What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2326 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Nadinka wrote:Nova fotka na stil ulice: http://malezensketeme.com/post/7046
slatka kombinacija :) (opet ne mogu tamo komentar ostaviti - samo se srusi)
dudu
Posts: 113
Joined: 06/07/2008 11:15

#2327 Re: What to wear???

Post by dudu »

Alica & Nadi - go klix! :thumbup:

super, sad je već i fotka malo bolja, mada s leđa, dok se Alica oslobodi :-D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2328 Re: What to wear???

Post by boracha »

i ja bih da su malo vise sprijeda :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2329 Re: What to wear???

Post by alica.k »

dudu wrote:Alica & Nadi - go klix! :thumbup:

super, sad je već i fotka malo bolja, mada s leđa, dok se Alica oslobodi :-D
to je istog dana :) danas sam imala malo hold-up, nisam nis stigla :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2330 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo danasnje kombinacije, btw ja sam zaljubljenau ovu suknju :D
http://malezensketeme.com/post/6888
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2331 Re: What to wear???

Post by swirl »

Nadinka wrote:Evo danasnje kombinacije, btw ja sam zaljubljenau ovu suknju :D
http://malezensketeme.com/post/6888
Imam ovaj dzemper, superrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeee :-D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2332 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

a ja imam ovu torbicu samo crvenu :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2333 Re: What to wear???

Post by Michun »

ja nemam nista od ovog
mrzim vas :lol: :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2334 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

swirl wrote:
Nadinka wrote:Evo danasnje kombinacije, btw ja sam zaljubljenau ovu suknju :D
http://malezensketeme.com/post/6888
Imam ovaj dzemper, superrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeee :-D
i ja imam rozi hihi
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2335 Re: What to wear???

Post by alica.k »

eh, cure, stigao meni grudnjak, onaj wonderbra ultimate strapless :D

ev ovaj.

Image

ELEM. ljudi su toliko samopouzdani sto se tice tog grudnjaka da on uopste i nema bretele, niti mjesta gdje ce ih se staviti.
danas sam ga "provozala" prvi put...DRZI. znaci, sekunde ne sklizne, bez obzira kolko skaces, vrtis se itd itd (ama apsolutno isto kao u reklami, maksuz sam skakala!). sve u svemu grudnjak je super (i poprilicno jeftin za ono sto dobijes - oko 60KM). e sad...imas osjecaj sve vrijeme da ti nesto drzi boobies odozdo....ima nekakvu poprilicno cvrstu konstrukciju unutra, i debele silikonske trake protiv klizanja. zica nema...al pored ovoga i ne trebaju. nema ni neku postavu u smislu zadebljanja da ih digne, al opet ih digne.
dekolte je...ne bas po mom ukusu (sto znaci da je poprilicno wow, ja to ne volim). slikala bi, al ne mislim da je pametno to stavljat na forum :).

uglavnom, kome treba grudnjak bez bretela da stoji...OGROMNA preporuka.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2336 Re: What to wear???

Post by swirl »

Meni je npr. ovo super:

Image
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2337 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:eh, cure, stigao meni grudnjak, onaj wonderbra ultimate strapless :D

ev ovaj.

Image

ELEM. ljudi su toliko samopouzdani sto se tice tog grudnjaka da on uopste i nema bretele, niti mjesta gdje ce ih se staviti.
danas sam ga "provozala" prvi put...DRZI. znaci, sekunde ne sklizne, bez obzira kolko skaces, vrtis se itd itd (ama apsolutno isto kao u reklami, maksuz sam skakala!). sve u svemu grudnjak je super (i poprilicno jeftin za ono sto dobijes - oko 60KM). e sad...imas osjecaj sve vrijeme da ti nesto drzi boobies odozdo....ima nekakvu poprilicno cvrstu konstrukciju unutra, i debele silikonske trake protiv klizanja. zica nema...al pored ovoga i ne trebaju. nema ni neku postavu u smislu zadebljanja da ih digne, al opet ih digne.
dekolte je...ne bas po mom ukusu (sto znaci da je poprilicno wow, ja to ne volim). slikala bi, al ne mislim da je pametno to stavljat na forum :).

uglavnom, kome treba grudnjak bez bretela da stoji...OGROMNA preporuka.
Kako se skida? :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2338 Re: What to wear???

Post by alica.k »

nije ovo onaj sto se zalijepi :) a skines ga normalno, otkacis :) i to je to.
al stvarno sam pozitivno iznenadjena...posto sam ocekivala da ce bit fail totalni.
moram uzet i crni dok ih nisu prestali proizvodit il nest...
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2339 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

đe uzimaš, de link :-D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2340 Re: What to wear???

Post by alica.k »

moj je stigao sa asosa :D poklon od sestre :)
velicinu uzela sto i kod nas nosim 75C tj. 34C.

mislim da ne bi bio bas dobar na vece kosarice od C jer i tako ih nekako poveca i digne...

ev reklame sto sam govorila :D

User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2341 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

moracu ga uganjat
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#2342 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

alica.k wrote:moj je stigao sa asosa :D poklon od sestre :)
velicinu uzela sto i kod nas nosim 75C tj. 34C.

mislim da ne bi bio bas dobar na vece kosarice od C jer i tako ih nekako poveca i digne...

ev reklame sto sam govorila :D

Woooow, bas je dobar!! Ja nosim isto velicinu 75C koju je kod nas poprilicno tesko naci. Ako se odlucim na kupovinu istog, znaci da uzmem ovaj 34C???
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2343 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hej, kazem ti, bas bas sam iznenadjena. ja cu odma sutra i crni uzeti, da se nadje :) imaju i cipkani.

je, ja sam 75C i uzela sam 34C i ko saliven :)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2344 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

alice ovaj na asosu je 40 eura
sheeping je free?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2345 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jeste besplatna dostava, nemoj kupovat u eurima, jeftinije izadje u funtama (ja sracunala sad oko 72KM).
ona je meni uzela dok je bilo ovo snizenje, za 25.5 funti :) ja cu izgleda isto heknut 75KM :) nea veze, bas je dobar. koje sam srece, veceras ce ga povuc, a ne mogu stic do banke sad :(.

i da, platila sam 3.5KM za ono otvaranje na carini, znaci prosao je bez carine.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2346 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

hvala :)
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2347 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:jeste besplatna dostava, nemoj kupovat u eurima, jeftinije izadje u funtama (ja sracunala sad oko 72KM).
ona je meni uzela dok je bilo ovo snizenje, za 25.5 funti :) ja cu izgleda isto heknut 75KM :) nea veze, bas je dobar. koje sam srece, veceras ce ga povuc, a ne mogu stic do banke sad :(.

i da, platila sam 3.5KM za ono otvaranje na carini, znaci prosao je bez carine.
Tzv. manipulativni troskovi
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2348 Re: What to wear???

Post by alica.k »

alergicna sam na njih.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2349 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Svi pricaju o grudnjacima,a da li postoje gacice koje dignu guzu,onak je oblikuju?Bez zezanja,ako to postoji recite mi gdje i idem odmah da kupim
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2350 Re: What to wear???

Post by alica.k »

imas farmerice sto dignu guzu, od salse i od miss sixty :)
Post Reply