Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam upucen ko je tajMunlajt wrote:I meni stalno sviraju za pustanje pjesaka, kontam vise koji im je....nepass1 wrote:nikad za nikad mi niko nije svirnuo zbog pustanja pjesaka ili za kocenje na blinkajuce zeleno.dadoka84 wrote:Meni je jedna glupača u toyoti zalegla na sirenu jer sam na stupskoj petlji stao da propustim pješaka koji je već zagazio na zebru... šta da joj čovjek uradi.
A tek idioti dobiju fras kad ne uđem u raskrsnicu koju ne mogu proć na zeleno... već ostavim prolaz da mogu auta proći kroz kolonu. uuu
Mislim, konjina je i ovaj sto pretice preko pune...ali koji drkadzija moras biti da mu ne das da se ubaci. Pa ne daj Boze udesa, i ovaj u autobusu je mogao najebati . Kako ljudi plitko razmisljaju...tj ne razmisljaju uopste,.
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#23378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A jes jes u pravu siTravnički Noćni Šetač wrote:Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovaj?Travnički Noćni Šetač wrote:Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E jbg sad... pa svaki profesionalac zna o kojem je znaku riječ... 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23382 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Odustajem....

- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sarajevodadoka84 wrote:Stvarno? Odakle si?nepass1 wrote:nikad za nikad mi niko nije svirnuo zbog pustanja pjesaka ili za kocenje na blinkajuce zeleno.dadoka84 wrote:Meni je jedna glupača u toyoti zalegla na sirenu jer sam na stupskoj petlji stao da propustim pješaka koji je već zagazio na zebru... šta da joj čovjek uradi.
A tek idioti dobiju fras kad ne uđem u raskrsnicu koju ne mogu proć na zeleno... već ostavim prolaz da mogu auta proći kroz kolonu. uuu
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato ce te ubiti ako stanes na potpuno zeleno jer ne znaju da ne smijes uci u raskrsnicu ako ces napraviti guzvu iako je otvoren prolaz 100%,a i zakonom kaznjivo
Inace ne kontam face koje kupe auto i kad sjednu znaci jedino vide tablu i malo iznad volana
Jeste li toliki hajvani da nemate podizac sjedista ili sta?
Onda "lezanje" na mjenjacu i zavaljivanje sjedista i lezanje u istom ko na kaucu....kakvi degeni
Obicno kad vidis facu na glavesini koja stoji izmedju 2 sica vidis onaj seljobanski lik,kojem je samo teferic u Umoljanima pred ocima....jebemti
Inace ne kontam face koje kupe auto i kad sjednu znaci jedino vide tablu i malo iznad volana
Jeste li toliki hajvani da nemate podizac sjedista ili sta?
Onda "lezanje" na mjenjacu i zavaljivanje sjedista i lezanje u istom ko na kaucu....kakvi degeni
Obicno kad vidis facu na glavesini koja stoji izmedju 2 sica vidis onaj seljobanski lik,kojem je samo teferic u Umoljanima pred ocima....jebemti
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta tebi smeta to sto neko sjedi nisko ili visoko ? Svako pravi kako njemu odgovara.. Boze.. Boze kakav stereotip
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima način kako se pravilno sjedi dok se vozi.
Vozači koji ne sjede tako uglavnom nemaju potpun pregled ili potpunu kontrolu svog vozila.
Vozači koji ne sjede tako uglavnom nemaju potpun pregled ili potpunu kontrolu svog vozila.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
losa pozicija sjedenja jako cesto moze biti uzrok udesa.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I nakon nekog vremena bolovi u leđima postaju hronični... i u nekim godinama neizlječivi...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
spondiloza-disciplina kitchmeTravnički Noćni Šetač wrote:I nakon nekog vremena bolovi u leđima postaju hronični... i u nekim godinama neizlječivi...
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bol u ledjima nema veze sa visinom, vec sa nagibom.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
udesi obicno imaju veze s lezaĆima jer oni se drze za volan da bi vidjeli sta se desava na cesti 
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
to sto se on "zavali" pa mu je ruka previse ispruzena i ne moze brzo da reaguje. I to sto se drzi za volan pa ne moze da osjeti sta tockovi rade jer ga stisce je druga prica. To sa visinom nema nikakve veze. Ti sto leze tako u slucaju udesa ce da ostete sebi kicmu jer nemaju potporu od sjedista
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kako nema veze s visinom sjedenja ako lezis u autu???ako spustis sjediste i vozis iz rupe ne vidis sta se desava 3m ispred tebe ,mozes npr dijete pogaziti a da ga ne vidis....kabal1337 wrote:to sto se on "zavali" pa mu je ruka previse ispruzena i ne moze brzo da reaguje. I to sto se drzi za volan pa ne moze da osjeti sta tockovi rade jer ga stisce je druga prica. To sa visinom nema nikakve veze. Ti sto leze tako u slucaju udesa ce da ostete sebi kicmu jer nemaju potporu od sjedista
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja koliko znam sjediste se stima po visini i nagibu. Ti ako si prosjecne visine i spustis ga na najnizu postavku opet ces fino da vidis.bitanga_sa_otesa wrote: kako nema veze s visinom sjedenja ako lezis u autu???ako spustis sjediste i vozis iz rupe ne vidis sta se desava 3m ispred tebe ,mozes npr dijete pogaziti a da ga ne vidis....
To sto ovi "leze" kada treba da se sjedi pa obore sebi vidno polje ja ne pricam o tome. - Takvi ne sjede, a ni ne leze u autu. Vec se drze za volan u nekoj polu sjedeci-lezeci poziciji. - Gdje im ledja uopste ne dodiruju naslon za ledja...
-Nije golf 2 i auta i slicnih vremena gdje mozes vidjeti haubu...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
O njima je Vjeshalica započela priču a ti si joj reagovao...kabal1337 wrote: To sto ovi "leze" kada treba da se sjedi pa obore sebi vidno polje ja ne pricam o tome. - Takvi ne sjede, a ni ne leze u autu. Vec se drze za volan u nekoj polu sjedeci-lezeci poziciji. - Gdje im ledja uopste ne dodiruju naslon za ledja...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pogrešno podešena visina sjedišta postavlja noge u pogrešan položaj a tada trpi nervni sistem i odražava se na leđa... vjeruj da dobro znam o čemu pričam... prošao sam put do 90% nepokretnosti i nazad radi tih stvari ( kancelarijskih i automobilskih) ...kabal1337 wrote:bol u ledjima nema veze sa visinom, vec sa nagibom.
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hoces reci da su vozaci sportskih automobila, i limuzina kod kojih je sjediste postavljeno da je sto vise na podu osudjeni na propast? Smijesno.
Vozilo je u fabrici napravljeno dizajnrano tako, sjedista i sl. Nije kao da ti izmisljas toplu vodu da mijenjas i modifikujes.
Vozilo je u fabrici napravljeno dizajnrano tako, sjedista i sl. Nije kao da ti izmisljas toplu vodu da mijenjas i modifikujes.
Last edited by kabal1337 on 06/09/2019 13:47, edited 2 times in total.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A kju kluks klanovci s kapuljacama? 
- Yenna
- Posts: 6832
- Joined: 11/03/2019 08:41
- Location: Tu i tamo...
#23399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad ono uspori, i ne zna gdje bi, a ni žmigavca ni ničega...i okreće se nesto, trazi gleda...

- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#23400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Maloprije kod olupine od titanika upaljeno zeleno a prvo auto na semaforu ne kreće nikako. žena se ufatila mobitela i ne popusta.
ovaj iza strpljiv neki lik se fino načekao dok mu nije dosadilo pa je legao na trubu.
