jeza u ledja wrote: ↑13/01/2025 15:02
Tako je, izmislis nesto o nekome i taj neko mora da duma sta se vrti u tvojoj glavi da bi izmisljao tako nesto.
Istovremeno si na drugoj temi o tome “Kako smo glup narod” upravo ti juce doslovce napisao kako:
dr_Evil wrote: ↑12/01/2025 15:10
nasi krajevi zaostaju.
Izmislio ne, a ti mozes da dumas ili da ne dumas. Ali ako vec dumas onda procitaj svoje postove prije nego kliknes submit. Pa da se ja za jezik ugrizem u buducnosti. Svakako bih ja bio sretan da je tako, mada tebi to nista ne znaci.
Ne znam ostatak te recenice, ali mi zaostajemo po mnogo tacaka. Razvoj stepena jednog drustva se ogleda u brizi prema najslabijima, a ne bas tako davno u nasem Seheru:
https://www.klix.ba/vijesti/objavljen-n ... /230816077
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ora/503936
Vidis, forum je za diskusiju, sto tebi odlicno ide, tu smo da pricamo o svim desavanjima naseg drustva, lose ili dobro. Ako se prica o necemu onda moze ici na bolje, necemo kriti niti gurati pod tepih. Nije smisao isticati u svemu nase lose strane i nadmoc nekog drugog stranog faktora, te svoju distancu od proslosti.
Kao sto rekoh, ako ja grijesim halali, ali evo, tu smo svaki dan, vrijeme ce pokazati.
Imao sam ja i gorih postova, sta sve napisah o sarajevskim favelama neki dan, prljavim dvoristima, pederskim brudama, i sta vec ne.