Ovi su meni najgori. Kad ga ovako ostavi nasred parkinga.kolloring wrote: "...poslacemo patrolu cim budemo imali slobodno vozilo, hvala na pozivu..."
Ok sto te boli qrac moze li raja pored izaci, ali kako im nije zao sopstvenog auta. Pa sanse su ti 50-50 da ce ti neko otkinuti retrovizor ili da ces biti zakacen.
Gledao sam jednom s prozora, hadzo ga ovako ostavio, a pored auto pokusava da izadje. Pa tamo ga, vamo ga. Dva puta ga je udario i to pofino po sred vrata. Nije namjerno, ali jebiga. I uspio je izaci. A ovog "parkiranje" kostalo vrata. Naravno da mi nije padalo na pamet da pisem tablice, stavise cestitao bih mu.



