FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23351 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Gotovo. Polozili su kompletnu klauzulu.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23352 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

skenderija04 wrote:Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
ja ga više nikad ne bih spomenuo
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23353 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

skenderija04 wrote:
Sarajevo1946 wrote:Ja ne znam zašto misli da će biti starter u Bayernu, minutaža će mu biti slična onoj u Barceloni.
Vidjecemo Bayern u dosta utakmica u 3-4-3. Tako kazu.
Vjerovatno će BM igrati 4-1-4-1 i vjerujem da će biti prostora za Alkantaru.Martinez će na mjesto štopera,a Švajnštajger naprijed.Pep je insistirao na njegovom dovodjenju i ne bi dao 30 miliona da ga drzi na klupi.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23354 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

pepe, hoćeš još kojeg igrača, naša je kasa prazna?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23355 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Sergi Roberto će sad na njegovo mjesto, a ima se para da se dovede vrhunski štoper. Nije loše.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23356 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

19/06/2013 11:22
ultima_palabra wrote:
tendzera wrote:Ne ide Thiago niđe. 8-)
Bayern? Kad se uzme u obzir ko mu je agent...
:kakoste:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23357 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:19/06/2013 11:22
ultima_palabra wrote:
tendzera wrote:Ne ide Thiago niđe. 8-)
Bayern? Kad se uzme u obzir ko mu je agent...
:kakoste:
ko zna zna :D
User avatar
hoćeli_ko_rasol
Posts: 318
Joined: 29/03/2012 19:23
Location: Bosnia and Herzegovina

#23358 Re: FC Barcelona

Post by hoćeli_ko_rasol »

Detalje s konferencije za novinare održane u hotelu "Hollywood" (Sarajevo) možete saznati u priloženom članku...

http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... u-Sarajevu
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23359 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Imam osjećaj da su ovi konflikti između culesa gori nego konflikti u Realu recimo :D Mislim, samo se nešto kolju, niko nikom ne valja.

Nešto slično ko kod nas u Sarajevu mahala odnosno familija, samo što su ovi uspješni, a naši jok.
User avatar
hoćeli_ko_rasol
Posts: 318
Joined: 29/03/2012 19:23
Location: Bosnia and Herzegovina

#23360 Re: FC Barcelona

Post by hoćeli_ko_rasol »

Iz Katalonije stižu informacije da će FC Barcelona uskoro otpočeti pregovore oko produženja ugovora s Piqueom, Busquetsom i Iniestom. Svi navedeni igrači imaju važeće ugovore do juna/lipnja 2015. godine, a tokom predstojećih pregovora ne bi trebalo biti nikakvih problema.
User avatar
hoćeli_ko_rasol
Posts: 318
Joined: 29/03/2012 19:23
Location: Bosnia and Herzegovina

#23361 Re: FC Barcelona

Post by hoćeli_ko_rasol »

Brazilac je potvrdio ono o čemu su katalonski mediji pisali posljednjih sedmica. Ali, i Silvin agent je potvrdio da njegov klijent nije sklopio nikakav dogovor s Barçom...

http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... celonuquot
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23362 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

Sarajevo1946 wrote:Imam osjećaj da su ovi konflikti između culesa gori nego konflikti u Realu recimo :D Mislim, samo se nešto kolju, niko nikom ne valja.

Nešto slično ko kod nas u Sarajevu mahala odnosno familija, samo što su ovi uspješni, a naši jok.
ja ti paralele :-) :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23363 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Kemal Malovčić wrote:pepe, hoćeš još kojeg igrača, naša je kasa prazna?
daj nam pinta
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23364 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Kemal Malovčić wrote:
skenderija04 wrote:Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
ja ga više nikad ne bih spomenuo
To.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23365 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Jedva čekam onu prijateljsku sa Bayernom, da mu Alves uleti klizeći
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23366 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.

Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.

(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23367 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.

Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.

(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
18-25 miliona budzeta. I racunaj afellay i j. dos santos 5-7. Oko 25-30 za stopera
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23368 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
suncica24 wrote:Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.

Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.

(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
18-25 miliona budzeta. I racunaj afellay i j. dos santos 5-7. Oko 25-30 za stopera
Pristojan novac.
Samo da ga sad ne proćardaju kako samo oni znaju.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23369 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Otvoreni rat Guardiole i Barcelone: Ovo vam neću nikad zaboraviti!


Bivši trener Barcelone Pep Guardiola javno je napao predsjednika katalonske ekipe Sandra Rosella.

Guardiola je sasvim otvoreno i direktno prozvao Rosella i optužio ga da pokuaša iskoristiti bolest Tita Vilanove kao morbidno oružje protiv njega.

Trener Bayerna je reagovao na medijske navode kako je izgubio kontakt sa Vilanovom tokom njegove bolesti zbog svađe između njih dvojice.

“Ove godine su Barcelona i Rosell mnogo puta prešli granicu. Pokušavaju iskoristiti bolest Tita Vilanove da bi meni naudili… To im neću nikada zaboraviti!”, rekao je Pep u vrlo oštrom tonu.

-----------------------------------------------------------------------------------



Jasno je da nikad nije bio u velikoj ljubavi sa Rosellom i cijelim tim njegovim timom, isto tako jasno je da su ga Laporta i Krojf doveli na kormilo A tima, vjerovali u njega kad je bio anonimus i trener B tima, izgurali ga, znaju svi da je i dan danas u odlicnim odnosima sa Laportom i Krojfom (kao nekakvim svojim mentorom)....sve je to tacno

Ali što sad poteže ove price :? :shock: cemu sad ova medijska bruka i prepucavanje sa Barcom :? jer Rosell je legitimni predsjednik Barce, koliko god nekima bio odbojan....što ovo treba Guardioli :? odtkud sad odjednom potreba za pokazivanjem bijesa prema aktuelnoj upravi Barce :? ili što ovo nije ranije pricao :? imao je godinu dana vremena da isprica te prljavštine iz Barce...i na kraju nije objasnio na koji nacin su mu naudili time što su kao koristili bolest Vilanove :-? .... pogotovu sad daje ružnu sliku, sad kad je preuzeo Bayern.
Po meni, ovo mu je bezveze prica totalno
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#23370 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
Moze li mi neko posuditi stolicu i uze?

Ovi gadovi uvijek nađu nacin da me razbjesne.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23371 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

nemoj qme ruq na sebe
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23372 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:
Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
Moze li mi neko posuditi stolicu i uze?

Ovi gadovi uvijek nađu nacin da me razbjesne.
Sad kazu da nije gotovo.Bayern hoce da pregovara :D
Rekoh ti da se guzeljate oko glupe klauzule
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23373 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da su Barcelona i United na istoj strani :D

Sky Italia have retracted their confirmation of the Thiago A. to Bayern deal. But "negotiations at an advanced stage" (via @SkySportNewsHD )
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#23374 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Niti mozes sta cuti od tog kluba, niti cak ponekad shvatiti smisao njihovih postupaka. United je hermeticki zatvoren.

Odustajem stvarno, dopizdila mi je ova prica.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23375 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

GAME OVER

Roger Saperas ‏@RogerSaperas 31s

Rummenigge li ha comunicat a Sandro Rosell que pagaran la clàusula de rescisió de Thiago. Serà jugador del Bayern. Explicat a @primertoc.

Rummenige je obavijestio Sandra Rosella da ce platiti otkupnu klauzulu Thiaga. Bice igrac Bayerna.


Ovaj je pouzdan.
Post Reply