Kazu nije bilo vrijedno vremena da se unese taj broj u bazu podataka. Sala mala, bice uskoro na http://www.popis2013.ba/cyprus wrote:50,11%
Wow, od danas ništa više neće biti isto
Hoće li biti dostupan podatak koliko nas Jugoslavena ima?
Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#2326 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2327 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ja bih samo molio forumaše da ne koriste termin "statistička greška" ako ne znaju šta isti predstavlja. Eto, molim vas.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2328 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Narocito je je karikaturno to sa popisa, evo sada za Ramazan. Obisao sam pa barem 6-7 gradova, poslom, i za vrijeme posta pune baste, kafici, restorani i sl.kamberovica polje wrote:Jao koliko vjernika samo ima pa sad mi je jasno sto smo ovako napredni
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Cudna neka varijacija Islama
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2329 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
julisiz es grant wrote:Jah, eLITA
Samo elita moze moderirati forum
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2330 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
A Ostali nisu izazivali povraćanje i enterokolitis kad su bh. narode nazivali ovcama, divljacima, fašistima, nacionalistima i kako već ne... Ono progresiva, gotiva i to...Chmoljo wrote:količina bahatosti koju ispoljavaš izaziva povraćanje i enterokolitis.Opetja033 wrote:
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
boli me nježnik za procentima. ja ću i sutra morati dumati kako obezbjediti kredit za krov nad glavom.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2331 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
ko ti je kriv što si džedaj.ExNihilo wrote:Ja bih samo molio forumaše da ne koriste termin "statistička greška" ako ne znaju šta isti predstavlja. Eto, molim vas.
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2332 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Bili su malo preofirni u svom zanosu da razbiju bosnjacki nacionalni korpus.mario001 wrote:Krokodajl wrote:@Sadie
Šta žele reći ?
Da je u Bosni 50,11% Bošnjaka ?
Da je u Bosni 50,7% muslimana ?
I jesu li pogriješili ?
Nisu !
Ali šta nas boli za to qrac ?
Šta se mi imamo više kome prilagođavat ?
Pa mi smo većina![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ostali na aparatima, pored svih kampanja koje su vodili
Pa je masni Brkan angazovao NVO iz Srbije da rade na toj kampanji.
Pa se kampanja samo i iskljucivo vodila na dijelovima BiH gdje su Bosnjaci vecina.
RS - nista.
Zapadna Hercegovina - nista.
Jbg podosta su podcijenili Bosnjake.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2333 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Kazu ne priznaju rezultate a citavo vrijeme njihovi radili zajedno sa nasima,ko je ovde lud 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2334 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ja sam prognozirao bar četverocifrenu brojku... Bit ću jako žalostan ako ne budeBHCluster wrote:Kazu nije bilo vrijedno vremena da se unese taj broj u bazu podataka. Sala mala, bice uskoro na http://www.popis2013.ba/cyprus wrote:50,11%
Wow, od danas ništa više neće biti isto
Hoće li biti dostupan podatak koliko nas Jugoslavena ima?
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2335 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
-LIBERO- wrote:Narocito je je karikaturno to sa popisa, evo sada za Ramazan. Obisao sam pa barem 6-7 gradova, poslom, i za vrijeme posta pune baste, kafici, restorani i sl.kamberovica polje wrote:Jao koliko vjernika samo ima pa sad mi je jasno sto smo ovako napredni
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Cudna neka varijacija Islama![]()
...il je to tih 3-4% ateista..i oar posto Hrvata i Srba
ma nemeresH svaki dan postit morasH malo i odmoriti... joooj vas ateista sve vam se mora crtat
- kamberovica polje
- Posts: 4103
- Joined: 28/01/2012 11:38
#2336 Re: RE: Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Od svih skupina podskupina podjela u BiH vjernici su ubjedljivo najlicemjernija. Od razaranja alkoholom za Bajrame do psovanje Gospi i Bogova za dobar dan u Ercegovini i Eresu. Ali neka vjerskih objekata ovcama da nauce za koga glasat.-LIBERO- wrote:Narocito je je karikaturno to sa popisa, evo sada za Ramazan. Obisao sam pa barem 6-7 gradova, poslom, i za vrijeme posta pune baste, kafici, restorani i sl.kamberovica polje wrote:Jao koliko vjernika samo ima pa sad mi je jasno sto smo ovako napredni
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Cudna neka varijacija Islama![]()
...il je to tih 3-4% ateista..i oar posto Hrvata i Srba
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2337 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Znaci, opet najveci problem Bosanci i cafiri? Komotno je moglo jos 2-3 posto vise, pas mater.

Last edited by jasko_ba on 30/06/2016 12:32, edited 1 time in total.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#2338 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
BH Popis 2013 šerif mubarek olsun! 
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#2339 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Prvi, osnovni uvjet za nacionalnu državu je ispunjen...
Iskreno, strah me je ovih 50>%
Nadam se da ćemo ući u NATO i EU čim prije, moglo bi se ovdje zakuhati opet...
Iskreno, strah me je ovih 50>%
Nadam se da ćemo ući u NATO i EU čim prije, moglo bi se ovdje zakuhati opet...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2340 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

ERRDOOOO DIKO NASHAAAAA NEDAJ PUTINKU PREDA SEEEE !!! IMA NAs DO TOKIIJAAAAA!!!!!!!!
-
Rick_Grimes
- Posts: 90
- Joined: 14/06/2016 02:21
#2341 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
To i danas rade, ali oni su IN, gotivni, sama krema ovog drustva, a uzivo vjerovatno izlaze u Kriterion i druze se s tamosnjom rajom.escobar__ wrote:A Ostali nisu izazivali povraćanje i enterokolitis kad su bh. narode nazivali ovcama, divljacima, fašistima, nacionalistima i kako već ne... Ono progresiva, gotiva i to...Chmoljo wrote:količina bahatosti koju ispoljavaš izaziva povraćanje i enterokolitis.Opetja033 wrote:
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
boli me nježnik za procentima. ja ću i sutra morati dumati kako obezbjediti kredit za krov nad glavom.
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2342 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
escobar__ wrote:A Ostali nisu izazivali povraćanje i enterokolitis kad su bh. narode nazivali ovcama, divljacima, fašistima, nacionalistima i kako već ne... Ono progresiva, gotiva i to...Chmoljo wrote:količina bahatosti koju ispoljavaš izaziva povraćanje i enterokolitis.Opetja033 wrote:
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
boli me nježnik za procentima. ja ću i sutra morati dumati kako obezbjediti kredit za krov nad glavom.
Ili kada i danas sebe nazivaju "elitom" (
@Chmoljo, necemo sada duplih standarda. Mnogo gore stvari su danas u likovanju pisane kontra Srba i Hrvata - pa nikom nista.
Ali je problematicno kada neko nesto napise sa ostricom prema neshvacenoj "eliti" (
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2343 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
http://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-ima- ... /160630062
Tuga, brate... NoOrod ZnO, takvi i glasaju za te
Tuga, brate... NoOrod ZnO, takvi i glasaju za te
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#2344 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Koliko ima ovih što slušaju narodnjake? Da li je podatak u korelaciji sa obrazovanjem?
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#2345 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ti i drugovi ti sa Pala i Sirokog. I oni isto tako mrze kada ih neko zovne Bosancima. Mozda je Dodik i upravu kada jezik nazove "bosnjackim". Kad se vec dijelite po svemu, sto onda jezik stavljati na nivo drzave?Opetja033 wrote:Ma meni je svaki Bosnjak isti i na svakog Bosnjaka gledam na isti nacin, ma kojoj vjerskoj skupini pripadao ili ne pripadao nijednoj. Uvijek ce mi biti blizi Bosnjak ateista/agnostik nego "Bosanac musliman" ili "Musliman musliman".
Tako da ne osjetim nikakvu potrebu da likujem po pitanju % ateista i agnostika.
Ali se zato, nakon objave rezultata popisa, itekako smijem u facu svim Bosancima (i ostalim slicnim varijacijama) i propagatorima tog mrtvorodjenog, neuspjelog i od strane naroda popisanog projekta.![]()
![]()
Ali eto. To je taj moderni, 90-ih iskovan patriotizam koji mrzi kada ga povezes sa drzavom koju voli. Drazi mu je tor.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2346 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Nek se zakuha,oni su ti kojima najmanje treba konflikt,jer ovo nisu 90-e i nems vise JNA i Milosevicafrngla wrote:Prvi, osnovni uvjet za nacionalnu državu je ispunjen...
Iskreno, strah me je ovih 50>%
Nadam se da ćemo ući u NATO i EU čim prije, moglo bi se ovdje zakuhati opet...
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#2347 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
jeste...ispade da smo statistička greška... kameno dobamousstapha wrote:Jel' izašo podatak koliko nas kjafira ima?
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2348 Re: RE: Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Pojedinci losiji gubitnici i od Dodika...kamberovica polje wrote:Od svih skupina podskupina podjela u BiH vjernici su ubjedljivo najlicemjernija. Od razaranja alkoholom za Bajrame do psovanje Gospi i Bogova za dobar dan u Ercegovini i Eresu. Ali neka vjerskih objekata ovcama da nauce za koga glasat.-LIBERO- wrote:Narocito je je karikaturno to sa popisa, evo sada za Ramazan. Obisao sam pa barem 6-7 gradova, poslom, i za vrijeme posta pune baste, kafici, restorani i sl.kamberovica polje wrote:Jao koliko vjernika samo ima pa sad mi je jasno sto smo ovako napredni
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Cudna neka varijacija Islama![]()
...il je to tih 3-4% ateista..i oar posto Hrvata i Srba
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Dusa draga....
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#2349 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Mozda ti istomisljenik moze pomoci?Chmoljo wrote:količina bahatosti koju ispoljavaš izaziva povraćanje i enterokolitis.Opetja033 wrote:
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
boli me nježnik za procentima. ja ću i sutra morati dumati kako obezbjediti kredit za krov nad glavom.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/damir-ha ... /130206039
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2350 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Aferim za fespici wrote:
ERRDOOOO DIKO NASHAAAAA NEDAJ PUTINKU PREDA SEEEE !!! IMA NAs DO TOKIIJAAAAA!!!!!!!!![]()
![]()
Moj izvor, koji je još bolji od Vučićevićevog, kaže čak da je Putin prvo spomenuo Srpsku, ha je dig'o slušalicu, pa Srbiju, pa tek onda Suhoj, Siriju, terorizam, ekonomske sankcije i te trice i budalašćine...
