Kako nema Pep iz Minhena moze da reži na njega.. upravo to i treba i ostale gluposti.
Nista ne kazem transfer La Masija nova era a kasnije mozda ala Cesk 40 mill :roll:
100 tekmi hmm jeste a kakvi.. evo primjer da kad je liga bila odlucena ostalo 4,5 kola Thiaga nigdje pa doslo i njemu u glavu pa kad nije se racunao u takvi ne bitnim tekmam kako ce se racunati na startu nove sezone :roll: 100 tekmi i Callejon je u Realu ubrao u dvije godine 60 tekmi.. i bar postigao preko 20 komada zar ne ali ubrao neki 60 tekmi a kako.. :roll:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23415 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

fixer wrote:Da je on kapacitet, niko ga ne bi otjerao iz Barce, niti bi bio zamjena za starca.
ma niko Thiaga i ne tjera iz Barce, vec on hoce da ide - to se mora više shvatiti....Tito mu je porucivao da ostane i da na njega racuna, od igraca Pique i Xavi su ga savjetovali da ostane, da se nametne i probije....hoce cova da ide (klauzula je to samo olakšala) i tu nema pomoci...nece ga niko moliti da ostane.... ne bi ga molili ni mnogo manji klubovi od Barce.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#23416 Re: FC Barcelona

Post by Zmijuga loma »

DonVito wrote: Steta sto se i dalje trpi stari, iscrpljeni bucksti Ćavi vidjeli smo na Konf. kupu da potrcti ne moze i da njegov pas nije perfektan kao kad Spanija vodi tj. 0-0 jer njegov pas kad treba dati loptu okomito naprijed nema ni 30 posto tacno zadnja tekma je u u jednu ruku i pokazitelj manite se one sav njegov perfektan ucinak od 98 posto kao pada u vodu pa kako je kad vraca loptu nazad tj. 2m lagano je tako ali cim se ganja rez. nema ni Ćavija hem ne moze potrcati itdd.. helem se prodaje najbolji igrac La Masije u posljednje vrijeme.. tj. zadnje vrijeme samo se i prodaju igraci La Masije tj. salju na posudbe neke jeli to Barsa okrece ledja La Masiji.. a vjeruje Alekisima, Nejmarima, Songima, Maskama i slicnim igracima.. masno placenim.
Jel ovo sve jedna rečenica? Xavi je u finalu imao 92%. Bježi u hladovinu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23417 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

- Callejon je 3 godine stariji i otisao je u Napoli zato sto mu je menadzer Quilon isti kao i Rafi. Nisam htio da ti kvarim ceif ali vidjeces :D Jednog je trenera nosio na ledjima sa drugim dijeli menadzera..Put do uspjeha zagarantovan

- Pep je trener Bayerna i neka prica sta god hoce. Ako je opozicija Rosellu postujem, Barcelona je demokratski klub i postoje izbori na kojima se pojave razne kandidature. Clanovi imaju pravo izbora. Jedino sto je juce uspio bilo je dovesti Bayern u nezgodnu situaciju. Prvo se poseres na starog predsjednika a onda trazis od novog da ide i dogovara transfer.

- Thiago je bio povrijedjen do sredine novembra. Odigrao je vise nego sto je zasluzio igrama koje je pruzio.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23418 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito...La Masija i mora prodavati, to je i cilj kluba...nema šanse da mogu svi igrati u A timu, moraju se igraci prodavati....i ovi što su upali u A tim iz domace škole je zahvaljujuci forsiranju Pepa ranije (Pedro, Busquets, Thiago, Montoya, Tello...jedino je Bartru Tito nešto gurao)....Jeffrena, Krkica, Romeua su prodali ranije, sad ce i ove nove momke.
Mora se prodavati da bi imalo to sa La Masijom nekog smisla...nece ih valjda džabe poklanjati drugima.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23419 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

sto vas @vito trolla a i vi se odma zakacite,,,.. sve ono zna ali neke najosnovnije stvari ne.. prije bi rekao da zeli izazvati neke reakcije.,, momak je neumoran. :-) :run:
a ovo za la masiju, pa bice tesko naci novog thiaga, eto sada dolazi sergi roberto pa cemo vidjeti kako ce se uklopiti..mada je on dobro ispod brazilca.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23420 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23421 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

DonVito wrote:Nisam ali neka bude gospodin ili neka okaci kopacke oklin ili ode negdje drugo.
Eto neka presjedne na klupu ako mu se ne ide sansu Thiagi.. a kad utvrdi da ipak zeli jos da igra jednostavno ne moze kao prije neka ode gdje se igra laksi nogomet, laksi tempo...
U Realu legenda Raul vise nije mogao da pruza partije kao kad je bio mladji, gospodin je imao dvije godine ugovora zelio je da neko drugi dobije sansu vise otisao iz Reala gdje je legenda kluba. Jeste da je rijec o razlicitim pozicijama neki ce reci da je za napdaca jos gore neki ce reci za igraca sredine terena.

Ukazala se prilika jedinstvena Barsi ko ce da zamjeni Ćavija koji ne moze vise ali ne... ne.
Odvadi malo živ bio. :roll:
Čuj Raul otišao svojom voljom iz Reala. Istjerali ga s' noge na nogu. Pa i Ikera bi ovog ljeta da je ostao Specijalac u Realu. :roll:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23422 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Otisao je sam. Pa nedavno je dao intervju u kojem je to spomenuo, a 505 se sjebao kad je procitao. Njega nije mogao otjerat Jose.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23423 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

fixer wrote:Otisao je sam. Pa nedavno je dao intervju u kojem je to spomenuo, a 505 se sjebao kad je procitao. Njega nije mogao otjerat Jose.
hehehe. nisam se sjebao. nasao sam taj interview i prenio ga ovdje. a prije toga nisam znao gotovo nista o raulovom slucaju.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23424 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Izgleda da bi prica oko Thiaga trebala biti zavrsena danas - sutra, pred najavljeni press, ali i pred prvi trening u ponedjeljak, (jer Thiagu bas i nije ugodno navuci dres Barce i izaci pred ekipu i suigrace).

Nesto, ako i izraste u najboljeg na svijetu, daleko mu kuca od Barce bila.
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#23425 Re: FC Barcelona

Post by hordash »

Da mu hocemo, napokon, ledja vidjeti :D
Post Reply