Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2326 Re: Serie A

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote:Dobar je Di Natale, ali ovo je njegov labuđi pjev... Alexis Sanchez je prava zvijer :thumbup:
Druga mladost Di Natalea, zabio je jucer svoj 100-ti gol u dresu Udinesea. I Toni je ono jucer bio 100-ti gol, samo sto je to njemu Serie A :)
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2327 Re: Serie A

Post by Zvek »

Napoli igra atraktivno, imaju odlican srednji red i napad. Laveci, Hamsik, Kavani, Mađo, Zuniga. Ocekujem pobjedu protiv Cezene.
Dalje. Lece - Palermo, bice golova, 3+
Parma - Fiorentina, mislim da je Parma bliza pobjedi
Lacio - Kijevo - 1
Đenoa - Milan - jedna vazna utakmica za Milan, ako kiksaju eto psiholoskog protiska, X
Bresa - Bari, obzirom na igre u zadnje vrijeme 1
Inter - Roma, 1, iako bih volio da bude X. Ako Toti ne bude igrao onda Roma i ima neku sansu za povoljan rezultat. Ovu su utakmice koje odgovaraju Vucinicu, tako da ocekujem njegov gol.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2328 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

PasHon1 wrote:Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna :run:
Eto nek' su ovi što su u Juventusu igrali, nešto bolji :D

User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#2329 Re: Serie A

Post by rIder »

ja ovih crno-bijelih dušebrižnika :-)





:skoljka:
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2330 Re: Serie A

Post by ratata »

rIder wrote:ja ovih crno-bijelih dušebrižnika :-)





:skoljka:
:lol: :thumbup: :thumbup:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2331 Re: Serie A

Post by KPNCTNJAH »

Kakva zavrsnica utakmice Brescia - Bari :thumbup: i onda kazu Seria A dosadna...

Genoa :thumbup:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2332 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

chievo :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2333 Re: Serie A

Post by 2407 »

smoki_choko wrote:chievo :thumbup:
Znao sam i odigro x2 na kladionici. Lazio ima debelo negativan skor protiv Chieva kod kuce, ne znam tacno ali mozda 1 pobjeda Lazia naspram 7-8 pobjeda Chieva.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2334 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

jos šinter da odigra X pa da se jos jednom obradujemo danas :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2335 Re: Serie A

Post by Neelix »

Simplicio 8)
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2336 Re: Serie A

Post by Djokej »

Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
User avatar
rIder
Posts: 1002
Joined: 09/03/2004 00:00

#2337 Re: Serie A

Post by rIder »



:dance: :thumbup:
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2338 Re: Serie A

Post by Djokej »

Zvek wrote:Napoli igra atraktivno, imaju odlican srednji red i napad. Laveci, Hamsik, Kavani, Mađo, Zuniga. Ocekujem pobjedu protiv Cezene.
Dalje. Lece - Palermo, bice golova, 3+
Parma - Fiorentina, mislim da je Parma bliza pobjedi
Lacio - Kijevo - 1
Đenoa - Milan - jedna vazna utakmica za Milan, ako kiksaju eto psiholoskog protiska, X
Bresa - Bari, obzirom na igre u zadnje vrijeme 1
Inter - Roma, 1, iako bih volio da bude X. Ako Toti ne bude igrao onda Roma i ima neku sansu za povoljan rezultat. Ovu su utakmice koje odgovaraju Vucinicu, tako da ocekujem njegov gol.
Veoma solidna prognoza :thumbup:
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2339 Re: Serie A

Post by krusty »

Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..

odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...

Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2340 Re: Serie A

Post by 2407 »

4 : 3

Hajmo Roma do 4 : 4!

5 : 3 :roll:
Last edited by 2407 on 06/02/2011 22:36, edited 1 time in total.
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2341 Re: Serie A

Post by krusty »

joj Burdissa crko dabogda :x :x :x
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2342 Re: Serie A

Post by pOZz »

Taddei :lol: :lol: :lol:
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#2343 Re: Serie A

Post by brucos7 »

Roma zasluzila bod! Steta :(
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2344 Re: Serie A

Post by Djokej »

krusty wrote:
Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..

odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...

Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorije :lol: , onda ovaj truli Burdisso.. Ne moze se od ekipe sa ovakvim stoperima ocekivati neki visok plasman.. Steta, milina je gledat Vucinica..
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2345 Re: Serie A

Post by ratata »

brucos7 wrote:Roma zasluzila bod! Steta :(

:lol: :lol: :lol: reci da se šališ :-)
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2346 Re: Serie A

Post by krusty »

Djokej wrote:
krusty wrote:
Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..

odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...

Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorije :lol: , onda ovaj truli Burdisso.. Ne moze se od ekipe sa ovakvim stoperima ocekivati neki visok plasman.. Steta, milina je gledat Vucinica..
Etoo je majstor nema sta, iznenada je osutao iznenadio ga... jebiga Burdisso je sve usrao, a mogli smo do boda :(
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2347 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.

Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2348 Re: Serie A

Post by 2407 »

hz__semir wrote:Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.

Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
:thumbup:
Maloprije htjedoh prenijeti onaj tvoj komentar sa EPL-a ovdje ali kontam ti ces to uraditi i evo jos bolje si to obavio :mrgreen:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2349 Re: Serie A

Post by pOZz »

hz__semir wrote:Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.

Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
Za kladioničara, koja je razlika između sedam i osam golova?
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2350 Re: Serie A

Post by 2407 »

Post Reply