"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#23301 Re: "Majstori" parkiranja
Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23302 Re: "Majstori" parkiranja
zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.
je li bar rekao izvini
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#23303 Re: "Majstori" parkiranja
znaš da jestkakavdanakneiskustvu wrote:zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.
je li bar rekao izvini
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23304 Re: "Majstori" parkiranja
zomri wrote:znaš da jestkakavdanakneiskustvu wrote:zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.
je li bar rekao izvini
pa jesi bar policiju zvao?
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#23305 Re: "Majstori" parkiranja
ma nisam, a trebao sam. znam za drugi put kako ću 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23306 Re: "Majstori" parkiranja
a ti dobrih zivaca kod tebe,cuj sat vremena cekao,svaka ti cast
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#23307 Re: "Majstori" parkiranja
dobro pa je samo jedan... zna biti citav red pa ovi do ceste izlaze preko trotoarakolloring wrote:
... i tako dan za danom... u Kolodvorskoj
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#23308 Re: "Majstori" parkiranja
Ne znam kako ljudi koji ovako ostavljaju auto mogu bit rahat. Da se ovako parkiram očekivao bih u najboljem slučaju da me neko ogrebe.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23309 Re: "Majstori" parkiranja
da,nema teorije da bi ja ovako ikad parkirao
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23310 Re: "Majstori" parkiranja
Prije nekih 7-8 godina vidio tako na onom parkingu nize kod onog sto auspuhe radi kako lik sa G2 pokusava da izadje i ne moze od nekakvog forda cini mi se. I lijepo lik popizdio, nasloni se coskom karambolke na zadnja vrata i odgura ga. Sebi stopku slomio, njemu vrata utjero skroz. I ode mrtav hladan bez srkleta.
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23311 Re: "Majstori" parkiranja
nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.
Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23312 Re: "Majstori" parkiranja
pa preskoce stojnica i sl jer znaju koji su njegovi vjerovatno i od njegovih havera a imaju pice besplatno sigurno ili neki drugi vid beneficijehopi wrote:nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.
Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23313 Re: "Majstori" parkiranja
hopi wrote:nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.
Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
Napišu mu p.nalog za nepropisno parkiranje,ovom za kojeg nisi siguran da bi policija dosla
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23315 Re: "Majstori" parkiranja
digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23316 Re: "Majstori" parkiranja
Preklopi retrovizore i sve brisace digninebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23317 Re: "Majstori" parkiranja
ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih autakakaljin wrote:Preklopi retrovizore i sve brisace digninebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23318 Re: "Majstori" parkiranja
otkinuti mu brisač,pa nek se zapita šta bi
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23319 Re: "Majstori" parkiranja
Da su brisaci elektricni bili bi zatvoreni, ovo su obicnu, a za brisace mozes ako nista metlicu okrenuti ako ne moze od haubenebogori wrote:ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih autakakaljin wrote:Preklopi retrovizore i sve brisace digninebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#23320 Re: "Majstori" parkiranja
ne smeta zatvaranje elektricnim retrovizorima.nebogori wrote:ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih autakakaljin wrote:Preklopi retrovizore i sve brisace digninebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
Napravljeni su da se sklapaju prema unutra zbog udaraca
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23321 Re: "Majstori" parkiranja
ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#23322 Re: "Majstori" parkiranja
jedini znak koji ce vidjeti je nalognebogori wrote:ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23323 Re: "Majstori" parkiranja
shandrprcSA wrote:jedini znak koji ce vidjeti je nalognebogori wrote:ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#23324 Re: "Majstori" parkiranja
sta je bilo, dje je zapelo






-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23325 Re: "Majstori" parkiranja
Kakav debil.
A mogao preko pjesackog i polutrave, ko sav normalan svijet.

A mogao preko pjesackog i polutrave, ko sav normalan svijet.


