Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.
Moderators: Benq , O'zone
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 11/05/2015 14:42
Sephora wrote: U supermarketima. Odjel za praš za veš
Prašak za bijeli veš
Prašak ta veš u boji
Prašak za crni veš
Prašak za sportsku osjeću
Prašak za djeciju odjeću
Prašak sa omekšivačem
Prašak za vunu
Tečni...
Itd...I kako muškarac da se snađe i sta da kupi?!
Isprobas sve
Kao nezenji i samcu, to mi je bio jedan od prvih izazova.
I probao ih sve i dosao do zakljucka da je sve to manje vise isto. Kako li je moja nana odrzavala sve cistim samo uz pomoc Faksa
Ispade da ljudi prije nisu znali prat ves.
Uzmem koji je na akciji, sto vece pakovanje i po mogucnosti tecni i ajmoooo
Isti metod sam primijenio i na zene. Probao sve i skontao da je sve to manje vise isto.
VIDEO
insomnia78
Posts: 61961 Joined: 03/04/2011 14:43
Post
by insomnia78 » 11/05/2015 14:46
Ja ukljucim skype pa zena navodi ako nije tu
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 14:50
_BataZiv_0809 wrote: Sephora wrote: U supermarketima. Odjel za praš za veš
Prašak za bijeli veš
Prašak ta veš u boji
Prašak za crni veš
Prašak za sportsku osjeću
Prašak za djeciju odjeću
Prašak sa omekšivačem
Prašak za vunu
Tečni...
Itd...I kako muškarac da se snađe i sta da kupi?!
Isprobas sve
Kao nezenji i samcu, to mi je bio jedan od prvih izazova.
I probao ih sve i dosao do zakljucka da je sve to manje vise isto. Kako li je moja nana odrzavala sve cistim samo uz pomoc Faksa
Ispade da ljudi prije nisu znali prat ves.
Uzmem koji je na akciji, sto vece pakovanje i po mogucnosti tecni i ajmoooo
Isti metod sam primijenio i na zene. Probao sve i skontao da je sve to manje vise isto.
VIDEO
Ma eto moraju nesto novo izbaci na tržište ..prodavati vise i uvjek vise...ja godinama uzimam iste, ali eto..radoznalih ke uvjek bilo i bit ce...
Sa ženama budi oprezniji nego sa praskom...jer te mogu skuplje koštati ..od praska na akciji...
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 14:51
insomnia78 wrote: Ja ukljucim skype pa zena navodi ako nije tu
Deja vu,,samo u drugom odjeljenju...
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 11/05/2015 14:54
Sephora wrote:
Ma eto moraju nesto novo izbaci na tržište ..prodavati vise i uvjek vise...ja godinama uzimam iste, ali eto..radoznalih ke uvjek bilo i bit ce...
Sa ženama budi oprezniji nego sa praskom...jer te mogu skuplje koštati ..od praska na akciji...
Deterdzent "za sportsku odjecu" nije nista manji marketinski trik od push up grudnjaka i haltera
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 14:55
Sephora wrote: U supermarketima. Odjel za praš za veš
Prašak za bijeli veš
Prašak ta veš u boji
Prašak za crni veš
Prašak za sportsku osjeću
Prašak za djeciju odjeću
Prašak sa omekšivačem
Prašak za vunu
Tečni...
Itd...I kako muškarac da se snađe i sta da kupi?!
Ja se lako snadjem..slucajno radim u firmi gdje se to sve producira..
i znam sve vrste
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 14:58
animals wrote: Sephora wrote: U supermarketima. Odjel za praš za veš
Prašak za bijeli veš
Prašak ta veš u boji
Prašak za crni veš
Prašak za sportsku osjeću
Prašak za djeciju odjeću
Prašak sa omekšivačem
Prašak za vunu
Tečni...
Itd...I kako muškarac da se snađe i sta da kupi?!
Ja se lako snadjem..slucajno radim u firmi gdje se to sve producira..
i znam sve vrste
Sve je to isto, samo drugo pakovanje - priznaj nam... Nemoras nam reci formulu ..
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 15:02
Sephora wrote: animals wrote: Sephora wrote: U supermarketima. Odjel za praš za veš
Prašak za bijeli veš
Prašak ta veš u boji
Prašak za crni veš
Prašak za sportsku osjeću
Prašak za djeciju odjeću
Prašak sa omekšivačem
Prašak za vunu
Tečni...
Itd...I kako muškarac da se snađe i sta da kupi?!
Ja se lako snadjem..slucajno radim u firmi gdje se to sve producira..
i znam sve vrste
Sve je to isto, samo drugo pakovanje - priznaj nam... Nemoras nam reci formulu ..
malo drugaciji parfem, druga boja..
iako ima razlika, ali ne tako velike..
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 15:02
bude li i tebe tamo ?
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 15:04
animals wrote:
malo drugaciji parfem, druga boja..
iako ima razlika, ali ne tako velike..
A u cijeni razlika bas velika..
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 11/05/2015 15:07
animals wrote:
malo drugaciji parfem, druga boja..
iako ima razlika, ali ne tako velike..
Biraj koji ti najbolje mirise i izbjegavaj one a la Praktik Škafa i to je to
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 15:07
Sephora wrote: animals wrote:
malo drugaciji parfem, druga boja..
iako ima razlika, ali ne tako velike..
A u cijeni razlika bas velika..
Nije, sve su iste cijene..mislio sam na tecne deterdjente od jedne iste firme..
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 15:07
insomnia78 wrote: Hahaha
Nekad urjetko doduse
Ma Nemoj mi reci da je pré-ménopause razlog...
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 15:09
animals wrote: Sephora wrote: animals wrote:
malo drugaciji parfem, druga boja..
iako ima razlika, ali ne tako velike..
A u cijeni razlika bas velika..
Nije, sve su iste cijene..mislio sam na tecne deterdjente od jedne iste firme..
Ma ove sto sam ja gledala, razlike u cjeni ima, na odnosu na klasične tečne ..ali eto..svaka roba ima svoju mušteriju ...
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 15:12
Sephora wrote:
Ma ove sto sam ja gledala, razlike u cjeni ima, na odnosu na klasične tečne ..ali eto..svaka roba ima svoju mušteriju ...
Pa normalno da ima..
normalno da su Persil i Ariel skuplji od ostali,
ali i kvalitetniji su..
Sephora
Posts: 9477 Joined: 01/07/2013 14:37
Post
by Sephora » 11/05/2015 15:19
animals wrote: Sephora wrote:
Ma ove sto sam ja gledala, razlike u cjeni ima, na odnosu na klasične tečne ..ali eto..svaka roba ima svoju mušteriju ...
Pa normalno da ima..
normalno da su Persil i Ariel skuplji od ostali,
ali i kvalitetniji su..
Ma najbolji su...!
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 15:26
Sephora wrote: animals wrote: Sephora wrote:
Ma ove sto sam ja gledala, razlike u cjeni ima, na odnosu na klasične tečne ..ali eto..svaka roba ima svoju mušteriju ...
Pa normalno da ima..
normalno da su Persil i Ariel skuplji od ostali,
ali i kvalitetniji su..
Ma najbolji su...!
Vjerovatno..
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 11/05/2015 15:27
Persil lavanda tecni-Tito i Partija.
Mada mi ni dobri stari Faks nije los
A ni Merix-isti proizvodjac kao i kod Persila
sha_ba
Posts: 55937 Joined: 17/11/2011 12:16
Post
by sha_ba » 11/05/2015 16:19
_BataZiv_0809 wrote: Persil lavanda tecni-Tito i Partija.
Mada mi ni dobri stari Faks nije los
A ni Merix-isti proizvodjac kao i kod Persila
jel ovo za masinsko ili rucno pranje
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 16:52
_BataZiv_0809 wrote: Persil lavanda tecni-Tito i Partija.
Mada mi ni dobri stari Faks nije los
A ni Merix-isti proizvodjac kao i kod Persila
Lavanda tecni je meni najlosija..
A Merix je kupio Henkel..
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421 Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu
Post
by _BataZiv_0809 » 11/05/2015 16:57
animals wrote: _BataZiv_0809 wrote: Persil lavanda tecni-Tito i Partija.
Mada mi ni dobri stari Faks nije los
A ni Merix-isti proizvodjac kao i kod Persila
Lavanda tecni je meni najlosija..
A Merix je kupio Henkel..
Koja ti je najbolja?
Na Henkel sam i mislio.
animals
Posts: 21618 Joined: 19/04/2013 22:13
Post
by animals » 11/05/2015 17:10
_BataZiv_0809 wrote: animals wrote: _BataZiv_0809 wrote: Persil lavanda tecni-Tito i Partija.
Mada mi ni dobri stari Faks nije los
A ni Merix-isti proizvodjac kao i kod Persila
Lavanda tecni je meni najlosija..
A Merix je kupio Henkel..
Koja ti je najbolja?
Na Henkel sam i mislio.
Najbolji je zeleni gold..
i color su svi dobri..