Važi lektore, dogovoreno....trudicu se da se naucim izražavatimarshall_bug wrote:Za početak će biti dovoljno da se naučiš izražavati, ostalo će doći s vremenom.LSD wrote:![]()
ja ja , u pravu si...svakako.
Sad cu odmah poraditi na maternjem jeziku jer sam nepismen...imaš li još kakvu poruku
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23301 Re: FC Barcelona
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#23302 Re: FC Barcelona
Ovoga sam se i plašio.skenderija04 wrote:Sad objavise prije minut. Radio COPE,Bosanski_kralj wrote:Od kud ti ova informacija?skenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern
http://www.sportyou.es/blog/futbol/2013 ... 65131.html
Kazu 4 miliona godisnje zatvoreno i da mu je receno da ce Martinez igrati stopera a on zadnjeg veznog.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23303 Re: FC Barcelona
Ovi obicno ne lazu. Thiagov menadzer je Pepov brat. Pep ga je i uveo u prvi tim.BHF_Manijak wrote:Upravu si. Cak je i Cannavaro u Realu izgledao poput npr. Borisa Pandze!Kad se sjetim one utakmice kad ga je Carew napravio smijesnim, levatom i parmakom i to sve u jednoj utakmici!
PS To bi bio najgluplji potez Bayerna u posljednjih 5 godina!Koji ce im Q kad imaju sjajan zadnji vezni sa Bastianom i Martinezom! Cuj Javi na stoperu, nidje veze majkemi. Pep je vec poceo sa svojim nekim sranjima. Martinez je fantastican bio u posljednja 3 mjeseca, taman je nadosao na zadnjem veznom i hajd sad na stopera.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23304 Re: FC Barcelona
Pep izgleda želi da uništi Jupovu mašinicu..
Martinez štopera
a mali jede sredinu sa Šwajnijem..
Martinez štopera
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23305 Re: FC Barcelona
Samo neka se završi ta saga oko Thiaga, svaki prelazni rok neka saga se rodi....i da, mali ce kidati u Bayernu, ako ode tamoskenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23306 Re: FC Barcelona
Pisu sve spanske novine o prelasku Tiaga u Bayern. Znaci Götze rezerva, a Schweini nece ni igrati izgleda da je povreda teze prirode, Kroos u drugi tim amatera sa Sakirijem i nema guzve. Ako ovo Pep ukomponuje stvarno cu mu skinuti kapu za trenersko umijece.LSD wrote:Samo neka se završi ta saga oko Thiaga, svaki prelazni rok neka saga se rodi....i da, mali ce kidati u Bayernu, ako ode tamoskenderija04 wrote:Thiago Alcantara u Bayern
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23307 Re: FC Barcelona
Ako,neka ide u Bayern, samo ruzno od Guardiole i njegovog brata. United je u svakom trenutku bio u kontaktu sa Barcelonom cak se nije trebala platiti klauizula.. Bayern nema nista sa ovim ali Guardiola je bar mogao obavijestiti klub.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23310 Re: FC Barcelona
Zapravo, kad razmislim, tek sad storija oko Thiaga dobiva pravi smisao.DonVito wrote:Pep izgleda želi da uništi Jupovu mašinicu..
Martinez štoperaa mali jede sredinu sa Šwajnijem..
Uglavnom, Pep je ispao prilicno ruzan igrac.
I da, nisam posve sigurna da Pepov cilj razmontiravanje bas tog FCB...
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#23311 Re: FC Barcelona
davids i marc su bili super igraci i u barceloni posebno davids sta vam je ljudiBHF_Manijak wrote:jao dobro ste se sjetili tih pobrojanih likova, gdje Cristanvala izvukoste!![]()
![]()
Nego, ono sto je meni cudno jeste da vecina od pobrojanih igraca uopste nisu bili losi u klubovima prije Barce, stavise neki su super igracine bili tipa Mendiete, Davidsa, Overmarsa, Gerarda itd.., izgleda da Barca kvari igrace!![]()
PA i onaj napadac Alfonso je bio odlican u Betisu!![]()
@Skenderija, nisam znato to za italijanske stopere. Zar bas takav sistem igre moraju igrati stoperi, po svaku cijenu visoko stajenje???
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23312 Re: FC Barcelona
Opet seljačka taktika... volio bih da im PSG zalijepi šamar zbog ovih stvariascari wrote:Eno Adriano poceo da vrsi presingKako je to Sandrusco skont'o, Alves daje izjave za Neymara, Adriano za Silvu
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23313 Re: FC Barcelona
Sto ti je krivo sto ce Silva da dodjeultima_palabra wrote:Opet seljačka taktika... volio bih da im PSG zalijepi šamar zbog ovih stvariascari wrote:Eno Adriano poceo da vrsi presingKako je to Sandrusco skont'o, Alves daje izjave za Neymara, Adriano za Silvu
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23314 Re: FC Barcelona
Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.
Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23316 Re: FC Barcelona
Pep: "I want Thiago Alcantara. Have asked (Bayern to get him) Don't know what will happen".
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23317 Re: FC Barcelona
Pep: Ili Thiago ili niko" Presica Guardiole u Italiji
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23318 Re: FC Barcelona
Isto je bilo sa Fabregasom i Albom. Pitam se da li se Fabregas pokajao, vjerovatno jeste.ultima_palabra wrote:Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.
Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
Ne kažem da možda i drugi ovo ne rade, ali kad to Barcelona radi, previše je javno i bezobrazno.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23319 Re: FC Barcelona
Volio bi da se na temi pojavi gospodin sa Barca Bih ili Balkan koji je prije par mjeseci na ovome forumu pricao o zlom Gines Carvajalu menadzeru "jako bliskom Madridu koji ce nam odvesti igrace". Eto vidjeli smo kako rade simboli Barcelone
S ledja, da ne bi bilo vremena za nalazenje novih igraca. I na kraju zavrsi konferenciju sa " Otisao sam 6000 kilometara daleko ali sadasnja uprava Barcelone me ne ostavlja na miru"
U ovih mjesec dana smo vidjeli kako radi gospodski klub, Manchester United, koji je u svakom trenutku bio korektan i u komunikaciji sa Barcelonom. A sad vidimo kako rade burazeri Guardiola ( ne Bayern ) Od danas je istakao kandidaturu za predsjednika kluba. Kada neko radi iz zavisti, mrznje i zelje za nanosenjem stete ispada ovako. Nisam vjerovao da nije nazvao Vilanovu dok je bio na lijecenju u New Yorku dok Tito nije potvrdio isto. Juce je objavljenoo da je htio da minira Neymara rekavsi da "Tito nece znati koristiti Messija i Neymara zajedno" I danas sna konferenciji za stampu kao trener Bayerna prica o upravi Barcelone"
Hebo Thiaga, hebo Guardiolu, ali otisao si, nisi htio da pricas, i sada seres kao trener Bayerna.
S ledja, da ne bi bilo vremena za nalazenje novih igraca. I na kraju zavrsi konferenciju sa " Otisao sam 6000 kilometara daleko ali sadasnja uprava Barcelone me ne ostavlja na miru"
U ovih mjesec dana smo vidjeli kako radi gospodski klub, Manchester United, koji je u svakom trenutku bio korektan i u komunikaciji sa Barcelonom. A sad vidimo kako rade burazeri Guardiola ( ne Bayern ) Od danas je istakao kandidaturu za predsjednika kluba. Kada neko radi iz zavisti, mrznje i zelje za nanosenjem stete ispada ovako. Nisam vjerovao da nije nazvao Vilanovu dok je bio na lijecenju u New Yorku dok Tito nije potvrdio isto. Juce je objavljenoo da je htio da minira Neymara rekavsi da "Tito nece znati koristiti Messija i Neymara zajedno" I danas sna konferenciji za stampu kao trener Bayerna prica o upravi Barcelone"
Hebo Thiaga, hebo Guardiolu, ali otisao si, nisi htio da pricas, i sada seres kao trener Bayerna.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23320 Re: FC Barcelona
Sa Albom nije bilo tako. Potpisan je prije EURO 2012. 14 miliona, a sljedece godine bi bio slobodan. Da je neki drugi klub u pitanju a ne Valencia , Barcelona bi ga odvela za 7.Sarajevo1946 wrote:Isto je bilo sa Fabregasom i Albom. Pitam se da li se Fabregas pokajao, vjerovatno jeste.ultima_palabra wrote:Meh... samo mi se ne sviđa taj pristup transferima, trakavica po čitavo ljeto i medijsko prenemaganje sa igračima u glavnoj ulozi. Ne uklapa se u imidž koji Barcelona pravi o sebi.
Da ne bude zabune, isto je radio Madrid kad je bio Calderon i isto mi se gadilo.
Ne kažem da možda i drugi ovo ne rade, ali kad to Barcelona radi, previše je javno i bezobrazno.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23321 Re: FC Barcelona
Pošteno, onda sam pogriješio za Albu.
Ma u principu, ne kritikujem ja Barcelonu za ovo, vjerujem da dosta klubova tako radi, ali ovi su nekako previše javni sa tim, bar ja imam osjećaj, a to ide kontra imidža koji vjerujem žele da izgrade.
Ma u principu, ne kritikujem ja Barcelonu za ovo, vjerujem da dosta klubova tako radi, ali ovi su nekako previše javni sa tim, bar ja imam osjećaj, a to ide kontra imidža koji vjerujem žele da izgrade.
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#23322 Re: FC Barcelona
Što bi se pokajao? 
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23323 Re: FC Barcelona
@skenderija gdje pratis pressicu? 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23324 Re: FC Barcelona
Hm, pa recimo iz istog razloga iz kojeg bi se Džeko pokajao zbog transfera u City?Zmijuga loma wrote:Što bi se pokajao?
Pazi, jeste došao na veći nivo i sve to, ali imao je bolju reputaciju u Arsenalu, odnosno slovio za jednog od najboljih veznjaka na svijetu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23325 Re: FC Barcelona
Ne, pazi, u pravu ste ti i @Ultima. Barcelona ima stil trgovine koji moze da zasmeta. Prvo obrade igraca pa onda isti pritisne klub. Kako nemaju para da se takmice sa bogatijima,znaju da bi skoro svi htjeli u Barcelonu i tako iznude trgovinu,. Od igraca koji nije na prodaju naprave transfer.Sarajevo1946 wrote:Pošteno, onda sam pogriješio za Albu.
Ma u principu, ne kritikujem ja Barcelonu za ovo, vjerujem da dosta klubova tako radi, ali ovi su nekako previše javni sa tim, bar ja imam osjećaj, a to ide kontra imidža koji vjerujem žele da izgrade.
