Druga mladost Di Natalea, zabio je jucer svoj 100-ti gol u dresu Udinesea. I Toni je ono jucer bio 100-ti gol, samo sto je to njemu Serie Aultima_palabra wrote:Dobar je Di Natale, ali ovo je njegov labuđi pjev... Alexis Sanchez je prava zvijer
Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2326 Re: Serie A
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2327 Re: Serie A
Napoli igra atraktivno, imaju odlican srednji red i napad. Laveci, Hamsik, Kavani, Mađo, Zuniga. Ocekujem pobjedu protiv Cezene.
Dalje. Lece - Palermo, bice golova, 3+
Parma - Fiorentina, mislim da je Parma bliza pobjedi
Lacio - Kijevo - 1
Đenoa - Milan - jedna vazna utakmica za Milan, ako kiksaju eto psiholoskog protiska, X
Bresa - Bari, obzirom na igre u zadnje vrijeme 1
Inter - Roma, 1, iako bih volio da bude X. Ako Toti ne bude igrao onda Roma i ima neku sansu za povoljan rezultat. Ovu su utakmice koje odgovaraju Vucinicu, tako da ocekujem njegov gol.
Dalje. Lece - Palermo, bice golova, 3+
Parma - Fiorentina, mislim da je Parma bliza pobjedi
Lacio - Kijevo - 1
Đenoa - Milan - jedna vazna utakmica za Milan, ako kiksaju eto psiholoskog protiska, X
Bresa - Bari, obzirom na igre u zadnje vrijeme 1
Inter - Roma, 1, iako bih volio da bude X. Ako Toti ne bude igrao onda Roma i ima neku sansu za povoljan rezultat. Ovu su utakmice koje odgovaraju Vucinicu, tako da ocekujem njegov gol.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2328 Re: Serie A
Eto nek' su ovi što su u Juventusu igrali, nešto boljiPasHon1 wrote:Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#2330 Re: Serie A
rIder wrote:ja ovih crno-bijelih dušebrižnika![]()
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2331 Re: Serie A
Kakva zavrsnica utakmice Brescia - Bari
i onda kazu Seria A dosadna...
Genoa
Genoa
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2333 Re: Serie A
Znao sam i odigro x2 na kladionici. Lazio ima debelo negativan skor protiv Chieva kod kuce, ne znam tacno ali mozda 1 pobjeda Lazia naspram 7-8 pobjeda Chieva.smoki_choko wrote:chievo
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2334 Re: Serie A
jos šinter da odigra X pa da se jos jednom obradujemo danas 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2335 Re: Serie A
Simplicio 
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2336 Re: Serie A
Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2338 Re: Serie A
Veoma solidna prognozaZvek wrote:Napoli igra atraktivno, imaju odlican srednji red i napad. Laveci, Hamsik, Kavani, Mađo, Zuniga. Ocekujem pobjedu protiv Cezene.
Dalje. Lece - Palermo, bice golova, 3+
Parma - Fiorentina, mislim da je Parma bliza pobjedi
Lacio - Kijevo - 1
Đenoa - Milan - jedna vazna utakmica za Milan, ako kiksaju eto psiholoskog protiska, X
Bresa - Bari, obzirom na igre u zadnje vrijeme 1
Inter - Roma, 1, iako bih volio da bude X. Ako Toti ne bude igrao onda Roma i ima neku sansu za povoljan rezultat. Ovu su utakmice koje odgovaraju Vucinicu, tako da ocekujem njegov gol.
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2339 Re: Serie A
Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...
Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2340 Re: Serie A
4 : 3
Hajmo Roma do 4 : 4!
5 : 3
Hajmo Roma do 4 : 4!
5 : 3
Last edited by 2407 on 06/02/2011 22:36, edited 1 time in total.
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2344 Re: Serie A
Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorijekrusty wrote:Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...
Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje...
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#2345 Re: Serie A
brucos7 wrote:Roma zasluzila bod! Steta
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2346 Re: Serie A
Etoo je majstor nema sta, iznenada je osutao iznenadio ga... jebiga Burdisso je sve usrao, a mogli smo do bodaDjokej wrote:Skino je dobro Pazziniju ali kod drugog gola je katastrofalno pogrijesio. Sasvim si upravu za odbranu, kad se sjetim Juana protiv Sampdorijekrusty wrote:Djokej wrote:Roma ovom Juliu Sergiu mora dati otkaz na poluvremenu..
odbrana je uzas, nije do njega, evo sad je skinuo Pazziniju 100% gol...
Sneidera niko apsolutno ne cuva, covjek uvijek ima 10m prostora oko sebe, a on je glavni igrac Intera... neznam sta im je fakat i jos Burdisso idiot napravi glupost... mislim ono, sta ga imas rusit brate, bolje 3-1 pa igrat sa 11 igraca nego penal crveni i opet 3-1 ali sad sa igracem manje..., onda ovaj truli Burdisso.. Ne moze se od ekipe sa ovakvim stoperima ocekivati neki visok plasman.. Steta, milina je gledat Vucinica..
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2347 Re: Serie A
Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.
Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2348 Re: Serie A
hz__semir wrote:Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.
Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
Maloprije htjedoh prenijeti onaj tvoj komentar sa EPL-a ovdje ali kontam ti ces to uraditi i evo jos bolje si to obavio
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2349 Re: Serie A
Za kladioničara, koja je razlika između sedam i osam golova?hz__semir wrote:Ma ovo je sve namještaljka za kladionice. Pa vidite kad je pao osmi gol, u 90. minuti. Taman da bude preko 7 golova.
Nije to dokaz da je jaka Liga. Da se desilo recimo u Engleskoj pa uredu, ali ovako, ma jok. Žabarai namještaju.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
