"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#23301 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23302 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.

je li bar rekao izvini
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#23303 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

kakavdanakneiskustvu wrote:
zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.

je li bar rekao izvini
znaš da jest :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23304 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

zomri wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
zomri wrote:Isto ovo rade na duplo manjem parkingu iza holidaya, tamo kod trezora. neki dan me zagradio lik ovako i otišao na kafu, morao čekati debila sat vremena.

je li bar rekao izvini
znaš da jest :roll:


pa jesi bar policiju zvao?
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#23305 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

ma nisam, a trebao sam. znam za drugi put kako ću :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23306 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

a ti dobrih zivaca kod tebe,cuj sat vremena cekao,svaka ti cast
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#23307 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

kolloring wrote:Image

... i tako dan za danom... u Kolodvorskoj
dobro pa je samo jedan... zna biti citav red pa ovi do ceste izlaze preko trotoara
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#23308 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Leverage »

Ne znam kako ljudi koji ovako ostavljaju auto mogu bit rahat. Da se ovako parkiram očekivao bih u najboljem slučaju da me neko ogrebe.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23309 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

da,nema teorije da bi ja ovako ikad parkirao
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#23310 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Prije nekih 7-8 godina vidio tako na onom parkingu nize kod onog sto auspuhe radi kako lik sa G2 pokusava da izadje i ne moze od nekakvog forda cini mi se. I lijepo lik popizdio, nasloni se coskom karambolke na zadnja vrata i odgura ga. Sebi stopku slomio, njemu vrata utjero skroz. I ode mrtav hladan bez srkleta.
User avatar
hopi
Posts: 7262
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#23311 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.

Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23312 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

hopi wrote:nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.

Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.
pa preskoce stojnica i sl jer znaju koji su njegovi vjerovatno i od njegovih havera a imaju pice besplatno sigurno ili neki drugi vid beneficije
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23313 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

hopi wrote:nisam nešto ni siguran da bi policija izašla zbog ovakvog parkiranja, jbg lik je na parkingu, kada sam zadnji put zbog ovoga zvao rekli su da kao nemaju slbodonog vozila. Drugim riječima, ako i dođemo načekati ćeš se, stoga možda i prije dođe ko te zagradio nego murija.

Nego sinoć vani izašao, i tamo u ulici z. beretki, na taxi štandu i tuda parkirana auta. Haj dobro, i vidim dođe murija da piše, i dvojica su bila i fakat zapisaše jednog, stavili mu kaznu (neki bezze auto), idućeg (neki porše) samo preskočiše, još jednog zapisali, idućeg preskočili (merc. g klasa), to je što sam mogao vidjeti tih par auta. i jebiga, onda od takve murije očekuješ pomoć i da ti je na usluzi. How yes no.

Napišu mu p.nalog za nepropisno parkiranje,ovom za kojeg nisi siguran da bi policija dosla
User avatar
kolloring
Posts: 145
Joined: 18/06/2008 01:07

#23314 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kolloring »

Image

deja-vu i danas
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23315 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23316 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

nebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
Preklopi retrovizore i sve brisace digni
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23317 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

kakaljin wrote:
nebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
Preklopi retrovizore i sve brisace digni
ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih auta
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23318 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

otkinuti mu brisač,pa nek se zapita šta bi
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23319 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

nebogori wrote:
kakaljin wrote:
nebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
Preklopi retrovizore i sve brisace digni
ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih auta
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
Da su brisaci elektricni bili bi zatvoreni, ovo su obicnu, a za brisace mozes ako nista metlicu okrenuti ako ne moze od haube
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#23320 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

nebogori wrote:
kakaljin wrote:
nebogori wrote:digni mu brisac neka se zapita sto je dignut
Preklopi retrovizore i sve brisace digni
ma dobro to sa retrovizorima je malo zeznuto kod nekih auta
ne znam za ovoga al kod nekih se ne mogu saviti a ako su elektricni samo mu napravis problem a ipak praviti stetu nije bas pohvalno radije onda zovnuti policiju
doduse to vazi i za brisace jer se nekad ne mogu dici posto su ispod haube
ne smeta zatvaranje elektricnim retrovizorima.
Napravljeni su da se sklapaju prema unutra zbog udaraca
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23321 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23322 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

nebogori wrote:ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija
jedini znak koji ce vidjeti je nalog :izet: :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23323 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

shandrprcSA wrote:
nebogori wrote:ma pitanje je koliko je to sve ispravno al nebitno uglavnom se razumijemo treba mu ostaviti znak da se zapita zasto ako se vec ne zove policija
jedini znak koji ce vidjeti je nalog :izet: :D
:thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25544
Joined: 12/08/2013 12:51

#23324 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insaneinthebrain »

sta je bilo, dje je zapelo :zzzz: :mrgreen:

Image

Image

Image
Naslovnica
Posts: 35472
Joined: 20/03/2013 15:38

#23325 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Kakav debil.
A mogao preko pjesackog i polutrave, ko sav normalan svijet.
8-)
Locked