FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23301 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

marshall_bug wrote:
LSD wrote: :lol: :lol: ja ja , u pravu si...svakako.
Sad cu odmah poraditi na maternjem jeziku jer sam nepismen...imaš li još kakvu poruku :-)
Za početak će biti dovoljno da se naučiš izražavati, ostalo će doći s vremenom.
Važi lektore, dogovoreno....trudicu se da se naucim izražavati ;-)
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#23302 Re: FC Barcelona

Post by Bosanski_kralj »

skenderija04 wrote:
Bosanski_kralj wrote:
skenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern :-)
Od kud ti ova informacija?
Sad objavise prije minut. Radio COPE,
http://www.sportyou.es/blog/futbol/2013 ... 65131.html

Kazu 4 miliona godisnje zatvoreno i da mu je receno da ce Martinez igrati stopera a on zadnjeg veznog.
Ovoga sam se i plašio. :roll:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23303 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Upravu si. Cak je i Cannavaro u Realu izgledao poput npr. Borisa Pandze! :mrgreen: Kad se sjetim one utakmice kad ga je Carew napravio smijesnim, levatom i parmakom i to sve u jednoj utakmici! :lol:

PS To bi bio najgluplji potez Bayerna u posljednjih 5 godina! :roll: Koji ce im Q kad imaju sjajan zadnji vezni sa Bastianom i Martinezom! Cuj Javi na stoperu, nidje veze majkemi. Pep je vec poceo sa svojim nekim sranjima. Martinez je fantastican bio u posljednja 3 mjeseca, taman je nadosao na zadnjem veznom i hajd sad na stopera.
Ovi obicno ne lazu. Thiagov menadzer je Pepov brat. Pep ga je i uveo u prvi tim.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23304 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Pep izgleda želi da uništi Jupovu mašinicu..

Martinez štopera :shock: a mali jede sredinu sa Šwajnijem..
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#23305 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern :-)
Samo neka se završi ta saga oko Thiaga, svaki prelazni rok neka saga se rodi....i da, mali ce kidati u Bayernu, ako ode tamo
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23306 Re: FC Barcelona

Post by missko »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern :-)
Samo neka se završi ta saga oko Thiaga, svaki prelazni rok neka saga se rodi....i da, mali ce kidati u Bayernu, ako ode tamo
Pisu sve spanske novine o prelasku Tiaga u Bayern. Znaci Götze rezerva, a Schweini nece ni igrati izgleda da je povreda teze prirode, Kroos u drugi tim amatera sa Sakirijem i nema guzve. Ako ovo Pep ukomponuje stvarno cu mu skinuti kapu za trenersko umijece.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23307 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ako,neka ide u Bayern, samo ruzno od Guardiole i njegovog brata. United je u svakom trenutku bio u kontaktu sa Barcelonom cak se nije trebala platiti klauizula.. Bayern nema nista sa ovim ali Guardiola je bar mogao obavijestiti klub.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23308 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »



User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23309 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

.
Last edited by suncica24 on 11/07/2013 04:26, edited 1 time in total.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23310 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

DonVito wrote:Pep izgleda želi da uništi Jupovu mašinicu..

Martinez štopera :shock: a mali jede sredinu sa Šwajnijem..
Zapravo, kad razmislim, tek sad storija oko Thiaga dobiva pravi smisao.

Uglavnom, Pep je ispao prilicno ruzan igrac.
I da, nisam posve sigurna da Pepov cilj razmontiravanje bas tog FCB...
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23311 Re: FC Barcelona

Post by respo »

BHF_Manijak wrote:jao dobro ste se sjetili tih pobrojanih likova, gdje Cristanvala izvukoste! :lol: :mrgreen:

Nego, ono sto je meni cudno jeste da vecina od pobrojanih igraca uopste nisu bili losi u klubovima prije Barce, stavise neki su super igracine bili tipa Mendiete, Davidsa, Overmarsa, Gerarda itd.., izgleda da Barca kvari igrace! :lol:
PA i onaj napadac Alfonso je bio odlican u Betisu! :mrgreen:

@Skenderija, nisam znato to za italijanske stopere. Zar bas takav sistem igre moraju igrati stoperi, po svaku cijenu visoko stajenje???
davids i marc su bili super igraci i u barceloni posebno davids sta vam je ljudi
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23312 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

ascari wrote:Eno Adriano poceo da vrsi presing :D Kako je to Sandrusco skont'o, Alves daje izjave za Neymara, Adriano za Silvu :-D
Opet seljačka taktika... volio bih da im PSG zalijepi šamar zbog ovih stvari :-)
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23313 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

ultima_palabra wrote:
ascari wrote:Eno Adriano poceo da vrsi presing :D Kako je to Sandrusco skont'o, Alves daje izjave za Neymara, Adriano za Silvu :-D
Opet seljačka taktika... volio bih da im PSG zalijepi šamar zbog ovih stvari :-)
Sto ti je krivo sto ce Silva da dodje :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23314 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.

Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23315 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

,,isto rade svi danas,,.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23316 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pep: "I want Thiago Alcantara. Have asked (Bayern to get him) Don't know what will happen".
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23317 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pep: Ili Thiago ili niko" Presica Guardiole u Italiji
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23318 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

ultima_palabra wrote:Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.

Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
Isto je bilo sa Fabregasom i Albom. Pitam se da li se Fabregas pokajao, vjerovatno jeste.

Ne kažem da možda i drugi ovo ne rade, ali kad to Barcelona radi, previše je javno i bezobrazno.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23319 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Volio bi da se na temi pojavi gospodin sa Barca Bih ili Balkan koji je prije par mjeseci na ovome forumu pricao o zlom Gines Carvajalu menadzeru "jako bliskom Madridu koji ce nam odvesti igrace". Eto vidjeli smo kako rade simboli Barcelone :D
S ledja, da ne bi bilo vremena za nalazenje novih igraca. I na kraju zavrsi konferenciju sa " Otisao sam 6000 kilometara daleko ali sadasnja uprava Barcelone me ne ostavlja na miru"
U ovih mjesec dana smo vidjeli kako radi gospodski klub, Manchester United, koji je u svakom trenutku bio korektan i u komunikaciji sa Barcelonom. A sad vidimo kako rade burazeri Guardiola ( ne Bayern ) Od danas je istakao kandidaturu za predsjednika kluba. Kada neko radi iz zavisti, mrznje i zelje za nanosenjem stete ispada ovako. Nisam vjerovao da nije nazvao Vilanovu dok je bio na lijecenju u New Yorku dok Tito nije potvrdio isto. Juce je objavljenoo da je htio da minira Neymara rekavsi da "Tito nece znati koristiti Messija i Neymara zajedno" I danas sna konferenciji za stampu kao trener Bayerna prica o upravi Barcelone"
Hebo Thiaga, hebo Guardiolu, ali otisao si, nisi htio da pricas, i sada seres kao trener Bayerna.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23320 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:
ultima_palabra wrote:Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.

Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
Isto je bilo sa Fabregasom i Albom. Pitam se da li se Fabregas pokajao, vjerovatno jeste.

Ne kažem da možda i drugi ovo ne rade, ali kad to Barcelona radi, previše je javno i bezobrazno.
Sa Albom nije bilo tako. Potpisan je prije EURO 2012. 14 miliona, a sljedece godine bi bio slobodan. Da je neki drugi klub u pitanju a ne Valencia , Barcelona bi ga odvela za 7.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23321 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Pošteno, onda sam pogriješio za Albu.

Ma u principu, ne kritikujem ja Barcelonu za ovo, vjerujem da dosta klubova tako radi, ali ovi su nekako previše javni sa tim, bar ja imam osjećaj, a to ide kontra imidža koji vjerujem žele da izgrade.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#23322 Re: FC Barcelona

Post by Zmijuga loma »

Što bi se pokajao? :lol:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23323 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

@skenderija gdje pratis pressicu? :-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23324 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Zmijuga loma wrote:Što bi se pokajao? :lol:
Hm, pa recimo iz istog razloga iz kojeg bi se Džeko pokajao zbog transfera u City? :D

Pazi, jeste došao na veći nivo i sve to, ali imao je bolju reputaciju u Arsenalu, odnosno slovio za jednog od najboljih veznjaka na svijetu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23325 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Pošteno, onda sam pogriješio za Albu.

Ma u principu, ne kritikujem ja Barcelonu za ovo, vjerujem da dosta klubova tako radi, ali ovi su nekako previše javni sa tim, bar ja imam osjećaj, a to ide kontra imidža koji vjerujem žele da izgrade.
Ne, pazi, u pravu ste ti i @Ultima. Barcelona ima stil trgovine koji moze da zasmeta. Prvo obrade igraca pa onda isti pritisne klub. Kako nemaju para da se takmice sa bogatijima,znaju da bi skoro svi htjeli u Barcelonu i tako iznude trgovinu,. Od igraca koji nije na prodaju naprave transfer.
Post Reply