E onda je sve ok.supercali wrote:Kod vlade nema svinjetineCherry-Cherry wrote:Ako nije jeo svinjetinu, sve je ok.supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Zahiragić opet jaše
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#2326 Re: Zahiragić opet jaše
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2327 Re: Zahiragić opet jaše
A sad da vidimo tog mumu jel on derneci jede svinjetinu i to
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2329 Re: Zahiragić opet jaše
To ti je podmladak koje je izmislio amir zukic licnoHAVANA wrote:Nek kaze da se zna sta ne treba uzimati ni u kom slucaju.Naka jebena gudra.Skupi se mozak,ko fildzan dodje.So What! wrote:Da mi je znati šta uzima momak i ko mu je diler, nek i nama preporuči.
ima ih par komada...dakle gumena glava je dalaj lama u sta ce se oni pretvoriti ako im se pruzi sansa
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2330 Re: Zahiragić opet jaše
Ne znam, Amir je kleptoman bez ideologije, ovi su itekako zadojeni ideologijom.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2331 Re: Zahiragić opet jaše
možda i nisu, možda su samo skontali šta prolazi...
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#2332 Re: Zahiragić opet jaše
Definitvno nisu, Zahiragić je imam osjećaj troll koji dobro prolazi, a u principu mislim da duboko u duši je dobar lik ko me se j..e, ali mu je stalo da napravi neku karijeru.JThomas wrote:možda i nisu, možda su samo skontali šta prolazi...
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#2333 Re: Zahiragić opet jaše
supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2334 Re: Zahiragić opet jaše
Dva su svijeta njh dvojica...
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2335 Re: Zahiragić opet jaše
A mi idemo na kafuSara03 wrote:supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#2336 Re: Zahiragić opet jaše
Ne pijem kafu.supercali wrote:A mi idemo na kafuSara03 wrote:supercali wrote:Vjera ovo ono a u subotu proslu u slogi u 3 ujutro vjerovatno dosao na recitiranje kurana od strane igora vukojevica
Ma svratio na halal pivu prije sabah namaza ...
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2337 Re: Zahiragić opet jaše
Idemo na caj kolace sokicSara03 wrote:Ne pijem kafu.supercali wrote: A mi idemo na kafu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#2339 Re: Zahiragić opet jaše
Adi Zahiragic nas pocastio svojim komentarom za 8.mart.
Majka i treba da odgaja dijete. Apsurdno je to nazvati kavezom.
Primarna djelatnost žene je da bude majka, i da se obrazuje kako bi znanje na zajednicu prenosila, dok je uloga oca da se skrbi o porodici. Feminizam je satanizam, i žena nije slobodna, već je zarobljenija nego ikad.
- Sara03
- Posts: 3334
- Joined: 22/02/2017 03:17
#2340 Re: Zahiragić opet jaše
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#2341 Re: Zahiragić opet jaše
Ne brini se ti za njega, zna on dobro šta je napisao..
I potpuno se slažem s napisanim s druge strane veliki sam verbalni borac protiv bilo kakve religije.
I potpuno se slažem s napisanim s druge strane veliki sam verbalni borac protiv bilo kakve religije.
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#2342 Re: Zahiragić opet jaše
Adi Zahiragic pere na ruke stetocine po fb, Kazaz, Ivanic i Hadziomerovic, uporedio ih je sa svinjama, ali ga je jedan ahbab ispravio u svom komentaru.
Lijepo je vidjeti kako i kod nas ima ljudi koji prepoznaju prave vrijednosti, a ne samo u Afganistanu, Somaliju, Saudijskoj Arabiji, Katru i Jemenu.Povrijedio si svinje sa njima jer svinja je bolje biti nego kafir zato što je Allah stvorio i nema odgovornost a ovi kafiri su gori od nje.
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#2343 Re: Zahiragić opet jaše
Ma nek njemu zena u bh relecomu radinema me tamo wrote:Ne brini se ti za njega, zna on dobro šta je napisao..
I potpuno se slažem s napisanim s druge strane veliki sam verbalni borac protiv bilo kakve religije.
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#2344 Re: Zahiragić opet jaše
Fino pišite o budućem predsjedniku i njegovom bratu budućem ajatolahu...možda vas poštede kad krene konačni obračun s kjafirima. 
- Ludzak
- Posts: 6983
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#2345 Re: Zahiragić opet jaše
Očito da Allah ili ti bog nije savršen čim je njega sklepo.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2346 Re: Zahiragić opet jaše
Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#2347 Re: Zahiragić opet jaše
Taman da je svaku noć, ako ne pije, ne kurva se, nema mu se šta prigovoriti. Ne postoji bezgriješan čovjek.supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#2348 Re: Zahiragić opet jaše
undefined007 wrote:Taman da je svaku noć, ako ne pije, ne kurva se, nema mu se šta prigovoriti. Ne postoji bezgriješan čovjek.supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#2349 Re: Zahiragić opet jaše
Ne posustaj Harise mumine 
-
aratet
- Posts: 3454
- Joined: 26/07/2016 12:33
#2350 Re: Zahiragić opet jaše
Mora naci mjesto gdje ce s rajom ustanoviti koja je najvjerodostojnija zbirka hadisa.supercali wrote:Ovaj studnet postao redovan izgleda u slogi
I proslu subotu bio
Vidjet cemo veceras hoce li biti u njoj

