Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#23377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Munlajt wrote:
nepass1 wrote:
dadoka84 wrote:Meni je jedna glupača u toyoti zalegla na sirenu jer sam na stupskoj petlji stao da propustim pješaka koji je već zagazio na zebru... šta da joj čovjek uradi.

A tek idioti dobiju fras kad ne uđem u raskrsnicu koju ne mogu proć na zeleno... već ostavim prolaz da mogu auta proći kroz kolonu. uuu
nikad za nikad mi niko nije svirnuo zbog pustanja pjesaka ili za kocenje na blinkajuce zeleno.
I meni stalno sviraju za pustanje pjesaka, kontam vise koji im je....
Nisam upucen ko je taj :lol:
Mislim, konjina je i ovaj sto pretice preko pune...ali koji drkadzija moras biti da mu ne das da se ubaci. Pa ne daj Boze udesa, i ovaj u autobusu je mogao najebati . Kako ljudi plitko razmisljaju...tj ne razmisljaju uopste,.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#23378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dadoka84 »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
A jes jes u pravu si :mrgreen:

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#23379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ma jok... onaj za prestanak sviranja kad se saviju svi prsti osim jednog...
Ovaj?

Image
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

E jbg sad... pa svaki profesionalac zna o kojem je znaku riječ... :zid:
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#23381 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Image
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#23383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

dadoka84 wrote:
nepass1 wrote:
dadoka84 wrote:Meni je jedna glupača u toyoti zalegla na sirenu jer sam na stupskoj petlji stao da propustim pješaka koji je već zagazio na zebru... šta da joj čovjek uradi.

A tek idioti dobiju fras kad ne uđem u raskrsnicu koju ne mogu proć na zeleno... već ostavim prolaz da mogu auta proći kroz kolonu. uuu
nikad za nikad mi niko nije svirnuo zbog pustanja pjesaka ili za kocenje na blinkajuce zeleno.
Stvarno? Odakle si?
sarajevo
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#23384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Zato ce te ubiti ako stanes na potpuno zeleno jer ne znaju da ne smijes uci u raskrsnicu ako ces napraviti guzvu iako je otvoren prolaz 100%,a i zakonom kaznjivo

Inace ne kontam face koje kupe auto i kad sjednu znaci jedino vide tablu i malo iznad volana
Jeste li toliki hajvani da nemate podizac sjedista ili sta?
Onda "lezanje" na mjenjacu i zavaljivanje sjedista i lezanje u istom ko na kaucu....kakvi degeni
Obicno kad vidis facu na glavesini koja stoji izmedju 2 sica vidis onaj seljobanski lik,kojem je samo teferic u Umoljanima pred ocima....jebemti
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#23385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Sta tebi smeta to sto neko sjedi nisko ili visoko ? Svako pravi kako njemu odgovara.. Boze.. Boze kakav stereotip
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#23386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ima način kako se pravilno sjedi dok se vozi.
Vozači koji ne sjede tako uglavnom nemaju potpun pregled ili potpunu kontrolu svog vozila.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

losa pozicija sjedenja jako cesto moze biti uzrok udesa.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

I nakon nekog vremena bolovi u leđima postaju hronični... i u nekim godinama neizlječivi...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Travnički Noćni Šetač wrote:I nakon nekog vremena bolovi u leđima postaju hronični... i u nekim godinama neizlječivi...
spondiloza-disciplina kitchme :-D
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#23390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

bol u ledjima nema veze sa visinom, vec sa nagibom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

udesi obicno imaju veze s lezaĆima jer oni se drze za volan da bi vidjeli sta se desava na cesti :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#23392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

to sto se on "zavali" pa mu je ruka previse ispruzena i ne moze brzo da reaguje. I to sto se drzi za volan pa ne moze da osjeti sta tockovi rade jer ga stisce je druga prica. To sa visinom nema nikakve veze. Ti sto leze tako u slucaju udesa ce da ostete sebi kicmu jer nemaju potporu od sjedista
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kabal1337 wrote:to sto se on "zavali" pa mu je ruka previse ispruzena i ne moze brzo da reaguje. I to sto se drzi za volan pa ne moze da osjeti sta tockovi rade jer ga stisce je druga prica. To sa visinom nema nikakve veze. Ti sto leze tako u slucaju udesa ce da ostete sebi kicmu jer nemaju potporu od sjedista
kako nema veze s visinom sjedenja ako lezis u autu???ako spustis sjediste i vozis iz rupe ne vidis sta se desava 3m ispred tebe ,mozes npr dijete pogaziti a da ga ne vidis....
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#23394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

bitanga_sa_otesa wrote: kako nema veze s visinom sjedenja ako lezis u autu???ako spustis sjediste i vozis iz rupe ne vidis sta se desava 3m ispred tebe ,mozes npr dijete pogaziti a da ga ne vidis....
Ja koliko znam sjediste se stima po visini i nagibu. Ti ako si prosjecne visine i spustis ga na najnizu postavku opet ces fino da vidis.
To sto ovi "leze" kada treba da se sjedi pa obore sebi vidno polje ja ne pricam o tome. - Takvi ne sjede, a ni ne leze u autu. Vec se drze za volan u nekoj polu sjedeci-lezeci poziciji. - Gdje im ledja uopste ne dodiruju naslon za ledja...

-Nije golf 2 i auta i slicnih vremena gdje mozes vidjeti haubu...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

kabal1337 wrote: To sto ovi "leze" kada treba da se sjedi pa obore sebi vidno polje ja ne pricam o tome. - Takvi ne sjede, a ni ne leze u autu. Vec se drze za volan u nekoj polu sjedeci-lezeci poziciji. - Gdje im ledja uopste ne dodiruju naslon za ledja...
O njima je Vjeshalica započela priču a ti si joj reagovao...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

kabal1337 wrote:bol u ledjima nema veze sa visinom, vec sa nagibom.
Pogrešno podešena visina sjedišta postavlja noge u pogrešan položaj a tada trpi nervni sistem i odražava se na leđa... vjeruj da dobro znam o čemu pričam... prošao sam put do 90% nepokretnosti i nazad radi tih stvari ( kancelarijskih i automobilskih) ...
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#23397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Hoces reci da su vozaci sportskih automobila, i limuzina kod kojih je sjediste postavljeno da je sto vise na podu osudjeni na propast? Smijesno.
Vozilo je u fabrici napravljeno dizajnrano tako, sjedista i sl. Nije kao da ti izmisljas toplu vodu da mijenjas i modifikujes.
Last edited by kabal1337 on 06/09/2019 13:47, edited 2 times in total.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#23398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

A kju kluks klanovci s kapuljacama? :evil:
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#23399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Yenna »

Kad ono uspori, i ne zna gdje bi, a ni žmigavca ni ničega...i okreće se nesto, trazi gleda...
:roll: :lol:
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#23400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dadoka84 »

Maloprije kod olupine od titanika upaljeno zeleno a prvo auto na semaforu ne kreće nikako. žena se ufatila mobitela i ne popusta. :) ovaj iza strpljiv neki lik se fino načekao dok mu nije dosadilo pa je legao na trubu.
Post Reply