SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!? :roll: :-)
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila

Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.

Naredna sjednica

O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
po mogucnosti blindirani motori, golfovi, marice :oops:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Better Man wrote:
The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!? :roll: :-)
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila

Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.

Naredna sjednica

O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
Čuj. Sad i njemu potrebna nova vozila. To nisu dovoljna ona što ih je kupio bivši ministar Ismir Jusko Švabo ili možda nisu dobra. Ne treba mu odobriti ili treba, ali uz uslov da vozila ne mogu biti iz koncerna VW. Mogu, ali samo ako budu dostavili najeftiniju ponudu u odnosu na ostale i budu nudili više za manje para. U protivnom bi trebalo pokrenuti postupak krivične odgvornosti ne samo ministra, već i ostalih koji su u talu i gdje se samo vozila VW nabavljaju za MUP.
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#2328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:03, edited 1 time in total.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

nargila.ba wrote:
Tercius wrote:
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.
Haj' nam još samo objasni '500 000 km rada u mjestu' :lol: :lol: :lol:
Cek sec samo da nadjem flomastere i blok 5. :thumbup:
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#2330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Četvrtoj PU predato na upotrebu pet službenih vozila

http://www.opcinailidza.ba/novosti.php? ... ticle=1118
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

calculator wrote:
Black swan wrote:
vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci
neki od tvojih bivših momaka ili sadašnjih? :mrgreen: :kiss:
Nazire li se to ljubav medju vama?
Image
User avatar
trambusek88
Posts: 5144
Joined: 03/10/2009 23:51

#2332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

Image
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

jebo lud zbunjenog. hem sto je tekst vjerovatno nepismen, hem sto je ova zemlja puna toliko nelogicnosti da kad nesto tako procitas kontas sta je u pitanju, nepismenost ili jad i tuga u kojoj zivimo.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#2334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

trambusek88 wrote:Image

Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas. :D :D :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!? :roll: :-)
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila

Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.

Naredna sjednica

O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
Momka znam ličnoi i glavu na panj stavljam za njegovo poštenje kao i predanost radu. Tako, ako je rekao da to treba, ja lično mu vjerujem 100%.
Last edited by zateznistub on 25/06/2016 16:18, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

bhnapoleon1 wrote:
trambusek88 wrote:Image

Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas. :D :D :D
policija ga ima na piku jer vozi bez vozačke :bih:

i pokušavaju da ga legitimišu jer je izašao iz zatvora
User avatar
trambusek88
Posts: 5144
Joined: 03/10/2009 23:51

#2337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

bhnapoleon1 wrote:
trambusek88 wrote:Image

Intelektualac, brat nas, ne daj da te dusmani slome. Tesko je biti posten danas. :D :D :D
bruda nash lijepi alah te sacuvao nedajse dushmanima tvoja bracha su ustebe :D
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#2338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

:lol: :lol: :lol:

brzinom svjetlosti se odvezao hahhahaha
hjoj allah te nagradio mumine naš
dušmani policijski mogu samo da ti zavide
nafako naša
brate naš
halal naš
brat naš nek ti allah zdravlja da'ne hahahhahahahahahahahha

koja lakrdija
trebali su mu osom raznijeti i kola i nabildanu glavu kriminalnu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

S obzirom da nemam polozen vozacki :-)
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

supercali wrote:S obzirom da nemam polozen vozacki :-)
Nemoj tako, imaju ga na piku... :-) tugo moja...
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#2342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Akibh »

Tercius wrote:
nargila.ba wrote:
Tercius wrote:
Vozila nisu potrebna njemu vec uniformisanom dijelu policije.Ta vozila sto ti spominjes nisu dovoljna jer nisu ni kupljena.I vozila koja se kupuju bas trebaju da budu iz programa VW jer obzirom na odnos cijene i kvalitete traju po 10-12 godina u modu rada 24/7, neka od tih vozila imaju i po 500 000 km predjenih i jos toliko rada u mjestu i jos uvjek su operativna i poprilicno sam siguran da to ne bi bio slucaj sa Hyundai vozilima.
Haj' nam još samo objasni '500 000 km rada u mjestu' :lol: :lol: :lol:
Cek sec samo da nadjem flomastere i blok 5. :thumbup:
Haha, ja bas krenuo da lajkam onaj tvoj post iznad vezan za pucnjavu a ti se vec vratio na svoje prepoznatljive, nezrele i bijedne pokusaje komunikacije. I covjek se bas zamisli na pomisao da si ti policajac. Poz
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#2343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Ja ovog basica znam privatno, nije brate lik dobar s glavom :D Basic, zuko, ekipa sa skenderije.. :D
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#2344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

zateznistub wrote:
supercali wrote:S obzirom da nemam polozen vozacki :-)
Nemoj tako, imaju ga na piku... :-) tugo moja...
Mjenjaju ga za nesto s profila :D
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#2346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

nargila.ba wrote:
Pazi sta pises, forum je velika mahala. :P
Sto..? Pa to su mi komsije, odrasli smo u istoj mahali.. :lol:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

samo u ovoj nakaradi od države policija može imati nekog na piku ko vozi bez vozačke i ležao je u zatvoru zbog oružanih pljački i razbojništava

nikad se mi nećemo riješiti ostataka totalitarnih režima
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#2348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#2349 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

nargila.ba wrote:
DaysleepeR wrote:samo u ovoj nakaradi od države policija može imati nekog na piku ko vozi bez vozačke i ležao je u zatvoru zbog oružanih pljački i razbojništava

nikad se mi nećemo riješiti ostataka totalitarnih režima
I onda se desi da ga ekipa Avaza nađe, a policija ne može. :D
Nemaju auta, vidis da kukaju. :lol:
nargila.ba
Posts: 282
Joined: 12/02/2012 22:42

#2350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nargila.ba »

-
Last edited by nargila.ba on 21/08/2016 23:02, edited 1 time in total.
Post Reply