Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23276 Re: "Majstori" parkiranja
Lako je Somuna prijaviti, haj prijavi kabadahije tipa šmrka, i ostalu kremu što blokira prilaze, ulaze, prolaze....itd???
Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
-
_-fera-_
- Posts: 40
- Joined: 15/06/2010 14:38
#23277 Re: "Majstori" parkiranja
Čim budu vozili auta sa diplomatskim tablicama i ovako parkirali, prijavljujem nadležnim ambasadama (jer policija ne želi da se bavi tim stvarima)konektovan wrote:Lako je Somuna prijaviti, haj prijavi kabadahije tipa šmrka, i ostalu kremu što blokira prilaze, ulaze, prolaze....itd???![]()
Kurko, odma kratka 9ka se poteze....
U svim ostalim slučajevima mogu prijaviti POLICIJI i za to ne moram tražiti pomoć na forumu. Za ovog "gospodina" mi je potreban forum jer uvijek postoji neko ko zna čije je auto i brzo se sazna kome prijaviti. Tako da, hvala puno na informaciji.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23279 Re: "Majstori" parkiranja
je li njegov onaj sk tradeingNediM17 wrote:Hoš neš Bangladeš, počasni konzul Hajrudin Somun. Ambasada u Holandiji pokriva BiH.konektovan wrote:Takoenebogori wrote:ocito da tu stanuje jer je i ovo blizu stomatoloskog samo sa donje strane
Zna konektovani dje svaki istoĆnjak u Sarajevu stanuje. Nema ih puno jedno 200 milja.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#23280 Re: "Majstori" parkiranja
Od srijede parkiran, cetvrti dan ispred tzv Hotela.


- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23281 Re: "Majstori" parkiranja
Ovdje je uvijek tako
A ne bi ga on ostavio da mu gazda nije rekao
A ne bi ga on ostavio da mu gazda nije rekao
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23282 Re: "Majstori" parkiranja
mila maca, kad parkiraju ispred garaze vatrogasaca. Pa makar 1 da zakloni nije ok.mk ultra wrote:Ovdje je uvijek tako
A ne bi ga on ostavio da mu gazda nije rekao
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#23284 Re: "Majstori" parkiranja

Grand centar Ilidza
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23286 Re: "Majstori" parkiranja
Slabo, nema nijedne psovke 
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23287 Re: "Majstori" parkiranja
Pismen ovaj neki tuzlak sva velika slova, mozda je fakat covjek nijemac pa da mu bude lakse slovo po slovo, gdje su pisana roky
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23288 Re: "Majstori" parkiranja
Ne znam ti ni ja pisana. Samo stampana velika.
I znam smajlice.
I znam smajlice.
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23289 Re: "Majstori" parkiranja
ja pisana zaboravio u srednjoj skoli
-
Jim Smorrison
- Posts: 71
- Joined: 21/10/2014 10:29
#23290 Re: "Majstori" parkiranja

Znam da ispred ima dovoljno mjesta ali moraš biti povelika budaletina da zauzmeš dva mjesta za invalide odjednom, a nisi invalid.
A praznih mjesta koliko hoćeš...
Last edited by Jim Smorrison on 29/07/2019 12:41, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23291 Re: "Majstori" parkiranja
a mozda je ipak invalid,u glavu
- xamp
- Posts: 1630
- Joined: 31/03/2010 18:43
#23292 Re: "Majstori" parkiranja
Ja bih napravio Odbor za invalide.
Osobe koje parkiraju na invalidska mjesta (npr. jako izrazeno u Merkatoru u Lozionickoj), bi bili docekati od odbora prilikom povratka u vozilo.
Provjeravanjem bi bilo utvrdjeno da li su invalidi. U slucaju da nisu invalidi, a koristili su to mjesto, na licu mjesta ih napraviti invalidima kako bi iskoristeno mjesto bilo popunjeno na ispravan nacin.
Osobe koje parkiraju na invalidska mjesta (npr. jako izrazeno u Merkatoru u Lozionickoj), bi bili docekati od odbora prilikom povratka u vozilo.
Provjeravanjem bi bilo utvrdjeno da li su invalidi. U slucaju da nisu invalidi, a koristili su to mjesto, na licu mjesta ih napraviti invalidima kako bi iskoristeno mjesto bilo popunjeno na ispravan nacin.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23293 Re: "Majstori" parkiranja
xamp wrote:Ja bih napravio Odbor za invalide.
Osobe koje parkiraju na invalidska mjesta (npr. jako izrazeno u Merkatoru u Lozionickoj), bi bili docekati od odbora prilikom povratka u vozilo.
Provjeravanjem bi bilo utvrdjeno da li su invalidi. U slucaju da nisu invalidi, a koristili su to mjesto, na licu mjesta ih napraviti invalidima kako bi iskoristeno mjesto bilo popunjeno na ispravan nacin.
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#23294 Re: "Majstori" parkiranja
Pa bilo je ono nesto da li neka organizacija ili nesto snimka za invalide parking pa ga doceka invalid i decko pitaju sto si parkirao tako
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23295 Re: "Majstori" parkiranja
Ma 40 KM bi rjesilo sve to vrlo brzo, ali samo da je izvjesno.
Policija ne sluzi nicemu.
To su klovnovi u uniformama koji rade samo ono sto im vlast naredi. U suprotnom, po defaultu - ne rade nista!
Mozda je i zakon los pa ne daje ovlasti na parkinzima koji nisu u drzavnom vlasnistvu, ali svaki javni parking, pa bio on i na privatnom posjedu jeste bas - javni parking.
Policija ne sluzi nicemu.
To su klovnovi u uniformama koji rade samo ono sto im vlast naredi. U suprotnom, po defaultu - ne rade nista!
Mozda je i zakon los pa ne daje ovlasti na parkinzima koji nisu u drzavnom vlasnistvu, ali svaki javni parking, pa bio on i na privatnom posjedu jeste bas - javni parking.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23296 Re: "Majstori" parkiranja
bas tako ako im sta narede i urade inace se ni za guzicu nece pocesati.drug_profi wrote:Ma 40 KM bi rjesilo sve to vrlo brzo, ali samo da je izvjesno.
Policija ne sluzi nicemu.
To su klovnovi u uniformama koji rade samo ono sto im vlast naredi. U suprotnom, po defaultu - ne rade nista!
eno franjevacke auto na autu, zbog radova u a. sahinagica. prodje policija nece nikom reci ni da se skloni a kamo li kazne pisati
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23297 Re: "Majstori" parkiranja
A sta kazes na onaj red u augusta brauna na jednoj strani ocrtan parking a na drugoj uposlenici mup centar, pa da su stanari kralja tvrtka parkirali pa hajde de
- kolloring
- Posts: 145
- Joined: 18/06/2008 01:07
#23298 Re: "Majstori" parkiranja

... i tako dan za danom... u Kolodvorskoj
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#23299 Re: "Majstori" parkiranja
brat ga nakosio da je svima dobro

- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23300 Re: "Majstori" parkiranja
I ja isto...drug_profi wrote:Ne znam ti ni ja pisana. Samo stampana velika.
I znam smajlice.



