po mogucnosti blindirani motori, golfovi, mariceThe BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!?![]()
![]()
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila
Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.
Naredna sjednica
O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#2327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.Better Man wrote:Čuj. Sad i njemu potrebna nova vozila. To nisu dovoljna ona što ih je kupio bivši ministar Ismir Jusko Švabo ili možda nisu dobra. Ne treba mu odobriti ili treba, ali uz uslov da vozila ne mogu biti iz koncerna VW. Mogu, ali samo ako budu dostavili najeftiniju ponudu u odnosu na ostale i budu nudili više za manje para. U protivnom bi trebalo pokrenuti postupak krivične odgvornosti ne samo ministra, već i ostalih koji su u talu i gdje se samo vozila VW nabavljaju za MUP.The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!?![]()
![]()
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila
Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.
Naredna sjednica
O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
#2328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:03, edited 1 time in total.
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#2329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Cek sec samo da nadjem flomastere i blok 5.nargila.ba wrote:Haj' nam još samo objasni '500 000 km rada u mjestu'Tercius wrote:
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.![]()
![]()
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Četvrtoj PU predato na upotrebu pet službenih vozila
http://www.opcinailidza.ba/novosti.php? ... ticle=1118
http://www.opcinailidza.ba/novosti.php? ... ticle=1118
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
calculator wrote:Nazire li se to ljubav medju vama?Black swan wrote:neki od tvojih bivših momaka ili sadašnjih?vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci![]()

- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jebo lud zbunjenog. hem sto je tekst vjerovatno nepismen, hem sto je ova zemlja puna toliko nelogicnosti da kad nesto tako procitas kontas sta je u pitanju, nepismenost ili jad i tuga u kojoj zivimo.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#2334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
trambusek88 wrote:
Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas.
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#2335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Momka znam ličnoi i glavu na panj stavljam za njegovo poštenje kao i predanost radu. Tako, ako je rekao da to treba, ja lično mu vjerujem 100%.The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!?![]()
![]()
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila
Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.
Naredna sjednica
O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
Last edited by zateznistub on 25/06/2016 16:18, edited 1 time in total.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
policija ga ima na piku jer vozi bez vozačkebhnapoleon1 wrote:trambusek88 wrote:
Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas.![]()
![]()
i pokušavaju da ga legitimišu jer je izašao iz zatvora
- trambusek88
- Posts: 5144
- Joined: 03/10/2009 23:51
#2337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bruda nash lijepi alah te sacuvao nedajse dushmanima tvoja bracha su ustebebhnapoleon1 wrote:trambusek88 wrote:
Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas.![]()
![]()
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
#2338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
brzinom svjetlosti se odvezao hahhahaha
hjoj allah te nagradio mumine naš
dušmani policijski mogu samo da ti zavide
nafako naša
brate naš
halal naš
brat naš nek ti allah zdravlja da'ne hahahhahahahahahahahha
koja lakrdija
trebali su mu osom raznijeti i kola i nabildanu glavu kriminalnu
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
S obzirom da nemam polozen vozacki 
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#2341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nemoj tako, imaju ga na piku...supercali wrote:S obzirom da nemam polozen vozacki
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#2342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Haha, ja bas krenuo da lajkam onaj tvoj post iznad vezan za pucnjavu a ti se vec vratio na svoje prepoznatljive, nezrele i bijedne pokusaje komunikacije. I covjek se bas zamisli na pomisao da si ti policajac. PozTercius wrote:Cek sec samo da nadjem flomastere i blok 5.nargila.ba wrote:Haj' nam još samo objasni '500 000 km rada u mjestu'Tercius wrote:
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.![]()
![]()
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#2343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja ovog basica znam privatno, nije brate lik dobar s glavom
Basic, zuko, ekipa sa skenderije.. 
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
#2344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mjenjaju ga za nesto s profilazateznistub wrote:Nemoj tako, imaju ga na piku...supercali wrote:S obzirom da nemam polozen vozackitugo moja...
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#2346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sto..? Pa to su mi komsije, odrasli smo u istoj mahali..nargila.ba wrote:
Pazi sta pises, forum je velika mahala.
- DaysleepeR
- Posts: 21061
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#2347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
samo u ovoj nakaradi od države policija može imati nekog na piku ko vozi bez vozačke i ležao je u zatvoru zbog oružanih pljački i razbojništava
nikad se mi nećemo riješiti ostataka totalitarnih režima
nikad se mi nećemo riješiti ostataka totalitarnih režima
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
#2348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#2349 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nemaju auta, vidis da kukaju.nargila.ba wrote:I onda se desi da ga ekipa Avaza nađe, a policija ne može.DaysleepeR wrote:samo u ovoj nakaradi od države policija može imati nekog na piku ko vozi bez vozačke i ležao je u zatvoru zbog oružanih pljački i razbojništava
nikad se mi nećemo riješiti ostataka totalitarnih režima
-
nargila.ba
- Posts: 282
- Joined: 12/02/2012 22:42
#2350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.

