Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2326 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

north wrote:Evo ga i na youtube danas postavljeno...https://www.youtube.com/watch?v=KE3U5jxQup4...trebalo bi pustiti komentare ispod da vidimo šta svijet misli o ovome :oops: ...vjerujem da će ovaj klip dobaciti do šestocifrenog broja pregleda :oops:
Auuu :thumbup:
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#2327 Re: Horde Zla

Post by Quaresma »

ja sam prvo poluvrijeme se istrosio od pjevanja mi smo divovi pa do poluvremena


kad je pocelo drugo poluvrijeme ja nisam mogao usta otvoriti jedino skupio snage kad smo zabili drugi gol e onda sam pregorio, znaci evo sad jedva pricam promuko samo tako i neka sam


ali su ruke zato citavo vrijeme bilr u zraku zajedno sa salom

imam nekih videa kad su dolazili navijaci borusije jedan mi htio prici njih da se uslikamo ali policijanine dala



joj guz bih sad dao da mogu gore u njemacku otici ali imam obaveze odsad pa sve tamo do 18. pa se ne moze nikud :/ ni cura ganjat'

inace najvise mi je bilo krivo od ovih sto su preprodavali ulaznice, vid sjever nije bii popunjen do kraja uprabo zbog ovih navedenih
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2328 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Quaresma wrote: inace najvise mi je bilo krivo od ovih sto su preprodavali ulaznice, vid sjever nije bii popunjen do kraja uprabo zbog ovih navedenih
Bio je pun sjever, nego svi se naguraju na stepenice a niko neće da ode u prve redove, tako da se dobija lažna slika o popunjenosti tribine.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2329 Re: Horde Zla

Post by pirmin »

Svaka cast Hordama za sve osim za koreografiju, ona mi je nigdje veze.
Stvar ukusa ili sam se nagledao svakakvih, uglavnom mi se cini da je to moralo bolje.

Ostalo-respekt! :thumbup:
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2330 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

pirmin wrote:Svaka cast Hordama za sve osim za koreografiju, ona mi je nigdje veze.
Stvar ukusa ili sam se nagledao svakakvih, uglavnom mi se cini da je to moralo bolje.

Ostalo-respekt! :thumbup:
Dosad jedan jedini koji nije odusevljen koreografijom, dosta raje iz protivnickih timova je cestitalo i ostalo odusevljeno upravo koreografijom :)
No dobro


Sent from my baypas mashyne
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2331 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Meni je sve bilo odlicno na sjeveru, ali previse ih je bilo brate... puno bolje to izgleda kad se poredaju u pet redova :mrgreen:
Cuj ne valja koreografija :mrgreen:
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2332 Re: Horde Zla

Post by gnjev »

jalijas74 wrote:
burek_in_space wrote:Sa sjevera chuje se huk, idi u p.m. Edine Vuk! :thumbup:
Respekt imas muda, sad ce te ganjati ovi njegovi narkomancici :)
zakuhavanje level : expert
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2333 Re: Horde Zla

Post by mali_milojica »

Odlicna koreografija na Sjeveru.
Nesto slicno kao sletovi Dragom Vođi :D
Sala mala.
:thumbup:
User avatar
Quaresma
Posts: 7938
Joined: 19/07/2010 16:37

#2334 Re: Horde Zla

Post by Quaresma »

mi koji smo imali kartone u vise boje, bilo je bas dobro brzo mijenjanje s crne boje na zutu ili narandzastu :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2335 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2336 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »



Uživajte 8-)
lastresort13
Posts: 16
Joined: 05/08/2014 16:13

#2337 Re: Horde Zla

Post by lastresort13 »

Velkoski wrote:

Uživajte 8-)
Hvala Krste :D
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2338 Re: Horde Zla

Post by Pismonosa »

Pre - do - bro!! :thumbup: :sax:
Immortal Technique
Posts: 35
Joined: 24/02/2014 20:21

#2339 Re: Horde Zla

Post by Immortal Technique »

Zna li neko gdje je okupljanje navijaca u gladbachu?
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#2340 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Immortal Technique wrote:Zna li neko gdje je okupljanje navijaca u gladbachu?
Fan zona za naše navijače bit će otvorena od 16 sati i nalazit će se u neposrednoj blizi stadiona "Borussia Park", na adresi Am Borussiapark i Helmut-Grashoff-Straße.

Autobusi i kombiji se direktno na toj lokaciji mogu parkirati, dok je preporuka organizatora da se privatna auta parkiraju na adresu, Am Nordpark 400.

Nakon završetka utakmice, zbog sigurnosnih razloga, navijači Fudbalskog kluba Sarajevo, otprilike 30 minuta, bit će zadržani na stadionu, prije nego što isti mogu napustiti.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2341 Re: Horde Zla

Post by burek_in_space »

Momcima koji su otishli u Njemachku samo :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2342 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima koji su otišli u Njemačku. :thumbup:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2343 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Svaka cast momcima,samo rijeci hvale :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2344 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Jedina svijetla tacka ove utakmice, odlicno izdanje Hz. Vise puta izdominirali neuporedivo brojniju domacu publiku.
Respekt momci. :thumbup:




User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#2345 Re: Horde Zla

Post by Šveđanin »

Hoce biti duzi video, jel snimao fks info i sl?

Skickat från min iPhone via Tapatalk
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2346 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Volio bih da bude!! i vise slika
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#2347 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

ne pika se. natkriveno je :D :D

:izet:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2348 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Mozda i bude. Vecina raje sto vodi fksinfo su gore. E sada, sa koje pozicije su mogli snimati itd. To cemo vidjeti kada se vrate. Ne vjerujem prije.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2349 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Image
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2350 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Pa nekih ne bude na domacoj utakmici ovoliko, gdje ce ko sa nama :izet:
Post Reply