Auuunorth wrote:Evo ga i na youtube danas postavljeno...https://www.youtube.com/watch?v=KE3U5jxQup4...trebalo bi pustiti komentare ispod da vidimo šta svijet misli o ovome...vjerujem da će ovaj klip dobaciti do šestocifrenog broja pregleda
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2326 Re: Horde Zla
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2327 Re: Horde Zla
ja sam prvo poluvrijeme se istrosio od pjevanja mi smo divovi pa do poluvremena
kad je pocelo drugo poluvrijeme ja nisam mogao usta otvoriti jedino skupio snage kad smo zabili drugi gol e onda sam pregorio, znaci evo sad jedva pricam promuko samo tako i neka sam
ali su ruke zato citavo vrijeme bilr u zraku zajedno sa salom
imam nekih videa kad su dolazili navijaci borusije jedan mi htio prici njih da se uslikamo ali policijanine dala
joj guz bih sad dao da mogu gore u njemacku otici ali imam obaveze odsad pa sve tamo do 18. pa se ne moze nikud :/ ni cura ganjat'
inace najvise mi je bilo krivo od ovih sto su preprodavali ulaznice, vid sjever nije bii popunjen do kraja uprabo zbog ovih navedenih
kad je pocelo drugo poluvrijeme ja nisam mogao usta otvoriti jedino skupio snage kad smo zabili drugi gol e onda sam pregorio, znaci evo sad jedva pricam promuko samo tako i neka sam
ali su ruke zato citavo vrijeme bilr u zraku zajedno sa salom
imam nekih videa kad su dolazili navijaci borusije jedan mi htio prici njih da se uslikamo ali policijanine dala
joj guz bih sad dao da mogu gore u njemacku otici ali imam obaveze odsad pa sve tamo do 18. pa se ne moze nikud :/ ni cura ganjat'
inace najvise mi je bilo krivo od ovih sto su preprodavali ulaznice, vid sjever nije bii popunjen do kraja uprabo zbog ovih navedenih
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2328 Re: Horde Zla
Bio je pun sjever, nego svi se naguraju na stepenice a niko neće da ode u prve redove, tako da se dobija lažna slika o popunjenosti tribine.Quaresma wrote: inace najvise mi je bilo krivo od ovih sto su preprodavali ulaznice, vid sjever nije bii popunjen do kraja uprabo zbog ovih navedenih
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2329 Re: Horde Zla
Svaka cast Hordama za sve osim za koreografiju, ona mi je nigdje veze.
Stvar ukusa ili sam se nagledao svakakvih, uglavnom mi se cini da je to moralo bolje.
Ostalo-respekt!
Stvar ukusa ili sam se nagledao svakakvih, uglavnom mi se cini da je to moralo bolje.
Ostalo-respekt!
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2330 Re: Horde Zla
Dosad jedan jedini koji nije odusevljen koreografijom, dosta raje iz protivnickih timova je cestitalo i ostalo odusevljeno upravo koreografijompirmin wrote:Svaka cast Hordama za sve osim za koreografiju, ona mi je nigdje veze.
Stvar ukusa ili sam se nagledao svakakvih, uglavnom mi se cini da je to moralo bolje.
Ostalo-respekt!
No dobro
Sent from my baypas mashyne
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2331 Re: Horde Zla
Meni je sve bilo odlicno na sjeveru, ali previse ih je bilo brate... puno bolje to izgleda kad se poredaju u pet redova
Cuj ne valja koreografija
Cuj ne valja koreografija
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2332 Re: Horde Zla
zakuhavanje level : expertjalijas74 wrote:Respekt imas muda, sad ce te ganjati ovi njegovi narkomanciciburek_in_space wrote:Sa sjevera chuje se huk, idi u p.m. Edine Vuk!
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2333 Re: Horde Zla
Odlicna koreografija na Sjeveru.
Nesto slicno kao sletovi Dragom Vođi
Sala mala.

Nesto slicno kao sletovi Dragom Vođi
Sala mala.
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2334 Re: Horde Zla
mi koji smo imali kartone u vise boje, bilo je bas dobro brzo mijenjanje s crne boje na zutu ili narandzastu 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2336 Re: Horde Zla
Uživajte
-
lastresort13
- Posts: 16
- Joined: 05/08/2014 16:13
#2337 Re: Horde Zla
Hvala KrsteVelkoski wrote:
Uživajte
-
Immortal Technique
- Posts: 35
- Joined: 24/02/2014 20:21
#2339 Re: Horde Zla
Zna li neko gdje je okupljanje navijaca u gladbachu?
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#2340 Re: Horde Zla
Fan zona za naše navijače bit će otvorena od 16 sati i nalazit će se u neposrednoj blizi stadiona "Borussia Park", na adresi Am Borussiapark i Helmut-Grashoff-Straße.Immortal Technique wrote:Zna li neko gdje je okupljanje navijaca u gladbachu?
Autobusi i kombiji se direktno na toj lokaciji mogu parkirati, dok je preporuka organizatora da se privatna auta parkiraju na adresu, Am Nordpark 400.
Nakon završetka utakmice, zbog sigurnosnih razloga, navijači Fudbalskog kluba Sarajevo, otprilike 30 minuta, bit će zadržani na stadionu, prije nego što isti mogu napustiti.
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2341 Re: Horde Zla
Momcima koji su otishli u Njemachku samo 
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2342 Re: Horde Zla
Svaka čast momcima koji su otišli u Njemačku. 
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2343 Re: Horde Zla
Svaka cast momcima,samo rijeci hvale 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2344 Re: Horde Zla
Jedina svijetla tacka ove utakmice, odlicno izdanje Hz. Vise puta izdominirali neuporedivo brojniju domacu publiku.
Respekt momci.
Respekt momci.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#2345 Re: Horde Zla
Hoce biti duzi video, jel snimao fks info i sl?
Skickat från min iPhone via Tapatalk
Skickat från min iPhone via Tapatalk
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2346 Re: Horde Zla
Volio bih da bude!! i vise slika
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#2347 Re: Horde Zla
ne pika se. natkriveno je

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2348 Re: Horde Zla
Mozda i bude. Vecina raje sto vodi fksinfo su gore. E sada, sa koje pozicije su mogli snimati itd. To cemo vidjeti kada se vrate. Ne vjerujem prije.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2350 Re: Horde Zla
Pa nekih ne bude na domacoj utakmici ovoliko, gdje ce ko sa nama 

