KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6219
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#2326 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Lajavikrelac »

U PM sad maloprije čuh da mi je drugu još od djetinjstva sinčič dobio tumor na bubregu i mora na hemoterapije :( on je od sikiracije dobio srčani udar i završio u bolnici.... :( crnjak....
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2327 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by gnjev »

Posto je ova tema aktivna da bezveze ne otvaram drugu ; jel neko zna od koliko do koliko se podizu nalazi krvi na dipu (konkretno vezani za stitnu zlijezdu radjeni na nuklearnoj medicini ) ??? :)
bumerangss
Posts: 4538
Joined: 12/01/2015 16:47

#2328 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by bumerangss »

gnjev wrote:Posto je ova tema aktivna da bezveze ne otvaram drugu ; jel neko zna od koliko do koliko se podizu nalazi krvi na dipu (konkretno vezani za stitnu zlijezdu radjeni na nuklearnoj medicini ) ??? :)
Dobio si onaj papiric gdje ti pise kad da dodjes, mislim za sedam dana i ne znam od koliko do klliko sati ali ja sam podigao u 10:30 a mislim da se dize do 14h. Bitno je da im ne dodjes ujutru kad se predaju knjizice kad je ona velika vuzva. U 10:30 sjedilo samo par ljudi na onim stolicama a iza onog stakla je bio onaj mladji tehnicar i on mi je dao nalaz i odmab mi je rekao da je nalaz ok, sto i tebi zelim da bude :wink:
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2329 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by gnjev »

bumerangss wrote:
gnjev wrote:Posto je ova tema aktivna da bezveze ne otvaram drugu ; jel neko zna od koliko do koliko se podizu nalazi krvi na dipu (konkretno vezani za stitnu zlijezdu radjeni na nuklearnoj medicini ) ??? :)
Dobio si onaj papiric gdje ti pise kad da dodjes, mislim za sedam dana i ne znam od koliko do klliko sati ali ja sam podigao u 10:30 a mislim da se dize do 14h. Bitno je da im ne dodjes ujutru kad se predaju knjizice kad je ona velika vuzva. U 10:30 sjedilo samo par ljudi na onim stolicama a iza onog stakla je bio onaj mladji tehnicar i on mi je dao nalaz i odmab mi je rekao da je nalaz ok, sto i tebi zelim da bude :wink:
Hvala puno , za punicu je :-D
User avatar
nicy
Posts: 80
Joined: 16/09/2008 00:38

#2330 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by nicy »

bumerangss wrote:
nicy wrote:evo mene opet, sad sa nekim malo drugacijim vijestima
vjerenik je uradio CT abdomena, i tu pise da ima meta na jetri, najveca je 20 mm.
u lijevoj nadbubreznoj zlijezdi se vidi okrugla promjena, al ne pise kakva
zatim pise da ima uvecanih limfatika, a ispod lijeve dijafragme se vidi meta depozit na peritoneumu dijametra 35 mm

svi ostali nalazi su uredni, na pankreasu nema nista, kako CT pokazuje. radio je i pregled zeluca i debelog crijeva, sve je ok

onkolog je predlozio da se uradi biopsija jetre pomocu CT, pa da se onda krene dalje...

malo me strah dok sve to traje da se stanje ne pogorsa...al krenuli smo sa poboljsanjem imuniteta...

da li da cekamo nalaz biopsije pa onda da krenemo agresivnije sa alternativom, ili ?
Nemojte nista cekati, svaki sat je veliki... ali ne znam sta konkrentno mislis pod agresivnom alternativom? Ako je to nesta tipa curekotovo ulje ili od konoplje, zdrava prehrana, suplementi vitamini omega 3 masne kiseline, tablete brokule, košpice kajsije, cijedjena kunica, soda-bikarbona... sve to moze ali petrolej ili neki cajevi ili djemici od nekih travara... protiv toga su i onkolozi na KCUS-u konkretno i dr Ceric i dr Banjin, jer kako oni kazu samo bezveze opterecuje ionako opterecenu jetru.
Ne znam sta da ti kazem... ne bih da te ubijam u pojam ali... ne moj previse biti optimista... ti ali zbog njegove psihe moras "glumiti" da ce sve biti ok i nadati se je da ako Bog da hoce. Nastojte zivjeti sto normalnije iako znam da je to nemoguce ni psihicki a ni fizicki, sve se okrene za 360 stepeni... znam na zalost iz iskustva :sad:
da prvo smo krenuli sa imunitetom dok sad ne dobijemo konacan nalaz...ja se sve nesto nadam da ce biopsija pokazati da nije kancer....ah ne znam...uzasno je sve ovo prolaziti, sad tek istinski razumijem ljude koji su ovo prosli....
zivot se tako preokrene u sekundiiii :?
bumerangss
Posts: 4538
Joined: 12/01/2015 16:47

#2331 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by bumerangss »

gnjev wrote:
bumerangss wrote:
gnjev wrote:Posto je ova tema aktivna da bezveze ne otvaram drugu ; jel neko zna od koliko do koliko se podizu nalazi krvi na dipu (konkretno vezani za stitnu zlijezdu radjeni na nuklearnoj medicini ) ??? :)
Dobio si onaj papiric gdje ti pise kad da dodjes, mislim za sedam dana i ne znam od koliko do klliko sati ali ja sam podigao u 10:30 a mislim da se dize do 14h. Bitno je da im ne dodjes ujutru kad se predaju knjizice kad je ona velika vuzva. U 10:30 sjedilo samo par ljudi na onim stolicama a iza onog stakla je bio onaj mladji tehnicar i on mi je dao nalaz i odmab mi je rekao da je nalaz ok, sto i tebi zelim da bude :wink:
Hvala puno , za punicu je :-D
Ah lahko je sve svaliti na punicu :D
Nemoj se stiditi da je i za tebe jer ima puno mladih :wink:
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#2332 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by bull21 »

Prvo da se zahvalim na lijepim riječima svima, posebno @vjesticanametli i @ lokalni_razdjevicar.
10tak dana nakon mog posta, ona je preminula.
Kao i uvijek, postoje lekcije da se nauče a glavna je da je odlazak doktoru nešto neminovno. Svi vi koji imate starije članove obitelji (posebno one koji su bolešljivi), tjerajte ih na redovne preglede. Ovaj pakao kroz koji je prošla, bol i patnja... sve se moglo možda i preduhitriti i zaustaviti da se otkrilo na vrijeme, da ona nije bila tvrdoglava i da mi nismo išli linijom manjeg otpora.
User avatar
Dozer
Posts: 28530
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2333 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Dozer »

Saucesce...

I moj daidza je takodjer otisao prije 5 dana. Jednostavno se predao i vise nije htio ni jesti ni piti. Rekao da mu je sve dodijalo, i to je to. Ugasio se 12 dana nakon te svoje konacne izjave, koju je "ispostovao" do maksimuma i bukvalno nije htio ni gutljaj vode uzeti... Ostao sam zatecen tolikom voljom...
User avatar
Truba
Posts: 82569
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2334 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Truba »

ne volim o tome pričati niti se sjećati na taj način ali uvijek prođe neka misao pa se sve vrati
čitam neke postove s prethodnih stranica
spominju veliku bol i dolazak hitne :?
nama hitna nije htjela dolaziti
samo su jednom bili a preko telefona odmah skontaju o čemu je riječ...


uglavnom zanima me pitanje boli
sreća u nesreći je ta što nije boljelo

kaže da nije boljelo do posljednjeg trenutka do kojeg je bio svjestan

na bolnickom listu pise ignorora ili negira bolove ne sjećam se

koja je vjerovatnoca da zapravo nije boljelo :?
stalno slušam ljude da pricaju da su se zgrade orile od vriske bolesnika
a moj ukućanin šaptom pade
User avatar
Truba
Posts: 82569
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2335 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Truba »

jbg dozer žao mi je

ako se sjećaš ja sam spominjao da tek nakon 5 godina možemo reći da se netko izliječio
eno i onoj izidori se vratilo a knjigu napisala
kako čujem
User avatar
Dozer
Posts: 28530
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2336 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Dozer »

Hvala.
A, znam ja sve to. Da budemo nacisto, nisam ja ni ocekivao da se on moze izlijeciti sa 70 godina, niti sam to ikad rekao da ocekujem. Ipak je tada organizam vec sam od sebe dosta slabiji nego kod nekoga sa 30-40, pa i 50.
Ali, stoji cinjenica, i u koju me niko ne moze razuvjeriti, da mu je ono ulje pomoglo i da ga je diglo na noge. Nazalost, druge stvari su uticale da opet padne... ali, da se ne ponavljam, vec sam sve to opisao.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#2337 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by vjesticanametli »

:( saucesce obojici..... strasna je to bolest
radostan dan
Posts: 27102
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#2338 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by radostan dan »

Black swan wrote:
koja je vjerovatnoca da zapravo nije boljelo :?
stalno slušam ljude da pricaju da su se zgrade orile od vriske bolesnika
a moj ukućanin šaptom pade

sve zavisi od toga gdje metastaza udari...najbolnije i najjezivije je kada ode na kosti.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#2339 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by bull21 »

Dozeru druže, primi moje iskreno saučešće.
User avatar
ma_zdra'o
Posts: 247
Joined: 09/08/2009 03:40

#2340 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by ma_zdra'o »

Moje saucesce obojici.

Dobro je neko rekao. Ova bolest ne unistava samo bolesnika, ona unistava cijelu porodicu dan za danom. Pije krv i glodje meso, do kosti. Nekad imam osjecaj da nakon ovoga vise nista lijepo ni ruzno nece moci da mi se desi. Ok, desit ce se, ali cu ja biti ravnodusna, ili sa osmijehom koji traje 2 sekunde i gdje vec u trecoj osjetim nelagodu, jer me sve ovo muci i izjeda.
I ja tu nisam bitna.
Njene oci pune straha me vec progone, a najgore jos nije ni doslo. Ne smijem ni dobrom da se nadam jer imam osjecaj da ce me tako jos vise boljeti razocarenje.
Svaki dan je borba sa ruznim mislima i strahom od svega sto ce se desiti. Svaki dan je borba da ona u meni ne vidi strah koji nju vec progoni.
Fascinantno je kako strah pokrece covjeka. Ona toliko zeli da hoda i radi. Osjeca da gubi snagu i misli da ce se iscupati ako se pokrene. I bori se koliko moze.
Svaka cast svima koji su izdrzali muke najdrazih. Neizmjerno je tesko.
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#2341 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by lokalni_razdjevicar »

:( :( :(
Last edited by lokalni_razdjevicar on 27/07/2015 23:11, edited 1 time in total.
pemanapemani
Posts: 5397
Joined: 09/09/2008 15:12

#2342 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by pemanapemani »

ma_zdra'o wrote:Moje saucesce obojici.

Dobro je neko rekao. Ova bolest ne unistava samo bolesnika, ona unistava cijelu porodicu dan za danom. Pije krv i glodje meso, do kosti. Nekad imam osjecaj da nakon ovoga vise nista lijepo ni ruzno nece moci da mi se desi. Ok, desit ce se, ali cu ja biti ravnodusna, ili sa osmijehom koji traje 2 sekunde i gdje vec u trecoj osjetim nelagodu, jer me sve ovo muci i izjeda.
I ja tu nisam bitna.
Njene oci pune straha me vec progone, a najgore jos nije ni doslo. Ne smijem ni dobrom da se nadam jer imam osjecaj da ce me tako jos vise boljeti razocarenje.
Svaki dan je borba sa ruznim mislima i strahom od svega sto ce se desiti. Svaki dan je borba da ona u meni ne vidi strah koji nju vec progoni.
Fascinantno je kako strah pokrece covjeka. Ona toliko zeli da hoda i radi. Osjeca da gubi snagu i misli da ce se iscupati ako se pokrene. I bori se koliko moze.
Svaka cast svima koji su izdrzali muke najdrazih. Neizmjerno je tesko.
Nada treba umrijeti zadnja.
Biti realan, ali ne ubiti nadu u sebi.

Neko je već napisao, pokušaj negdje skloniti sestru.
Govorim iz ličnog iskustva. Meni je tada bilo 16 godina. Pratit će me dok sam živ, funkcionišeš, ali nekako je uvijek u podsvijesti tih zadnjih sedam dana i onaj trenutak zadnjeg udisaja.

Sretno i izdrži.
User avatar
petunija
Posts: 3066
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#2343 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by petunija »

Black swan wrote:ne volim o tome pričati niti se sjećati na taj način ali uvijek prođe neka misao pa se sve vrati
čitam neke postove s prethodnih stranica
spominju veliku bol i dolazak hitne :?
nama hitna nije htjela dolaziti
samo su jednom bili a preko telefona odmah skontaju o čemu je riječ...


uglavnom zanima me pitanje boli
sreća u nesreći je ta što nije boljelo

kaže da nije boljelo do posljednjeg trenutka do kojeg je bio svjestan

na bolnickom listu pise ignorora ili negira bolove ne sjećam se

koja je vjerovatnoca da zapravo nije boljelo :?
stalno slušam ljude da pricaju da su se zgrade orile od vriske bolesnika
a moj ukućanin šaptom pade
Ja vjerujem da može proći i bez bolova, moj tata se nikad nije potužio na bol, mislim da čak nije ni znao od čega je zapravo bolestan. Samo je pao u krevet (izgubio snagu) i tako, u krevetu proveo možda par dana. Bila s njim taj zadnji dan, bio je svjestan, samo bez snage :(
Nama je hitna dolazila par puta, ali su stalno ponavljali da oni ne mogu ništa i da treba ići u bolnicu. Tata nije želio, a mi smo to poštovali :(
Borba
Posts: 11
Joined: 23/10/2014 14:10

#2344 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Borba »

Ako nekome treba ulje od kanabisa, koje sam nabavio u Holandiji (za mog pacijenta, kome vise ne treba…) sa visokim postotkom THC-a, neka mi se javi na PP. Takodje imam i ampule http://imunofan.coo.rs/.
Borba
Posts: 11
Joined: 23/10/2014 14:10

#2345 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Borba »

Ako nekome treba ulje od kanabisa, koje sam nabavio u Holandiji (za mog pacijenta, kome vise ne treba…) sa visokim postotkom THC-a, neka mi se javi na PP. Takodje imam i ampule http://imunofan.coo.rs/.
User avatar
ma_zdra'o
Posts: 247
Joined: 09/08/2009 03:40

#2346 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by ma_zdra'o »

Neko ce, kao i ja, prelistati cijelu ovu temu sa strahom i sve sto ce shvatiti jeste da su skoro svi koji su pisali ovdje gubili bitku, tj. njihovi najblizi su gubili bitku. Citas ti citas, pise neko poboljsalo se, dobro je, a kroz par stranica gotovo, umro. Umrla je i moja mama.
Najvise sam se bojala boli jer su svi pisali po svim forumima da su to muke, vristanja, jecaji, ziva raspadanja.
Nije bilo tako. Moja mama je hodala svaki dan, rucala, raspremala krevet, presvlacila se, pomagala pri pravljenju rucka. I to posljednje jutro je sve to uradila, a onda je pocela da se gusi, 15 minuta. I to je bilo to. Hitna je stigla samo da konstatuje smrt. A ona je govorila sta ce mi hitna, pa ne treba mi. Bila je svjesna i zdrave pameti do posljednjeg udisaja, a meni su rekli da ce postepeno izgubiti vid, sluh, govor, da ce halucinirati jer se ipak radi o 5 metastaza na mozgu.
Ja i sestra smo je drzale za ruke koje su uvijek bile vruce i meke, citav zivot. Samo su to jutro poplavile i ohladile se, a pogled je stao. Nesto je puklo, kazu srce. To je najjeziviji zvuk ikada. Nazalost, ja i sestra smo bile tu, nisam je mogla skloniti kako ste mi savjetovali jer je ipak ova smrt nastupila iznenada. Ona je jela i pila tih mjesec dana kao nikad prije, bas je slatko rucala i govorila joj udebljacu se, sta je ovo, samo trpam.
I sretna sam sto se nije napatila kao sto sam procitala svugdje da su se svi skoro napatili.
Dozer je bio u pravu, izdrzala je mjesec, malo vise.
Hvala svima na podrsci, znacile su mi puno vase rijeci.
kerima1
Posts: 3530
Joined: 13/06/2012 19:04

#2347 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by kerima1 »

Iako je tuzno to i citati,kamoli preziviti i ja volim cuti da se neko takav nije napatio.Zao mi je,cuvaj se sada ti i pazi sestru :kiselavoda:
User avatar
Truba
Posts: 82569
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2348 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Truba »

jbt vamo kod nas je bio slucaj deb. crijevo plus jetra
dakle fakticki smrt od gladi jer mjesec dana bez hrane nije bas lijep prizor...veoma smrsao i zuta boja tijela i miris pelena za odrasle...a lik 3 -4 mjeseca ranije radio gradjevinski privatno i pravio vikendicu fizicki prenosio blokove i grede...ne mogu doktori vjerovati

infuzije samo malo pomognu..sminka

medjutim zadnja dva dana se jedan od mojih tvoraca bas gubio
posljednje recenice koje su se mogle razumjeti nesto o poslu :roll:
i
eto ljudi spremaj kafu (babska je prica da je to definitivno kraj kad bolesnik krene pričati)

kasnije se nista nije moglo skontati

lik iz sobe je govorio da je dozivao cijelu noc prije gubljenja smisla ime moga brata...forumasa jednog :kiss:

valjda mu je on bio briga a ja ko nisam :mrgreen:

uglavnom umro je ujutro u srijedu oko 5.20...neki s arapskim imenom je konstatirao smrt...
ja sam negdje oko 5 6 u utorak govorio da idemo jer nije vise bilo smisla...a i opet se nadas da ce dan zivjeti duze...pa pozdravi nemaju smisla...a i nine pri svjesti u bunilu je
vidjeli smo ga u mrtvačnici... mnogo je ljepsi bio samo steta neobrijan...recimo meni prilici horizontzalna poza jer nisam borac :zoka: nego bas volim eskivirati i odmarati...a za najmilijeg sam to dozivio bas kao ultimativno ponizenje...lik za koga ne znam da je ikad bio doktoru...niti na bolovanju uvijek pozitiva i samo rad i rad...
zao mi sto ne uslikah u mrtvacvnici :(

bas sam ljubomoran bio na ave vas kojima su najmiliji mogli jesti :cry:
ali na kraju vidimo da sve skoro goni ka istom uscu rijeke...ako nije na vrijeme otkriveno

ima tome godina i pol
spomenik je vec podignut s ponosom i zahvalnoscu 8)
pemanapemani
Posts: 5397
Joined: 09/09/2008 15:12

#2349 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by pemanapemani »

Black swan wrote:jbt vamo kod nas je bio slucaj deb. crijevo plus jetra
dakle fakticki smrt od gladi jer mjesec dana bez hrane nije bas lijep prizor...veoma smrsao i zuta boja tijela i miris pelena za odrasle...a lik 3 -4 mjeseca ranije radio gradjevinski privatno i pravio vikendicu fizicki prenosio blokove i grede...ne mogu doktori vjerovati

infuzije samo malo pomognu..sminka

medjutim zadnja dva dana se jedan od mojih tvoraca bas gubio
posljednje recenice koje su se mogle razumjeti nesto o poslu :roll:
i
eto ljudi spremaj kafu (babska je prica da je to definitivno kraj kad bolesnik krene pričati)

kasnije se nista nije moglo skontati

lik iz sobe je govorio da je dozivao cijelu noc prije gubljenja smisla ime moga brata...forumasa jednog :kiss:

valjda mu je on bio briga a ja ko nisam :mrgreen:

uglavnom umro je ujutro u srijedu oko 5.20...neki s arapskim imenom je konstatirao smrt...
ja sam negdje oko 5 6 u utorak govorio da idemo jer nije vise bilo smisla...a i opet se nadas da ce dan zivjeti duze...pa pozdravi nemaju smisla...a i nine pri svjesti u bunilu je
vidjeli smo ga u mrtvačnici... mnogo je ljepsi bio samo steta neobrijan...recimo meni prilici horizontzalna poza jer nisam borac :zoka: nego bas volim eskivirati i odmarati...a za najmilijeg sam to dozivio bas kao ultimativno ponizenje...lik za koga ne znam da je ikad bio doktoru...niti na bolovanju uvijek pozitiva i samo rad i rad...
zao mi sto ne uslikah u mrtvacvnici :(

bas sam ljubomoran bio na ave vas kojima su najmiliji mogli jesti :cry:
ali na kraju vidimo da sve skoro goni ka istom uscu rijeke...ako nije na vrijeme otkriveno

ima tome godina i pol
spomenik je vec podignut s ponosom i zahvalnoscu 8)
Jebeš više i rad i sve.

Dva mjeseca prije smo napravili pergolu za grožđe. Na njegovo inzistiranje temelji su bili duboki 80 cm. Nakon toga smo sanirali krov, skinuli stare slojeve boje sa svih zidova u kući, nabacili glet i okrečili. Bio je maj, najljepši mjesec.
Osjetio je bolove sa desne strane trbuha. Liječnik kazao da je kamen u žuči i nagovorio ga na klasičnu operaciju, a on je inzistirao na laseru, da se brže završi.
Kada su ga otvorili, metastaza gušterača, jetra, pluća... Prognoza 6 mjeseci.

Mama je znala, brat i ja saznali sedmicu prije kraja.

Tri dana prije kraja mu je bilo bolje, mislio sam da je krenulo na bolje. Pomogao sam mu da izađe na balkon i posljednji put vidi dvorište u kojem je proveo čitav život. Čovjek od 110 kg je imao 50 kg.

25. jula u 20 i 30 sati je otišao. Sa njim je otišao i dobar dio mene.

Kad mi je teško, odem na stupsko groblje, ispušim tri cigarete ko jednu, sit se ispričam sa granitnom pločom.

Danas se ponašam poput njega, uzimam godišnji odmor da bih radio.
radostan dan
Posts: 27102
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#2350 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by radostan dan »

ekoducan » 02/08/2015 11:48

Kako Razviti Neprobojan Imuni Sistem u roku od 30 Dana – ili Vam Vraćamo Vaš Novac!

Imunost

Da li Imate Ove Simptome Oslabljenog Imunog Sistema:
Lako Se Prehladite ili "zaradite" Viruse
Osjećate se Nevoljno i Umorno Većinu Svoga Vremena
Stalno ste Bolesni
Osjećate Slabost usljed Hemoterapije ili Zračenja pri Tretiranju Raka
Imate nebrojene Alergije
Ranama Treba Vječnost Da Zarastu


BEZUVJETNA GARANCIJA

Moja lična garancija povrata novca, 100% bez gnjavaže i ispitivanja:
“Ako niste u potpunosti zadovoljni sa rezultatima, ako niste imali koristi ili Vam je bilo gubljenje vremena...

kako te nije sramota postavljati oglase na ovoj temi?
kupi se odavde...
Post Reply