Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#2326 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:Ljut sam ko ris veceras,nista ne pitajte :lol: :mrgreen: uh koja su pogan oni Turci,da mi Allah oprosti ali.... :x
Sto bi imao obicaj reci jedan stari policajac sa bascarsije (rhm) nema vise turaka, izginuli u ratu davno ovo su "cigani" ostali samo :D

hajde ba sta se sekiras, vidi istocnjaka vec drinja :zzzz:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2327 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Joj joj istocnjak,nemoj me vuci za jezik :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2328 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

sahan wrote:
BHF_Manijak wrote:Ljut sam ko ris veceras,nista ne pitajte :lol: :mrgreen: uh koja su pogan oni Turci,da mi Allah oprosti ali.... :x
Sto bi imao obicaj reci jedan stari policajac sa bascarsije (rhm) nema vise turaka, izginuli u ratu davno ovo su "cigani" ostali samo :D

hajde ba sta se sekiras, vidi istocnjaka vec drinja :zzzz:
Istočnjaka nasikirala tekme, pa ode malo prileć :lol:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#2329 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

arzuhal wrote:
sahan wrote:
BHF_Manijak wrote:Ljut sam ko ris veceras,nista ne pitajte :lol: :mrgreen: uh koja su pogan oni Turci,da mi Allah oprosti ali.... :x
Sto bi imao obicaj reci jedan stari policajac sa bascarsije (rhm) nema vise turaka, izginuli u ratu davno ovo su "cigani" ostali samo :D

hajde ba sta se sekiras, vidi istocnjaka vec drinja :zzzz:
Istočnjaka nasikirala tekme, pa ode malo prileć :lol:
Nego dragi Arzo ovo je ozgleda predznak kijametskog dana, nema nam ljepse polovine virtuelnog dzemata a tekma bila, ni kahve nema, ni slatka, nista da Bog da na hair. Jedino sto je istocnjak vec zaspo, to je jedino po starom :lol:
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#2330 Re: Ramazan, opet ;)

Post by seljak_cojek »

Selam alejć, dobri insani. I Merhaba.
Volio bih da me Uzvišeni počasti da živim u 'vakom komšiluku. :D
Prenosi Sehl ibnu Sa'd da je Poslanik, sallallahu 'alejhi ve sellem, rekao: "Doista u džennetu ima kapija koja se zovu Er-Rejjan, kroz nju će na Sudnjem danu ulaziti postači i niko drugi s njima neće ulaziti kroz tu kapiju. Biće upitano: 'Gdje su postači?' Pa će ulaziti, a kada uđe posljednji od njih zatvorit će se pa niko poslije njih neće ući kroz tu kapiju." (Hadis bilježi Muslim i drugi.)
Molim uzvišenoga da nam ukabuli pos i ibadete i da se InšaAllah sretnemo na ovoj kapiji. Amin!
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2331 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

tu sam ja asad će i ostale :)

ja tražilakahvu poodavno,ne pristavi je niko :oops:

amin @seljak_cojek
alejćumu selam, dobro doš'o :thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2332 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

sahan wrote:Nego dragi Arzo ovo je ozgleda predznak kijametskog dana, nema nam ljepse polovine virtuelnog dzemata a tekma bila, ni kahve nema, ni slatka, nista da Bog da na hair. Jedino sto je istocnjak vec zaspo, to je jedino po starom :lol:
:lol:

naš_čoek: amin! inša-Allahu Te'ala :) alejkumu selam we rahmetullah!
ružmarina: ništa ba dok se mlađarija prutem kakim ne poćera :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2333 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Selam braci mojoj,malo sam jos uzdrman tekmom i onom prilikom Misketa i Dzeke,ali ide polahko :mrgreen: gdje nam hanume pobjegose?!maloprije puno svesad samo mi muskadija ostasmo :lol:
Istocnjak,suvise je pogodjen sto Arzuhal rece,ode malo odmorit mozdane vijuge,nije lahko u isto vrijem tekmu pratit i kontat kako u pohod na Vrantik da krene :lol:
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#2334 Re: Ramazan, opet ;)

Post by seljak_cojek »

BHF_Manijak wrote:Ljut sam ko ris veceras,nista ne pitajte :lol: :mrgreen: uh koja su pogan oni Turci,da mi Allah oprosti ali.... :x
Nemoj tako bolan ne bio, rezultat je tamam za nas koji imamo i poneki turski gen, pitaj Ahmeda. :D

Šalim se, i ja bih volio da smo pobjedili ali ni ovo nije baš tako crno kako se čini. Ha ja.
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2335 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

no prut inkludid :roll:

haj bujrumte

turila ja kaaahvu :lol:
Image

malo krAfni:
Image

i pačalinaka: (priprem'te kakav dobar handžar da se rasparča) :-D

Image

mafijašice kisses for u :thumbup: :kiss:
Last edited by ružmarin-a on 09/09/2009 23:43, edited 1 time in total.
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#2336 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Evo je, vidim ja nista bez ovih starih, ova djeca danas nista ne slusaju, ko ono pusi ove tanke :D
Image
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#2337 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

Kae pušenje skraćuje votaži lapo :D

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2338 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Bogami Zvjezdica konzumria ove satro slim ovo ono :lol: :lol:
Hvala na kahfi i Sahan i Ruzmarina,plaho ste nam vrijedni! :mrgreen: :thumbup:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#2339 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

@ruzmarina pusti te uvozne palacinke vidi ove za cijeli dzemat :D
Image
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#2340 Re: Ramazan, opet ;)

Post by seljak_cojek »

arzuhal wrote:Kae pušenje skraćuje votaži lapo :D
Ma stipu ba, šuplja.
U mene dedo, rahmet mu duši, umro u 83-ćoj godini, a vascijeli život moto škiju. :D
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2341 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

@sahane aferim

da ja prisjednem onda :D
User avatar
ružmarin-a
Posts: 2262
Joined: 18/04/2009 23:01

#2342 Re: Ramazan, opet ;)

Post by ružmarin-a »

Sicily wrote:kisses back, ruzo :) kod mene jos onaj kadaif od juce aktuelan, a i torta ima svjeza, pa ako je ko raspolozen...mozemo se dogovorit' :-D
ima i umene još torte (ne mogu joj ništa, a nije loša) ona sirna

a mogla bih kadaifa
ali sutra, nek malo odstoji :lol:
User avatar
seljak_cojek
Posts: 1044
Joined: 09/02/2006 15:31
Location: Restoran na kraju vaseljene

#2343 Re: Ramazan, opet ;)

Post by seljak_cojek »

Eh, lahko je vama. Sve mlado, zdravo. A meni kosti škripe. Valja ić leć.
Ostajte mi zdravo. Da vas Allah nagradi. :)
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#2344 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

ružmarin-a wrote:@sahane aferim

da ja prisjednem onda :D
ma bujrum samo nisam ti ja kriv ako ti se prime, za ovo mi treba nutela ko kanta Jupola :-)
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#2345 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

Merhaba narode. Vidim svi nesto nervozni zbog utakmice. Ja sam haman jedina koja nije pratila taj dogadjaj :)
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#2346 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Zoya »

hadzinica wrote:
Zoya wrote:Merhaba narode. Vidim svi nesto nervozni zbog utakmice. Ja sam haman jedina koja nije pratila taj dogadjaj :)
nisi jedina :-D
:kiss: mora da si tortu pravila dok ti je covjek tekmu pratio :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2347 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Sta je ovo,svi pozaspali :mrgreen: jedino vidim Sicily online... :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2348 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Nista,ne gine nam opet haman da doecekujemo ostale sa kahvama i sa slatkom :mrgreen:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2349 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

seljak_cojek wrote:Selam alejć, dobri insani. I Merhaba.
Volio bih da me Uzvišeni počasti da živim u 'vakom komšiluku. :D
Prenosi Sehl ibnu Sa'd da je Poslanik, sallallahu 'alejhi ve sellem, rekao: "Doista u džennetu ima kapija koja se zovu Er-Rejjan, kroz nju će na Sudnjem danu ulaziti postači i niko drugi s njima neće ulaziti kroz tu kapiju. Biće upitano: 'Gdje su postači?' Pa će ulaziti, a kada uđe posljednji od njih zatvorit će se pa niko poslije njih neće ući kroz tu kapiju." (Hadis bilježi Muslim i drugi.)
Molim uzvišenoga da nam ukabuli pos i ibadete i da se InšaAllah sretnemo na ovoj kapiji. Amin!

Amin! Pa da se ,ako Bog da, sastanemo svi, ovako džematile, sa našim najdražim, pa kroz Er Rejjan prođemo, pa se prisjetimo ovih naših dunjalučkih muhabeta u cyber džematu :)
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#2350 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Globus »

Jel zna neko jel veceras pocinje se klanjati nocni namaz u dzamiji ..
Locked