Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23301 Re: Pitamo Mehanicare ?
Može li na plin?!

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23302 Re: Pitamo Mehanicare ?
Stavljali su mnogi,al su isto tako mijenjali motore 
Kakva ti je svrha kad vise trosi ulja od plina

Kakva ti je svrha kad vise trosi ulja od plina
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23303 Re: Pitamo Mehanicare ?
amar1994 wrote:Stavljali su mnogi,al su isto tako mijenjali motore
Kakva ti je svrha kad vise trosi ulja od plina![]()
-
tabija
- Posts: 1156
- Joined: 11/12/2012 22:27
#23304 Re: Pitamo Mehanicare ?
Megan 2004 1.6
Poslje malo jaceg prelaza preko rupe gori lampica kako sva vrata nisu zatvorena iako jesu.
Samo ponistiti gresku, skinuti klemu ili ? Imal kakav senzor sto to regulise.
Poslje malo jaceg prelaza preko rupe gori lampica kako sva vrata nisu zatvorena iako jesu.
Samo ponistiti gresku, skinuti klemu ili ? Imal kakav senzor sto to regulise.
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#23305 Re: Pitamo Mehanicare ?
NAANorm wrote:
![]()
NHF
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#23306 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne ide to ni niz Bradinu, a kamoli uzThrottle wrote:Duplo vise trose, duplo slabije idu
Znaci 4x losiji
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23307 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima senzor iskrivljenosti sasije u desnom pragutabija wrote:Megan 2004 1.6
Poslje malo jaceg prelaza preko rupe gori lampica kako sva vrata nisu zatvorena iako jesu.
Samo ponistiti gresku, skinuti klemu ili ? Imal kakav senzor sto to regulise.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23308 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja bih to na spuru odvukao za svaki slucaj, nije se igrat 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23309 Re: Pitamo Mehanicare ?
Prije par godina sam otisao iz BiH sto bi rekli trbuhom za kruhom. Bio sam mozda zadnja osoba na svijetu koja je trebala otici po pitanju finansijske situacije,sigurnog posla i svega ostalog,medjutim pun mi k vise bio generalno situacije.konektovan wrote:Throttle wrote:Joj Ragibe![]()
Cojek je pun iskustva,.............ponajvise lošeg...
Dok sam zivio dole,nisam dao da me tako lako ljudi zayebu. Dosao sam ovdje,u skroz neki drugi svijet.Ovdje dodjes i vjerujes ljudima.Mali je procenat,skoro 0,nesto da bi te neko zayebao(prvo sto ne smije zbog zakonskih konsekvensi,drugo zbog odgoja generalno).
Nakon par godina zivota ovdje navikao sam da vjerujem,i opustio se.
I svaki put kad nesto u BiH zavrsavam,bilo po pitanju majstora koje god branse,budem prevaren ili zayeban.
Da li je to zato sto misle evo ga zivi vani,daj da uzmemo levata ili je to dole postalo sve samo laz i prevara-ne znam. Ali uglavnom pricam istinu i nista ne krijem.
Ja se smijem zakleti,da ovdje na forumu ima XY osoba koje su ili bili prevareni ili znaju za takvo nesto iz blize sredine,samo se prave eto fol njima se to nije desilo.
Vrisne turbina,odvucem vozilo na popravku,veli majstor ovo je sigurno jer ti je auto chipovano
Ja gledam u njega i velim,ja prvi vlasnik-nije.
Repariraju turbinu,nakon 3 dana mislim,ona vrisne opet. Kaze nisu dobro uradili.Oni u servisu kazu,majstor nije fino montirao.Na kraju se kao oni sloze da je nesto uletilo u turbinu i polomilo je
Gospodo,kada sam vam placao,platio sam posteno do zadnje marke. Dobio sam garanciju.Ko ce popusiti foru,ne znam,popravite to kako znate i umijete. Ja sam jedino bio popusio par sati slobodnog vremena dok je slepa dosla i dovezla me nazad do Sa
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23310 Re: Pitamo Mehanicare ?
To je stil zivota. Moras nekad i zajebati i biti zajeban 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23311 Re: Pitamo Mehanicare ?
meščini iz ove priče da je bolje auto vozio dok nije odlučio napustiti ovaj mrak ovdje... jest se lik snašao vani, otpadaju mu krilca sa turbine u lesha
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23312 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vozio sam novo vozilo. I sada vozim novo vozilo ovdje.Ned071 wrote:meščini iz ove priče da je bolje auto vozio dok nije odlučio napustiti ovaj mrak ovdje... jest se lik snašao vani, otpadaju mu krilca sa turbine u lesha
Vozilo kakvo ti neces za jos 5 zivota moci sebi priustiti.(ako zelis vec da omalazavamo druge)
Taj lesh o kojem pricas i koje sam dovezao dole da imam dok sam na odmoru,placen i zaradjen posteno. I nista nije jeftiniji od te tvoje skule za koju si ti mozda i guze dao da bi je vozio.
Turbina je dio vozila koji je podlozen zamjeni zbog dotrajalosti.Kao i svaki drugi dio.
Ali sta ja u biti imam sa tobom diskutovati o tome zar ne?
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23313 Re: Pitamo Mehanicare ?
ima kod mene komsija, dodje svako malo iz njemacke, polovnu daciju uzeo tamo lik, uspio na zapadu... ko i ragib isto, ovdje otpadaju interkuleri al ima u steku pet puta skuplji... ne lazi zdravlja ti, da ista radis vani ne bi visio po forumu i naprdjivo...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23314 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jebo te lik kulturrno, al posteno. Pokrij se Nedimček 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23315 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jasta je... virtualna realnost
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#23316 Re: Pitamo Mehanicare ?
sta je kod tebe, kompleksi ili nesto drugo?Ned071 wrote:ima kod mene komsija, dodje svako malo iz njemacke, polovnu daciju uzeo tamo lik, uspio na zapadu... ko i ragib isto, ovdje otpadaju interkuleri al ima u steku pet puta skuplji... ne lazi zdravlja ti, da ista radis vani ne bi visio po forumu i naprdjivo...
- konektovan
- Posts: 51395
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23317 Re: Pitamo Mehanicare ?
Visok datum neki bi rekli....Maraschino wrote:sta je kod tebe, kompleksi ili nesto drugo?Ned071 wrote:ima kod mene komsija, dodje svako malo iz njemacke, polovnu daciju uzeo tamo lik, uspio na zapadu... ko i ragib isto, ovdje otpadaju interkuleri al ima u steku pet puta skuplji... ne lazi zdravlja ti, da ista radis vani ne bi visio po forumu i naprdjivo...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23318 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pitanje jedno, Golf 5 2.0 TDI 2004 god
Prosli servis sipano ulje 5w40, sada sipano ulje Castrol GTX ultrwclean 10W40
Da li moze to ulje, da li valja sta, najvise me interesuje ide li na moj auto
Prosli servis sipano ulje 5w40, sada sipano ulje Castrol GTX ultrwclean 10W40
Da li moze to ulje, da li valja sta, najvise me interesuje ide li na moj auto
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23319 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zasto 10w i jos pred zimu 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23320 Re: Pitamo Mehanicare ?
Evo sa druge teme pisem i ovsje, sas zvao majstora, navodno auto presao 200 hiljada pa povodom toga ide gusce iz nekog razlogakabal1337 wrote:Zasto 10w i jos pred zimu
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23322 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dzeno kod Radeljasa, ne bas tako glup majstor bar po komentarima ovdje.. jer je turbina trosila prije ulje negdje ga izbacivala kao tako nestokabal1337 wrote:![]()
od tog majstora
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23323 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zato ti je i nasuo gusce da prestane izlazit 
Garant su ti otisli vanjski ili unutrasnji "dihtunzi" ne znam konkretan naziv na turbini
Garant su ti otisli vanjski ili unutrasnji "dihtunzi" ne znam konkretan naziv na turbini
Last edited by kabal1337 on 02/10/2019 18:26, edited 1 time in total.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23324 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam pametan jebes mu mater
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23325 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa je li ti vlazno kuciste turbine?JavierBosnia wrote:Nisam pametan jebes mu mater
