FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23351 Re: FC Barcelona
Gotovo. Polozili su kompletnu klauzulu.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23352 Re: FC Barcelona
ja ga više nikad ne bih spomenuoskenderija04 wrote:Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#23353 Re: FC Barcelona
Vjerovatno će BM igrati 4-1-4-1 i vjerujem da će biti prostora za Alkantaru.Martinez će na mjesto štopera,a Švajnštajger naprijed.Pep je insistirao na njegovom dovodjenju i ne bi dao 30 miliona da ga drzi na klupi.skenderija04 wrote:Vidjecemo Bayern u dosta utakmica u 3-4-3. Tako kazu.Sarajevo1946 wrote:Ja ne znam zašto misli da će biti starter u Bayernu, minutaža će mu biti slična onoj u Barceloni.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23354 Re: FC Barcelona
pepe, hoćeš još kojeg igrača, naša je kasa prazna?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23355 Re: FC Barcelona
Sergi Roberto će sad na njegovo mjesto, a ima se para da se dovede vrhunski štoper. Nije loše.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23356 Re: FC Barcelona
19/06/2013 11:22

ultima_palabra wrote:Bayern? Kad se uzme u obzir ko mu je agent...tendzera wrote:Ne ide Thiago niđe.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23357 Re: FC Barcelona
ko zna znaultima_palabra wrote:19/06/2013 11:22ultima_palabra wrote:Bayern? Kad se uzme u obzir ko mu je agent...tendzera wrote:Ne ide Thiago niđe.
- hoćeli_ko_rasol
- Posts: 318
- Joined: 29/03/2012 19:23
- Location: Bosnia and Herzegovina
#23358 Re: FC Barcelona
Detalje s konferencije za novinare održane u hotelu "Hollywood" (Sarajevo) možete saznati u priloženom članku...
http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... u-Sarajevu
http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... u-Sarajevu
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23359 Re: FC Barcelona
Imam osjećaj da su ovi konflikti između culesa gori nego konflikti u Realu recimo
Mislim, samo se nešto kolju, niko nikom ne valja.
Nešto slično ko kod nas u Sarajevu mahala odnosno familija, samo što su ovi uspješni, a naši jok.
Nešto slično ko kod nas u Sarajevu mahala odnosno familija, samo što su ovi uspješni, a naši jok.
- hoćeli_ko_rasol
- Posts: 318
- Joined: 29/03/2012 19:23
- Location: Bosnia and Herzegovina
#23360 Re: FC Barcelona
Iz Katalonije stižu informacije da će FC Barcelona uskoro otpočeti pregovore oko produženja ugovora s Piqueom, Busquetsom i Iniestom. Svi navedeni igrači imaju važeće ugovore do juna/lipnja 2015. godine, a tokom predstojećih pregovora ne bi trebalo biti nikakvih problema.
- hoćeli_ko_rasol
- Posts: 318
- Joined: 29/03/2012 19:23
- Location: Bosnia and Herzegovina
#23361 Re: FC Barcelona
Brazilac je potvrdio ono o čemu su katalonski mediji pisali posljednjih sedmica. Ali, i Silvin agent je potvrdio da njegov klijent nije sklopio nikakav dogovor s Barçom...
http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... celonuquot
http://www.barcabalkan.com/news/read/58 ... celonuquot
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23362 Re: FC Barcelona
ja ti paraleleSarajevo1946 wrote:Imam osjećaj da su ovi konflikti između culesa gori nego konflikti u Realu recimoMislim, samo se nešto kolju, niko nikom ne valja.
Nešto slično ko kod nas u Sarajevu mahala odnosno familija, samo što su ovi uspješni, a naši jok.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#23363 Re: FC Barcelona
daj nam pintaKemal Malovčić wrote:pepe, hoćeš još kojeg igrača, naša je kasa prazna?
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23364 Re: FC Barcelona
To.Kemal Malovčić wrote:ja ga više nikad ne bih spomenuoskenderija04 wrote:Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23365 Re: FC Barcelona
Jedva čekam onu prijateljsku sa Bayernom, da mu Alves uleti klizeći
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23366 Re: FC Barcelona
Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.
Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.
(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.
(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23367 Re: FC Barcelona
18-25 miliona budzeta. I racunaj afellay i j. dos santos 5-7. Oko 25-30 za stoperasuncica24 wrote:Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.
Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.
(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23368 Re: FC Barcelona
Pristojan novac.skenderija04 wrote:18-25 miliona budzeta. I racunaj afellay i j. dos santos 5-7. Oko 25-30 za stoperasuncica24 wrote:Btw, isplivala je nova strategija oko dovođenja Thiaga: veza sponzor FCB - vlasnik PSG.
Ne znam, ali zvuči mi to nekako... sumnjivo.
(btw, kakvo je stanje u kasi s obzirom na rasplet događaja?)
Samo da ga sad ne proćardaju kako samo oni znaju.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23369 Re: FC Barcelona
Otvoreni rat Guardiole i Barcelone: Ovo vam neću nikad zaboraviti!
Bivši trener Barcelone Pep Guardiola javno je napao predsjednika katalonske ekipe Sandra Rosella.
Guardiola je sasvim otvoreno i direktno prozvao Rosella i optužio ga da pokuaša iskoristiti bolest Tita Vilanove kao morbidno oružje protiv njega.
Trener Bayerna je reagovao na medijske navode kako je izgubio kontakt sa Vilanovom tokom njegove bolesti zbog svađe između njih dvojice.
“Ove godine su Barcelona i Rosell mnogo puta prešli granicu. Pokušavaju iskoristiti bolest Tita Vilanove da bi meni naudili… To im neću nikada zaboraviti!”, rekao je Pep u vrlo oštrom tonu.
-----------------------------------------------------------------------------------
Jasno je da nikad nije bio u velikoj ljubavi sa Rosellom i cijelim tim njegovim timom, isto tako jasno je da su ga Laporta i Krojf doveli na kormilo A tima, vjerovali u njega kad je bio anonimus i trener B tima, izgurali ga, znaju svi da je i dan danas u odlicnim odnosima sa Laportom i Krojfom (kao nekakvim svojim mentorom)....sve je to tacno
Ali što sad poteže ove price
cemu sad ova medijska bruka i prepucavanje sa Barcom
jer Rosell je legitimni predsjednik Barce, koliko god nekima bio odbojan....što ovo treba Guardioli
odtkud sad odjednom potreba za pokazivanjem bijesa prema aktuelnoj upravi Barce
ili što ovo nije ranije pricao
imao je godinu dana vremena da isprica te prljavštine iz Barce...i na kraju nije objasnio na koji nacin su mu naudili time što su kao koristili bolest Vilanove
.... pogotovu sad daje ružnu sliku, sad kad je preuzeo Bayern.
Po meni, ovo mu je bezveze prica totalno
Bivši trener Barcelone Pep Guardiola javno je napao predsjednika katalonske ekipe Sandra Rosella.
Guardiola je sasvim otvoreno i direktno prozvao Rosella i optužio ga da pokuaša iskoristiti bolest Tita Vilanove kao morbidno oružje protiv njega.
Trener Bayerna je reagovao na medijske navode kako je izgubio kontakt sa Vilanovom tokom njegove bolesti zbog svađe između njih dvojice.
“Ove godine su Barcelona i Rosell mnogo puta prešli granicu. Pokušavaju iskoristiti bolest Tita Vilanove da bi meni naudili… To im neću nikada zaboraviti!”, rekao je Pep u vrlo oštrom tonu.
-----------------------------------------------------------------------------------
Jasno je da nikad nije bio u velikoj ljubavi sa Rosellom i cijelim tim njegovim timom, isto tako jasno je da su ga Laporta i Krojf doveli na kormilo A tima, vjerovali u njega kad je bio anonimus i trener B tima, izgurali ga, znaju svi da je i dan danas u odlicnim odnosima sa Laportom i Krojfom (kao nekakvim svojim mentorom)....sve je to tacno
Ali što sad poteže ove price
Po meni, ovo mu je bezveze prica totalno
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#23370 Re: FC Barcelona
Moze li mi neko posuditi stolicu i uze?Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
Ovi gadovi uvijek nađu nacin da me razbjesne.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23371 Re: FC Barcelona
nemoj qme ruq na sebe
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23372 Re: FC Barcelona
Sad kazu da nije gotovo.Bayern hoce da pregovaraRiddle wrote:Moze li mi neko posuditi stolicu i uze?Sky Italy confirms Thiago Alcantara has signed for Bayern Munich
Ovi gadovi uvijek nađu nacin da me razbjesne.
Rekoh ti da se guzeljate oko glupe klauzule
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23373 Re: FC Barcelona
Izgleda da su Barcelona i United na istoj strani 
Sky Italia have retracted their confirmation of the Thiago A. to Bayern deal. But "negotiations at an advanced stage" (via @SkySportNewsHD )
Sky Italia have retracted their confirmation of the Thiago A. to Bayern deal. But "negotiations at an advanced stage" (via @SkySportNewsHD )
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#23374 Re: FC Barcelona
Niti mozes sta cuti od tog kluba, niti cak ponekad shvatiti smisao njihovih postupaka. United je hermeticki zatvoren.
Odustajem stvarno, dopizdila mi je ova prica.
Odustajem stvarno, dopizdila mi je ova prica.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23375 Re: FC Barcelona
GAME OVER
Roger Saperas @RogerSaperas 31s
Rummenigge li ha comunicat a Sandro Rosell que pagaran la clàusula de rescisió de Thiago. Serà jugador del Bayern. Explicat a @primertoc.
Rummenige je obavijestio Sandra Rosella da ce platiti otkupnu klauzulu Thiaga. Bice igrac Bayerna.
Ovaj je pouzdan.
Roger Saperas @RogerSaperas 31s
Rummenigge li ha comunicat a Sandro Rosell que pagaran la clàusula de rescisió de Thiago. Serà jugador del Bayern. Explicat a @primertoc.
Rummenige je obavijestio Sandra Rosella da ce platiti otkupnu klauzulu Thiaga. Bice igrac Bayerna.
Ovaj je pouzdan.
