slatka kombinacijaNadinka wrote:Nova fotka na stil ulice: http://malezensketeme.com/post/7046
What to wear???
Moderator: anex
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2326 Re: What to wear???
-
dudu
- Posts: 113
- Joined: 06/07/2008 11:15
#2327 Re: What to wear???
Alica & Nadi - go klix!
super, sad je već i fotka malo bolja, mada s leđa, dok se Alica oslobodi
super, sad je već i fotka malo bolja, mada s leđa, dok se Alica oslobodi
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2328 Re: What to wear???
i ja bih da su malo vise sprijeda 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2329 Re: What to wear???
to je istog danadudu wrote:Alica & Nadi - go klix!![]()
super, sad je već i fotka malo bolja, mada s leđa, dok se Alica oslobodi
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2331 Re: What to wear???
Imam ovaj dzemper, superrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeeNadinka wrote:Evo danasnje kombinacije, btw ja sam zaljubljenau ovu suknju
http://malezensketeme.com/post/6888
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2332 Re: What to wear???
a ja imam ovu torbicu samo crvenu 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2333 Re: What to wear???
ja nemam nista od ovog
mrzim vas

mrzim vas
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2334 Re: What to wear???
i ja imam rozi hihiswirl wrote:Imam ovaj dzemper, superrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeeNadinka wrote:Evo danasnje kombinacije, btw ja sam zaljubljenau ovu suknju
http://malezensketeme.com/post/6888
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2335 Re: What to wear???
eh, cure, stigao meni grudnjak, onaj wonderbra ultimate strapless 
ev ovaj.

ELEM. ljudi su toliko samopouzdani sto se tice tog grudnjaka da on uopste i nema bretele, niti mjesta gdje ce ih se staviti.
danas sam ga "provozala" prvi put...DRZI. znaci, sekunde ne sklizne, bez obzira kolko skaces, vrtis se itd itd (ama apsolutno isto kao u reklami, maksuz sam skakala!). sve u svemu grudnjak je super (i poprilicno jeftin za ono sto dobijes - oko 60KM). e sad...imas osjecaj sve vrijeme da ti nesto drzi boobies odozdo....ima nekakvu poprilicno cvrstu konstrukciju unutra, i debele silikonske trake protiv klizanja. zica nema...al pored ovoga i ne trebaju. nema ni neku postavu u smislu zadebljanja da ih digne, al opet ih digne.
dekolte je...ne bas po mom ukusu (sto znaci da je poprilicno wow, ja to ne volim). slikala bi, al ne mislim da je pametno to stavljat na forum
.
uglavnom, kome treba grudnjak bez bretela da stoji...OGROMNA preporuka.
ev ovaj.

ELEM. ljudi su toliko samopouzdani sto se tice tog grudnjaka da on uopste i nema bretele, niti mjesta gdje ce ih se staviti.
danas sam ga "provozala" prvi put...DRZI. znaci, sekunde ne sklizne, bez obzira kolko skaces, vrtis se itd itd (ama apsolutno isto kao u reklami, maksuz sam skakala!). sve u svemu grudnjak je super (i poprilicno jeftin za ono sto dobijes - oko 60KM). e sad...imas osjecaj sve vrijeme da ti nesto drzi boobies odozdo....ima nekakvu poprilicno cvrstu konstrukciju unutra, i debele silikonske trake protiv klizanja. zica nema...al pored ovoga i ne trebaju. nema ni neku postavu u smislu zadebljanja da ih digne, al opet ih digne.
dekolte je...ne bas po mom ukusu (sto znaci da je poprilicno wow, ja to ne volim). slikala bi, al ne mislim da je pametno to stavljat na forum
uglavnom, kome treba grudnjak bez bretela da stoji...OGROMNA preporuka.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2336 Re: What to wear???
Meni je npr. ovo super:


- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2337 Re: What to wear???
Kako se skida?alica.k wrote:eh, cure, stigao meni grudnjak, onaj wonderbra ultimate strapless
ev ovaj.
ELEM. ljudi su toliko samopouzdani sto se tice tog grudnjaka da on uopste i nema bretele, niti mjesta gdje ce ih se staviti.
danas sam ga "provozala" prvi put...DRZI. znaci, sekunde ne sklizne, bez obzira kolko skaces, vrtis se itd itd (ama apsolutno isto kao u reklami, maksuz sam skakala!). sve u svemu grudnjak je super (i poprilicno jeftin za ono sto dobijes - oko 60KM). e sad...imas osjecaj sve vrijeme da ti nesto drzi boobies odozdo....ima nekakvu poprilicno cvrstu konstrukciju unutra, i debele silikonske trake protiv klizanja. zica nema...al pored ovoga i ne trebaju. nema ni neku postavu u smislu zadebljanja da ih digne, al opet ih digne.
dekolte je...ne bas po mom ukusu (sto znaci da je poprilicno wow, ja to ne volim). slikala bi, al ne mislim da je pametno to stavljat na forum.
uglavnom, kome treba grudnjak bez bretela da stoji...OGROMNA preporuka.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2338 Re: What to wear???
nije ovo onaj sto se zalijepi
a skines ga normalno, otkacis
i to je to.
al stvarno sam pozitivno iznenadjena...posto sam ocekivala da ce bit fail totalni.
moram uzet i crni dok ih nisu prestali proizvodit il nest...
al stvarno sam pozitivno iznenadjena...posto sam ocekivala da ce bit fail totalni.
moram uzet i crni dok ih nisu prestali proizvodit il nest...
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2340 Re: What to wear???
moj je stigao sa asosa
poklon od sestre 
velicinu uzela sto i kod nas nosim 75C tj. 34C.
mislim da ne bi bio bas dobar na vece kosarice od C jer i tako ih nekako poveca i digne...
ev reklame sto sam govorila
velicinu uzela sto i kod nas nosim 75C tj. 34C.
mislim da ne bi bio bas dobar na vece kosarice od C jer i tako ih nekako poveca i digne...
ev reklame sto sam govorila
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2341 Re: What to wear???
moracu ga uganjat
-
inspire_me
- Posts: 748
- Joined: 18/10/2005 14:38
#2342 Re: What to wear???
Woooow, bas je dobar!! Ja nosim isto velicinu 75C koju je kod nas poprilicno tesko naci. Ako se odlucim na kupovinu istog, znaci da uzmem ovaj 34C???alica.k wrote:moj je stigao sa asosapoklon od sestre
velicinu uzela sto i kod nas nosim 75C tj. 34C.
mislim da ne bi bio bas dobar na vece kosarice od C jer i tako ih nekako poveca i digne...
ev reklame sto sam govorila
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2343 Re: What to wear???
hej, kazem ti, bas bas sam iznenadjena. ja cu odma sutra i crni uzeti, da se nadje
imaju i cipkani.
je, ja sam 75C i uzela sam 34C i ko saliven
je, ja sam 75C i uzela sam 34C i ko saliven
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2344 Re: What to wear???
alice ovaj na asosu je 40 eura
sheeping je free?
sheeping je free?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2345 Re: What to wear???
jeste besplatna dostava, nemoj kupovat u eurima, jeftinije izadje u funtama (ja sracunala sad oko 72KM).
ona je meni uzela dok je bilo ovo snizenje, za 25.5 funti
ja cu izgleda isto heknut 75KM
nea veze, bas je dobar. koje sam srece, veceras ce ga povuc, a ne mogu stic do banke sad
.
i da, platila sam 3.5KM za ono otvaranje na carini, znaci prosao je bez carine.
ona je meni uzela dok je bilo ovo snizenje, za 25.5 funti
i da, platila sam 3.5KM za ono otvaranje na carini, znaci prosao je bez carine.
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2347 Re: What to wear???
Tzv. manipulativni troskovialica.k wrote:jeste besplatna dostava, nemoj kupovat u eurima, jeftinije izadje u funtama (ja sracunala sad oko 72KM).
ona je meni uzela dok je bilo ovo snizenje, za 25.5 funtija cu izgleda isto heknut 75KM
nea veze, bas je dobar. koje sam srece, veceras ce ga povuc, a ne mogu stic do banke sad
.
i da, platila sam 3.5KM za ono otvaranje na carini, znaci prosao je bez carine.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2348 Re: What to wear???
alergicna sam na njih.
- idealnolosa
- Posts: 890
- Joined: 13/06/2011 11:28
- Location: Sarajevo
#2349 Re: What to wear???
Svi pricaju o grudnjacima,a da li postoje gacice koje dignu guzu,onak je oblikuju?Bez zezanja,ako to postoji recite mi gdje i idem odmah da kupim
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2350 Re: What to wear???
imas farmerice sto dignu guzu, od salse i od miss sixty 
