Nema,jer niko ne radi flotnu prodaju kao oni,pa cak i u toj klasi.ElRe wrote:
Pored njemacke trojke koja diktira tempo u klasi E, u Evropi nema mjesta za ostale.
Ghibli se u prosloj godinu,samo u EU prodao u 4300 komada,ove godine ce sigurno prodati isto toliko,mozda malo vise. Po meni,to nije losa brojka za auto koji krece od 65k €.
Da,Njemacka trojka vjerovatno proda toliko na mjesecnom nivou,ali volio bih vidjeti podatak koliko ih se proda sa cijenom od preko 65k.


