Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2326 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

supercali wrote:
Cherry-Cherry wrote:
supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Ako nije jeo svinjetinu, sve je ok.
Kod vlade nema svinjetine
E onda je sve ok. :thumbup: Mumin :thumbup: brat :thumbup: :bih:

:mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2327 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

A sad da vidimo tog mumu jel on derneci jede svinjetinu i to
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#2328 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KB9 »

kanjon ljiljanka
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2329 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kamen spoticanja »

HAVANA wrote:
So What! wrote:Da mi je znati šta uzima momak i ko mu je diler, nek i nama preporuči. :D
Nek kaze da se zna sta ne treba uzimati ni u kom slucaju.Naka jebena gudra.Skupi se mozak,ko fildzan dodje. :cry:
To ti je podmladak koje je izmislio amir zukic licno :wink:
ima ih par komada...dakle gumena glava je dalaj lama u sta ce se oni pretvoriti ako im se pruzi sansa
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2330 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Ne znam, Amir je kleptoman bez ideologije, ovi su itekako zadojeni ideologijom.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2331 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

možda i nisu, možda su samo skontali šta prolazi...
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#2332 Re: Zahiragić opet jaše

Post by So What! »

JThomas wrote:možda i nisu, možda su samo skontali šta prolazi...
Definitvno nisu, Zahiragić je imam osjećaj troll koji dobro prolazi, a u principu mislim da duboko u duši je dobar lik ko me se j..e, ali mu je stalo da napravi neku karijeru.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2333 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica

Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2334 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Dva su svijeta njh dvojica...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2335 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Sara03 wrote:
supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica

Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
A mi idemo na kafu
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2336 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

supercali wrote:
Sara03 wrote:
supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica

Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
A mi idemo na kafu
Ne pijem kafu. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2337 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Sara03 wrote:
supercali wrote: A mi idemo na kafu
Ne pijem kafu. :D
Idemo na caj kolace sokic :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#2338 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

Cherry-Cherry wrote:
supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Ako nije jeo svinjetinu, sve je ok.
Image
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#2339 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aratet »

Adi Zahiragic nas pocastio svojim komentarom za 8.mart.
Majka i treba da odgaja dijete. Apsurdno je to nazvati kavezom.
Primarna djelatnost žene je da bude majka, i da se obrazuje kako bi znanje na zajednicu prenosila, dok je uloga oca da se skrbi o porodici. Feminizam je satanizam, i žena nije slobodna, već je zarobljenija nego ikad.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2340 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

:-) Al' je sročio rečenice, mislim da ni sam ne zna šta je htio reći.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2341 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Ne brini se ti za njega, zna on dobro šta je napisao..

I potpuno se slažem s napisanim s druge strane veliki sam verbalni borac protiv bilo kakve religije.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#2342 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aratet »

Adi Zahiragic pere na ruke stetocine po fb, Kazaz, Ivanic i Hadziomerovic, uporedio ih je sa svinjama, ali ga je jedan ahbab ispravio u svom komentaru.
Povrijedio si svinje sa njima jer svinja je bolje biti nego kafir zato što je Allah stvorio i nema odgovornost a ovi kafiri su gori od nje.
Lijepo je vidjeti kako i kod nas ima ljudi koji prepoznaju prave vrijednosti, a ne samo u Afganistanu, Somaliju, Saudijskoj Arabiji, Katru i Jemenu.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#2343 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Nepass »

nema me tamo wrote:Ne brini se ti za njega, zna on dobro šta je napisao..

I potpuno se slažem s napisanim s druge strane veliki sam verbalni borac protiv bilo kakve religije.
Ma nek njemu zena u bh relecomu radi :izet:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4101
Joined: 28/01/2012 11:38

#2344 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kamberovica polje »

Fino pišite o budućem predsjedniku i njegovom bratu budućem ajatolahu...možda vas poštede kad krene konačni obračun s kjafirima. :evil:
User avatar
Ludzak
Posts: 6983
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#2345 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ludzak »

Očito da Allah ili ti bog nije savršen čim je njega sklepo.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2346 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
User avatar
undefined007
Posts: 1087
Joined: 13/05/2014 16:37

#2347 Re: Zahiragić opet jaše

Post by undefined007 »

supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
Taman da je svaku noć, ako ne pije, ne kurva se, nema mu se šta prigovoriti. Ne postoji bezgriješan čovjek.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#2348 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aratet »

undefined007 wrote:
supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
Taman da je svaku noć, ako ne pije, ne kurva se, nema mu se šta prigovoriti. Ne postoji bezgriješan čovjek.
:lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#2349 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Pandakonda »

Ne posustaj Harise mumine :lol:
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#2350 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aratet »

supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
Mora naci mjesto gdje ce s rajom ustanoviti koja je najvjerodostojnija zbirka hadisa.
Post Reply