"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23276 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Lako je Somuna prijaviti, haj prijavi kabadahije tipa šmrka, i ostalu kremu što blokira prilaze, ulaze, prolaze....itd??? :mrgreen:
Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
_-fera-_
Posts: 40
Joined: 15/06/2010 14:38

#23277 Re: "Majstori" parkiranja

Post by _-fera-_ »

konektovan wrote:Lako je Somuna prijaviti, haj prijavi kabadahije tipa šmrka, i ostalu kremu što blokira prilaze, ulaze, prolaze....itd??? :mrgreen:
Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
Čim budu vozili auta sa diplomatskim tablicama i ovako parkirali, prijavljujem nadležnim ambasadama (jer policija ne želi da se bavi tim stvarima) :-D
U svim ostalim slučajevima mogu prijaviti POLICIJI i za to ne moram tražiti pomoć na forumu. Za ovog "gospodina" mi je potreban forum jer uvijek postoji neko ko zna čije je auto i brzo se sazna kome prijaviti. Tako da, hvala puno na informaciji. :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23278 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23279 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

NediM17 wrote:
konektovan wrote:
nebogori wrote:ocito da tu stanuje jer je i ovo blizu stomatoloskog samo sa donje strane
Takoe
Hoš neš Bangladeš, počasni konzul Hajrudin Somun. Ambasada u Holandiji pokriva BiH.
Zna konektovani dje svaki istoĆnjak u Sarajevu stanuje. Nema ih puno jedno 200 milja. 8)
je li njegov onaj sk tradeing
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#23280 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Pitar sa Kariba »

Od srijede parkiran, cetvrti dan ispred tzv Hotela.

Image
User avatar
mk ultra
Posts: 24037
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23281 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Ovdje je uvijek tako
A ne bi ga on ostavio da mu gazda nije rekao :-)
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23282 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kabal1337 »

mk ultra wrote:Ovdje je uvijek tako
A ne bi ga on ostavio da mu gazda nije rekao :-)
mila maca, kad parkiraju ispred garaze vatrogasaca. Pa makar 1 da zakloni nije ok.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#23283 Re: "Majstori" parkiranja

Post by radostan dan »

Image
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#23284 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bordo gandalf »

Image

Grand centar Ilidza
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23285 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23286 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Slabo, nema nijedne psovke :lol:
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23287 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Pismen ovaj neki tuzlak sva velika slova, mozda je fakat covjek nijemac pa da mu bude lakse slovo po slovo, gdje su pisana roky
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#23288 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ne znam ti ni ja pisana. Samo stampana velika.

I znam smajlice.
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23289 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

ja pisana zaboravio u srednjoj skoli
Jim Smorrison
Posts: 71
Joined: 21/10/2014 10:29

#23290 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Jim Smorrison »

Image

Znam da ispred ima dovoljno mjesta ali moraš biti povelika budaletina da zauzmeš dva mjesta za invalide odjednom, a nisi invalid.
A praznih mjesta koliko hoćeš...
Last edited by Jim Smorrison on 29/07/2019 12:41, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#23291 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

a mozda je ipak invalid,u glavu
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#23292 Re: "Majstori" parkiranja

Post by xamp »

Ja bih napravio Odbor za invalide.

Osobe koje parkiraju na invalidska mjesta (npr. jako izrazeno u Merkatoru u Lozionickoj), bi bili docekati od odbora prilikom povratka u vozilo.
Provjeravanjem bi bilo utvrdjeno da li su invalidi. U slucaju da nisu invalidi, a koristili su to mjesto, na licu mjesta ih napraviti invalidima kako bi iskoristeno mjesto bilo popunjeno na ispravan nacin.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23293 Re: "Majstori" parkiranja

Post by UmaX »

xamp wrote:Ja bih napravio Odbor za invalide.

Osobe koje parkiraju na invalidska mjesta (npr. jako izrazeno u Merkatoru u Lozionickoj), bi bili docekati od odbora prilikom povratka u vozilo.
Provjeravanjem bi bilo utvrdjeno da li su invalidi. U slucaju da nisu invalidi, a koristili su to mjesto, na licu mjesta ih napraviti invalidima kako bi iskoristeno mjesto bilo popunjeno na ispravan nacin.
:thumbup: dobra ideja, onda moze poslije tu jope parkirat
nebogori
Posts: 681
Joined: 20/05/2019 10:23

#23294 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nebogori »

Pa bilo je ono nesto da li neka organizacija ili nesto snimka za invalide parking pa ga doceka invalid i decko pitaju sto si parkirao tako
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#23295 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ma 40 KM bi rjesilo sve to vrlo brzo, ali samo da je izvjesno.
Policija ne sluzi nicemu.
To su klovnovi u uniformama koji rade samo ono sto im vlast naredi. U suprotnom, po defaultu - ne rade nista!

Mozda je i zakon los pa ne daje ovlasti na parkinzima koji nisu u drzavnom vlasnistvu, ali svaki javni parking, pa bio on i na privatnom posjedu jeste bas - javni parking.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#23296 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

drug_profi wrote:Ma 40 KM bi rjesilo sve to vrlo brzo, ali samo da je izvjesno.
Policija ne sluzi nicemu.
To su klovnovi u uniformama koji rade samo ono sto im vlast naredi. U suprotnom, po defaultu - ne rade nista!
bas tako ako im sta narede i urade inace se ni za guzicu nece pocesati.
eno franjevacke auto na autu, zbog radova u a. sahinagica. prodje policija nece nikom reci ni da se skloni a kamo li kazne pisati
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#23297 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

A sta kazes na onaj red u augusta brauna na jednoj strani ocrtan parking a na drugoj uposlenici mup centar, pa da su stanari kralja tvrtka parkirali pa hajde de
User avatar
kolloring
Posts: 145
Joined: 18/06/2008 01:07

#23298 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kolloring »

Image

... i tako dan za danom... u Kolodvorskoj
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#23299 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

brat ga nakosio da je svima dobro :mrgreen: :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23300 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

drug_profi wrote:Ne znam ti ni ja pisana. Samo stampana velika.

I znam smajlice.
I ja isto...
Locked